Jaka będzie Liga Biegowa 2022?

04.01.2022
andrea-leopardi-qvd3
fot. Andrea Leopardi | Unsplash.com

Idzie nowe! Ale to, co stare i dobre też bedzie.... ;) Po dwóch sezonach zabawy na zmienionych zasadach, w 2022 roku wracamy do tradyjnych zasad Ligi Biegowej!

A co nowego dla Was przygotowujemy?

Przez dwa ostatnie sezony bawiliśmy się w Lidze na wyjątkowych zasadach. Pandemia SARS-COV-2 spowodowała, że od marca 2019 r. zawody biegowe odbywały w się ograniczonej skali lub w zmienionej formule. Dlatego postanowiliśmy prowadzić rywalizację w Lidze Biegowej na zasadach, które pozwolą się bawić nawet wtedy, gdy oficjalne zawody się nie odbywają. 

W tradycyjnej formule Ligi Biegowej nasz system, dzięki współpracy z Enduhub, automatycznie rejestrował Wasze wyniki ze wszystkich oficjalnych zawodach biegowych w Polsce i za granicą. W "covidowej" wersji Ligi pozwoliliśmy na samodzielne rejestrowanie Waszych wyników - zarówno z zawodów, jak i treningów. W tym roku wracamy do współpracy z niezastąpionym Enudhubem i będziemy zaciągać do rywalizacji wyniki z oficjalnych zawodów.Liga Biegowa charytatywna

Szykujemy dla Was też całkiem nowy, fantastyczny element zabawy z Lidze. Od tego roku chcemy, żeby Liga miała także wymiar charytatywny!

Pomoże nam w tym nasz wieloletni Partner,  marka Oshee.

Wybiegiwane przez Was kilometry będziemy przeliczać na butelki napojów dla dzieci trenujących bieganie w klubach lekkoatletycznych w całej Polsce.


Już niebawem będziemy wracać do Was ze szczegółami tegorocznej rywalizacji! A tymczasem... trenujcie  i szykujcie się na superzabawę w Lidze! 

KALENDARZ
Maj 2022
pon wt śr czw pt sob nd
16
17
18
19
22
23
24
25
26
27
29
30
31
Pełny kalendarz
Polecane biegi
Partnerzy:

OSHEE
Organizator:

Partner techniczny:

enduhub

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.