Wyniki 12 etapu Ligi Biegowej

01.07.2021
wyniki12etap


Za nami dwunasty etap covidowej wersji Ligi Biegowej! Poznajcie najszybsze biegaczki i najszybszych biegaczy w Lidze w czerwcu!
Podsumowaliśmy czerwcowy etap "pandemicznej" Ligi. Zobaczcie kto najlepiej poradził sobie w minionym miesiącu na dystansach 5km, 10km, półmaratonu i maratonu. A my oczywiście gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 5 KM w XII etapie Ligi Biegowej 2021:

5km

K-16(Licencja PZLA) - Bielecka Patrycja, Michałowo – 00:18:35
K-20 – Lenkiewicz Weronika, Olszewka, Biegam Bo Lubię Ostrołęka – 00:19:39
K-30 - Piórkowska Natalia, Gdańsk, Taka RYBA – 00:20:06
K-40 -Tuwalska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 00:19:45
K-50(Licencja PZLA) - Pobłocka Bożena, Lębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:22:38

K-50 –Stolarczyk Teresa, Amatorka – 00:27:44
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 00:26:11
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 00:32:40

 

M-16 - Traczyk Krzysztof, Żychlin – 00:17:29
M-20(Licencja PZLA) – Mocek Marek, Granowo, Danflor Team – 00:17:17

M-20 – Kotowski Michał, Bądkowo – 00:21:52
M-30 – Kułak Piotr, Kamieńsk, Aktywni Kamieńsk – 00:16:31

M-40 – Góralski Marcin, Gdynia – 00:16:49
M-50 – Kościelski Mariusz, Rumia, Kujawscy Runners – 00:18:04
M-50(Licencja PZLA) - Rudziński Jacek, Gryfino, KB Hermes Gryfino - 00:18:19

M-60 - Kluj Bogusław, Zakręt, Biegam dla Sandry i Roberta – 00:22:48
M-70 - Orlikowski Tadeusz, Gdynia, Biegająca Gdynia – 00:23:13


Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 10 KM w XII etapie Ligi Biegowej 2021:

10km

K-16(Licencja PZLA) - Bielecka Patrycja, Michałowo- 00:45:02
K-20 – Lenkiewicz Weronika, Olszewka, Biegam Bo Lubię Ostrołęka – 00:49:07
K-30 –Górecka – Pawlak Edyta, Szczecin– 00:45:23
K-40 - Tuwalska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 00:40:04

K-50(Licencja PZLA) - Pobłocka Bożena, Lębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:47:24
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 00:58:28 
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 1:12:06


M-16 - Traczyk Krzysztof, Żychlin – 00:38:21
M-20(Licencja PZLA) – Traczyk Łukasz, Żychlin, UKS "Dziewiątka" Kutno – 00:36:24 

M-20 – Filipiak Jakub, Osiek nad Notecią, Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek – 00:36:44
M-30 – Getek Marcin, Ełk – 00:34:47

M-40 – Majda Przemysław, Beznazwa, Baszta Wyszyns – 00:36:48
M-50(Licencja PZLA) -Pobłocki Piotr, Łębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:34:54

M-50 – Hinc Waldemar, Zacisze Przechlewo, Przechlewo – 00:38:27
M-60 - Szczubełek Waldemar, Ostrołęka– 00:46:59
M-70 - Orlikowski Tadeusz, Gdynia, Biegająca Gdynia – 00:49:29


Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 21 KM w XII etapie Ligi Biegowej 2021:

21km

K-16(Licencja PZLA) - Bielecka Patrycja, Michałowo – 01:47:01
K-20 - Lenkiewicz Weronika, Olszewka, Biegam Bo Lubię Ostrołęka – 01:33:37
K-30 – Hinc – Wirkus Magdalena, Przechlewo, Zacisze Przechlewo – 01:38:02
K-40 – Napiórkowska Anna, Ostrołęka – 01:44:14
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 02:12:49
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 02:29:14

 

M-16 – Świętochowski Patryk, Mińsk Mazowiecki, MKB Dreptak – 01:42:54
M-30 – Żychowski Adam, Warszawa – 01:23:41
M-40 – Knychas Darek, Warszawa, PZU Sport Team – 01:29:55

M-50 – Hinc Waldemar, Zacisze Przechlewo, Przechlewo – 01:29:26
M-50(Licencja PZLA) - Rudziński Jacek, Gryfino, KB HERMES GRYFINO – 02:19:33
M-60 - Kluj Bogusław   Zakręt        Biegam dla Sandry i Roberta – 01:59:38
M-70 - Orlikowski Tadeusz, Gdynia, Biegająca Gdynia – 01:55:51 


Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 42 KM w XII etapie Ligi Biegowej 2021:

42km


K-30 - Hinc-Wirkus Magdalena, Przechlewo, Zacisze Przechlewo– 03:39:47
K-40 – Sobol Magdalena, Nakło nad Notecią, SKRA Paterek – 04:40:23
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 04:39:14

M-16 – Świętochowski Patryk, Mińsk Mazowiecki, MKB Dreptak – 03:36:43
M-30 – Żychowski Adam, Warszawa – 04:12:43
M-40 – Antosik Piotr, Jaktorów, Dogoń Grodzisk Mazowiecki – 03:28:58 

M-50 – Hinc Waldemar, Przechlewo, Zacisze Przechlewo – 03:30:03

M-50(Licencja PZLA) - Rudziński Jacek, Gryfino, KB HERMES GRYFINO – 04:35:40
M-60 - Fajer Marek, Myszków, Zwik Myszków Myszków Biega– 09:43:22

KALENDARZ
Lipiec 2021
pon wt śr czw pt sob nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Partnerzy:

OSHEE
Organizator:

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Logując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj swojego loginu i hasła

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Rejestrując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj formularza
Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.