Wyniki 16. etapu Ligi Biegowej 2021!

17.11.2021

wyniki16etap

Podsumowaliśmy październikowy etap Ligi Biegowej 2021. Zobaczcie kto najlepiej poradził sobie w minionym miesiącu na dystansach 5km, 10km, półmaratonu i maratonu. My tradycyjnie gratulujemy wszystkim uczestnikom!


Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 5km w XVI etapie Ligi Biegowej 2021:

K-16 (Licencja PZLA) – Bielecka Patrycja, Michałowo – 00:22:01
K-20 (Licencja PZLA) – Pobłocka - Głogowska Katarzyna, Gdynia, UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK – 00:17:42
K-20 – Lenkiewicz Weronika, Olszewka, Biegam Bo Lubię Ostrołęka – 00:19:41
K-30 - Szczubełek-Rykowska Ewelina, Czarnowiec, Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Kurpie Ostrołęka – 00:19:43
K-40 - Drzycimska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 00:19:32

K-50 (Licencja PZLA) - Pobłocka Bożena, Lębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:21:52

K-50 –Boczar Beata, Green Team – 00:25:38
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 00:26:04
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 00:32:01

 

M-16 – Janicki Karol, Gostyń, TM IRON TRI – TEAM – 00:17:55

M-20 (Licencja PZLA) – Mocek Marek, Granowo, Danflor Team – 00:16:59
M-20 – Filipiak Jakub, Osiek nad Notecią, Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek – 00:17:18
M-30 – Kułak Piotr, Aktywni Kamieńsk, Kamieńsk – 00:15:52

M-40 – Antosik Piotr, Dogoń Grodzisk Mazowiecki, Jaktorów – 00:16:37

M-50 (Licencja PZLA) - Pobłocki Piotr, Łębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:16:30

M-50 – TRWA WERYFIKACJA WYNIKÓW
M-70 - Orlikowski Tadeusz, Gdynia, Biegająca Gdynia – 00:22:02

Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 10km w XVI etapie Ligi Biegowej 2021:

K-16 (Licencja PZLA) - Bielecka Karolina, Michałowo- 00:40:45

K-20 (Licencja PZLA) – Pobłocka - Głogowska Katarzyna, Gdynia, UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK – 00:37:03
K-20 – Jadczak Monika, Krotoszyn – 00:43:37
K-30 – Hinc–Wirkus Magdalena, Zacisze Przechlewo, Przechlewo – 00:42:39
K-40 - Drzycimska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 00:38:55

K-50 (Licencja PZLA) - Pobłocka Bożena, Lębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:44:23

K-50 – Rypina–Gałązka Dorota, Ostrołęka – 00:49:33
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 00:54:47
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 1:07:00


M-16 – Traczyk Krzysztof, Żychlin – 00:36:33

M-20 (Licencja PZLA) – Mocek Marek, Granowo, Danflor Team – 00:34:50

M-20 – Kotowski Michał, Bądkowo – 00:47:54
M-30 – Wysocki Marcin, Warszawaky, Michałowice – 00:34:45

M-40 - Góralski Marcin, Gdynia – 00:35:25
M-50 (Licencja PZLA) - Pobłocki Piotr, Łębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:33:14

M-50 – TRWA WERYFIKACJA WYNIKÓW
M-60 – Szczubełek Waldemar , Ostrołęka – 00:46:34
M-70 - Orlikowski Tadeusz, Gdynia, Biegająca Gdynia – 00:46:45

Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 21.1km w XVI etapie Ligi Biegowej 2021:

K-16 (Licencja PZLA) – Bielecka Patrycja, Michałowo – 01:59:01
K-20 (Licencja PZLA) – Pobłocka - Głogowska Katarzyna, Gdynia, UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK – 01:22:05
K-20 – Lenkiewicz Weronika, Olszewka, Biegam Bo Lubię Ostrołęka – 01:26:12
K-30 – Szczubełek-Rykowska Ewelina, Czarnowiec, Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Kurpie Ostrołęka – 01:28:30
K-40 – Drzycimska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 01:25:57
K-50 – Rypina – Gałązka Dorota, Ostrołęka – 01:38:53
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 02:07:53
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 02:20:44

 

M-16 – Janicki Karol, TM IRON TRI-TEAM, Gostyń – 01:30:33
M-20 – Kubuśka Szymon, Kraków– 01:29:56
M-30 – Getek Marcin, Ełk – 01:15:37
M-40 – Antosik Piotr, Dogoń Grodzisk Mazowiecki, Jaktorów – 01:17:22

M-50- Rudziński Jacek, Gryfino, KB HERMES GRYFINO – 01:23:37
M-70 - Orlikowski Tadeusz, Gdynia, Biegająca Gdynia – 01:41:25

Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 42.2km w XVI etapie Ligi Biegowej 2021:


K-30 - Hinc – Wirkus Magdalena, Zacisze Przechlewo, Przechlewo – 03:27:18
K-40 – Drzycimska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 03:01:36
K-50 – Hinc Danuta, Zacisze Przechlewo, Przechlewo – 03:53:59
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 04:47:33

 

M-30 – Kułak Piotr, Aktywni Kamieńsk, Kamieńsk – 02:33:31
M-40 – Szymura Wojciech, Rybnik – 03:04:50

M-50 – TRWA WERYFIKACJA WYNIKÓW

KALENDARZ
Listopad 2021
pon wt śr czw pt sob nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Partnerzy:

OSHEE
Organizator:

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Logując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj swojego loginu i hasła

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Rejestrując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj formularza
Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.