Liga Biegowa 2022 - FAQ

1. Czym są Rankingi Złote, Srebrne i Brązowe?

Rankingi podzieliliśmy na trzy główne kategorie:

Złote - 2 rankingi: Open oraz Open Drużynowy

Srebrne - 20 rankingów: Open wszystkich kategorii wiekowych oraz Open wszystkich dystansów kobiet i mężczyzn

Brązowe - 48 rankingów: Rankingi kategorii mieszanych: wiekowych i dystansów kobiet i mężczyzn

W ten sposób mogą zostać przez nas nagrodzone aż 144 różne osoby!

Jaki jest system przyznawania nagród?

Przyjmijmy, że zawodnik X (mężczyzna, lat 31, koronny dystans to 5, 10 km) zwycięża w Rankingu Open (ranking Złoty). Oznacza to, że zwycięży prawdopodobnie w rankingu Open Mężczyzn (Ranking Złoty), rankingu Open Kategorii Wiekowej 30+ (Ranking Srebrny), rankingu Open Dystansu 5 i 10 km (Rankingi Srebrne). A także w rankingach brązowych - Mężczyzn 30+ na dystansach 5 i 10 km.

Oznaczałoby to, że taki uczestnik zgarnie sowitą pulę nagród i "zabije" rywalizację w danych rankingach. Zdecydowaliśmy, aby przyznawać nagrody tylko w najwyższych Rankingach, w których zawodnik ma szanse na wygraną. To znaczy, że nasz X otrzyma nagrodę za zwycięstwo w Rankingu Open (Ranking Złoty) - zwalniając tym samym miejsce w rankingach Srebrnych i Brązowych w swojej kategorii. Dzięki temu rozwiązaniu jesteśmy w stanie zapewnić rywalizację maksymalnej liczbie osób i podtrzymać emocje do samego końca! Nagrodami w Lidze Biegowej 2022 są wyjatkowe, spersonalizowane medale.2. Zarejestrowałem się do Ligi Biegowej i nie ma moich wyników. Dlaczego?

Liga Biegowa pobiera wyniki z portalu Enduhub. Jest to proces stopniowy i zazwyczaj trwa maksymalnie 24 godziny.

Jeśli jednak mimo upływu czasu, Twoich wyników nie ma na koncie lub lista jest niepełna, przyczyna może leżeć tutaj:

- rejestrując się na Lidze, podałeś inne dane niż zazwyczaj podajesz podczas rejestracji na bieg np. Maciek Kowalski na Lidze, Maciej Kowalski na liście startowej

- wyniki z biegów w których brałeś udział nie są umieszczone na portalu Enduhub. Wtedy należy wysłać nam zgłoszenie o brakujących biegach lub samodzielnie wpisać wyniki na portalu Enduhub.

- wyniki nie zaciągają się do profilu w przypadku, gdy na liście wyników z biegu w Twoim nazwisku jest literówka lub brakuje w nim polskich znaków (chociaż powinny być) np. Jozwiak zamiast Jóźwiak.

UWAGA! Rejestrując się po dniu 30 września, archiwalne biegi nie wliczą się na konto użytkownika. Wtedy liczy się każdy kolejny bieg odbyty po rejestracji.


3. Mój wynik jest na Enduhub, ale nie ma go na Lidze Biegowej. Dlaczego?

Najczęstszą przyczyną takiego stanu rzeczy jest podawanie innych danych (zdrobienie imienia, pseudonimu, literówka w imieniu bądź nazwisku ze strony organizatora). Następuje sytuacja, w której Liga Biegowa nie rozpoznaje biegu zawodnika o imieniu Maciek Kowalski, ponieważ użytkownik ten zarejestrował się na Lidze Biegowej jako Maciej Kowalski. Prosimy o ujednolicenie podawanych na Lidze Biegowej jak i biegach danych aby uniknąć takich sytuacji.

W razie zaistnienia tego problemu prosimy, abyście kontaktowali się z nami na facebook.com/LigaBiegowa albo info@ligabiegowa.pl w celu dodania rezultatu do profilu.4. Zarejestrowałem się na stronie, ale nie przyszedł do mnie mail aktywacyjny. Co zrobić?


Najczęściej jest to spowodowane literówką w adresie email. Wystarczy napisać do nas na facebook.com/LigaBiegowa albo info@ligabiegowa.pl i aktywujemy konto ręcznie.


5. Czemu zawodnik X mojej drużyny nie ma zaliczonych poprzednich biegów, a zawodnik Y ma?

Punkty dla drużyny zawodnik zaczyna zdobywać dopiero od pierwszego biegu po dołączeniu do drużyny. Jeśli zdarzyło się inaczej, a Twoich punktów nadal nie ma, skontaktuj się z nami na facebook.com/LigaBiegowa albo info@ligabiegowa.pl


7. Jak dodać do profilu biegi, które odbyłam/em przed przystąpieniem do Ligi?

Po rejestracji, wyniki same pojawią się na profilu. Jeśli jendak tak się nie stanie, prosimy o kontakt na adres: info@ligabiegowa.pl.
UWAGA! Rejestrując się po dniu 30 września, archiwalne biegi nie wliczą się na konto użytkownika. Wtedy iczy się każdy kolejny bieg odbyty po rejestracji.


KALENDARZ
Lipiec 2024
pon wt śr czw pt sob nd
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Brak biegów w tym dniu
Pełny kalendarz
Polecane biegi
Partnerzy:

OSHEE
Organizator:

Partner techniczny:

enduhub

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.