Wyniki 10. etapu Ligi Biegowej!

04.05.2021
wyniki10etapZa nami dziesiąty etap covidowej wersji Ligi Biegowej! Poznajcie najszybsze biegaczki i najszybszych biegaczy w Lidze w kwietniu!

Podsumowaliśmy kwietniowy etap "pandemicznej" Ligi. Zobaczcie kto najlepiej poradził sobie w minionym miesiącu na dystansach 5km, 10km, półmaratonu i maratonu. A my oczywiście gratulujemy wszystkim uczestnikom!


Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 5 KM w X etapie Ligi Biegowej 2021:


K-16(Licencja PZLA) - Bielecka Karolina, Michałowo – 00:20:04

K-16 – Twardowska Zuzanna, Kobylnica – 00:35:25
K-20 – Mrotek Anna, Sępólno Krajeńskie – 00:19:51
K-30 - Piórkowska Natalia, Gdańsk, Taka RYBA – 00:20:58
K-40 -Tuwalska Elżbieta, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 00:17:47
K-50(Licencja PZLA) - Pobłocka Bożena, Lębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:22:38

K-50 – Rypina-Gałązka Dorota, Ostrołęka – 00:23:02
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 00:26:12
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 00:31:59

M-16 - Świętochowski Patryk, Mińsk Mazowiecki, MKB Dreptak – 00:19:31
M-20 – Filipiak Jakub, Osiek nad Notecią, Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek – 00:16:42

M-20(Licencja PZLA) - Mocek Marek, Granowo, Danflor Team – 00:17:28
M-30 – Piórkowski Mariusz, Gdańsk, Taka RYBA – 00:18:41
M-40 – Góralski Marcin, Gdynia – 00:17:15

M-40(Licencja PZLA) – Kujawski Grzegorz, Puck – 00:17:22
M-50(Licencja PZLA) - Pobłocki Piotr, Lębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:16:04

M-50 – Kościelski Mariusz, Gdynia, Kujawscy Runners – 00:18:29
M-60 - Kluj Bogusław, Zakręt, Biegam dla Sandry i Roberta – 00:23:04
M-70 - Orlikowski Tadeusz, Gdynia, Biegająca Gdynia – 00:23:46

 

Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 10 KM w X etapie Ligi Biegowej 2021:


K-20 – Lenkiewicz Weronika, Olszewka, Biegam Bo Lubię Ostrołęka – 00:43:47
K-30 – Szulc Kamila, Gdynia – 00:46:56
K-40 - Tuwalska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 00:38:27
K-50(Licencja PZLA) - Pobłocka Bożena, Lębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:47:20

K-50 - Rypina-Gałązka Dorota, Ostrołęka – 00:49:14
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 00:51:42
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 1:06:59


M-16 - Traczyk Krzysztof, Żychlin – 00:40:22
M-20(Licencja PZLA) – Lipiński Mateusz, Poznań, Muay Running Team – 00:31:47 

M-20 – Kotowski Michał, Bądkowo – 00:44:59
M-30 – Maćkowski Maciej, Żnin – 00:37:32
M-40(Licencja PZLA) – Kujawski Grzegorz, Puck – 00:31:11

M-40 – Bąk Dariusz, Osiek nad Notecią, Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek – 00:36:18
M-50(Licencja PZLA) - Rudziński Jacek, Gryfino, KB HERMES GRYFINO – 00:37:12

M-50 - Kościelski Mariusz, Gdynia, Kujawscy Runners – 00:38:50
M-60 - Kluj Bogusław, Zakręt, Biegam dla Sandry i Roberta – 00:47:29
M-70 - Orlikowski Tadeusz, Gdynia, Biegająca Gdynia – 00:49:50



Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 21.1 KM w X etapie Ligi Biegowej 2021:

K-20 - Lenkiewicz Weronika, Olszewka, Biegam Bo Lubię Ostrołęka – 01:44:29
K-30 – Hinc – Wirkus Magdalena, Przechlewo, Zacisze Przechlewo – 01:42:06
K-40 - Tuwalska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 01:27:17
K-50 - Boczar Beata, Zielona Góra, GREEN TEAM – 01:46:23
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 02:08:29
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 02:47:39

M-16 – Twardowski Mateusz, Kobylnica – 01:42:10
M-20 – Karczewski Maciej, Pleszew – 01:43:29
M-30 – Żychowski Adam, Warszawa – 01:30:14

M-40(Licencja PZLA) – Kujawski Grzegorz, Puck – 01:25:33
M-40 – Majda Przemysław, Beznazwa, Baszta Wyszyn – 01:26:34
M-50(Licencja PZLA) - Rudziński Jacek, Gryfino, KB HERMES GRYFINO – 01:25:13

M-50 – Kościelski Mateusz, Gdynia, Kujawscy Runners – 01:27:07
M-60 - Fajer Marek, Myszków, Zwik Myszków Myszków Biega – 02:07:21
M-70 - Orlikowski Tadeusz, Gdynia, Biegająca Gdynia – 01:52:08 


Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 42.2 KM w X etapie Ligi Biegowej 2021:


K-20 - Lenkiewicz Weronika, Olszewka, Biegam Bo Lubię Ostrołęka – 03:19:58
K-30 - Szczubełek-Rykowska Ewelina, Czarnowiec, Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Kurpie Ostrołęka – 03:33:59
K-40 - Tuwalska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 03:28:30
K-50 - Rypina-Gałązka Dorota, Ostrołęka – 03:44:29
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 04:29:53

M-16 - Świętochowski Patryk, Mińsk Mazowiecki, MKB Dreptak – 03:21:46

M-40(Licencja PZLA) – Kujawski Grzegorz, Puck – 02:28:04
M-40 - Góralski Marcin, Gdynia – 02:53:27 

M-50(Licencja PZLA) - Rudziński Jacek, Gryfino, KB HERMES GRYFINO – 02:53:20
M-50 – Kościelski Mariusz, Gdynia, Kujawscy Runners – 03:17:50
M-60 - Kluj Bogusław, Zakręt, Biegam dla Sandry i Roberta – 04:29:48
M-70 - Orlikowski Tadeusz, Gdynia, Biegająca Gdynia – 03:56:35

KALENDARZ
Maj 2021
pon wt śr czw pt sob nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Partnerzy:

OSHEE
Organizator:

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Logując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj swojego loginu i hasła

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Rejestrując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj formularza
Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.