NAGRODY W LIDZE BIEGOWEJ EDYCJA STYCZEŃ-GRUDZIEŃ 2017

zlote_do_artykulu

Nagrody Złote


Dzięki ASICS Polska będziecie mogli ubrać się od czubka głowy aż po małe palce stóp na nowy sezon Ligi Biegowej!
Dla każdego ze zwycięzców jednego z Rankingów Złotych przewidziane zostałe produkty marki ASICS o łącznej wartości 1000 zł oraz unikatowe medale Ligi Biegowej.


srebrne_jabra

Nagrody Srebrne


Zwycięzcy Rankingów Srebrnych (rankingi kategorii wiekowych oraz rankingi dystansów) mogą liczyć na nowoczesne bezprzewodowe słuchawki JABRA oraz unikatowe medale Ligi Biegowej.


sqn

Nagrodą za miejsce 2. w Rankingach Srebrnych, są książki o tematyce biegowej wydawnictwa SQN.

rolki_1

Jednak to nie wszystko. Drugim partnerem Rankingów Srebrnych jest marka BLACKROLL, producent profesjonalnych wałków przyspieszających regenerację. 

zlote-do-artykulu_3


Nagrodą za 3. miejsce w Rankingach Srebrnych, są torby sportowe marki ASICS.


miasteczko

Nagrody Brązowe

Zwycięzcy Rankingów Brązowych, otrzymają płytę DVD z filmem "Miasteczko biegaczy"


Filozofia przyznawania nagród


Nagrody podzieliliśmy sobie na trzy kategorie: „ZŁOTE", „SREBRNE" i „BRĄZOWE".

„ZŁOTA" kategoria, to rankingi najbardziej w naszym mniemaniu prestiżowe, rankingi „Open" indywidualne i drużynowe z najfajniejszymi nagrodami. W rankingach „ZŁOTYCH" nagradzamy wszędzie po trzy najlepsze panie, trzech najlepszych bez podziału na płeć (indywidualny ranking "Open"), oraz trzy najlepsze zespoły.


W przypadku gdy jedna osoba znajdzie się na podium więcej niż jednego rankingu "ZŁOTEGO", zostanie nagrodzona tylko w jednym z nich, a nagroda przejdzie na rzecz kolejnej osoby, spoza podium ze "ZŁOTEGO" indywidualnego rankingu "Open".


Po co natomiast zastosowaliśmy podział na kategorie „SREBRNĄ" i „BRĄZOWĄ"? Otóż chcąc uhonorować jak największą liczbę biegaczy, zdecydowaliśmy, że ci z Was, którzy zgarnęli już jakąkolwiek nagrodę „ZŁOTĄ" ustępują miejsca następnym w kolejności zawodnikom w poszczególnych rankingach „SREBRNYCH" i analogicznie „ZŁOCI" i „SREBRNI" nie mogą już otrzymać nagród „BRĄZOWYCH", choć to oczywiście wcale nie znaczy, że nie będą widoczni w tych rankingach! Chcemy po prostu widzieć, że jak najwięcej z Was ma szanse na nagrody, liczy się w rankingach, ściga się o wysokie miejsca... Przenosząc to na piłkarskie poletko zespół, który zdobył mistrzostwo i puchar kraju może zagrać tylko w Lidze Mistrzów ustępując miejsca innej drużynie w Lidze Europy... ;)


W kategoriach „SREBRNYCH" i „BRĄZOWYCH" nagrody będą odpowiednio mniejsze (co nie znaczy wcale, że skromne!), a jak spojrzycie poniżej zastosowaliśmy tam większą specjalizację. „SREBRNI" to ci (te) z Was, którzy znaleźli się w trójce najlepszych indywidualnych rankingów na poszczególnych dystansach, lub w kategoriach wiekowych. Takich kategorii jest aż 22. Uhonorujemy więc w sumie aż 66 osób. Oczywiście zgodnie z tym co napisaliśmy wyżej, w rozdaniu nagród „SREBRNYCH" nie mogą już wziąć udziału „ZŁOCI"!


Kategorie „BRĄZOWE" to jeszcze większa specjalizacja. To aż 56 rankingów (!) i 56 nagród tylko dla pierwszych miejsc (chyba, że są to „ZŁOCI", lub „SREBRNI") rankingów męskich i kobiecych biorących pod uwagę zarówno dystanse, jak i kategorie wiekowe.

 Uznajemy też, że można otrzymać tylko jedną nagrodę "ZŁOTĄ", „SREBRNĄ", lub „BRĄZOWĄ".


W przypadku, gdy jedna osoba znajduje się na „podium" kilku rankingów „SREBRNYCH", lub „BRĄZOWYCH" uhonorujemy kolejną osobę z rankingów biorąc pod uwagę jak najwyższe miejsce zajęte przez te kolejne osoby.
KALENDARZ
Styczeń 2019
pon wt śr czw pt sob nd
2
3
7
8
10
11
14
15
17
18
21
22
24
25
28
29
31
Brak biegów w tym dniu
Pełny kalendarz
Polecane biegi
Partnerzy:

JabralabotigaVenga Travel4 move
Partnerzy medialni:

bieganie.pl
Organizator:

Partner techniczny:

enduhub

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Logując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj swojego loginu i hasła

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Rejestrując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj formularza
Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.