Wyniki 14 etapu Ligi Biegowej

06.09.2021
wyniki14etap


Za nami czternasty etap covidowej wersji Ligi Biegowej! Poznajcie najszybsze biegaczki i najszybszych biegaczy w Lidze w sierpniu!
Podsumowaliśmy sierpniowy etap "pandemicznej" Ligi. Zobaczcie kto najlepiej poradził sobie w minionym miesiącu na dystansach 5km, 10km, półmaratonu i maratonu. A my oczywiście gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 5 KM w XIV etapie Ligi Biegowej 2021:

K-16(Licencja PZLA) - Bielecka Patrycja, Michałowo – 00:18:27
K-20 – Volkova Anna, Pabianice – 00:19:39
K-30 - drwska Natalia, Gdańsk, Taka RYBA – 00:20:04
K-40 -Drzycimska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 00:18:41
K-50(Licencja PZLA) - Pobłocka Bożena, Lębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:23:28

K-50 –Boczar Beata, Green Team – 00:25:01
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 00:25:25
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 00:31:22

 

M-16 - Traczyk Krzysztof, Żychlin – 00:18:32
M-20 – Filipiak Jakub, Osiek nad Notecią, Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek – 00:17:24

M-20(Licencja PZLA) – Mocek Marek, Granowo, Danflor Team – 00:17:29
M-30 – Getek Marcin, Ełk – 00:16:52

M-40 (Licencja PZLA) – Kujawski Grzegorz, Puck – 00:15:36

M-40 – Antosik Piotr, Jaktorów, Dogoń Grodzisk Mazowiecki – 00:16:49

M-50 - Rudziński Jacek, Gryfino, KB HERMES GRYFINO – 00:17:44
M-60 - Kluj Bogusław, Zakręt, Biegam dla Sandry i Roberta – 00:25:44
M-70 - Orlikowski Tadeusz, Gdynia, Biegająca Gdynia – 00:22:38

Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 10 KM w XIV etapie Ligi Biegowej 2021:

K-16(Licencja PZLA) - Bielecka Karolina, Michałowo- 00:39:40
K-20 – Mrotek Anna, Sępólno Krajeńskie – 00:41:02
K-30 – Hinc – Wirkus Magdalena, Przechlewo, Zacisze Przechlewo – 00:48:32
K-40 - Drzycimska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 00:41:40
K-50 – Rypina - Gałązka Dorota – Ostrołęka – 00:49:46
K-50(Licencja PZLA) - Pobłocka Bożena, Lębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:54:12
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 00:53:13
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 1:06:34

M-16 - Traczyk Krzysztof, Żychlin – 00:39:49
M-20 – Filipiak Jakub, Osiek nad Notecią, Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek – 00:35:31
M-20(Licencja PZLA) – Mocek Marek, Granowo, Danflor Team – 00:49:39
M-30 – Getek Marcin, Ełk – 00:34:31
M-40 – (Licencja PZLA) – Kujawski Grzegorz, Puck – 00:31:51
M-40 – Bąk Dariusz – Osiek nad Notecią, Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek – 00:37:12
M-50(Licencja PZLA) -Pobłocki Piotr, Łębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:34:31
M-50 – Rudziński Jacek, Gryfino, KB HERMES GRYFINO – 00:37:04
M-60 - Kluj Bogusław, Zakręt, Biegam dla Sandry i Roberta – 00:52:03
M-70 - Orlikowski Tadeusz, Gdynia, Biegająca Gdynia – 00:48:09

Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 21.1 KM w XIV etapie Ligi Biegowej 2021:

K-16(Licencja PZLA) - Bielecka Patrycja, Michałowo – 01:45:02
K-20 – Lenkiewicz Weronika, Olszewka, Biegam Bo Lubię Ostrołęka – 01:37:41
K-30 – Hinc – Wirkus Magdalena, Przechlewo, Zacisze Przechlewo – 01:38:40
K-40 – Drzycimska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 01:37:16
K-50 - Hinc Danuta, Przechlewo, Zacisze Przechlewo – 02:11:51
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 02:14:12
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 02:35:58

 

M-20(Licencja PZLA) – Mocek Marek, Granowo, Danflor Team – 01:51:27
M-30 – Kułak Piotr, Aktywni Kamieńsk, Kamieńsk – 01:14:47
M-40 – Kujawski Grzegorz, Puck – 01:12:44
M-50- Rudziński Jacek, Gryfino, KB HERMES GRYFINO – 01:25:57
M-60 – Fajer Marek, Myszków, Zwik Myszków Myszków Biega – 04:22:00
M-70 - Orlikowski Tadeusz, Gdynia, Biegająca Gdynia – 01:52:42

Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 42.2 KM w XIV etapie Ligi Biegowej 2021:


K-20 - Lenkiewicz Weronika, Olszewka, Biegam Bo Lubię Ostrołęka – 05:49:57
K-30 - Hinc – Wirkus Magdalena, Przechlewo, Zacisze Przechlewo – 04:10:06
K-50 – Hinc Danuta, Przechlewo, Zacisze Przechlewo – 04:23:31
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 04:44:03

M-20 (Licencja PZLA) – Mocek Marek, Granowo, Danflor Team – 04:04:05
M-40 – Szymura Wojciech, Rybnik – 06:28:52
M-50 – Hinc Waldemar, Przechlewo, Zacisze Przechlewo – 03:33:22

KALENDARZ
Wrzesień 2021
pon wt śr czw pt sob nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Partnerzy:

OSHEE
Organizator:

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Logując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj swojego loginu i hasła

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Rejestrując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj formularza
Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.