Lista nagród edycji 2018! SPRAWDŹ!

24.07.2018
slider
Nagrody „ZŁOTE”


Zwycięzcy najbardziej prestiżowego rankingu ZŁOTEGO otrzymają wysokiej jakości sportowe słuchawki firmy JABRA. Na liście szczęśliwych laureatów znajdą się członkowie 3 najlepszych drużyn.
nagrody-zlote-druzyn
1 miejsce rankingu drużynowego słuchawki Jabra Sport Choach SE o wartości 550 zł 
nagrody-zlote-druzyn_1
Zdobywcy 2 miejsca otrzymają słuchawki Jabra Sport Pace o wartości 450 zł 
nagrody-zlote-druzyn_3
Natomiast 3 miejsce rankingu drużynowego otrzyma model Jabra Elite 25e o wartości 350 zł 
nagrody-zlote-indywi
Ponadto zwycięzcy rankingów indywidualnych (3 pierwsze osoby) otrzymają nagrodę specjalną: obóz sportowy z Joanną Jóźwik o wartości 2900 zł  organizowany przez firmę Venga Travel. 
nagrody-srebrne_1
Nagrody „SREBRNE”
66 osób, które wygrają jeden z rankingów „SREBRNYCH” otrzymają bogaty zestaw energetyczny od firmy 4Move. W pakiecie znajdą się napoje izotoniczne, batoniki i inne produkty, które dadzą Ci energię na cały, kolejny rok! Wartość zestawu to 300 zł. 
nagrody-brazowe_1

Nagrody „BRĄZOWE”
56 zwycięzców rankingów „BRĄZOWYCH” otrzymają książki o bieganiu, ufundowane przez wydawnictwo sportowe Labotiga. Lektura na długie zimowe wieczory – jak znalazł. 
Filozofia przyznawania nagród:

Nagrody podzieliliśmy sobie na trzy kategorie: „ZŁOTE", „SREBRNE" i „BRĄZOWE".
„ZŁOTA" kategoria, to rankingi najbardziej w naszym mniemaniu prestiżowe, rankingi „Open" indywidualne i drużynowe z najfajniejszymi nagrodami. W rankingach „ZŁOTYCH" nagradzamy trzy osoby z największą liczbą zebranych punktów (indywidualny ranking "Open"), oraz trzy najlepsze zespoły.
W przypadku gdy jedna osoba znajdzie się na podium więcej niż jednego rankingu "ZŁOTEGO", zostanie nagrodzona tylko w jednym z nich, a nagroda przejdzie na rzecz kolejnej osoby, spoza podium ze "ZŁOTEGO" indywidualnego rankingu "Open".

Po co natomiast zastosowaliśmy podział na kategorie „SREBRNĄ" i „BRĄZOWĄ"? Otóż chcąc uhonorować jak największą liczbę biegaczy, zdecydowaliśmy, że ci z Was, którzy zgarnęli już jakąkolwiek nagrodę „ZŁOTĄ" ustępują miejsca następnym w kolejności zawodnikom w poszczególnych rankingach „SREBRNYCH" i analogicznie „ZŁOCI" i „SREBRNI" nie mogą już otrzymać nagród „BRĄZOWYCH", choć to oczywiście wcale nie znaczy, że nie będą widoczni w tych rankingach! Chcemy po prostu widzieć, że jak najwięcej z Was ma szanse na nagrody, liczy się w rankingach, ściga się o wysokie miejsca... Przenosząc to na piłkarskie poletko zespół, który zdobył mistrzostwo i puchar kraju może zagrać tylko w Lidze Mistrzów ustępując miejsca innej drużynie w Lidze Europy... ;)
W kategoriach „SREBRNYCH" i „BRĄZOWYCH" nagrody będą odpowiednio mniejsze, a jak spojrzycie poniżej zastosowaliśmy tam większą specjalizację. „SREBRNI" to ci (te) z Was, którzy znaleźli się w trójce najlepszych indywidualnych rankingów na poszczególnych dystansach, lub w kategoriach wiekowych. Takich kategorii jest aż 22. Uhonorujemy więc w sumie aż 66 osób. Oczywiście zgodnie z tym co napisaliśmy wyżej, w rozdaniu nagród „SREBRNYCH" nie mogą już wziąć udziału „ZŁOCI"!

Kategorie „BRĄZOWE" to jeszcze większa specjalizacja. To aż 56 rankingów (!) i 56 nagród tylko dla pierwszych miejsc (chyba, że są to „ZŁOCI", lub „SREBRNI") rankingów męskich i kobiecych biorących pod uwagę zarówno dystanse, jak i kategorie wiekowe.

 Uznajemy też, że można otrzymać tylko jedną nagrodę "ZŁOTĄ", „SREBRNĄ", lub „BRĄZOWĄ".

W przypadku, gdy jedna osoba znajduje się na „podium" kilku rankingów „SREBRNYCH", lub „BRĄZOWYCH" uhonorujemy kolejną osobę z rankingów biorąc pod uwagę jak najwyższe miejsce zajęte przez te kolejne osoby.

KALENDARZ
Czerwiec 2019
pon wt śr czw pt sob nd
3
4
10
11
14
17
18
24
25
Pełny kalendarz
Polecane biegi
Partnerzy:

Jabralabotiga4 move
Organizator:

Partner techniczny:

enduhub

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Logując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj swojego loginu i hasła

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Rejestrując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj formularza
Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.