Bieg Niepodległości za Tobą? Zarejestruj wynik w Lidze i powalcz o nagrody!

12.11.2021
photoholgic-w1artaob

Fot. Photoholgic_Unsplash.com

Jak Wam poszło wczorajsze świątecznie bieganie? Jeśli macie ochotę na dodatkową dawkę rywalizacji, to zarejestrujcie swój wynik w Lidze Biegowej! To otwarta platforma dla biegaczy, na której można porównać swój czas z wynikami osób z całej Polski i powalczyć o nagrody od Oshee. Zabawa jest całkowicie darmowa!

Dziesiątki Biegów Niepodległości na lokalną skalę odbyły się wczoraj w Polsce. Takie świętowanie lubimy najbardziej! Jeśli uczestniczyliście w jednym z nich i chcecie jeszcze chwilę poczuć dreszczyk sportowych emocji i powalczyć o fajne nagrody, zachęcamy Was dołączenia do Ligi Biegowej!

Liga Biegowa to wyjątkowa inicjatywa dla biegaczy prowadzona przez Fundację Zdrowy Ruch, współfinansowana ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Platforma istnieje już od sześciu lat i zgromadziła już ponad 8 tysięcy biegaczy z całej Polski! Uczestnicy Ligi rejestrują na stronie swoje wyniki uzyskane zarówno podczas zawodów, jak i w trakcie treningów. Tym sposobem można wirtualnie rywalizować i motywować się wzajemnie, niezależnie gdzie i kiedy się biega!

Co miesiąc nowe szanse na wygraną!

Dzięki etapowości i licznym klasyfikacjom, Liga daje szanse powalczenia o nagrody biegaczom na bardzo różnym poziomie zaawansowania.
Można ścigać się na czterech popularnych dystansach: 5km, 10km, półmaratonu i maratonu. Co miesiąc rywalizacja jest podsumowywana i nagradzani są najszybsi biegacze i biegaczki na poszczególnych dystansach, w siedmiu kategoriach wiekowych, z podziałem na zawodników z licencją PZLA i bez. Co ważne, każdy miesiąc podsumowywany jest oddzielnie, wiec nie ma znaczenia czy bawisz się w Lidze od lat czy dołączysz dzisiaj!

Rywalizuj… ze sobą!

Uczestnicy Ligi podkreślają, że to także świetne narzędzie do zmotywowania się do regularnych treningów, szczególnie w czasie kiedy tradycyjnych zawodów biegowych jest niewiele. Nic tak nie demotywuje, jak brak celu. I nic tak nie motywuje jak monitorowanie swojego progresu! Każdy uczestnik Ligi Biegowej może na swoim profilu zobaczyć zestawienie wszystkich sowich zarejestrowanych wyników, dzięki czemu łatwo jest prześledzić swoje postępy. Rozbudowany ranking wyników pozwala też porównywać się z innymi biegaczami z całej Polski lub np. tylko ze swojego miasta czy swojej kategorii wiekowej.

biegniepodleglosci_w


Jak to działa?
Zasady Ligi Biegowej są niezwykle proste, a przystąpić do niej można w dowolnym czasie:

• Zabawa jest całkowicie bezpłatna. Wystarczy się zarejestrować na stronie LigaBiegowa.pl
• Można rywalizować na czterech dystansach: 5 km, 10 km, 21,1 km oraz 42,2 km
• Wyniki z biegów rejestruje się samodzielnie za pomocą prostego formularza na stronie. Do zabawy można wprowadzać wyniki zarówno ze zorganizowanych startów, jak i z biegów indywidualnych, treningowych odbywanych w trakcie trwania danego etapu.
• Każdy miesiąc to jeden etap rywalizacji i każdy jest podsumowywany oddzielnie.
• Co miesiąc do wygrania są bony na produkty Oshee o wartości 50 zł. Nagrody przyznawane są na czterech dystansach, w podziale na płeć, w podziale na 7 kategorii wiekowych oraz w podziale na zawodników z licencją PLZA oraz amatorów.

Powalcz o nagrody w listopadzie!

To proste! Wystarczy wejść na stronę Liga Biegowa, zarejestrować się i wprowadzić swoje „życiówki” z listopadowych biegów. Na rejestrację wyników jest czas do ostatniego dnia miesiąca!

KALENDARZ
Listopad 2021
pon wt śr czw pt sob nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Partnerzy:

OSHEE
Organizator:

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Logując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj swojego loginu i hasła

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Rejestrując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj formularza
Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.