Wrocławskie firmy pobiegną z pomocą!

09.05.2018

mos_3999-(2)-(2)

Już 19 maja odbędzie się szósta edycja największej imprezy sportowej na Dolnym Śląsku i jednej z najpopularniejszych imprez sportowych dla firm w Polsce - Bieg Firmowy 2018. Gotowość do startu zgłosiło 6500 pracowników z ponad 400 firm. Cel jest jeden - pomoc 2-letniej Zuzi i 12-letniemu Michałkowi.


W sportowej rywalizacji udział wezmą 5-osobowe zespoły złożone z pracowników firm z Dolnego Śląska oraz sąsiednich województw. Każdy z uczestników będzie miał do pokonania 5-kilometrową trasę, która podobnie jak w zeszłym roku, zostanie wytyczona w kompleksie Stadionu Olimpijskiego.

Co roku wydarzenie cieszy się ogromną popularnością. Kolejne miejsca znikają w ekspresowym tempie, a tysiące biegaczy wspólnie tworzy tę fantastyczną, charytatywną sztafetę. Dlatego kolejny już raz zdecydowaliśmy się na zwiększenie limitu uczestników. Bardzo cieszy nas tak wysoka frekwencja, dzięki której możemy zgromadzić jeszcze więcej środków na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Everest - podkreśla Ewa Mróz i Prezes Fundacji Everest.

mos_3614-(1)

Podczas wydarzenia nie zabraknie również zajęć dla najmłodszych - specjalnie z myślą o nich wystartuje Bieg Krasnala na dystansie 60 i 100 metrów. Uczestnicy oraz kibice będą mogli także skorzystać z dodatkowych atrakcji przygotowanych wspólnie ze Sponsorami i Partnerami Biegu Firmowego.

Co o 6. edycji mówią wieloletni uczestnicy wydarzenia? To dla nas zaszczyt być częścią tego wyjątkowego wydarzenia. KRUK jako firma od 20 lat stara się budować mosty między ludźmi. Bieg Firmowy pokazuje, że można to robić także poprzez łączenie pracowników dolnośląskich firm z dziećmi potrzebującymi pomocy. Na Stadionie Olimpijskim z roku na rok spotykamy coraz liczniejsze grono osób, które nie są obojętne na los innych ludzi. Angażują się w pomoc, łączą siły, a przy tym również dobrze się bawią. W tym roku w Biegu Firmowym udział wezmą. 34 zespoły z KRUKa, czyli rekordowa liczba 170 biegaczy – mówi Iwona Słomska, członek zarządu KRUK S.A.

Każdy chętny może wesprzeć organizację tej ogromnej imprezy sportowej dołączając do grona Wolontariuszy Biegu Firmowego pod adresem: biegfirmowy.pl/wspolpraca/wolontariat.

mos_6147-(1)

Sponsorami Biegu Firmowego we Wrocławiu są:


KRUK S.A. - Sponsor Główny
3M, AmRest, Credit Suisse, UTC Aerospace Systems, WABCO – Sponsorzy Strategiczni
Kaufland, Pyszne.pl – Sponsorzy Wspierający
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie wydarzenia www.biegfirmowy.pl oraz na profilach na Facebooku (facebook.com/BiegFirmowy) i Instagramie (@biegfirmowy).

Zachęcamy również do obejrzenia oficjalnej videorelacji z zeszłorocznej edycji w Wrocławiu:

KALENDARZ
Listopad 2018
pon wt śr czw pt sob nd
2
5
6
9
12
13
16
19
20
23
26
27
30
Brak biegów w tym dniu
Pełny kalendarz
Polecane biegi
Partnerzy:

JabralabotigaVenga Travel4 move
Partnerzy medialni:

bieganie.pl
Organizator:

Partner techniczny:

enduhub

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Logując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj swojego loginu i hasła

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Rejestrując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj formularza
Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.