Wyniki 18. etapu Ligi Biegowej 2021

21.12.2021
wyniki18etap

Podsumowaliśmy grudniowy, ostatni etap Ligi Biegowej 2021. Zobaczcie kto najlepiej poradził sobie w tym miesiący na dystansach 5km, 10km, półmaratonu i maratonu. 
My tradycyjnie gratulujemy wszystkim uczestnikom!


Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 5km w XVIII etapie Ligi Biegowej 2021:

K-16 (Licencja PZLA) - Bielecka Karolina, Michałowo 00:19:28
K-20 (Licencja PZLA) – Pobłocka - Głogowska Katarzyna, Gdynia, UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK – 00:18:25

K-20 – Volkova Anna, Pabianice – 00:24:10
K-30 – Szulc Kamila, Gdynia – 00:20:13
K-40 - Drzycimska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 00:18:31
K-50 (Licencja PZLA) - Pobłocka Bożena, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:22:15

K-50 – Hinc Danuta, Zacisze Przechlewo – 00:24:38
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 00:25:54
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 00:31:58

 

M-16 (Licencja PZLA) – Janicki Karol, Gostyń, TM IRON TRI – TEAM – 00:16:40
M-16 – Nowina-Konopka Stanisław, Warszawa - 00:22:07
M-20 – Filipiak Jakub, Osiek nad Notecią, Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek – 00:17:09
M-20 (Licencja PZLA) – Mocek Marek, Danflor Team – 00:18:25
M-30 – Volkov Viktor, Pabianice, O co biega Team – 18:04
M-40 – Antosik Piotr, Dogoń Grodzisk Mazowiecki – 00:17:08

M-40 (Licencja PZLA) – Kujawski Grzegorz, Puck – 00:17:13

M-50 (Licencja PZLA) - Pobłocki Piotr, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:17:26

M-50 - Mariusz Kościelski, Kujawscy Runners – 00:17:45
M-60 – Łuczyński Szymon, Pabianice – 00:25:35
M-70 - Orlikowski Tadeusz, Biegająca Gdynia – 00:21:59



Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 10km w XVIII etapie Ligi Biegowej 2021:

K-16 (Licencja PZLA) – Jaguścik Julia, Dobryszyce, Rudzki Klub Sportowy – 00:39:35

K-20 (Licencja PZLA) – Pobłocka - Głogowska Katarzyna, UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK – 00:39:29
K-20 – Volkova Anna, Pabianice – 00:44:18
K-30 (Licencja PZLA) – Pobłocka - Dobrowolska Kamila, UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK – 00:45:35

K-30 – Hinc – Wirkus Magdalena, Przechlewo, Zacisze Przechlewo – 00:47:33
K-40 - Drzycimska Małgorzata, LKS Zantyr Sztum – 00:40:46

K-50 (Licencja PZLA) - Pobłocka Bożena, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:45:51

K-50 – Hinc Danuta, Zacisze Przechlewo – 00:48:56

K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 00:56:06
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 1:09:11

M-16 (Licencja PZLA) – Janicki Karol, Gostyń, TM IRON TRI – TEAM – 00:35:42

M-20 (Licencja PZLA) – Lipiński Mateusz, Poznań, MUAY RUNNING TEAM – 00:32:44

M-20 – Filipiak Jakub, Osiek nad Notecią, Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek – 00:35:02
M-30 – Żychowski Adam, Warszawa – 00:38:13

M-40 – Antosik Piotr, Dogoń Grodzisk Mazowiecki – 00:34:58

M-40 (Licencja PZLA) – Kujawski Grzegorz, Puck – 00:36:34

M-50 (Licencja PZLA) - Pobłocki Piotr, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:34:20

M-50 – Rudziński Jacek, KB HERMES GRYFINO – 00:38:41
M-60 – Łuczyński Szymon, Pabianice – 00:48:19
M-70 - Orlikowski Tadeusz, Gdynia, Biegająca Gdynia – 00:46:51



Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 21.1km w XVIII etapie Ligi Biegowej 2021:

K-20 – Volkova Anna, Pabianice – 01:45:13
K-30 – Hinc – Wirkus Magdalena, Zacisze Przechlewo – 01:45:12
K-40 – Tuwalska Elżbieta, LKS Zantyr Sztum – 01:42:15
K-50 – Hinc Danuta, Zacisze Przechlewo – 01:46:15
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 02:08:02
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 02:35:19

 

M-16 (Licencja PZLA) – Janicki Karol, Gostyń, TM IRON TRI – TEAM – 01:24:49
M-20 – Kotowski Michał, Bądkowo– 01:47:01
M-30 – Kułak Piotr, Aktywni Kamieńsk – 01:35:02
M-40 – Antosik Piotr, Dogoń Grodzisk Mazowiecki – 01:20:55

M-40 (Licencja PZLA) – Kujawski Grzegorz, Puck – 01:23:06

M-50 - Rudziński Jacek, KB HERMES GRYFINO – 01:37:35
M-60 – Łuczyński Szymon, Pabianice – 01:47:57
M-70 - Orlikowski Tadeusz, Biegająca Gdynia – 01:48:43



Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 42.2km w XVIII etapie Ligi Biegowej 2021:


K-30 – Pater Ewa, Skra Paterek – 04:38:09
K-40 – Tuwalska Elżbieta, LKS Zantyr Sztum – 03:49:24
K-50 – Żebrowska Jolanta,    Chemik Noxy Puławy – 04:27:22
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 04:46:45

M-30 – (Licencja PZLA)  Łucyk Maciej, Maratończyk Poznań – 02:33:38
M-30 – Ceglarek Przemysław, Ostrów Wielkopolski – 02:59:15

M-50 – Kurzawa Sławomir, T-Mobile Sport Team – 04:47:19


KALENDARZ
Styczeń 2022
pon wt śr czw pt sob nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Brak biegów w tym dniu
Pełny kalendarz
Polecane biegi
Partnerzy:

OSHEE
Organizator:

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.