Liga Biegowa 2023: ruszył nowy sezon!

08.01.2023

liga-biegowa-2023-ru

To już IX edycja Ligi Biegwej - sportowej zabawy, w której biorą udział tysiące biegaczy z całej Polski. Jak co roku, szykujemy dawkę wiedzy i motywacji, które pomogą Wam aktywnie spędzić rok i regularnie startować w zawodach. Tak jak dotychczas, udział w zabawie jest bezpłatny.


W 2023 wkraczamy z nową energią, którą chcemy Was zarażać przez cały rok! Ponownie bowiem otwieramy nowy sezon Ligi Biegowej. Jak co roku, szykujemy dla Was dawkę motywacji w postaci całorocznej rywalizaji, w której nagrodzoni mogą zostać nie tylko najszybsi, ale również najwytrwalsi. Wyniki są bowiem sumowane z całego roku – im więcej wybiegasz, tym większa szansa na wysoką pozycję w rankingu.


Rywalizacja to nie wszystko. W każdy miesiącu publikujemy merytoryczne artykuły oraz okresowe podsumowania zabawy. Dodatkowo w ramach motywacji, możesz filtrować wyniki po województwach i branżach.

Jak dołączyć do Ligi Biegowej?

Zasady Ligi Biegowej są bardzo proste. Wystarczy się zarejestrować na naszej stronie LigaBiegowa.pl, a następnie regularnie brać udział w imprezach biegowych. Brane są pod uwagę imprezy na dystansach 5 km, 10 km, półmaraton i maraton. Wyniki zostaną automatycznie zaciągnięte na Twój ligobiegowy profil. Wybiegane kilometry zamieniają się na punkty. Im więcej zdobędziesz punktów, tym wyższa Twoja pozycja w rankingu.


Punkty zbierasz od 1 stycznia do 30 listopada. Z początkiem grudnia weryfikujemy wyniki i ogłaszamy zwycięzców, których nagradzamy unikatowymi medalami.


Co roku w Lidze Biegowej wygrywa prawie 150 osób. Rankingów jest bowiem kilkadziesiąt. Rywalizować można w ramach swojej kategorii wiekowej, dystansu, są też rankingi drużynowe.


Liga Biegowa jest zabawą bezpłatną i dostępną dla każdego. Brać w niej udział można bez względu na wiek i poziom sportowy.

Szczegóły dotyczące tegorocznej zabawy znajdziesz w regulaminie.

Organizatorem Ligi Biegowej jest Fundacja Zdrowy Ruch.

KALENDARZ
Czerwiec 2023
pon wt śr czw pt sob nd
1
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Brak biegów w tym dniu
Pełny kalendarz
Polecane biegi
Partnerzy:

OSHEE
Organizator:

Partner techniczny:

enduhub

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.