Podsumuj październik z Ligą Biegową!

28.10.2021
nathalie-desiree-mot

fot. Nathalie Desiree-Mottet / Unsplash.com

Zastanawialiście się, jak plasują się Wasze rezultaty na tle wyników innych biegaczy w Polsce? Możesz to łatwo sprawdzić rejestrując się naszej bezpłatnej Ligi Biegowej! Dołączyć można w każdym momencie i na koniec każdego miesiąca powalczyć o nagrody od Oshee - bez względu na to, czy startujesz w zorganizowanych zawodach czy biegasz treningowo!

Liga Biegowa to bezpłatna, wirtualna inicjatywa dla biegaczy prowadzona przez Fundację Zdrowy Ruch, współfinansowana ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Liga istnieje już od sześciu lat i zgromadziła już ponad 8 tysięcy biegaczy z całej Polski! Pierwotnie zasady zabawy opierały się na wynikach uzyskanych podczas oficjalnych zawodów biegowych. W tym sezonie, kiedy zawody biegowe wciąż jeszcze ograniczone są obostrzeniami, a dostęp do nich jest utrudniony, projekt działa na zmienionych zasadach. Uczestnicy Ligi mogą samodzielnie rejestrować swoje wyniki uzyskane zarówno podczas zawodów, jak i w trakcie treningów. Tym sposobem można swobodnie rywalizować i motywować się wzajemnie, niezależnie gdzie i kiedy się biega!

W każdym miesiącu 112 szans na wygraną!

Uczestnicy Ligi mogą powalczyć na czterech popularnych dystansach: 5km, 10km, półmaratonu i maratonu. Co miesiąc rywalizacja jest podsumowywana i nagradzani są najszybsi biegacze i biegaczki na poszczególnych dystansach, w siedmiu kategoriach wiekowych, z podziałem na zawodników z licencją PZLA i bez. To daje 112 szans na wygraną w każdym miesiącu! Co ważne, każdy miesiąc podsumowywany jest oddzielnie, wiec nie ma znaczenia czy bawisz się w Lidze od lat czy dołączysz dzisiaj. Każdy ma takie same szanse.

Całoroczna motywacja

Tabele zbierające wyniki uczestników Ligi pozwalają w łatwy sposób porównywać się z biegaczami w tym samym wieku czy w tym samym mieście. To świetna dawka motywacji, zwłaszcza teraz, kiedy dostęp do zawodów biegowych bywa utrudniony. Nic więc dziwnego, ze Liga Biegowa zrzesza ludzi z całej Polski, w różnym wieku i na bardzo różnym poziomie sportowym.

Jak to działa?

Zasady Ligi Biegowej są niezwykle proste, a przystąpić do niej można w dowolnym czasie:

• Zabawa jest całkowicie bezpłatna. Wystarczy się zarejestrować na stronie LigaBiegowa.pl
• Uczestnicy mogą rywalizować na czterech dystansach: 5 km, 10 km, 21,1 km oraz 42,2 km
• Wyniki z biegów rejestruje się samodzielnie za pomocą prostego formularza na stronie. Do zabawy można wprowadzać wyniki zarówno ze zorganizowanych startów, jak i z biegów indywidualnych, treningowych.
• Każdy miesiąc to jeden etap rywalizacji i każdy jest podsumowywany oddzielnie.
• Co miesiąc do zgarnięcia są bony na produkty Oshee o wartości 50 zł. Nagrody przyznawane są na czterech dystansach, w podziale na płeć, w podziale na 7 kategorii wiekowych oraz w podziale na zawodników z licencją PLZA oraz amatorów.

Powalcz o nagrody jeszcze w październiku!

To proste! Zarejestruj się i wprowadź swoje „życiówki” z tego miesiąca. W niedzielę zamykamy październikowy etap, a już w poniedziałek, 1 listopada, zaczynamy kolejny! Baw się, poznaj i rywalizuj z biegaczami z całej Polski!

liga-biegowa_biegaj_

KALENDARZ
Listopad 2021
pon wt śr czw pt sob nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Partnerzy:

OSHEE
Organizator:

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Logując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj swojego loginu i hasła

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Rejestrując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj formularza
Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.