Pobiegnij 1MILĘ z Joanną Jóźwik!

07.05.2022
1mila_1


1 mila to dokładnie 1609,34m, cztery okrążania stadionu – dystans dla każdego! W tym roku bieganie 1 Mili z Joanną Jóźwik - polską królową biegów średnich, aktualną wicemistrzynią Europy na 800m, też jest dla każdego! Już 5 czerwca na stadionie AWF Warszawa odbędzie się największa stadionowa impreza biegowa dla amatorów, 1MILA – mityng lekki i atletyczny. Zapisz się i pobiegnij z Asią jako swoją osobistą pacemakerką!


„1MILA – mityng lekki i atletyczny” to jedyne takie zawody dla amatorów, na których każdy, niezależnie od wieku czy biegowego doświadczenia, może sprawdzić się na bieżni i poczuć się jak na profesjonalnym mityngu lekkoatletycznym. Wszystko przy niezwykłej oprawie: każdy zawodnik otrzymuje imienny numer startowy, jest imiennie wyczytywany na start swojej serii, serie są na żywo komentowane przez dziennikarza sportowego, Tomasza Smokowskiego, a na mecie na każdego czeka pamiątkowy medal. Warszawska edycja imprezy odbędzie się już 5 czerwca na stadionie AWF na Bielanach.

1mila_2

Poza biegiem głównym na 1 Milę (1609m), rywalizować będzie można również drużynowo w Sztafetach 4x400m oraz w Lekkiej Piątce - biegu na 5km, którego wyjątkowo szybka trasa wiedzie częściowo na stadionie, a częściowo po asfalcie. Z kolei najmłodsi biegacze będą mogli wystartować w bezpłatnych Biegach Dzieci (100m, 400m i 800m).

Wystartuj z Asią!

W tym roku organizatorzy przygotowali dla fanów lekkoatletyki nie lada gratkę. Bo czy znacie inną imprezę biegową, gdzie możecie zmierzyć się z klasycznym, średnim dystansem 1 mili, a Waszą osobistą pacemakerką będzie polska królowa biegów średnich, aktualna halowa wicemistrzyni Europy (800m) i piąta zawodniczka Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro – Joanna Jóźwik?


Wystarczy wymyślić hasło motywujące do startu w imprezie 1MILA i wpisać je w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku lub Instagramie.


Asia wybierze 3 najciekawsze odpowiedzi i pobiegnie w seriach z ich autorami podczas 1MILI w Warszawie. Lekko – na luzie? Czy atletycznie – na wynik? Możesz pobiec jak chcesz! Tempo nie ma znaczenia. Będzie można z Asią potruchtać i pogadać albo się pościgać. Grunt, żeby dobrze się bawić! Konkurs trwa tylko do 15.05.2022 r.

1mila_3

Nie tylko bieganie

1MILA to wydarzenie całodzienne. Poza konkurencjami biegowymi, dla biegaczy i kibiców przygotowane będą liczne atrakcje w strefa expo, m.in. strefa relaksu z foodtruckami i leżakami, wielkie miasteczko sportowe dla dzieci, strefa rozciągania, a także spotkania z gwiazdami sportu i ekspertami ds. treningu, diety i regeneracji.


Więcej info na stronie: www.1mila.pl

Bezpośredni link do zapisów: zapisy.sts-timing.pl


1MILĘ organizuje Fundacja Zdrowy Ruch we współpracy ze Sportfolio. Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Sponsorami projektu są: Żabka, Garmin oraz Oshee. Imprezy wspiera Miasto Poznań, Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji, Miasto Stołeczne Warszawa, Dzielnica Bielany oraz firma Jetline. Partnerami medialnymi są Kanał Sportowy, Wirtualna Polska, TVP Sport i Bieganie.pl.
Więcej informacji na www.1mila.pl , a także na Facebooku oraz Instagramie! Zapraszam do kontaktu:

KALENDARZ
Grudzień 2023
pon wt śr czw pt sob nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Brak biegów w tym dniu
Pełny kalendarz
Polecane biegi
Partnerzy:

OSHEE
Organizator:

Partner techniczny:

enduhub

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.