Wyniki 17. etapu Ligi Biegowej 2021

13.12.2021
wyniki17etap

Podsumowaliśmy listopadowy etap Ligi Biegowej 2021. Zobaczcie kto najlepiej poradził sobie w minionym miesiącu na dystansach 5km, 10km, półmaratonu i maratonu. My tradycyjnie gratulujemy wszystkim uczestnikom!


Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 5km w XVIi etapie Ligi Biegowej 2021:

K-16 (Licencja PZLA) - Bielecka Patrycja, Michałowo- 00:18:41
K-20 (Licencja PZLA) – Pobłocka - Głogowska Katarzyna, Gdynia, UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK – 00:18:12

K-20 – Jadczak Monika, Krotoszyn – 00:21:03

K-30 (Licencja PZLA) – Pobłocka – Dobrowolska Kamila, Chotomów, UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK – 00:19:04
K-30 – Szczubełek-Rykowska Ewelina, Czarnowiec, Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Kurpie Ostrołęka– 00:19:39
K-40 - Drzycimska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 00:19:13
K-50 (Licencja PZLA) - Pobłocka Bożena, Lębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:21:49

K-50 –Boczar Beata, Green Team – 00:24:10
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 00:26:02
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 00:32:10

 

M-16 – Janicki Karol, Gostyń, TM IRON TRI – TEAM – 00:16:58

M-20 (Licencja PZLA) – Lepiarz Sylwester, Wronów, LKB Rudnik – 00:15:57
M-20 – Filipiak Jakub, Osiek nad Notecią, Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek – 00:16:55
M-30 – Getek Marcin, Ełk – 00:17:21

M-40 (Licencja PZLA) – Kujawski Grzegorz, Puck – 00:15:29

M-40 – Góralski Marcin, Gdynia – 00:16:49

M-50 (Licencja PZLA) - Pobłocki Piotr, Łębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:16:02

M-50 - Rudziński Jacek, Gryfino, KB HERMES GRYFINO – 00:17:58
M-60 – Łuczyński Szymon, Pabianice – 00:22:05
M-70 - Orlikowski Tadeusz, Gdynia, Biegająca Gdynia – 00:22:10



Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 10km w XVII etapie Ligi Biegowej 2021:

K-16 (Licencja PZLA) – Jaguścik Julia, Dobryszyce, Rudzki Klub Sportowy – 00:39:53

K-20 (Licencja PZLA) – Pobłocka - Głogowska Katarzyna, Gdynia, UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK – 00:37:43
K-20 – Lenkiewicz Weronika, Olszewka, Biegam Bo Lubię Ostrołęka – 00:40:46
K-30 – Szulc Kamila, Gdynia – 00:41:02
K-40 - Drzycimska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 00:38:41

K-50 – Stolarczyk Teresa, Olsztyn, Amatorka – 00:46:52

K-50 (Licencja PZLA) - Pobłocka Bożena, Lębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:50:10

K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 00:56:22
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 1:07:36


M-16 – Janicki Karol, Gostyń, TM IRON TRI – TEAM – 00:37:09

M-20 (Licencja PZLA) – Lepiarz Sylwester, Wronów, LKB Rudnik – 00:32:47

M-20 – Mocek Marek, Granowo, Danflor Team – 00:34:46
M-30 – Kułak Piotr, Kamieńsk, Aktywni Kamieńsk – 00:33:17

M-40 (Licencja PZLA) – Kujawski Grzegorz, Puck – 00:31:42

M-40 – Dzięgielewski Rafał – Natalin, KB Wyszków – 00:34:41

M-50 – Mariusz Kościelski, Kujawscy Runners – 00:37:33
M-60 – Łuczyński Szymon, Pabianice – 00:44:00
M-70 - Orlikowski Tadeusz, Gdynia, Biegająca Gdynia – 00:47:16



Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 21.1km w XVII etapie Ligi Biegowej 2021:

K-16 (Licencja PZLA) - Bielecka Patrycja, Michałowo – 01:35:02
K-20 (Licencja PZLA) – Pobłocka - Głogowska Katarzyna, Gdynia, UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK – 01:25:43
K-20 – Volkova Anna, Pabianice – 01:44:41
K-30 – Hinc – Wirkus Magdalena, Przechlewo, Zacisze Przechlewo – 01:44:43
K-40 – Drzycimska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 01:38:04
K-50 – Hinc Danuta, Przechlewo, Zacisze Przechlewo – 01:46:56
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 02:06:38
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 02:37:23

 

M-20 – Kotowski Michał, Bądkowo– 01:46:39
M-30 – Getek Marcin, Ełk – 01:22:59
M-40 (Licencja PZLA) – Kujawski Grzegorz, Puck – 01:27:37

M-40 – Antosik Piotr, Jaktorów, Dogoń Grodzisk Mazowiecki – 01:29:50

M-50- Rudziński Jacek, Gryfino, KB HERMES GRYFINO – 01:51:29
M-60 – Łuczyński Szymon, Pabianice – 01:42:47
M-70 - Orlikowski Tadeusz, Gdynia, Biegająca Gdynia – 01:51:35



Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 42.2km w XVII etapie Ligi Biegowej 2021:


K-30 – Hinc – Wirkus Magdalena, Przechlewo, Zacisze Przechlewo – 03:18:22
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 04:47:46

M-40 – Szymura Wojciech, Rybnik – 04:01:46

KALENDARZ
Styczeń 2022
pon wt śr czw pt sob nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Brak biegów w tym dniu
Pełny kalendarz
Polecane biegi
Partnerzy:

OSHEE
Organizator:

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.