Wyniki 8. etapu Ligi Biegowej!
Za nami ósmy etap covidowej wersji Ligi Biegowej! Poznajcie najszybsze biegaczki i najszybszych biegaczy w Lidze w lutym!
Lutowy etap Ligi to było kolejne starcie z zimową aurą. Dopiero pod koniec miesiąca śnieg i mróz zaczął odpuszczać. Zobaczcie kto najlepiej poradził sobie w tych zmiennych warunkach i wybiegał zwycięskie laury!
A my oczywiście gratulujemy wszystkim uczestnikom!
Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 5 KM w VIII etapie Ligi Biegowej 2021:
K-16 (Licencja PZLA) - Bielecka Karolina, Michałowo – 00:19:55
K-20 - Maćkowska Katarzyna, Żnin, Żniński Klub biegacza 1992 – 00:23:19
K-30 - Piórkowska Natalia, Gdańsk, Taka RYBA – 00:21:08
K-40 - Tuwalska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 00:20:08
K-50 - Pobłocka Bożena, Lębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:24:16
K-60 – Barton Krystyna, Przechlewo – 00:27:29
K-70 – Chwalisz Sabina, Rumia – 00:33:52
M-16 – Traczyk Krzysztof, Żychlin – 00:19:52
M-20 – Lepiarz Sylwester, Wronów, LKB Rudnik – 00:15:45
M-30 – Piórkowski Mariusz, Gdańsk, Taka RYBA – 00:18:40
M-40 – Szymura Wojciech, Rybnik – 00:17:42
M-50 – Pobłocki Piotr, Lębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:17:19
M-60 – Kluj Bogusław, Zakręt, Biegam dla Sandry i Roberta – 00:23:02
M-70 – Trudnowski Janusz, Bydgoszcz, Run Pasja – 00:25:14
Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 10 KM w VIII etapie Ligi Biegowej 2021:
K-16 (Licencja PZLA) – Bielecka Patrycja, Michałowo – 00:43:44
K-20 – Jadczak Monika, Krotoszyn – 00:43:51
K-30 – Piórkowska Natalia, Gdańsk, Taka RYBA – 00:45:16
K-40 – Tuwalska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 00:40:23
K-50 – Stolarczyk Teresa, Olsztyn, Amatorka – 00:52:31
K-60 – Barton Krystyna, Przechlewo – 00:56:17
K-70 – Chwalisz Sabina, Rumia - 01:13:25
M-16 – Traczyk Krzysztof, Żychlin – 00:41:04
M-20 - Lepiarz Sylwester, Wronów, LKB Rudnik – 00:34:27
M-30 – Getek Marcin, Ełk – 00:37:39
M-40 (Licencja PZLA) – Kujawski Grzegorz, Puck – 00:33:59
M-40 – Główczewski Grzegorz, Tczew, Biegający Tczew – 00:36:43
M-50 – Rudziński Jacek, Gryfino, KB HERMES GRYFINO – 00:37:19
M-60 – Fajer Marek, Myszków, Zwik Myszków Myszków Biega – 00:49:03
M-70 – Orlikowski Tadeusz, Gdynia, Biegająca Gdynia – 00:53:03
Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 21.1 KM w VIII etapie Ligi Biegowej 2021:
K-16 (Licencja PZLA) - Bielecka Patrycja, Michałowo – 01:39:02
K-20 – Cichowska Anna, Pilzno, KRÓLEWSKIE PILZNO – 01:51:01
K-30 – Górecka – Pawlak Edyta, Szczecin – 01:46:27
K-40 - Tuwalska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 01:41:47
K-50 – Boczar Beata, Zielona Góra, GREEN TEAM – 02:12:21
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 02:05:07
K-70 – Chwalisz Sabina, Rumia – 02:17:46
M-16 – Świętochowski Patryk, Mińsk Mazowiecki, MKB Dreptak – 01:41:54
M-20 – Glapa Szymon, Łuszczanów – 01:18:15
M-30 – Żychowski Adam, Warszawa – 01:24:04
M-40 (Licencja PZLA) – Kujawski Grzegorz, Puck – 01:09:43
M40 – Majda Przemysław, Wyszyna, Baszta Wyszyna – 01:24:37
M-50 - Rudziński Jacek, Gryfino, KB HERMES GRYFINO – 01:25:23
M-70 – Dylla Franz, Tarnów Opolski – 02:21:44
Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 42.2 KM w VIII etapie Ligi Biegowej 2021:
K-30 - Hinc-Wirkus Magdalena, Przechlewo, Zacisze Przechlewo – 05:12:16
K-40 – Sobol Magdalena, Nakło nad Notecią, Skra Paterek – 04:38:07
K-50 – Boczar Beata, Zielona Góra, GREEN TEAM – 05:51:46
K-60 – Barton Krystyna, Przechlewo – 04:54:38
M-16 - Świętochowski Patryk, Mińsk Mazowiecki, MKB Dreptak – 04:13:32
M-20 – Glapa Szymon, Łuszczanów – 02:57:02
M-30 - Żychowski Adam, Warszawa – 03:04:21
M-40 - Knychas Darek, Warszawa, PZU Sport Team - 04:05:39
M-50 – Hinc Waldemar, Przechlewo, Zacisze Przechlewo – 04:04:31