Nagrody Złote

nagrodyzlote

Dzięki ASICS Polska będziecie mogli ubrać się od czubka głowy aż po małe palce stóp na nowy sezon Ligi Biegowej!
Dla każdego ze zwycięzców jednego z Rankingów Złotych przewidziane zostały bony o wartości 1000 zł (!!!) na zakup odzieży sportowej i obuwia marki ASICS. Spokojnie wystarczy na zestaw letni, zimowy i... wyjściowy :)


Nagrody Srebrne

nagrodysrebrne1


Zwycięzcy Rankingów Srebrnych (rankingi kategorii wiekowych oraz rankingi dystansów) mogą liczyć na nowoczesne bezprzewodowe słuchawki JABRA Sport Pace albo na najwyższej jakości okulary sportowe firmy Oakley. Pierwsze pozwolą na swobodny trening na najwyższych obrotach bez ryzyka zaplątania się w kable, a drugie zadbają o komfort dla oczu podczas nawet najbardziej słonecznego dnia. 

Nagrody Brązowe

nagrodybrazoweFilozofia przyznawania nagród.

Nagrody podzieliliśmy sobie na trzy kategorie: „ZŁOTE", „SREBRNE" i „BRĄZOWE".

„ZŁOTA"
kategoria, to rankingi najbardziej w naszym mniemaniu prestiżowe, rankingi „Open" indywidualne i drużynowe z najfajniejszymi nagrodami. W rankingach „ZŁOTYCH" nagradzamy wszędzie po trzy najlepsze panie, trzech najlepszych bez podziału na płeć (indywidualny ranking "Open"), oraz trzy najlepsze zespoły.

W przypadku gdy jedna osoba znajdzie się na podium więcej niż jednego rankingu "ZŁOTEGO", zostanie nagrodzona tylko w jednym z nich, a nagroda przejdzie na rzecz kolejnej osoby, spoza podium ze "ZŁOTEGO" indywidualnego rankingu "Open".

Po co natomiast zastosowaliśmy podział na kategorie „SREBRNĄ" i „BRĄZOWĄ"?  Otóż chcąc uhonorować jak największą liczbę biegaczy, zdecydowaliśmy, że ci z Was, którzy zgarnęli już jakąkolwiek nagrodę „ZŁOTĄ" ustępują miejsca następnym w kolejności zawodnikom w poszczególnych rankingach „SREBRNYCH" i analogicznie „ZŁOCI" i „SREBRNI" nie mogą już otrzymać nagród „BRĄZOWYCH", choć to oczywiście wcale nie znaczy, że nie będą widoczni w tych rankingach! Chcemy po prostu widzieć, że jak najwięcej z Was ma szanse na nagrody, liczy się w rankingach, ściga się o wysokie miejsca... Przenosząc to na piłkarskie poletko zespół, który zdobył mistrzostwo i puchar kraju może zagrać tylko w Lidze Mistrzów ustępując miejsca innej drużynie w Lidze Europy... ;)

W kategoriach „SREBRNYCH" i „BRĄZOWYCH" nagrody będą odpowiednio mniejsze (co nie znaczy wcale, że skromne!), a jak spojrzycie poniżej zastosowaliśmy tam większą specjalizację. „SREBRNI" to ci (te) z Was, którzy znaleźli się w trójce najlepszych indywidualnych rankingów na poszczególnych dystansach, lub w kategoriach wiekowych. Takich kategorii jest aż 20. Uhonorujemy więc w sumie aż 60 osób. Oczywiście zgodnie z tym co napisaliśmy wyżej, w rozdaniu nagród  „SREBRNYCH" nie mogą już wziąć udziału „ZŁOCI"!

Kategorie „BRĄZOWE" to jeszcze większa specjalizacja. To aż 48 rankingów (!) i 48 nagród tylko dla pierwszych miejsc (chyba, że są to „ZŁOCI", lub „SREBRNI") rankingów męskich i kobiecych biorących pod uwagę zarówno dystanse, jak i kategorie wiekowe.

 Uznajemy też, że można otrzymać tylko jedną nagrodę "ZŁOTĄ", „SREBRNĄ", lub „BRĄZOWĄ".

W przypadku, gdy jedna osoba znajduje się na „podium" kilku rankingów „SREBRNYCH", lub „BRĄZOWYCH" uhonorujemy kolejną osobę z rankingów biorąc pod uwagę jak najwyższe miejsce zajęte przez te kolejne osoby.

KALENDARZ
Styczeń 2017
pon wt śr czw pt sob nd
2
3
5
10
12
13
16
17
19
20
23
24
26
27
30
31
Pełny kalendarz
Polecane biegi
Partnerzy medialni:

bieganie.plBieganie
Partner techniczny:

enduhub
Partnerzy:
JabraInne spaceryOakleycompressportemprojmet

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Logując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj swojego loginu i hasła

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Rejestrując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj formularza
Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.