Wyniki 9. etapu Ligi Biegowej!

02.04.2021
wyniki9etap_1

Za nami dziewiąty etap covidowej wersji Ligi Biegowej! Poznajcie najszybsze biegaczki i najszybszych biegaczy w Lidze w marcu!

Podsumowaliśmy marcowy etap "pandemicznej" Ligi. Zobaczcie kto najlepiej poradził sobie w minionym miesiącu na dystansach 5km, 10km, półmaratonu i maratonu. A my oczywiście gratulujemy wszystkim uczestnikom!


Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 5 KM w IX etapie Ligi Biegowej 2021:

K-16 (Licencja PZLA) – Bielecka Karolina, Michałowo - 00:20:42
K-30 - Piórkowska Natalia, Gdańsk, Taka RYBA – 00:20:43
K-40 - Tuwalska Elżbieta, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 00:17:48
K-50 - Pobłocka Bożena, Lębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:22:27
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 00:25:14
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 00:32:50

M-16 - Traczyk Krzysztof, Żychlin – 00:17:50
M-20 (Licencja PZLA) – Lepiarz Sylwester, Wronów, LKB Rudnik – 00:15:46
M-20 – Filipiak Jakub, Osiek nad Notecią, Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek – 00:17:06
M-30 - Getek Marcin, Ełk – 00:17:19
M-40 (Licencja PZLA) - Kujawski Grzegorz, Puck – 00:15:31
M-40 – Bąk Dariusz, Osiek nad Notecią, Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek – 00:17:11
M-50 - Pobłocki Piotr, Lębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:16:56
M-50(Licencja PZLA) - Rudziński Jacek, Gryfino, KB HERMES GRYFINO - 00:18:05
M-60 - Fajer Marek, Myszków, Zwik Myszków Myszków Biega – 00:20:46
M-70 - Orlikowski Tadeusz, Gdynia, Biegająca Gdynia – 00:24:02


Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 10 KM w IX etapie Ligi Biegowej 2021:

K-16 (Licencja PZLA) - Bielecka Karolina, Michałowo – 00:44:28
K-20 - Jadczak Monika, Krotoszyn – 00:45:13
K-30 – Szczubełek - Rykowska Ewelina, Czarnowiec, Biegam bo lubię Ostrołęka – 00:45:25
K-40 - Tuwalska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 00:39:15
K-50 – Rypina – Gałązka Dorota, Ostrołęka – 00:50:48
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 00:55:01
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 01:08:24


M-16 - Traczyk Krzysztof, Żychlin – 00:36:53
M-20(Licenja PZLA) - Lepiarz Sylwester, Wronów, LKB Rudnik – 00:35:51

M-20 – Traczyk Łukasz, Żychlin, UKS ‘’Dziewiątk’’ Kutno – 00:36:41

M-30 - Getek Marcin, Ełk – 00:34:45
M-40(Licencja PZLA) – Kujawski Grzegorz, Puck – 00:31:39

M-40 – Majda Przemysław, Beznazwa, Baszta Wyszyn – 00:37:16
M-50 - Hinc Waldemar, Przechlewo, Zacisze Przechlewo – 00:38:06
M-50(Licencja PZLA) - Rudziński Jacek, Gryfino, KB HERMES GRYFINO - 00:39:02
M-60 - Kluj Bogusław, Zakręt, Biegam dla Sandry i Roberta – 00:46:07
M-70 - Orlikowski Tadeusz, Gdynia, Biegająca Gdynia – 00:51:27


Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 21.1 KM w IX etapie Ligi Biegowej 2021:

K-16(Licencja PZLA) - Bielecka Patrycja, Michałowo – 01:45:02
K-20 - Jadczak Monika, Krotoszyn – 01:43:42
K-30 - Górecka – Pawlak Edyta, Szczecin – 01:48:58
K-40 - Tuwalska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 01:33:24
K-50 - Rypina – Gałązka Dorota, Ostrołęka – 01:57:44
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 02:05:02
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 02:16:42

M-16 – Świętochowski Patryk, Mińsk Mazowiecki, MKB Dreptak – 01:43:36
M-20 – Karczewski Maciej, Pleszew – 01:45:08
M-20(Licencja PZLA) - Mocek Marek, Granowo, Danflor Team - 01:46:14
M-30 - Żychowski Adam, Warszawa – 01:27:56
M-40(Licencja PZLA) – Kujawski Grzegorz, Puck – 01:11:56

M-40 – Góralski Marcin, Gdynia – 01:20:44
M-50(Licencja PZLA) - Rudziński Jacek, Gryfino, KB HERMES GRYFINO – 01:26:07
M-50 - Kościelski Mariusz, Gdynia, Kujawscy Runners - 01:27:25
M-60 - Fajer Marek, Myszków, Zwik Myszków Myszków Biega – 01:56:05
M-70 - Orlikowski Tadeusz, Gdynia, Biegająca Gdynia – 01:51:26



Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 42.2 KM w IX etapie Ligi Biegowej 2021:

K-30 - Hinc-Wirkus Magdalena, Przechlewo, Zacisze Przechlewo – 03:51:44
K-40 - Tuwalska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 03:46:33
K-50 - Boczar Beata, Zielona Góra, GREEN TEAM – 06:02:48
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 04:58:25

M-16 - Świętochowski Patryk, Mińsk Mazowiecki, MKB Dreptak – 03:31:24
M-30 – Kołodzieczyk Marcin, Tychy – 03:28:21
M-40 – Knychas Darek, Warszawa, PZU Sport Team – 03:34:38
M-50 - Hinc Waldemar, Przechlewo, Zacisze Przechlewo – 03:41:18

KALENDARZ
Kwiecień 2021
pon wt śr czw pt sob nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Partnerzy:

OSHEE
Organizator:

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Logując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj swojego loginu i hasła

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Rejestrując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj formularza
Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.