Wyniki 5. etapu Ligi Biegowej 2020!

02.12.2020
wyniki5etap


Za nami piąty, listopadowy etap Ligi Biegowej! Poznajcie najszybsze biegaczki i najszybszych biegaczy w Lidze w tym miesiącu!

W tym etapie, z uwagi na wirtualne Biegi Niepodległości, które odbywały się w całej Polsce, wyjątkowo zacięta rywalizacja toczyła się na dystansie 10 km. Gratulujemy Wam wspaniałych wyników! 

Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 5 KM w V etapie Ligi Biegowej 2020:

K-16 - Bielecka Karolina, Michałowo – 00:21:06

K-20 – Mrotek Anna, Sępólno Krajeńskie - 00:20:17
K-30 – Piórkowska Natalia, Gdańsk, Taka Ryba – 00:19:35
K-40 – Tuwalska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 00:21:13
K-50 - (licencja PZLA) - Pobłocka Bożena, Lębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:23:11
K-50 (amatorka) - Boczar Beata, Zielona Góra - 00:26:33
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo - 00:23:40
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 00:32:04

M-16 - Traczyk Krzysztof, Żychlin– 00:18:58
M-20 - Glapa Szymon, Łuszczanów – 00:16:53
M-30 - Getek Marcin, Ełk - 00:16:40
M-40 - Antosik Piotr, Jaktorów - 00:16:52
K-50 - (licencja PZLA) – Pobłocki Piotr, Lębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:16:37
M-50 - Hinc Waldemar, Przechlewo, Zacisze Przechlewo - 00:18:38
M-60 - Pacholec Stanisław, Świątki, Pszczółkowski Team- 00:21:23
M-70 - Trudnowski Janusz, Bydgoszcz, Run Pasja - 0:25:01


Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 10 KM w V etapie Ligi Biegowej 2020:

K-16 (amatorka) – Jadczak Monika, Krotoszyn – 00:44:05
K-16 (licencja PZLA) - Bielecka Karolina, Michałowo – 00:45:01
K-20 (licencja PZLA) – Dawidziuk-Gosk Diana, Warszawa, DD running team – 00:36:27
K-20 (amatorka) – Volkova Anastasiia, Pabianice – 00:44:53
K-30 - Pasieka Agnieszka, Świdwin, 21. BLT – 00:42:54
K-40 – Tuwalska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 00:41:21
K-50 - (licencja PZLA) - Pobłocka Bożena, Lębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:45:21
K-50 - (amatorka) - Stolarczyk Teresa, Olsztyn - 00:52:49
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo - 00:54:12
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia - 00:55:47

M-16 - Traczyk Krzysztof, Żychlin - 00:38:52
M-20 (licencja PZLA) - Lipiński Mateusz, Poznań, MUAY RUNNING TEAM – 00:31:47
M-20 (amator) - Kawa Michał, Sulejówek, #NoToSteryd – 00:35:59
M-30 (licencja PZLA) - Dobrowolski Emil, Chotomów - 00:30:02
M-30 (amator) - Kułak Piotr, Kamieńsk, Aktywni Kamieńsk - 00:34:48
M-40 (licencja PZLA) - Kujawski Grzegorz, Puck – 00:30:51
M-40 (amator) - Kaszkur Jan, Gorlice, MBL Team – 00:36:32
M-50 - Kościelski Mariusz, Gdynia, Kujawscy Runners - 00:37:49
M-60 - Szczubełek Waldemar, Ostrołęka - 00:45:01
M-70 - Trudnowski Janusz, Bydgoszcz, Run Pasja - 00:54:47


Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 21.1 KM w V etapie Ligi Biegowej 2020:

K-16 (licencja PZLA) - Bielecka Karolina, Michałowo – 01:46:51
K-16 (amatorka) – Bator Milena, Zawonia - 02:03:34
K-20 – Volkova Anna, Pabianice – 01:49:59
K-30 - Górecka-Pawlak Edyta, Szczecin - 01:46:36
K-40 - Tuwalska Elżbieta, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 01:43:55
K-50 - Boczar Beata, Zielona Góra, Green Team – 02:04:42
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo - 02:08:31
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 02:41:26

M-16 - Świętochowski Patryk , Mińsk Mazowiecki, MKB Dreptak - 01:29:45
M-20 - Żychowski Adam, Warszawa - 01:20:14
M-30 - Volkov Viktor, Pabianice, O co biega - 01:19:26
M-40 (licencja PZLA) - Kujawski Grzegorz, Puck - 01:19:56
M-40 (amator) - Góralski Marcin, Gdynia - 01:21:07
M-50 - Kościelski Mariusz, Gdynia, Kujawscy Runners - 01:26:40
M-60 - Gołąb Grzegorz, Warszawa - 01:56:09
M-70 - Dylla Franz, Tarnów Opolski - 02:11:38


Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 42.2 KM w V etapie Ligi Biegowej 2020:

K-30 - Bajur Barbara, Kraków - 04:03:30
K-40 – Tuwalska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum - 03:30:24
K-50 - Boczar Beata, Zielona Góra, Green Team – 06:17:42
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo - 04:42:30

M-16 – Traczyk Krzysztof, Żychlin - 03:07:09
M-20 – Traczyk Łukasz, Żychlin, Rozbiegani Żychlin – 03:03:52
M-30 - Volkov Viktor, Pabianice, O co biega – 03:29:15
M-40 - Żwiruk Karol, Warszawa, Szybkie kopyto ultra - 02:56:46
M-50 - Machlowski Ryszard, Kraków, KKB DYSTANS - 03:46:18

KALENDARZ
Wrzesień 2021
pon wt śr czw pt sob nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Partnerzy:

OSHEE
Organizator:

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Logując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj swojego loginu i hasła

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Rejestrując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj formularza
Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.