Rywalizuj z biegowymi znajomymi w Ligach Prywatnych!

28.10.2016

Rywalizacja w Lidze Biegowej trwa na całego. W wielu rankingach premiowanych nagrodami – i drużynowym i tych indywidualnych. Jeśli jednak zależy Wam na zabawie w gronie najbliższych biegowych znajomych, to Ligi Prywatne są dla Was!

Możecie zakładać dowolną liczbę własnych lig, do których możecie zaprosić dowolną liczbę przyjaciół, znajomych z pracy, czy członków rodziny i ścigać się we własnym gronie.

0

Tworząc Ligę Prywatną tworzycie miejsce, w którym możecie zebrać grupę biegaczy i rywalizować w wyznaczonym sobie okresie czasu o zdefiniowaną przez siebie samych nagrodę, np. o kolację dla zwycięzcy na którą składa się reszta. Żeby motywacja pozostawała na wysokim poziomie, można dodać zdjęcie i opis takiej nagrody, które będzie wyświetlało się na podstronie Ligi Prywatnej.

Dodatkowo, aby podtrzymywać atmosferę i być w stałym kontakcie ze swoją ekipą udostępniliśmy Wam Mini Forum, na którym możecie do siebie pisać, wrzucać obrazki, motywować się, śmiać się z siebie, komentować swoje wyniki i osiągnięcia! W ten sposób w jednym miejscu możecie zebrać się w małą biegową społeczność i wycisnąć ze swojego biegania jeszcze więcej!

2

Nazywajcie ligi jak Wam wygodnie, wyznaczajcie własne cele i nagrody, komentujcie swe występy w zamkniętych dla postronnych osób forach... Po prostu, bawcie się jeszcze intensywniej! Nic tak nie motywuje do ruchu jak pościganie się z kimś Wam bliskim!

Załóż swoją pierwszą Ligę Prywatną!

KALENDARZ
Maj 2018
pon wt śr czw pt sob nd
7
8
11
14
15
17
21
22
25
28
29
Brak biegów w tym dniu
Pełny kalendarz
Polecane biegi
Partnerzy:

Jabra
Partnerzy medialni:

bieganie.pl
Organizator:

Partner techniczny:

enduhub

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Logując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj swojego loginu i hasła

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Rejestrując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj formularza
Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.