Wyniki 15 etapu Ligi Biegowej

06.10.2021
wyniki_lb_xv
5km

K-20(Licencja PZLA) – Pobłocka - Głogowska Katarzyna, Gdynia, UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK – 00:17:53
K-20 – Jadczak Monika, Krotoszyn – 00:20:31
K-30 – Piórkowska Natalia, Gdańsk, Taka Ryba – 00:18:38

K-30 (Licencja PZLA) – Pobłocka - Głogowska Kamila, Gdynia, UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK – 00:18:43
K-40 -Drzycimska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 00:18:21
K-50(Licencja PZLA) - Pobłocka Bożena, Lębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:22:25
K-50 –Boczar Beata, Green Team – 00:24:16
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 00:25:56
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 00:31:19


M-16 – Janicki Karol, Gostyń, TM IRON TRI – TEAM – 00:17:35
M-20(Licencja PZLA) – Mocek Marek, Granowo, Danflor Team – 00:17:19
M-20 – Filipiak Jakub, Osiek nad Notecią, Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek – 00:17:28
M-30 – Getek Marcin, Ełk – 00:15:40
M-40 (Licencja PZLA) – Kujawski Grzegorz, Puck – 00:14:47
M-40 – Dziegielewski Rafał, Natalin, KB Wyszków – 00:17:02
M-50 - Rudziński Jacek, Gryfino, KB HERMES GRYFINO – 00:18:16
M-60 - Kluj Bogusław, Zakręt, Biegam dla Sandry i Roberta – 00:24:09
M-70 - Orlikowski Tadeusz, Gdynia, Biegająca Gdynia – 00:22:12


10km
K-16(Licencja PZLA) - Bielecka Karolina, Michałowo- 00:43:13
K-20(Licencja PZLA) – Pobłocka - Głogowska Katarzyna, Gdynia, UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK – 00:37:21
K-20 – Volkova Anna, Pabianice – 00:41:31
K-30 – Chełmniak Monika, Bydgoszcz – 00:45:04
K-40 - Drzycimska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 00:40:43
K-50(Licencja PZLA) - Pobłocka Bożena, Lębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:44:55
K-50 –Boczar Beata, Green Team – 00:51:08
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 00:54:44
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 1:08:03


M-16 – Janicki Karol, Gostyń, TM IRON TRI – TEAM – 00:38:02
M-20 – Filipiak Jakub, Osiek nad Notecią, Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek – 00:35:34
M-20(Licencja PZLA) – Mocek Marek, Granowo, Danflor Team – 00:35:36
M-30 – Kułak Piotr, Kamieńsk, Aktywni Kamieńsk – 00:33:25
M-40(Licencja PZLA) – Kujawski Grzegorz, Puck – 00:32:11
M-40 – Sikorski Krzysztof – Międzyrzecze, Miedzyrzeckie Gazele – 00:33:42
M-50(Licencja PZLA) -Pobłocki Piotr, Łębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:34:28
M-50 – Rudziński Jacek, Gryfino, KB HERMES GRYFINO – 00:37:42
M-60 - Fajer Marek, Myszków, Zwik Myszków Myszków – 00:46:55
M-70 - Orlikowski Tadeusz, Gdynia, Biegająca Gdynia – 00:48:38


21km
K-16(Licencja PZLA) - Bielecka Karolina, Michałowo – 01:32:08
K-20(Licencja PZLA) – Pobłocka - Głogowska Katarzyna, Gdynia, UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK – 01:22:52
K-20 – Volkova Anna, Pabianice – 01:41:56
K-30 – Hinc – Wirkus Magdalena, Przechlewo, Zacisze Przechlewo – 01:39:39
K-40 – Drzycimska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 01:36:13
K-50 – Rypina – Gałązka Dorota, Ostrołęka – 01:49:18
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 02:09:27
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 02:29:01


M-20 - Filipiak Jakub, Osiek nad Notecią, Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek – 01:17:50
M-30 – Getek Marcin, Ełk – 01:17:58
M-40(Licencja PZLA) – Kujawski Grzegorz, Puck – 01:08:30
M-40 – Góralski Marcin, Gdynia – 01:19:20
M-50(Licencja PZLA) Pobłocki Piotr, Lębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 01:13:30
M-50- Rudziński Jacek, Gryfino, KB HERMES GRYFINO – 01:22:47
M-60 – Kluj Bogusław, Zakręt, Biegam dla Sandry i Roberta – 01:53:54
M-70 - Orlikowski Tadeusz, Gdynia, Biegająca Gdynia – 01:43:50


42km
K-20 - Lenkiewicz Weronika, Olszewka, Biegam Bo Lubię Ostrołęka – 03:12:52
K-30 - Szczubełek-Rykowska Ewelina, Czarnowiec, Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Kurpie Ostrołęka – 03:18:22
K-40 – Sobol Magdalena, Nakło nad Notecią, SKRA Paterek – 04:51:28
K-50 – Rypina – Gałązka Dorota, Ostrołęka – 03:40:55
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 04:42:21


M-30 – Piotrowski Andrzej, Kraków, WKS Wawel Kraków – 02:36:58
M-40 – Witkowski Paweł, Łajski, Wieliszew Heron Team – 02:46:25
M-50 – Rudziński Jacek, Gryfino, KB Hermes Gryfino – 03:01:43
M-60 – Gołąb Grzegorz, Warszawa – 04:16:31

KALENDARZ
Październik 2021
pon wt śr czw pt sob nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Partnerzy:

OSHEE
Organizator:

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Logując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj swojego loginu i hasła

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Rejestrując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj formularza
Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.