Wyniki 6. etapu Ligi Biegowej 2020!

05.01.2021
wyniki6etap

Za nami szósty, ostatni w 2020 roku etap Ligi Biegowej! Poznajcie najszybsze biegaczki i najszybszych biegaczy w Lidze w grudniu!

Grudniowa rywalizacja obfitowała w znakomite wyniki na 5km i 10km. Dłuższe dystanse cieszyły się trochę mniejszą popularnością...

I słusznie! Kiedyś trzeba odpocząć! Od tego właśnie są Święta! :)

Mamy nadzieję, że odpoczęliście i nabraliście sił na bieganie w 2021! Życzymy Wam lepszego nowego roku i szybkiego powtoru normalności, byśmy mogli pościgać się nie tylko wirtualnych zawodach! 

Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 5 KM w VI etapie Ligi Biegowej 2020:

K-16 – Jadczak Monika, Krotoszyn – 00:22:06
K-20 – Lenkiewicz Weronika, Olszewka, Biegam Bo Lubię Ostrołęka - 00:20:13
K-30 – Piórkowska Natalia, Gdańsk, Taka Ryba – 00:19:14
K-40 – Tuwalska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 00:21:12
K-50 - (licencja PZLA) - Pobłocka Bożena, Lębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:22:59
K-50 (amatorka) - Boczar Beata, Zielona Góra - 00:26:18
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo - 00:25:59
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 00:33:07

M-16 - Traczyk Krzysztof, Żychlin– 00:18:16
M-20 – Gała Kamil, Łask – 00:16:15
M-30 - Getek Marcin, Ełk - 00:16:49
M-40 – (amator) Antosik Piotr, Jaktorów - 00:17:50
M-40 (licencja PZLA) - Kujawski Grzegorz, Puck – 00:16:42
M-50 - (licencja PZLA) – Pobłocki Piotr, Lębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:17:43
M-50 - Hinc Waldemar, Przechlewo, Zacisze Przechlewo   - 00:18:23
M-60 - Fajer Marek, Zwik Myszków Myszków Biega- 00:20:33
M-70 - Trudnowski Janusz, Bydgoszcz, Run Pasja - 0:27:29

Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 10 KM w VI etapie Ligi Biegowej 2020:

K-16 (licencja PZLA) - Bielecka Karolina, Michałowo – 00:45:40
K-20 – Volkova Anna, Pabianice – 00:52:13
K-30 - Górecka-Pawlak Edyta, Szczecin – 00:45:45
K-40 – Tuwalska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 00:44:09
K-50 - (licencja PZLA) - Pobłocka Bożena, Lębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:47:48
K-50 - (amatorka) - Boczar Beata, Zielona Góra - 00:54:47
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo - 00:57:28
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia - 01:10:31


M-16 - Traczyk Krzysztof, Żychlin - 00:40:55
M-20 - Gała Kamil, Łask – 00:35:04
M-30 - Getek Marcin, Ełk - 00:38:03
M-40 (licencja PZLA) - Kujawski Grzegorz, Puck – 00:33:39
M-40 (amator) - Szymura Wojciech, Rybnik – 00:35:58
M-50 - Hinc Waldemar, Przechlewo, Zacisze Przechlewo   - 00:38:02
M-60 - Fajer Marek, Zwik Myszków Myszków Biega- 00:43:53
M-70 - Dylla Franz, Tarnów Opolski - 00:57:39

Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 21.1 KM w VI etapie Ligi Biegowej 2020:

K-16 (licencja PZLA) - Bielecka Karolina, Michałowo – 01:37:07
K-16 (amatorka) – Bator Milena, Zawonia - 01:56:19
K-20 – Lenkiewicz Weronika, Olszewka, Biegam Bo Lubię Ostrołęka - 01:44:41
K-30 - Szczubełek-Rykowska Ewelina, Czarnowiec, Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Kurpie Ostrołęka - 01:44:51
K-40 - Tuwalska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 01:37:06
K-50 - (licencja PZLA) - Pobłocka Bożena, Lębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 01:52:05
K-50 - (amatorka) - Boczar Beata, Zielona Góra – 02:04:09
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo - 02:05:55
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 02:27:45

M-16 - Świętochowski Patryk , Mińsk Mazowiecki, MKB Dreptak - 01:40:09
M-20 - Glapa Szymon, Łuszczanów - 01:18:18
M-30 - Getek Marcin, Ełk - 01:25:19
M-40 (licencja PZLA) - Kujawski Grzegorz, Puck - 01:19:23
M-40 (amator) - Antosik Piotr, Jaktorów, Dogoń Grodzisk Mazowiecki - 01:27:09
M-50 - Hinc Waldemar, Przechlewo, Zacisze Przechlewo   - 01:23:44
M-60 - Fajer Marek, Zwik Myszków Myszków Biega - 01:48:11
M-70 - Dylla Franz, Tarnów Opolski - 02:09:33

Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 42.2 KM w VI etapie Ligi Biegowej 2020:

K-30 - Antkowiak Julia, Poznań- 04:46:20
K-50 - Boczar Beata, Zielona Góra,  Green Team – 05:12:19
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo - 04:45:35

M-16 – Traczyk Krzysztof, Żychlin - 03:00:58
M-20 – Glapa Szymon, Łuszczanów – 02:54:21
M-30 – Volkov Viktor, Pabianice, O co biega - 02:58:29
M-50 - Hinc Waldemar, Przechlewo, Zacisze Przechlewo   - 03:14:53
M-60 – Gołąb Grzegorz, Warszawa – 05:09:05

 

KALENDARZ
Styczeń 2021
pon wt śr czw pt sob nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Partnerzy:

OSHEE
Organizator:

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Logując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj swojego loginu i hasła

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Rejestrując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj formularza
Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.