Informacja dotycząca przetwarzania Twoich danych osobowych

24.05.2018


Od 25 maja 2018 roku w Polsce obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W związku z tym właściciel i pomysłodawca projektu „LIGA BIEGOWA” – Sportfolio sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przekazuje Ci następującą informację dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych.

 ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem Twoich danych osobowych przekazanych w formularzu rejestracji w Lidze Biegowej jest Sportfolio Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (04-691) przy ul. Wapiennej 2j („Administrator”). Możesz skontaktować się z Administratorem listownie na adres Administratora lub za pośrednictwem poczty e-mail na adres: [email protected]

CELE ORAZ PODSTAWA PRAWNA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH.

Twoje dane osobowe przetwarzane są w celu uczestnictwa w Lidze Biegowej oraz publikowania Twoich wyników sportowych osiąganych w ramach Ligi Biegowej, a także przesyłania Ci informacji handlowych, promocyjnych i marketingowych dotyczących Ligi Biegowej oraz produktów i usług Administratora lub podmiotów zaufanych partnerów Administratora. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest akceptacja warunków uczestnictwa w Lidze Biegowej wyrażona w procesie rejestracji oraz prawnie uzasadniony interes realizowany przez Administratora i podmioty trzecie (partnerów Administratora). Prawnie uzasadniony interes Administratora polega na przetwarzaniu danych osobowych dla celów prowadzenia marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług oraz produktów i usług podmiotów trzecich (partnerów Administratora).

ODBIORCY DANYCH OSOBOWYCH I CZAS ICH PRZECHOWYWANIA.

Przechowujemy Twoje dane osobowe tak długo jak pozostajesz członkiem Alter Klubu. Twoje dane będą przekazywane zaufanym partnerom handlowym Administratora oraz podwykonawcom Administratora – pomiotom świadczącym na rzecz Administratora usługi hostingu, przetwarzającym dane osobowe na mocy umów powierzenia przetwarzania danych osobowych.

PRAWA ZWIĄZANE Z PRZETWARZANIEM DANYCH OSOBOWYCH

Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także do żądania przeniesienia tych danych do innego administratora zgodnie z obowiązującymi przepisami. Każda osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wnieść sprzeciw - z przyczyn związanych z jej szczególną sytuacją - wobec przetwarzania dotyczących jej danych osobowych, w przypadkach gdy podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes Administratora. W celu skorzystania z powyższych uprawnień należy przesłać Administratorowi odpowiednią wiadomość pocztą elektroniczną na adres [email protected] Przysługuje Ci również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, ale jest warunkiem uzyskania członkostwa w Lidze Biegowej. 

 

KALENDARZ
Styczeń 2019
pon wt śr czw pt sob nd
2
3
7
8
10
11
14
15
17
18
21
22
24
25
28
29
31
Brak biegów w tym dniu
Pełny kalendarz
Polecane biegi
Partnerzy:

JabralabotigaVenga Travel4 move
Partnerzy medialni:

bieganie.pl
Organizator:

Partner techniczny:

enduhub

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Logując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj swojego loginu i hasła

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Rejestrując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj formularza
Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.