III RAFAKO Półmaraton Racibórz - trwają zapisy

08.08.2017

plakat-iii-rafako-po

W niedzielę, 27 sierpnia 2017 roku odbędzie się III RAFAKO Półmaraton Racibórz. Zawodnicy do pokonania będą mieli dokładnie 21 097,5 m ulicami Raciborza. Trasa posiada atest PZLA. Organizatorami przedsięwzięcia jest Miasto Racibórz, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu, a sponsorem głównym firma RAFAKO S.A. W ramach imprezy odbędą się III Mistrzostwa Polski Energetyków, I Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty oraz bieg charytatywny Mini RAFAKO Półmaraton Racibórz na rzecz 5,5-letnie Michała Junki, chorującego na przewlekle schorzenie nerek.


RAFAKO Półmaraton Racibórz, to nie tylko wspaniała rywalizacja sportowa, ale też mnóstwo atrakcji dla całej rodziny. Podczas, gdy zawodnicy będą pokonywać trasę półmaratonu ich rodziny, bliscy i dzieci będą mogły korzystać z atrakcji, jakie organizatorzy przygotowali w miasteczku biegowym. W programie, m.in.: gry i zabawy z Crazy Clubem, dmuchany plac zabaw dla najmłodszych, mała gastronomia, występny artystyczne Raciborskiego Centrum Kultury, masaże i Fotobudka dla biegaczy.


Pobiegnij w półmaratonie i odjedź Toyotą Aigo


Dla najlepszych biegaczy przewidziano atrakcyjne nagrody. Zwycięzca półmaratonu otrzyma czek o wartości 2 tys. zł i puchar. Za zajęcie drugiego miejsca - puchar oraz 1,5 tys. zł. Za trzecie miejsce- 1 tys. zł i puchar. Zdobywca czwartego miejsca otrzyma 600 zł i puchar. Zawodnik, który uplasuje się na 5 pozycji – 500 zł i puchar. Za szóste miejsce wręczony zostanie puchar oraz 400 zł. Dodatkowo każdy z zawodników, który ukończy bieg w regulaminowym czasie otrzyma pamiątkowy medal, czyli ostatnią cześć projektu 4Biegi Racibórz.

Ponadto będą przyznawane nagrody w klasyfikacji najszybsza raciborzanka i najszybszy raciborzanin w ramach Mistrzostw Raciborza w Półmaratonie. 50-litrową beczkę piwa z Raciborskiego Browaru otrzymają biegacze najliczniejszej grupy, która pobiegnie w raciborskich zawodach. Dodatkowo wszyscy, którzy pokonali wymagany dystans w regulaminowym czasie biorą udział w logowaniu samochodu Toyoty Aigo.


Zapisy na III RAFAKO Półmaraton Racibórz prowadzone są pod adresem: http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=2891.
Zapisy na Mini RAFAKO Półmaraton Racibórz (bieg charytatywny) prowadzone są tutaj: http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=3249


Autor tekstu: Justyna Korzeniak, Adventure Media

***
III RAFAKO Półmaraton Racibórz odbędzie się w niedzielę 27 sierpnia 2017 roku. Zawodnicy do pokonania będą mieli dokładnie 21 097,5 m ulicami Raciborza. Trasa posiada atest PZLA. Organizatorami przedsięwzięcia jest Miasto Racibórz, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu, a sponsorem głównym firma RAFAKO S.A. W ramach imprezy odbędą się Mistrzostwa Polski Energetyków i bieg charytatywny. Półmaraton wpisuje się w projekt 4Biegu Racibórz, będący jedną z propozycji świętowania obchodów 800-lecia nadania praw miejskich Raciborzowi.
Szczegóły dotyczące III RAFAKO Półmaraton Racibórz znajdują się na stronie internetowej: http://www.4biegiraciborz.pl/ oraz na oficjalnym Fanpage biegu: https://www.facebook.com/4-BIEGI-Racib%C3%B3rz-377826059090363/.

KALENDARZ
Lipiec 2018
pon wt śr czw pt sob nd
2
9
10
11
12
27
30
31
Pełny kalendarz
Polecane biegi
Partnerzy:

JabralabotigaVenga Travel4 move
Partnerzy medialni:

bieganie.pl
Organizator:

Partner techniczny:

enduhub

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Logując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj swojego loginu i hasła

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Rejestrując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj formularza
Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.