7 pomysłów na prezenty dla biegaczy!

14.12.2021
monika-stawowy-jfj8t
fot. Monika Stawowy | Unsplash.com
tekst: Paulina Kalinowska

Okres świąteczny to magiczny i refleksyjny czas, w którym możemy się zatrzymać... Chwila, przecież biegacze się nie zatrzymują!
Ale my polecamy zwolnić, przejść do truchtu i wczuć się w swoje emocje. To wspaniały okres, podczas którego możemy pielęgnować tradycje, zadbać o siebie i o swoich najbliższych.


A jak o bliskich mowa, to przejdźmy do prezentów. Ich wybór może często spędzić sen z powiek, dlatego przeanalizowaliśmy listy do świętego Mikołaja wszystkich biegaczy – i tak oto powstała lista siedmiu idealnych prezentów:

1) Pakiet startowy/ Voucher na ulubiony bieg
Większość organizatorów imprez biegowych z dużym wyprzedzeniem ogłasza terminy zawodów i rozpoczyna sprzedaż pakietów. Miło by było pod choinką otrzymać voucher lub zaproszenie na bieg – może to być także cel na nowy rok dla obdarowanej osoby :)

2) Pistolet do masażu
Biegacz wypoczęty, to biegacz szczęśliwy. A nic nie wpływa tak dobrze na samopoczucie, jak luźne mięśnie, gotowe do kolejnej jednostki treningowej. Pistolet będzie świetnym gadżetem do automasażu, sprawdzającym się idealnie po ciężkich treningach. Dużą zaletą jest jego wielkość – zmieści się do każdej torby!

3) Mata do ćwiczeń
Nowy rok zbliża się wielkimi krokami, więc czas na ambitne postanowienia. W tym roku żaden biegacz nie może zapomnieć o ćwiczeniach uzupełniających. Mata sprawdzi się idealnie – można rozłożyć ją na środku pokoju – będzie przypominała o zbliżających się deskach i trzęsących mięśniach ;)

4) Kalendarz z biegowymi zdjęciami
Jest to świetny pomysł na prezent dla biegowych zapaleńców. Dzięki kalendarzowi wypełnionemu emocjami zatrzymanymi w kadrze, każdy dzień będzie bogaty w lekkoatletyczne emocje. Istnieje także możliwość personalizacji – oglądać swoje zdjęcia z zawodów, lub też biegowych przyjaciół – bezcenne.

5) Wieszak na medale
Eksponowanie swoich sukcesów daje motywację i napędza do dalszego działania. Warto doceniać swoje sukcesy i chwalić się nimi. Wieszak nie musi być tylko na ubrania! Ten na medale może stanowić świetny element wystroju wnętrza.

6) Kawa dla biegaczy
W tych rzadkich przypadkach spadku energii i motywacji przyda się dedykowana dla biegaczy kawa – z większą zawartością kofeiny. Wystarczy filiżanka i można ruszać na leśne ścieżki.

7) Książka
Tematyka literatury dla biegaczy może być bardzo szeroka:
- książki o charakterze psychologicznym dodadzą powera i otworzą umysł, który jest jak spadochron – nie działa jak jest nieotwarty ;)
- książki o tematyce związanej z regeneracją, dietetyką, metodyce treningu – wiedzy nigdy za wiele – w wielu pozycjach na rynku można znaleźć ciekawe informacje i wdrożyć je w swoje życie;
- biografie – droga do sukcesu jest bardzo motywująca – życie sportowców jest bogate w ciekawe i inspirujące historie!

Pomysłów jest wiele, a na pewno każdy biegacz ucieszy się z prezentu, który jest związany z jego pasją! Który wybieracie?

KALENDARZ
Styczeń 2022
pon wt śr czw pt sob nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Brak biegów w tym dniu
Pełny kalendarz
Polecane biegi
Partnerzy:

OSHEE
Organizator:

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.