Jak poprawnie dodać wynik? [PORADNIK]

30.06.2020

brina-blum-gbxbks2hu

Tłumaczymy krok po kroku, jak poprawnie wprowadzić wynik, by został zaliczony do rywalizacji w nowej formule Ligi Biegowej.


Na początku, dla formalności, krok nr 1: ZAREJESTRUJ SIĘ! 

Aby wziąć udział w nowej odsłonie (prowadzonej w roku 2020 i 2021) Lidze Biegowej, należy się zarejestrować na stronie poprzez specjalny FORMULARZ DO ZAPISÓW (TUTAJ>>) Rejestracja i cała rywalizacja jest całkowicie BEZPŁATNA. Nawet jeśli masz już konto w naszej tradycyjnej Lidze, teraz musisz zarejestrować się na nowo.

WAŻNE! Zapamiętaj, jakiego adresu e-mail użyłeś/aś i jaki numer startowy został Ci nadany. Za każdym razem, kiedy będziesz chciał/a wprowadzić do Ligi wynik swojego biegu, trzeba będzie wpisać swoje dane - numer startowy i adres email, podany przy rejestracji.

PODPOWIEDŹ: nie kombinuj za bardzo ;) Najlepiej zarejestruj się swoim standardowym mailem, którym zawsze rejestrujesz się na biegi. Numer startowu natomiast zawsze możesz sprawić na ogólnodostępnej LIŚCIE STARTOWEJ (TUTAJ>>). Informację o nim otrzymasz tez w mailu potwierdzającym rejestrację :) 


Krok nr 2: BIEGAJ ULUBIONE DYSTANSE!

Rywalizacja w ramach Ligi Biegowj odbywa się na czterech dystansach:
- 5 km
- 10 km
- półmaratonu (dla ułatwienia, tu akcpetujemy wyniki biegów na dystansie min. 21,1km)
- maratonu (dla ułatwienia, tu akcpetujemy wyniki biegów na dystansie min. 42,2km)

Mogą być to dystanse przebiegnięte w ramach zorganizowanego biegu, a może być to po prostu Twój treningowy bieg. Rezultat biegu na wybranym dystansie musisz zmierzyć samodzielnie - zegarkiem sportowym lub dowolną aplikacją biegową mierzącą dystans i czas.

WAŻNE! Możesz biegać i rejestrować wyniki dowolnej liczby biegów na dowolnych dystansach. Nie deklarujesz z góry, że chcesz rywalizować tylko w biegach na "dychę" czy "piątkę". Jeśli tylko będziesz mieć ochotę i... siłę, możesz być obecny/a we wszystkich czterech raninkingach, dot. wszystkich czterech dystansów! :)


Krok nr 3: REJESTRUJ WYNIKI SWOICH BIEGÓW!

Żeby zarejestrować do rywalizacji rezultat swojego biegu, musisz wypełnić prosty FORMULARZ "DODAJ WYNIK" (TUTAJ >>)

Za każdym razem, kiedy chcesz wprowadzić wynik, musisz :

- wpisać swój numer startowy (nadany przy rejestracji) i adres e-mail (którym się rejestrowałeś/aś) 
wybrać dystans, jaki przebiegłeś/aś (5km, 10km, półmaraton, maraton)
- załączyć zdjęcie lub screen (zegarka lub dowolnej aplikacji biegowej) dokumentujące wynik. Na obrazie musi być widoczny przebiegnięty dystans oraz dokładny czas uzyskany na tym dystansie. Plik dokumentujący wynik musi być w formacie jpg/jpeg/png oraz mieć nie więcej niż 2MB.
- wpisać czas swojego biegu w formacie  [godziny : minuty : senkundy]. Trzeba wypełnić wszystkie pola w podanym formularzu (nawet jeśli wartość np. godzin w przypadku danego biegu wynosiła „0” – trzeba to zero wpisać). Pamiętaj, że czas wpisany w formularzu musi być widoczny na dołączonym screenie.WAŻNE UWAGI:

-> Jeśli wprowadzasz wynik biegu na 5km, ale przebiegniesz więcej, np. 5,3 km, to system NIE będzie automatycznie odejmował Ci sekund za "naprogramowe" metry. Staraj się, aby bieg, którego wynik wprowadzasz, był jak najbliższy zakładanemu dystansowi.

-> System NIE będzie akceptował wyników poniżej ustalonego limitu kilometrów. Czyli, jeśli rejestrujesz wynik na 10km, ale na Twoim screenie widnieje zapis 9,99 km, to taki wynik będzie usuwany z rywalizacji.

-> Będziemy wyrywkowo sprawdzali Wasze wyniki. Jeżeli po przesłaniu rezultatu, Twój czas nie będzie widoczny na liście wyników, może to oznaczać, że jest on jeszcze w sprawdzany w procesie weryfikacji. Obowiązkowemu sprawdzeniu będą poddani wszyscy zawodnicy z czasem zbliżonym do wyników elity.

-> Aby wprowadzić wyniki kolejnych swoich biegów, wystarczy, że wpiszesz na stronie formularza "DODAJ WYNIK" swój numer startowy i adres email. Nie zakładaj nowych kont, loguj się zawsze na swój profil. Na swoim „profilu zawodnika” znajdziesz wszystkie wyniki swoich zarejestrowanych biegów.


Uff... :) Mamy nadzieję, że po tym wstępie, wrzucanie wyników nie będzie przysparzać Wam żadnych kłopotów! Bawcie się dobrze!

A jeśli macie pytania czy wątpliwości, piszcie do nas na Facebooku (TUTAJ>>) lub mailem (TUTAJ>>)

KALENDARZ
Grudzień 2023
pon wt śr czw pt sob nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Brak biegów w tym dniu
Pełny kalendarz
Polecane biegi
Partnerzy:

OSHEE
Organizator:

Partner techniczny:

enduhub

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.