informacje o
treningu

headertren_1

Biegacze, serdecznie zapraszamy Was na wyjątkowy trening Ligi Biegowej. Oprócz Pawła Olszewskiego, spotkanie poprowadzi Mateusz Jasiński - trener, bloger, twórca TrenerBiegania.pl.

Trening odbędzie się w Warszawie 22 maja o godz. 18:30. Spotykamy się na stadionie Agrykola (pod zegarem). Zapraszamy zarówno ścigaczy, jak i osoby początkujące.

Trening jest bezpłatny. Na miejscu oferujemy biegaczom depozyt.

Mateusz Jasiński:

Kim jestem? Człowiekiem, który wydobędzie z Ciebie twój potencjał. Przez większą część życia specjalizowałem się w bieganiu, czego owocem jest marka TrenerBiegania.pl. Na przestrzeni kilku lat działalności przygotowałem prawie 300 osób do realizacji różnych celów: od schudnięcia po przebiegnięcie Maratonu Piasków. Obecnie jestem uczniem światowej sławy trenera ruchu, propagatora idei „Movement” Ido Portal. Jako nauczyciel nie skupiam się na pojedynczej dyscyplinie czy metodzie — jestem zwolennikiem holistycznego rozwoju ciała, umysłu, ducha. Wychodzę również z założenia, że priorytetem każdego świadomego człowieka powinno być nauczenie się dźwigania ciężaru własnego ciała. W swojej praktyce bazuję na konceptach z pogranicza kalisteniki, boksu, improwizacji, jogi i szeroko pojętego ruchu. Wierzę, że fundamentem procesu rozwoju powinna być zabawa, dlatego treningi ze mną to nie tylko praca z samym sobą — to przede wszystkim zabawa w odkrywanie siebie.

O TrenerBiegania.pl:

Marka założona przez Mateusza Jasińskiego, koncentrująca wokół siebie najlepszych specjalistów z dziedziny biegania i zdrowego stylu życia. Oferujemy spersonalizowane plany treningowe, obozy szkoleniowe, obozy treningowe, treningi indywidualne, treningi grupowe oraz treningi dla korporacji. Misją TrenerBiegania.pl jest popularyzacja świadomego rozwoju fizycznego w połączeniu z rozwojem osobistym. Dołącz do naszej drużyny!

Link do wydarzenia na Facebooku: facebook.com/events/


Paweł Olszewski

Maratończyk z rekordem życiowym na królewskim dystansie wynoszącym 2:38:31. Najlepszy "królik doświadczalny" własnych jednostek treningowych, które aplikuje swoim podopiecznym, co pozwala mu na skuteczne łączenie biegowej wiedzy teoretycznej i praktycznej. Często powtarza, że nic nie sprawie mu większej radości, niż biegowe postępy jego podopiecznych.

szczegóły
treningu

  • Lokalizacja
    Warszawa, ul. Myśliwiecka 9 (bieżnia Agrykola)
  • Data
    22-05-2018
  • Czas
    18:30
Partnerzy medialni:

bieganie.pl
Partner techniczny:

enduhub
Partnerzy:
Jabra

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Logując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj swojego loginu i hasła

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Rejestrując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj formularza
Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.