Wyniki 7. etapu Ligi Biegowej 2020!

02.02.2021

wyniki7etap

Za nami siódmy etap covidowej wersji Ligi Biegowej, a równocześnie pierwszy w 2021 roku! Poznajcie najszybsze biegaczki i najszybszych biegaczy w Lidze w styczniu!


Styczniowy etap Ligi to było prawdziwie zimowe ściganie. Niemal przez cały miesiąc, niemal w całej Polsce utrzymywały się mrozy i śniegi. Zwycięzców tego etapu możemy spokojnie ochrzcić królowymi i królami zimy ;)

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 5 KM w VII etapie Ligi Biegowej 2021:

K-16 – Bielecka Karolina, Michałowo – 00:20:29
K-20 – Maćkowska Katarzyna, Żniński Klub biegacza - 00:21:48
K-30 – Piórkowska Natalia, Gdańsk, Taka Ryba – 00:18:59
K-40 – Tuwalska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 00:19:07
K-50 - Pobłocka Bożena, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:22:38
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo - 00:26:11
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 00:33:27

M-16 - Nowina-Konopka Stanisław, Warszawa - 00:30:11
M-20 - Kawalerski Kamil, KS AZS AWF KRAKÓW - 00:15:49
M-30 - Getek Marcin, Ełk - 00:18:39
M-40 - Kujawski Grzegorz, Puck – 00:16:19
M-50 - Pobłocki Piotr, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:17:49
M-60 - (TRWA WERYFIKACJA)
M-70 - Trudnowski Janusz, Bydgoszcz, Run Pasja - 0:27:14


Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 10 KM w VII etapie Ligi Biegowej 2021:

K-16 - Bielecka Karolina, Michałowo – 00:43:33
K-20 – Maćkowska Katarzyna, Żniński Klub biegacza - 00:47:55
K-30 - Górecka-Pawlak Edyta, Szczecin – 00:46:34
K-40 – Tuwalska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 00:43:11
K-50 - Pobłocka Bożena, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:50:10
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo - 00:57:16
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia - 01:09:13

M-16 - Świętochowski Patryk , Mińsk Mazowieck, MKB Dreptak - 00:51:31
M-20 - Glapa Szymon, Łuszczanów – 00:36:12
M-30 - Getek Marcin, Ełk - 00:36:38
M-40 - Kujawski Grzegorz, Puck – 00:32:34
M-50 - Kościelski Mariusz, Gdynia, Kujawscy Runners – 00:37:57
M-60 - Kluj Bogusław, Zakręt , Biegam dla Sandry i Roberta - 00:52:58
M-70 - Trudnowski Janusz, Bydgoszcz, Run Pasja - 0:57:38

Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 21.1 KM w VII etapie Ligi Biegowej 2021:

K-16 – Bator Milena, Zawonia - 02:05:16
K-20 – Volkova Anna, Pabianice- 02:05:05
K-30 - Górecka-Pawlak Edyta, Szczecin – 01:49:11
K-40 - Tuwalska Elżbieta, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum– 01:44:00
K-50 - Pobłocka Bożena, Lębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 01:51:05
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo - 02:09:49
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 02:53:34

M-20 - Glapa Szymon, Łuszczanów - 01:25:48
M-30 - Getek Marcin, Ełk - 01:39:11
M-40 - Kujawski Grzegorz, Puck - 01:17:29
M-50 - Kościelski Mariusz, Gdynia, Kujawscy Runners – 01:31:45
M-60 - Fajer Marek, Zwik Myszków Myszków Biega - 02:08:28

Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 42.2 KM w VII etapie Ligi Biegowej 2021:

K-20 – Lenkiewicz Weronika, Olszewka, Biegam Bo Lubię Ostrołęka - 04:25:39
K-30 - Bajur Barbara, Kraków - 04:01:00
K-40 – Napiórkowska Anna, Ostrołęka - 03:33:51
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo - 04:44:15

M-20 – Glapa Szymon, Łuszczanów – 03:11:12
M-30 – Volkov Viktor, Pabianice - 3:44:08
M-40 - Szymura Wojciech, Rybnik - 03:10:38
M-50 - Hinc Waldemar, Przechlewo, Zacisze Przechlewo   - 03:19:19

 

KALENDARZ
Luty 2021
pon wt śr czw pt sob nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Partnerzy:

OSHEE
Organizator:

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Logując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj swojego loginu i hasła

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Rejestrując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj formularza
Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.