Wyszukaj bieg po nazwie
Czwartek, 01 Styczeń
5
I Bieg Noworoczny, Warszawa
Sobota, 03 Styczeń
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
City Trail Wrocław, Wrocław
Niedziela, 04 Styczeń
5
City Trail Katowice, Katowice
Sobota, 10 Styczeń
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
City Trail Lublin, Lublin
Niedziela, 11 Styczeń
5
City Trail Warszawa, Warszawa
5
Leśna Piątka 2015 WOŚP, Koszalin
10
GP Łodzi 2015 w biegach przełajowych, Łódź
Sobota, 17 Styczeń
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
City Trail Olsztyn, Olsztyn
Niedziela, 18 Styczeń
5
X Bieg o Puchar Bielan, Warszawa
5
City Trail Szczecin, Szczecin
5
City Trail Trójmiasto, Gdynia
Sobota, 24 Styczeń
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
City Trail Poznań, Poznań
Niedziela, 25 Styczeń
5
City Trail Bydgoszcz, Bydgoszcz
10
GP Łodzi 2015 w biegach przełajowych, Łódź
Sobota, 31 Styczeń
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
X Bieg Wedla, Warszawa
5
City Trail Wrocław, Wrocław
Niedziela, 01 Luty
5
City Trail Katowice, Katowice
Sobota, 07 Luty
5
City Trail Poznań, Poznań
Niedziela, 08 Luty
5
City Trail Bydgoszcz, Bydgoszcz
Sobota, 14 Luty
5
City Trail Lublin, Lublin
Niedziela, 15 Luty
5
City Trail Warszawa, Warszawa
5
City Trail Szczecin, Szczecin
10
GP Łodzi 2015 w biegach przełajowych, Łódź
Sobota, 21 Luty
5
City Trail Olsztyn, Olsztyn
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
City Trail Olsztyn, Olsztyn
10
III Przesiecki Bieg Icemana , Przesieka
Niedziela, 22 Luty
5
City Trail Trójmiasto, Gdańsk
5
City Trail Wrocław, Wrocław
5
City Trail Trójmiasto, Trójmiasto
Piątek, 27 Luty
5
Testowy bieg, Łomża
Sobota, 28 Luty
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Warszawa-Brodno, Warszawa-Brodno
5
Parkrun Warszawa-Praga, Warszawa-Praga
5
Parkrun Warszawa-Ursynów, Warszawa-Ursynów
5
Parkrun Warszawa-Żoliborz, Warszawa-Żoliborz
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Żary, Żary
Niedziela, 01 Marzec
5
City Trail Katowice, Katowice
5
City Trail Szczecin, Szczecin
5
Tropem Wilczym Żorski Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Żory
5
Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym, Kluczbork
5
Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Łódź
5
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Żyrardowie, Żyrardów
5
Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Chełm
5
Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Chełm
5
Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Włodawa
5
III Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym, Gubin-Dzikowo
5
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Warszawa
5
II Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Białystok
5
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Supraśl
10
Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych II Bieg Niezłomnych, Białe Błota k.Bydgoszczy
10
Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Kielce
10
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Zakliczyn
10
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Warszawa
10
Wrocławska Dycha, Wrocław
21
XXXV Półmaraton Wiązowski, Wiązowna
42
Rekord Guinessa 366, Witunia k.Bydgoszczy
42
NIC w wersji GPS, Chorzów
Sobota, 07 Marzec
5
City Trail Poznań, Poznań
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
5
VI Biegowe GP Zagłębia Miedziowego, Legnica
5
Bieg Kurierów Tatrzańskich, Chochołów k.Zakopanego
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Warszawa-Bródno, Warszawa-Brodno
5
Parkrun Warszawa-Praga, Warszawa-Praga
5
Parkrun Warszawa-Ursynów, Warszawa-Ursynów
5
Parkrun Warszawa-Żoliborz, Warszawa-Żoliborz
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Żary, Żary
5
IV Myslowicka Liga Crossowa - Bieg I, Mysłowice
10
III Cross Trzebnicki, Trzebnica
10
II Bieg Grand Prix Warszawy, Warszawa
10
Grand Prix Warszawy 2015, Warszawa
10
Wesołe Biegi Górskie cz. V, Wesoła k.Warszawy
10
Bieg Kurierów Tatrzańskich, Chochołów k.Zakopanego
10
III Cross Trzebnicki, Trzebnica
42
Warta Challenge Marathon&Half Bieg 4, Biedrusko k. Poznania
Niedziela, 08 Marzec
5
Dzień Kobiet w Koszwicach, Koszwice k. Lublińcka
5
Szczytnicka Piątka, Wrocław
5
City Trail, Lublin
5
City Trail Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
City Trail Łódź, Łódź
5
III Bieg oraz marsz Nordic Walking z okazji Dnia Kobiet, Malbork
5
Słupskie Dzikie Biegi Bieg z okazji Dnia Kobiet, Słupsk
5
GP Łodzi 2015 w biegach przełajowych, Łódź
10
Alkala Bieg Kobiet, Szczecin
10
V Bieg Pawła Lorensa I Mistrzostwa Tychów, Tychy
10
VIII Bieg Kazików, Radom
10
Zimowy Bieg Orzeski, Orzesze k.Gliwic
10
V Bieg im. Jerzego Kortza, Szczecin
Środa, 11 Marzec
5
Warszawa Nocą 2014, E5, Warszawa
Sobota, 14 Marzec
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Żary, Żary
5
Parkrun Warszawa-Brodno, Warszawa-Bródno
5
Parkrun Warszawa-Praga, Warszawa-Praga
5
Parkrun Warszawa-Ursynów, Warszawa-Ursynów
5
Parkrun Warszawa-Żoliborz, Warszawa-Żoliborz
5
City Trail Lublin, Lublin
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
Sopocka Wiosna na 5, Sopot
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle
5
Parkrun Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Poznań, Poznań
10
XII Zimowe Biegi Gorskie Falenica, Warszawa
10
V Bieg o Złote Gacie, Brzeszcze
10
XI Maniacka Dziesiątka, Poznań
Niedziela, 15 Marzec
5
Grand Prix Warszawa City Trail, Bieg 6., Warszawa
10
VI Bieg Chopinowski, Łubianka
10
RUN Myślęcinek, Bydgoszcz
10
Bieg Wiosenny, Chorzów
10
I Myślenicki Bieg Uliczny, Myślenice k. Krakowa
10
PZU II Dziesiątka WROACTIV, Wrocław
Sobota, 21 Marzec
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Bieg Zielonych Sznurowadeł, Puławy
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle
5
Parkrun Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna
5
Kolorowy Bieg, Koszalin
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Żary, Żary
5
Parkrun Warszawa-Brodno, Warszawa-Bródno
5
Parkrun Warszawa-Praga, Warszawa-Praga
5
Parkrun Warszawa-Ursynów, Warszawa-Ursynów
5
Parkrun Warszawa-Żoliborz, Warszawa-Żoliborz
5
City Trail Olsztyn, Olsztyn
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
10
I Wiosenny Cross, Łódź
10
I Ekobieg Ziemi Piotrkowskiej, Moszczenica k.Piotrkowa Tryb
21
Bieg Zielonych Sznurowadeł, Puławy
21
8. Półmaraton Ślężański, Sobótka
Niedziela, 22 Marzec
5
Biegamy z Ekonomikiem, Słupsk
5
City Trail Trójmiasto, Trójmiasto
5
IV Bieg, Chęć na Pięć, Lublin
10
Szybko po Woli - bieg 1, Warszawa
10
I Bieg z Dystansem do Wiosny, Kraków
10
VI Bieg im. Jerzego Kortza, Szczecin
21
II Ostrowski ICE MAT Półmaraton, Ostrów Wielkopolski
21
XII Krakowski Półmaraton Marzanny, Kraków
42
XXIII Perła Paprocan, Tychy
Sobota, 28 Marzec
5
Przybij Piątkę - bieg 2, Nowy Tomyśl
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Żary, Żary
5
Parkrun Warszawa-Brodno, Warszawa-Brodno
5
Parkrun Warszawa-Praga, Warszawa-Praga
5
Parkrun Warszawa-Ursynów, Warszawa-Ursynów
5
Parkrun Warszawa-Żoliborz, Warszawa-Żoliborz
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
Jarosławska Piona, Jarosław
5
Przemyska Piona, Przemyśl
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
5
Grand Prix Wrocław City Trail, Bieg 6., Wrocław
10
III Bieg na Grochowiska, Pińczów k.Kielc
10
II Bieg o Palmę Pierwszeństwa, Łeba
10
41 Cross Żagański, Żagań
21
II Maraton Gocki, Wojtal
21
VII Maraton Jastrowski, Jastrowie k. Piły
42
VII Maraton Jastrowski, Jastrowie k.Piły
42
II Maraton Gocki, Wojtal
42
III Cross Maraton Jana Kulbaczyńskiego, Kodeń k. Terespoli
42
II Maraton Gocki, Wojtal k. Czerska
Niedziela, 29 Marzec
5
City Trail Katowice, Katowice
5
III Edycja Akcji Prusice Biegają, Prusice
5
II Wiosenny Bieg Sztafetowy, Chodzież
5
III Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych sezon 2014/2015, Tychy
10
Drezdenecka Dycha, Drezdenko
10
III Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych sezon 2014/2015, Tychy
10
Bieg Skowronka, Borzytuchom
10
2. Harpagańska Dycha, Sosnowiec
21
XVI Półmaraton Dookoła Jeziora Żywieckiego, Żywiec
21
V Pabianicki Półmaraton ZHP, Bieg Na Szpilkach, Pabianice
21
10. PZU Półmaraton Warszawski, Warszawa
Sobota, 04 Kwiecień
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Żary, Żary
5
Parkrun Warszawa-Bródno, Warszawa-Bródno
5
Parkrun Warszawa-Praga, Warszawa-Praga
5
Parkrun Warszawa-Ursynów, Warszawa-Ursynów
5
Parkrun Warszawa-Żoliborz, Warszawa-Żoliborz
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
IV Myslowicka Liga Crossowa - Bieg II, Mysłowice
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
Jarosławska Piona, Jarosław
5
Mysłowicka Liga Crossowa - Bieg II, Mysłowice
5
I Bieg Zajączka Wielkanocnego, Poznań
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
10
I Bieg Zajączka Wielkanocnego, Poznań
Poniedziałek, 06 Kwiecień
5
17 Bieg Wielkanocny IDOL 2015 , Wałbrzych
10
III Bieg do Pustego Grobu, Nowa Sól
Sobota, 11 Kwiecień
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Parkrun Żary, Żary
5
Parkrun Warszawa-Brodno, Warszawa-Bródno
5
Parkrun Warszawa-Praga, Warszawa-Praga
5
Parkrun Warszawa-Ursynów, Warszawa-Ursynów
5
Parkrun Warszawa-Żoliborz, Warszawa-Żoliborz
5
3. Bieg Pamięci, Kraków
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
Jarosławska Piona, Jarosław
5
GO! Bieg, Wrocław
5
Bieg charytatywny 5 km "Na drugą nóżkę dla Ali" , Gdańsk
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
10
7 Bieg Częstochowski V Mistrzostwa Polski Budowlanych i Architektów, Częstochowa
10
Grand Prix w biegach górskich Gdynia 2015 1/5 Edycji, Gdynia
10
II Cross Mokrzeszowski, Mokrzeszów k.Świdnicy
10
Bieg Piaśnicki Kaszuby Biegają, Piaśnica k.Wejherowa
10
GO! Bieg, Wrocław
10
EnergyTakeoverWarsaw , Warszawa
21
XIII Półmaraton PRZYTOK, Przytok k.Zielonej Góry
Niedziela, 12 Kwiecień
5
Olsztyn Biega - Biegowy Puchar Olsztyna #1, Olsztyn
5
Biegam bo lubię w Książenicach III, Książenice k.Grodziska Maz.
5
II Bieg Biegam Bo Lubię Lasy, Chojnów k. Piaseczna
5
Przemyska Piona , Przemyśl
5
III Perły Małopolski - Ojcowski Park Narodowy , Skała
10
Biegam bo lubię w Książenicach III, Książenice k.Grodziska Maz.
10
VI Bieg Raszyński, Raszyn
10
Bieg z Motylem, Boruja Kościelna k.N. Tomyśla
10
Szybko po Woli - bieg 2, Warszawa
10
II Bieg Biegam Bo Lubię Lasy, Chojnów k. Piaseczna
10
IV Bieg Szlakiem Morąskich Zabytków, Morąg
10
XXII Bieg Żniński , Żnin
10
Bieg Wielkanocny o Puchar Prezydenta Miasta , Wodzisław Śląski
10
IV Pruszczański Bieg Gotów , Pruszcz Gdański
10
Łubianka Grand Prix Cross 2015 O Puchar Wójta Gminy Łubianka bieg 4 , Łubianka
21
8 Poznań Półmaraton, Poznań
21
VIII Półmaraton Dąbrowski, Dąbrowa Górnicza
21
VIII Rzeszowski Półmaraton, Rzeszów
42
42 Maraton Dębno, Dębno
Wtorek, 14 Kwiecień
5
III Biegu Sokoła im. dra Stanisława Rabiasza, Suchodół k.Krosna
Środa, 15 Kwiecień
5
Grand Prix Żoliborza - Bieg 1 , Warszawa
Piątek, 17 Kwiecień
10
Bieg Nocny - 10 km, Kraków
Sobota, 18 Kwiecień
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Żary, Żary
5
Parkrun Warszawa-Brodno, Warszawa-Bródno
5
Parkrun Warszawa-Praga, Warszawa-Praga
5
Parkrun Warszawa-Ursynów, Warszawa-Ursynów
5
Parkrun Warszawa-Żoliborz, Warszawa-Żoliborz
5
XI Memoriał Radnego Jana Koniecznego, Ruda Śląska
5
Skywayrun, Rzeszów-Jasionka
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
10
XXII Bieg Uliczny im. Wojciecha Korfantego, Katowice - Siemianowice Śląskie
10
XIII Bieg Europejski, Gniezno
10
Grand Prix Warszawy 2015, Warszawa
10
Bieg charytatywny Biegniemy dla Mateusza., Kurza Góra k.Kosciana
10
II Bieg Wąskotorowy, Otwock
Niedziela, 19 Kwiecień
5
Bieg Króla, Jasło
5
Bieg SGH, Warszawa
10
IV Dycha do Maratonu, Lublin
10
III Bieg STO-nogi, II Mistrzostwa Polski Pilotów i Personelu Pokładowego, III Mistrzostwa Świata Geografów, Milanówek
10
Ale 10 km Run, Łódź
10
VII Bieg im. Jerzego Kortza, Szczecin
10
Łubianka Grand Prix Cross VI Bieg Prezydencki , Łubianka
10
Run Toruń, Toruń
10
II Bieg Nasza Dycha, Gostyń
10
1 Bieg Dycha po Żarach, Żary
10
III Bieg Wojciechowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Serock, Serock k.Legionowa
21
51 Cross Ostrzeszowski XVII Półmaraton Ostrzeszowski, Ostrzeszów
42
PZU DOZ Maraton Łódź, Łódź
42
14. Cracovia Maraton, Kraków
Środa, 22 Kwiecień
5
On The Run, Warszawa
Piątek, 24 Kwiecień
10
III Bieg Pamięci Poległych Żołnierzy Żandarmerii Wojskowej , Mińsk Mazowiecki
Sobota, 25 Kwiecień
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Żary, Żary
5
Parkrun Warszawa-Brodno, Warszawa-Bródno
5
Parkrun Warszawa-Praga, Warszawa-Praga
5
Parkrun Warszawa-Ursynów, Warszawa-Ursynów
5
Parkrun Warszawa-Żoliborz, Warszawa-Żoliborz
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
Puchar Maratonu Warszawskiego, Warszawa
5
XXV Biegi Uliczne im. Adama Mariana Walczaka, Ceków-Kolonia k.Kalisza
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
10
XXVII Biegi im.Tomasza Hopfera, Janowiec Wielkopolski
10
IV Bieg im. Asi Kenig, Sławsko
10
Bieg Lisów, Jędrzejów k.Kielc
10
VII Dycha Justynów-Janówka, Justynów k.Łodzi
42
Olęderski Festiwal Biegowy Maraton - Latający Olęder III Edycja, Jastrzębsko Stare k.Nowego Tomyśla
Niedziela, 26 Kwiecień
5
III Edycja Akcji Prusice Biegają - etap IV, Prusice k.Wrocławia
5
V Volkswagen Ekonomiczna Piątka, Poznań
10
7. Cieszyński Fortuna Bieg, Cieszyn
10
ORLEN Warsaw Marathon - Bieg na 10 km, Warszawa
10
XXXII Międzynarodowy Bieg Uliczny Memoriał Winanda Osińskiego, Szczecinek
10
X Bieg Zajączkowski, Zajączki Drugie k.Kłobucka
10
Biegiem na Bagry!, Kraków
10
VI Kaczorska Dziesiątka Biegaj z nami 2015, Kaczory k.Piły
10
IV Bieg Zdobywców Góry Parkowej, Kamienna Góra
10
32. Bieg Kosynierów, Września
10
II Bieg Jurajskich Ścieżek w Żarkach, Żarki k.Myszkowa
10
XI Bieg o Puchar Burmistrza, Kąty Wrocławskie
10
X Wojewódzki Kaszubski Bieg Przełajowy, Linia k.Wejherowa
21
III Półmaraton po Puszczy Niepołomickiej, Niepołomice
21
II Bieg Jurajskich Ścieżek w Żarkach, Żarki k.Myszkowa
42
ORLEN Warsaw Marathon, Warszawa
Czwartek, 30 Kwiecień
5
Leśna Piątka 2015 #1/6, Koszalin
Piątek, 01 Maj
5
III Bieg Przodownika, Dąbrowa Górnicza
10
II Kępiński Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno, Kępno
10
IV Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów, LIsowice k.Lublińca
10
IV ĆwierćMaraton Muzyczny II Sztafeta Biznesowa, Piła
10
Bieg Unijny Przeźmierowo Mistrzostwa Gminy Tarnowo Podgórne, Przeźmierowo k.Poznania
10
II Bieg o Strzałę Widanta Resko, Resko k.Gryfic
21
XIII Półmaraton Chełmżyński, Chełmża
42
XIV Maraton Jelcz-Laskowice 10 Memoriał Barbary Szlachetki, Jelcz-Laskowice
Sobota, 02 Maj
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Żary, Żary
5
Parkrun Warszawa-Brodno, Warszawa-Brodno
5
Parkrun Warszawa-Praga, Warszawa-Praga
5
Parkrun Warszawa-Ursynów, Warszawa-Ursynów
5
Parkrun Warszawa-Żoliborz, Warszawa-Żoliborz
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
10
RuneXTreme Ledwie Dycha, Góra Szybowcowa k.Jeleniej Góry
10
XII Radziejowski Bieg Południowy, Radziejów
10
III Bieg Flagi, Warszawa
21
XI Półmaraton Węgorza, Węgorzewo
21
I Półmaraton Pogórzanin, Dubiecko k.Rzeszowa
42
Kołobrzeg Maraton 3, Kołobrzeg
Niedziela, 03 Maj
5
Olsztyn Biega - Biegowy Puchar Olsztyna #2, Olsztyn
5
XXV Bieg Konstytucji 3 Maja, Warszawa
10
II Bieg Konstytucji 3 Maja, Supraśl
10
Bydgoszcz na Start, Bydgoszcz
10
V Majowy Piknik Sportowy, Wiączyń Dolny k.Łodzi
10
Żukowska 10 Kaszuby Biegają, Żukowo
10
XXV Sztumski Bieg Solidarności Mistrzostwa Polski Służby Więziennej, Sztum
10
I Kobierzycki Bieg z Konstytucją, Kobierzyce k.Wrocławia
10
25 Ogólnopolski Bieg Orłów, Czarna Dąbrówka
21
III Półmaraton Grudziądz - Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego, Grudziądz
21
XXIV Bieg im. Jana Kilińskiego, Trzemeszno
Sobota, 09 Maj
5
II Bieg Ruda Run, Ruda Śląska
5
IX Złotowski Bieg Zawilca, Złotów k.Piły
5
XX Oleskie Biegi Pokoju, Olesno
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Żary, Żary
5
Parkrun Warszawa-Brodno, Warszawa-Brodno
5
Parkrun Warszawa-Praga, Warszawa-Praga
5
Parkrun Warszawa-Ursynów, Warszawa-Ursynów
5
Parkrun Warszawa-Żoliborz, Warszawa-Żoliborz
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
10
XIII Międzynarodowy Bieg Skawiński, IV Bieg Skawiński na Rolkach, Skawina k. Krakowa
10
Bieg Europejski, Gdynia
10
Bieg Nocny Silesia Run, Jastrzębie-Zdrój
10
I Bieg o Złotą Kaczkę, Toszek
10
Tworogowska dycha po trowie, Tworóg k.Tarnowskich Gór
10
VII Bieg Wokół Rancza o puchar Wójta Gminy Czernica, Nadolice Wielkie k.Wrocławia
21
VIII Bieg Piastowski II Otwarte Mistrzostwa ZHR w Półmaratonie, Inowrocław
42
Karpacz Maraton, Karpacz
42
XI Sztafeta Maratońska Ekiden, Warszawa
Niedziela, 10 Maj
10
VIII Bieg im. Jerzego Kortza, Szczecin
10
4. Bieg 10 km Szpot Swarzędz, Swarzędz
21
XXXII Pszczewska Dwudziestka, Pszczew
21
SieBIEGA Półmaraton Kielecki, Kielce
42
III. PZU Maraton Lubelski, Lublin
42
IV Roztoczański Maraton Jaworów - Lubaczów, Jaworów(UKR) - Lubaczów(PL)
Środa, 13 Maj
10
Grand Prix Żoliborza - Bieg 2, Warszawa
Czwartek, 14 Maj
5
Leśna Piątka 2015 #2/6, Koszalin
Sobota, 16 Maj
5
parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
XVIII Grand Prix Powiatu Puckiego o Puchar Starosty, Mechelinki k.Gdyni
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna
5
Parkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Żary, Żary
5
Parkrun Warszawa-Brodno, Warszawa-Brodno
5
Parkrun Warszawa-Praga, Warszawa-Praga
5
Parkrun Warszawa-Ursynów, Warszawa-Ursynów
5
Parkrun Warszawa-Żoliborz, Warszawa-Żoliborz
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
5
Jarosławska Piona, Jarosław
5
PZU Weekend Biegowo-Golfowy, Trzciana
5
I Pętla Chechelska, Chechło
5
Grand Prix Legnicy Parkowa Gonitwa - BIEG 1, Legnica
5
III Bieg Firmowy, Wrocław
5
8 Bieg Uliczny o „Łaziskie Liście” im. Alojzego Kalei, Łaziska Górne
10
II Bieg Rycerski, Świecie
10
Grand Prix w biegach górskich Gdynia 2015 2/5 Edycji, Gdynia
10
I Bieg Wadowicki, Wadowice
10
III Bieg o Puchar Rektora PPWSZ w Nowym Targu, Nowy Targ
10
Myśliborska 10-tka Mila Myśliborska, Myślibórz k.gorzowa
10
Bieg IT, Warszawa
10
II Bieg Pamięci Żołnierzy Grupy Kampinos AK, Leszno
10
PZU Weekend Biegowo-Golfowy, Trzciana
10
Bieg Kościerskiego Browaru, Wdzydze
10
XVII Ogólnopolski Bieg Milowy Słupa, Konin
10
Mistrzostwa Polski w biegu na 10000 m, Wieliczka
21
II Półmaraton Mustanga, Poręba k. Krakowa
21
XV Półmaraton Hajnowski, Hajnówka
21
IV Towarzyski Półmaraton Wilkowice, Wilkowice
21
Silver Run, Srebrna Góra
42
100-tny Maraton Darka Gapińskiego, Kliniska Wielkie k. Szczecina
42
X Cross Maraton Przez Piekło Do Nieba, Sielpia
Niedziela, 17 Maj
5
Nordea LCJRun NOCny bieg po lotnisku, Łódź
5
XIV Grand Prix w Biegach Przełajowych - Bieg II, Elbląg
5
IX Bieg Wdzięczności za Pontyfikat Papieża Jana Pawła II, Konstantynów Łódzki
5
III Bieg Charytatywny na rzecz Sosnowieckiego Hospicjum, Sosnowiec
5
VI Działoszyńska Dziesiątka, Działoszyn
10
23. Bieg Fiata, Bielsko Biała
10
3 Piknik Sportowy Biegamy z Sercem, Gliwice
10
IX Bieg Lupusa o Puchar Wójta Gminy Dobroszyce, Bartków k.Oleśnicy
10
XXI Bieg im. Alojzego Graja, Łobżenica k.Piły
10
Szybko po Woli - bieg 3, Warszawa
10
II Bieg Po Złote Jabłko, Chotomów k.Warszawy
10
XI Lidzbarski Bieg Uliczny II Grand Prix Warmii, Lidzbark Warmiński
10
XXIV Memoriał Uliczny im. Michała Fludra, Wleń
21
3. Białystok Półmaraton, Białystok
21
VI Półmaraton Opolski, Opole
21
3. Białystok Półmaraton, Białystok
21
V Półmaraton Szelkowski, Szelków Stary k.Makowa Mazowieckiego
21
VII Letni Bieg Sasinów Dylewski Cross, Wysoka Wieś
42
V Maraton Opolski, Opole
42
I. PZU Gdańsk Maraton, Gdańsk
Wtorek, 19 Maj
5
Warsaw Track Cup 2015, Warszawa
Środa, 20 Maj
5
Szybki Mózg 2015, Warszawa
Czwartek, 21 Maj
5
Nocny bieg "Fura Świetlików", Poznań
Sobota, 23 Maj
5
XXVII Bieg Baborowa, Baborów k. Głubczyc
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
VI Edycja Akcji Polska Biega w Koszwicach, Koszwice k.Lublińca
5
XXII Bieg Górski na Ślężę, Sobótka
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Żary, Żary
5
III RUNBertów, Warszawa
5
Parkrun Warszawa-Praga, Warszawa-Praga
5
Parkrun Warszawa-Brodno, Warszawa-Brodno
5
Parkrun Warszawa-Ursynów, Warszawa-Ursynów
5
Parkrun Warszawa-Żoliborz, Warszawa-Żoliborz
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
PZU The Color Run, Kraków
5
IV Zielona Dycha, Oświęcim
10
VI Kwidzyński Bieg Papiernika, Kwidzyń
10
XXVII Bieg Baborowa, Baborów k. Głubczyc
10
3 Bieg Swoszowicki, Kraków-Swoszowice
10
IV Memoriał im. H.Warwasa Nordic Walking, Kleczew
10
XXIII Międzynarodowy Bieg Uliczny po Ziemi Makowskiej, Maków Podhalański
10
3. Bieg Konopielki, Juchnowiec Dolny k.Białegostoku
10
13. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run, Łódź
10
IX Bieg Św. Urbana, Strzebiń k.Lublińca
10
XIX Bieg Świeców, Sławno
10
V Bieg Cichociemnych, Krusze
10
II Bieg Uniwersytecki UWM, Olsztyn
10
Bieg Wisły, Warszawa
10
V Bieg Wisły, Warszawa
10
II Dycha Głogowska, Głogów Małopolski
10
Grand Prix Biegam Bo Lubię, Ruciane-Nida
10
IV Zielona Dycha, Ruciane-Nida
10
III Bieg Kwitnących Ogrodów, Kuchary Królewskie
10
XXI Bieg o Memoriał Michała Stryczyńskiego, Dolsk
10
Biegaj w Siechnicach, Siechnice
21
XXIII Półmaraton Świętokrzyski, Krasocin - Małogoszcz k.Włoszczowy
42
VIII Katowicki Festiwal Biegowy im. Jerzego Kukuczki, Katowice
Niedziela, 24 Maj
5
Men Expert Survival Race, Wrocław
5
Jarosławska Piona, Jarosław
5
1. Grodziskie Biegi Rodzinne, Grodzisk Mazowiecki
5
Polska biega - Gryfice 2015, Gryfice
5
Z biegiem Wisły - Annopol 2015, Annopol
5
Bieg Zielonoświątkowy, Gassy
5
III Piątka dla Bartka, Kielce
5
I Bieg Rodzinny, Grodzisk Mazowiecki
5
Maraton Beskid Niski, Gorlice
10
Maraton Beskid Niski, Gorlice
10
1. Grodziskie Biegi Rodzinne, Grodzisk Mazowiecki
10
XIII Bieg Wenedów, Koszalin
10
Charytatywny Bieg Bez Tajemnic, Kraków
10
Puszcza Run 2015, Trzebinia
10
Z biegiem Wisły - Annopol 2015, Annopol
10
Bieg Łomianek, Łomianki
10
Bieg Instalatora, Bydgoszcz - Myślęcinek
10
I Bieg Rodzinny, Grodzisk Mazowiecki
10
Men Expert Survival Race, Wrocław
10
3. Kurdeszowa (Za)Dyszka, Kostrzyn k.Poznania
21
I Półmaraton Siemaszki, Liszki k. Krakowa
21
Bieg Lwa, IV Półmaraton w Tarnowie Podgórnym, Tarnowo Podgórne k. Poznania
21
I Lisiecki Półmaraton Siemaszki, Piekary k.Krakowa
21
XXI Półmaraton Kurpiowski, Ostrołęka
42
Maraton Beskid Niski, Gorlice-Wysowa Zdrój
Poniedziałek, 25 Maj
10
III Uliczny Bieg Azotowy, Kędzierzyn-Koźle
Wtorek, 26 Maj
5
On The Run, Warszawa
Czwartek, 28 Maj
5
Pod Prąd, Szczecin
Sobota, 30 Maj
5
Bieg Temidy, Kraków
5
III Piaseczyńska Piątka, Piaseczno
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
IV. Siemiatycka Wieczorna Dycha, Siemiatycze
5
Mistrzostwa Polski w biegu na orientację, Kraków
5
VII Biegi Uliczne Pamięci Jana Pawła, Skorzewo
5
II Sieprawska Piątka, Siepraw k.Krakowa
5
IV Myslowicka Liga Crossowa - Bieg III, Mysłowice
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle
5
Parkrun Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Żary, Żary
5
Parkrun Warszawa-Brodno, Warszawa-Brodno
5
Parkrun Warszawa-Praga, Warszawa-Praga
5
Parkrun Warszawa-Ursynów, Warszawa-Ursynów
5
Parkrun Warszawa-Żoliborz, Warszawa-Żoliborz
5
Piaseczyńska Piątka, Piaseczno
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
5
V Bieg Szlakiem Króla Zygmunta Starego, Kozienice
10
Ursus Biega 2015, Warszawa
10
XXXII Bieg im. E. Bojanowskiego, Piaski
10
II Bieg po zdrowie, Mazańcowice
10
Bieg Kresowy, Oława
10
Bieg Temidy, Kraków
10
II Jantarowy Przełaj Puchar Bałtyku 2015 , Jantar
10
II Memoriał im. Czesława Wasilewskiego, Brześć Kujawski
10
Biegaj w Niemczu, Niemcz
10
Obiegnij Kowalewo, Kowalewo Pomorskie
10
I Bieg Republiki Sławkowskiej, Sławków
10
Dynowska ZaDyszka, Dynów
10
II Bieg Wyszyńska Dziesiątka, Wyszyna
10
2 Cross Błędowa, Dąbrowa Górnicza
10
IV. Siemiatycka Wieczorna Dycha, Siemiatycze
10
Puchar Maratonu Warszawskiego, Warszawa
10
II Memoriał im. Czesława Wasielewskiego, Brześć Kujawski
10
II Jantarowy Przełaj Puchar Bałtyku 2015, Jantar k.Stegny
10
V Bieg Szlakiem Króla Zygmunta Starego, Kozienice
21
II Półmaraton Wydminy, Wydminy k.Giżycka
21
XXXII Półmaraton Solan, Nowa Sól
Niedziela, 31 Maj
5
III Bieg po Caddy, Poznań
5
Leśna Piątka 2015 PIKUŚ, KOszalin
5
III Piątka Dla Bartka, Kielce
5
II Jastrzębski Bieg Kobiet - Kobiety na 5+, Jastrzębie-Zdrój
5
III Edycja Akcji Prusice Biegają - etap V, Prusice k.Wrocławia
5
Mazowiecka Piątka, Mińsk Mazowiecki
5
Rekreacyjny Bieg w Długołęce, Długołęka
10
Pruszkowski Bieg Wolności, Pruszków
10
VI Gliwicki Bieg Uliczny, Gliwice
10
VIII Bieg Truskawki, Izabelin
10
II Perły Małopolski, Szczawnica
10
Bieg o koronę Księżnej Dąbrówki, Dąbrówka
10
15. Europejskie Biegi Uliczne, Bolesławiec
10
XXII Bieg Tura im. Henryka Pliszki, Człuchów
10
Puchar Bałtyku w Kobylnicy, Kobylnica
10
II Bieg Ku Czci Błogosławionego Edwarda Grzymały, Sadowne
10
Poddębicki Bieg bez Barier, Poddębice
10
Kolbuszowska Dych, Kolbuszowa
10
Biegowy Puchar Olsztyna - bieg 3, Olsztyn
10
IV Wolsztyńska Dziesiątka, Wolsztyn
10
III Podkowiańska Dycha, Podkowa Leśna k.Warszawy
10
6 Bieg dla Maćka, Wrocław
10
XXXVI Bieg Krotosa, Krotoszyn
21
13. Półmaraton Energetyków, Rybnik
21
II Chełmski Półmaraton z Duchem Bieluchem, Chełm k. Lublina
Środa, 03 Czerwiec
10
IX Dziesiątka Artemisu, Wrocław
Czwartek, 04 Czerwiec
10
XXXII Bieg o Srebrne Czółenko Włókniarskie, Zgierz
10
I Wodzisławski Crossfit Duathlon, Wodzisław Śląski
Sobota, 06 Czerwiec
5
Bieg z wózkiem, Warszawa
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Żary, Żary
5
Parkrun Warszawa-Brodno, Warszawa-Brodno
5
Parkrun Warszawa-Praga, Warszawa-Praga
5
Parkrun Warszawa-Ursynów, Warszawa-Ursynów
5
Parkrun Warszawa-Żoliborz, Warszawa-Żoliborz
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
10
10. Bieg Filipidesa, Pasłęk
10
II Bieg do Źródeł, Gdańsk
21
III Lubelski Półmaraton Solidarności, Lublin
21
5. Cross Maraton nad Pilicą, Nowe Miasto nad Pilicą
21
5. Cross Maraton nad Pilicą, Nowe Miasto nad Pilicą
21
4. Mróz Śrem Półmaraton, Śrem
42
5. Cross Maraton nad Pilicą, Nowe Miasto nad Pilicą
42
5. Cross Maraton nad Pilicą, Nowe Miasto nad Pilicą
Niedziela, 07 Czerwiec
5
Terenowa Masakra, Bydgoszcz
5
Olsztyn Biega - Biegowy Puchar Olsztyna #3, Olsztyn
10
Terenowa Masakra, Bydgoszcz
10
I Szczycieńska dycha, Szczytno k.Olsztyna
10
Men Expert Survival Race, Kraków
10
III Bieg Nadziei o Puchar Burmistrza Miasta Środy Wielkopolskiej, Środa Wielkopolska
10
II Dycha nad Regą, Świdwin
10
I Bieg Maleński, Malenia k. Bełchatowa
10
VII Legionowska Dycha, Legionowo
21
XXI Półmaraton Jaworski VIII Bieg Strażacki im. Adriana Kotkowskiego, Jawor
21
XIX Mistrzostwa Polski Weteranów w Półmaratonie XXXIV Mały Gośliński maraton Weteranów, Murowana Goślina
21
24. Półmaraton Mleczny, Korycin-Janów
42
II Maraton Fundacji DASZRADE w Opaleniu II Półmaraton Fundacji DASZRADE w Opaleniu, Opalenie k.Gniewu
42
Park Śląski Maraton, Chorzów
Czwartek, 11 Czerwiec
10
XXI Bieg Po Uśmiech, Kraśnik
Piątek, 12 Czerwiec
10
I Puchar Gór Świetokrzyskich Festiwal Biegowy, Kielce
Sobota, 13 Czerwiec
5
Bieg Fair Play, Katowice
5
III Smochowicki Bieg Po Zdrowie, Poznań
5
VI Biegi Chopina, Sochaczew
5
XIV Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Wołczyna , Wołczyn
5
V Bieg im. Ks. Konstantego Damrota, Pilchowice
5
Jarosławska Piona, Jarosław
5
9. Bieg Ursynowa - RUCH po Zdrowie, Warszawa
5
Legion Run, Kryspinów
5
Biegnij z Orkiestrą, Bogate
5
Grand Prix Legnicy Parkowa Gonitwa - BIEG 2, LEgnica
5
VII Bieg Wieżyczkowy, Świdnica
5
II Bieg o Zdunowskiego Kafla, Zduny
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Skywayrun Military, Mińsk Mazowiecki
5
Biegowe Grand Prix dzielnic Gdańska, Gdańsk
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Żary, Żary
5
Parkrun Warszawa-Brodno, Warszawa-Brodno
5
Parkrun Warszawa-Praga, Warszawa-Praga
5
Parkrun Warszawa-Ursynów, Warszawa-Ursynów
5
Parkrun Warszawa-Żoliborz, Warszawa-Żoliborz
10
Jaworzański Festiwal Sportu Półmaraton Górski Bieg o Puchar Wójta Jaworze - 19km, Jaworze
10
XVII Bieg im. Edmunda Wojciechowskiego „Olka”, Wyrzysk
10
Kaszubski Bieg Lesoków Kaszuby Biegają, Szemud k.Gdyni
10
IV Biegiem po Wichrowskich lasach II Grand Prix Warmii, Wichrowo k.Dobrego Miasta
10
III Smochowicki Bieg Po Zdrowie, Poznań
10
XIV Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Wołczyna , Wołczyn
10
VIII Bieg Marszałka, Sulejówek
10
II Bieg "Biegniemy ze Świętym", Nasielsk
10
Biegnij z Orkiestrą, Bogate
10
Bieg po Zdrój, Jaworze
10
Bieg Sylwana 2015, Lubliniec
10
XXVII Ożarowski Bieg im. Janusza Kusocińskiego, Ożarów Mazowiecki
10
6. Żmigrodzki Bieg Smoka , Żmigród
10
Nocna Dycha Kopernikańska , Toruń
21
IX Półmaraton Kietrz & Trebom & Sudice , Kietrz
21
Bieg po Zdrój, Jaworze
21
XXXV Półmaraton Gochów, Bytów
21
XXXV Półmaraton Grochów, Bytów
42
PZU IV Maraton Mazury, Gałkowo k. Mrągowa
Niedziela, 14 Czerwiec
5
Kleszczów na Piątkę, Kleszczów
5
III Otwarty Bieg, Poznań
5
Kamienna Piątka Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, Bydgoszcz
5
Łubianka Grand Prix Cross, V Bieg im. Cz. Miłosza, Pigża k. Łubianki
5
Przemyska Piona, Przemyśl
5
I Bieg Oświęcimski, Zakopane
5
44 Masowe Biegi Przełajowe o Paterę Dziennika Zachodniego i Śląskiego TKKF, Piekary Śląskie
5
4 Bieg po Rybę, Gdańsk
5
GPX Grupy Malbork, Malbork
5
2 Bieg uliczny Józefosławia i Julianowa, Józefosław
5
VI Bieg Sołecki, Wierzchowisko
10
Szybko po Woli - bieg 4, Warszawa
10
V Bieg Koziołków pod patrontem Prezydenta Miasta, Kędzierzyn-Koźle
10
IV Rodzinny Piknik Biegowy Biała Biega, Biała Podlaska
10
VII Elbląski Bieg Piekarczyka Bieg Piekarczyka, Elbląg
10
II Gorzowska Nadwarciańska Dycha, Gorzów Wielkopolski
10
I Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego, Konstancin-Jeziorna
10
Festiwal Biegowy o Puchar Starosty Wodzisławskiego, Wodzisław Śląski
10
Łubianka Grand Prix Cross 2015 O Puchar Wójta Gminy Łubianka, Pigża
10
II Bieg Maleński, Malenia
10
XXXVI Bieg Pięciu Stawów im. Zdzisława Burdy, Myszków
10
VII Elbląski Bieg Uliczny Piekarczyka, Elbląg
10
4 Bieg po Rybę, Gdańsk
10
II Bieg Burzyński im. prof. Jana Sajdaka, Tuchów
10
III Bieg Nyski - Reaktywacja, Nysa
10
VI Bieg Napoleoński, Szabda
10
I Górska Wiślańska Dziesiątka, Wisła
10
6. Sobótkowy bieg uliczny w Brwinowie, Brwinów
21
IV Ostródzki Półmaraton św. Jerzego Obudź Swoje Ciało i Zacznij Biegać, Ostróda
21
X Integracyjny Bieg Klimontowski, Klimontów k.Sandomierza
21
IX Grodziski Półmaraton Słowaka, Grodzisk Wielkopolski
21
XI Półmaraton Jurajski, Rudawa k. Krakowa
21
I Górski Półmaraton Wiślański, Wisła
42
Ekiden Sztafeta Maratońska Pomóżmy Razem!, Białystok
42
XLPL Ekiden Team Building Maraton, Poznań
Środa, 17 Czerwiec
5
Szybki Mózg 2015, Warszawa
Czwartek, 18 Czerwiec
5
Leśna Piątka 2015 #3/6, Koszalin
Piątek, 19 Czerwiec
10
Nocny Bieg Świętojański, Gdynia
Sobota, 20 Czerwiec
5
Przybij Piątkę - bieg 3, Nowy Tomyśl
5
Bieg Fair Play, Wrocław
5
Bieg z wózkiem, Warszawa
5
Jarosławska Piona, Jarosław
5
Bieg Uliczny Tolerancja na sportowo, Oświęcim
5
I Bieg na Miedzyniu, Bydgoszcz
5
Skoki po Zdrowie, Dęblin
5
Gryfny Bieg Kolorów, Chorzów
5
Akademicka 5 , Koszalin
5
Grill + Run = Fun 2015: Biegiem na ratunek Rodzinny piknik biegowy, Palowice
5
IV Bieg Akademii Górniczo-Hutniczej, Kraków
5
Biegowe Grand Prix Mikołajek Biegam Bo Lubię Polską Wieś 1/6, Baranowo
5
IV Bieg AGH, Kraków
5
II Bieg Pamięci, Palmiry
5
Bieg Sobótkowy, Słupsk
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Żary, Żary
5
Parkrun Warszawa-Brodno, Warszawa-Brodno
5
Parkrun Warszawa-Praga, Warszawa-Praga
5
Parkrun Warszawa-Ursynów, Warszawa-Ursynów
5
Parkrun Warszawa-Żoliborz, Warszawa-Żoliborz
10
IV Bieg Tarnogórski, Tarnowskie Góry
10
Grand Prix Warszawy 2015, Warszawa
10
Nocny Bieg Świętojański, Gdynia
10
Bieg Uliczny Tolerancja na sportowo, Oświęcim
10
Świętokrzyski Cross Run, Kielce
10
XXIX Bieg Świerzawy, Świerzawa
10
Pierwsza Sulechowska Dziesiątka, Sulechów
10
ACTIVUS RUN bieg przełajowy po Wielkopolskim Parku Narodowym , Szreniawa
10
Skoki po Zdrowie, Dęblin
10
V Stęszewski Bieg Przełajowy, Stęszew
10
VII Bieg Mostami Bydgoszczy o Puchar JM Rektora UTP w Bydgoszczy, Bydgoszcz
10
IV Bieg Akademii Górniczo-Hutniczej, Kraków
10
III Bieg Pokój i Dobro, Lubartów
10
Aktywna Gmina-Sportowy Niechlów, Niechlów
10
Strzałkowo - dobry kierunek, Strzałkowo
10
IV Bieg AGH, Kraków
10
IX Międzynarodowy Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę, Stargard Szczeciński
21
3. Nocny Wrocław Półmaraton, Wrocław
21
Jubileuszowy Nocny Maraton Kanału Bydgoskiego, Bydgoszcz
21
III Półmaraton Rypiński, Rypin
21
Świętokrzyski Cross Run, Kielce
42
Jubileuszowy Nocny Maraton Kanału Bydgoskiego, Bydgoszcz
Niedziela, 21 Czerwiec
5
Biegowy Puchar Olsztyna 5km Olsztyn Biega #4, Olsztyn
5
V Bieg Chęć na Pięć, Lublin
5
RUN4.pl, Przykona
5
I Śląski Bieg Charytatywny, Chorzów
5
XIV Grand Prix w Biegach Przełajowych - Bieg III, Elbląg
5
Cztery Pory Roku, Bierutów
5
BiegamBoLubię Lasy #2, Dziewicza Góra
5
III Sucholeski Bieg Dziesiątka Fightera, Suchy Las
5
Bieg 345-Lecia Góry Kalwarii, Góra Kalwaria
5
Biegowe Grand Prix dzielnic Gdańska, Gdańsk
10
Festiwal Biegowy o Puchar Starosty Wodzisławskiego, Wodzisław Śląski
10
Men Expert Survival Race, Warszawa
10
III Bieg o Puchar Burmistrza Opoczna, Opoczno
10
XIII Bieg o Puchar Burmistrza Miasto Bukowna, Bukowno k. Olkusza
10
Olsztyn Biega, Biegi Kopernikańskie #1, Olsztyn
10
I Wroniecka Dycha, Wronki
10
I Śląski Bieg Charytatywny, Chorzów
10
BiegamBoLubię Lasy #2, Dziewicza Góra
10
XI Bieg Świętojański o Puchar Burmistrza Międzychodu, Międzychód
10
III Sucholeski Bieg Dziesiątka Fightera, Suchy Las
10
Janczewska 10, Santok
10
XVII Nowogrodziecka 10-tka, Nowogrodziec
10
AVON kontra przemoc - biegnij w Garwolinie, Garwolin
10
Wieliszewski Crossing - Lato , Krubin
10
I Zduńskowolska Dycha , Zduńska Wola
10
Bieg Chełmońskiego, Radziejowice
10
Memoriał Pułkownika Władysława Kabata PS. „Brzechwa”, Wietrzychowice
10
III Świętojański Bieg Trzeźwości, Mysłowice
21
III Półmaraton Radomskiego Czerwca ‘76, Radom
42
X Visegrad Maraton, Rytro
Wtorek, 23 Czerwiec
5
Warsaw Track Cup 2015, Warszawa
Piątek, 26 Czerwiec
5
II Wolbromska Ciężka Dycha, Wolbrom
10
Tur Night 2015, Chojnice
10
II Wolbromska Ciężka Dycha, Wolbrom
21
Piotrkowski Nocny Półmaraton Wielu Kultur, Piotrków Trybunalski
Sobota, 27 Czerwiec
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Żary, Żary
5
Parkrun Warszawa-Brodno, Warszawa-Brodno
5
Parkrun Warszawa-Praga, Warszawa-Praga
5
Parkrun Warszawa-Ursynów, Warszawa-Ursynów
5
Parkrun Warszawa-Żoliborz, Warszawa-Żoliborz
5
XVIII Grand Prix Powiatu Puckiego o Puchar Starosty, Krokowa k.Pucka
5
Bieg Fair Play, Warszawa
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
PZU The Color Run, Warszawa
5
KormoRun Bieg Pstrąga, Olsztynek
5
XII Półmaraton Unisławski, Unisław
5
VII Bieg Sokoła, Sokołów Małopolski
5
Grand Prix w biegach górskich, Gdynia
5
1. Łańcucka Piątka , Łańcut
5
Biegniemy i Maszerujemy Przeciwdziałając Przemocy, Bolesławiec
5
Czas Na Sport Bieg rodzinny z okazji 70 lat Lasów Państwowych, Zielona Góra
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
Ursus Biega 2015, Warszawa
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
10
III Smolecka (za)Dyszka, Smolec k.Wrocławia
10
Bieg Nocny, Bydgoszcz
10
Grand Prix w biegach górskich Gdynia 2015 3/5 Edycji, Gdynia
10
IV Bieg Janowicki, Janowice Wielkie k.Jeleniej Góry
10
V Bieg Trzech Wież, Prusice k.Wrocławia DATA
10
II Bieg Nocny Marek, Marki k.Warszawy
10
2. Bieg Szerszenia, Nocny Bieg Świętojański, Oleśnica k.Wrocławia
10
XII Półmaraton Unisławski, Unisław
10
Mielnicka Dycha, Mielnik
10
XIII Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Glinojeck, Glinojeck
10
VII Bieg Sokoła, Sokołów Małopolski
10
Grand Prix w biegach górskich, Gdynia
10
XV Łobeska Dziesiątka, Łobez
10
Biegniemy i Maszerujemy Przeciwdziałając Przemocy, Bolesławiec
10
Czas Na Sport Bieg rodzinny z okazji 70 lat Lasów Państwowych, Zielona Góra
10
II Nocny Bieg z Latarkami, Giełczyn
21
I Otwarte Mistrzostwa Bielska-Białej w Biegach Górskich, Bielsko Biała
21
VI Rybnicki Półmaraton Księżycowy, Rybnik
21
XII Półmaraton Unisławski, XII Dziesiątka Unisławska, Unisław
21
IV Półmaraton Skierniewicki, Skierniewice
21
III Półmaraton Wyspy Sobieszewskiej, Gdańsk
21
II Nocny Bieg z Latarkami, Giełczyn
42
III Maraton Benedyktyński, Przemyśl
Niedziela, 28 Czerwiec
5
II Nekielski Bieg Do Lata, Nekla
5
Piątka dla Hani, Gdańsk
5
Pod Prąd - bieg z okazji rejestracji Stowarzyszenia Puszczyk Bukowy, Szczecin
5
Bieg charytatywny, Gdańsk
5
VI Biegiem Przez Platerów - Podlaska Dycha, Platerów
5
Bieg na 5 km Paulinki 2015, Praszka
5
Samsung Irena Women's Run 2015, Warszawa
10
III Bieg Piotr i Paweł, Poznań
10
Memoriał Mariana Szymańskiego, Radomsko
21
26. Bieg Jagiełły, Pobiedziska
21
IX Maraton i Półmaraton Ostrowski im. M. Jakowczyka, Ostrów Wielkopolski
21
Bieg o Puchar Złotej Pyry, Oborniki
42
IX Maraton i Półmaraton Ostrowski im. M. Jakowczyka, Ostrów Wielkopolski
Sobota, 04 Lipiec
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Żary, Żary
5
Parkrun Warszawa-Brodno, Warszawa-Brodno
5
Parkrun Warszawa-Praga, Warszawa-Praga
5
Parkrun Warszawa-Ursynów, Warszawa-Ursynów
5
Parkrun Warszawa-Żoliborz, Warszawa-Żoliborz
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
X Niesulicka Piątka, Niesulice
5
Hunt Run Polowanie na Biegaczy, Bałtów k.Ostrowca Św.
10
Bieg Śladami Jury, Kraków
10
1. Cieszanowska Dycha, Cieszanów
10
III Ogólnopolski Bieg Przełajowy, Kisielice
10
VII Bluesobiegi Sławskie, Wrocław
10
IV Dycha Anny Wazówny, Brodnica
10
I Bieg Solny o Pierścień Św. Kingi, Bochnia
10
1. Bieg w Tarchałach, Tarchały Wielkie
10
Hunt Run Polowanie na Biegaczy, Bałtów k.Ostrowca Św.
10
II Janikowska Dyszka, Janikowo
21
IV Półmaraton Tradycji, Adamów k.Łukowa
42
V Sztafetowy Maraton Szakala, Łódź
Niedziela, 05 Lipiec
5
XIII Bieg Opolski im. Rodła, Opole
10
XIII Bieg Opolski im. Rodła, Opole
10
II Bieg Redzki, Reda
10
I Bieg MTS HAMER, Miastko
10
IV Bieg o Puchar Wójta Gminy Goworowo, Goworowo
Piątek, 10 Lipiec
5
II Nocny Bieg Lotto Maniacka Piątka, Poznań
Sobota, 11 Lipiec
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Żary, Żary
5
Parkrun Warszawa-Brodno, Warszawa-Brodno
5
Parkrun Warszawa-Praga, Warszawa-Praga
5
Parkrun Warszawa-Ursynów, Warszawa-Ursynów
5
Parkrun Warszawa-Żoliborz, Warszawa-Żoliborz
5
Kurs na Chełmską 2015, Koszalin
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
II Bieg Grodziski, Grodzisko Dolne
10
Kurs na Chełmską 2015, Koszalin
10
V Bieg na Jawornik, Złoty Stok
10
Krakowski Bieg Świetlików, Kraków
21
V Bieg na Jawornik, Złoty Stok
Niedziela, 12 Lipiec
10
IV Bieg nad Jeziorem Rożnowskim, Gródek nad Dunajcem k. Nowego Sącza
10
Łubianka Grand Prix Cross II Bieg im. Bronisława Malinowskiego, Pigża k. Łubianki
10
XXXIV Bieg o Złoty Kłos, Kołaczkowo
10
XV Bieg Górski na Szczyt Pilska, Korbielów
10
Gryfny Bieg, Chorzów
10
III Stalowa Dycha, Stalowa Wola
10
XV Bieg górski na Pilsko Mistrzostwa Polski Weteranów w biegach górskich, Korbielów
Czwartek, 16 Lipiec
5
Leśna Piątka 2015 #4/6, Koszalin
Sobota, 18 Lipiec
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Żary, Żary
5
Parkrun Warszawa-Praga, Warszawa-Praga
5
Parkrun Warszawa-Brodno, Warszawa-Brodno
5
Parkrun Warszawa-Ursynów, Warszawa-Ursynów
5
Parkrun Warszawa-Żoliborz, Warszawa-Żoliborz
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
Leśne Run - Edycja Lato, Zabrze
5
XII Bieg Szlakiem Agatowym, Płóczki Górne
5
IV Bieg Rzeką Prosną , Wyszanów
5
V Ekologiczny Rajd Turystyczny, Bolechowice
5
Biegowe Grand Prix Mikołajek Biegam Bo Lubię Polską Wieś 1/6, Zełwągi
5
5. Wałecki Bieg Filmowy, Wałcz
5
XVIII Grand Prix Powiatu Puckiego o Puchar Starosty, Hel
10
II Dobczycki Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce, Dobczyce k. Krakowa
10
Leśne Run - Edycja Lato, Zabrze
10
Świętokrzyski Cross Run, Pińczów
10
IV Półmaraton Puchar Krotoski, Chrzypsko Wielkie
10
X Dobrodzieńska Dycha, Dobrodzień
10
III Kogucia Dycha, Kurzętnik
10
I Bieg Charytatywny w Gołuchowie, Gołuchów
10
5. Wałecki Bieg Filmowy, Wałcz
21
Wielka Pętla Izerska PKO Bank Polski, Szklarska Poręba
21
Świętokrzyski Cross Run, Pińczów
21
IV Półmaraton Puchar Krotoski, Chrzypsko Wielkie
21
III Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich, Lądek-Zdrój
Niedziela, 19 Lipiec
5
III Bieg Trzech Jezior, Nierzym
5
Korona Ziemi Przasynskiej, Krzynowłoga Mała
5
Korona Ziemi Przasynskiej, Krzynowłoga Mała
5
Przybij Piątkę w Kleosinie, Kleosin
10
Biegowy puchar Olsztyna, Olsztyn
10
IV Bieg Prudnicki, Prudnik
10
III Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich, Lądek-Zdrój
10
Bieg Trzech Mostów, Kamień Pomorski
Sobota, 25 Lipiec
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Żary, Żary
5
Parkrun Warszawa-Brodno, Warszawa-Brodno
5
Parkrun Warszawa-Praga, Warszawa-Praga
5
Parkrun Warszawa-Ursynów, Warszawa-Ursynów
5
Parkrun Warszawa-Żoliborz, Warszawa-Żoliborz
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
Grand Prix Legnicy Parkowa Gonitwa - BIEG 3, Legnica
5
Grand Prix Legnicy Parkowa Gonitwa - BIEG 3, Legnica
5
Biegowe Grand Prix Mikołajek Biegam Bo Lubię Polską Wieś, Lubiewo
5
XXV Bieg Powstania Warszawskiego, Warszawa
10
XXIII Bieg Szlakiem Marii Konopnickiej, Jedlicze
10
III Pogoń za Wilkiem, Mosina
10
V Bieg Kamienny, Koszwice k.Lublińca
10
Bieg Herosa: Miraże, Klucze
10
XV Uliczny Bieg św. Jakuba, Lębork
10
XXV Bieg Powstania Warszawskiego, Warszawa
21
7. Półmaraton Ziemi Puckiej, Puck
Niedziela, 26 Lipiec
5
III Bieg Biegam Bo Lubię LASY, Chojnów k. Piaseczna
5
III Edycja Akcji Prusice Biegają - etap VII, Prusice k.Wrocławia
5
I Działkowa Piątka, Poznań
10
Olsztyn Biega, Biegi Kopernikańskie #2, Olsztyn
10
IV Bieg i Marsz Piwniczanki, Piwniczna-Zdrój
10
Biegowy Puchar Olsztyna 10km Olsztyn Biega #5, Olsztyn
10
II Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy - Dąbki 2015, Dąbki
10
III Bieg Biegam Bo Lubię LASY, Chojnów k. Piaseczna
10
Powidzki Bieg Po Zdrowie, Powidz
10
9 Cross Wodzisławski, Wodzisław Śląski
10
Bieg Herosa: Lisy Pustyni, Klucze
10
I Bratkowicka Dycha, Bratkowice
21
I Półmaraton Szlakiem św. Jakuba Festiwal św. Jakuba, Ciechocin - Golub-Dobrzyń
42
I Maraton Podhalański, Nowy Targ
Środa, 29 Lipiec
5
Biegi przełajowe o Puchar Jastarni, Jastarnia
Piątek, 31 Lipiec
42
Nocny Sztafetowy Maraton Piastowski, Wrocław
Sobota, 01 Sierpień
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
22 Bieg św. Dominika, Gdańsk
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Żary, Żary
5
Parkrun Warszawa-Bródno, Warszawa-Bródno
5
Parkrun Warszawa-Praga, Warszawa-Praga
5
Parkrun Warszawa-Ursynów, Warszawa-Ursynów
5
Parkrun Warszawa-Żoliborz, Warszawa-Żoliborz
10
Bieg Ku Słońcu, Dźwirzyno
10
22 Bieg św. Dominika, Gdańsk
21
I Rudzki Półmaraton, Ruda Śląska
42
XIV TopCross Maraton z Tadeuszem Spychalskim; im. Jurka Stawskiego, Toruń
Niedziela, 02 Sierpień
21
PZU Maraton Karkonoski, Szklarska Poręba
21
36 Notecki Półmaraton im. Józefa Nojiego, Wieleń k. Czarnkowa
21
36 Notecki Półmaraton im. Józefa Nojiego, Wieleń k.Czarnkowa
Sobota, 08 Sierpień
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Żary, Żary
5
Parkrun Warszawa-Brodno, Warszawa-Brodno
5
Parkrun Warszawa-Praga, Warszawa-Praga
5
Parkrun Warszawa-Ursynów, Warszawa-Ursynów
5
Parkrun Warszawa-Żoliborz, Warszawa-Żoliborz
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
21
IV Półmaraton Henrykowski, Henryków
21
III Półmaraton Stolema, Wdzydze Kiszewskie
21
3. Cross Maraton, Nadarzyn
42
3. Cross Maraton, Nadarzyn
Niedziela, 09 Sierpień
21
2 Cross Maraton Pustyni Błędowskiej 2 Półmaraton Suhara, Błędów k.Dąbrowy Górniczej
42
2 Cross Maraton Pustyni Błędowskiej 2 Półmaraton Suhara, Błędów k.Dąbrowy Górniczej
Sobota, 15 Sierpień
5
V Bieg do Pani Fatimskiej, Oleśnica
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Żary, Żary
5
Parkrun Warszawa-Bródno, Warszawa-Bródno
5
Parkrun Warszawa-Praga, Warszawa-Praga
5
Parkrun Warszawa-Ursynów, Warszawa-Ursynów
5
Parkrun Warszawa-Żoliborz, Warszawa-Żoliborz
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
3. Aleksandrowski Bieg z okazji Święta Wojska Polskiego, Aleksandrów Łódzki
5
Przybij Piątkę - bieg 4, Nowy Tomyśl
5
XVIII Grand Prix Powiatu Puckiego o Puchar Starosty, Jastarnia
10
V Bieg do Pani Fatimskiej, Oleśnica
21
XXIV Półmaraton Cud nad Wisłą, Radzymin
21
3. Aleksandrowski Bieg z okazji Święta Wojska Polskiego, Aleksandrów Łódzki
42
XXI Maraton Solidarności, Gdańsk
Niedziela, 16 Sierpień
10
Biegowy Puchar Olsztyna 10km Olsztyn Biega #6, Olsztyn
Czwartek, 20 Sierpień
5
Leśna Piątka 2015 #5/6, Koszalin
Sobota, 22 Sierpień
5
Jarosławska Piona, Jarosław
5
Cross na Wrzosach, Okonek
5
Biegowe Grand Prix Mikołajek Biegam Bo Lubię Polską Wieś 5/6, Tałty
5
I Nocny Bieg z Gwiazdami, Wodzisław Śląski
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Żary, Żary
5
Parkrun Warszawa-Bródno, Warszawa-Bródno
5
Parkrun Warszawa-Praga, Warszawa-Praga
5
Parkrun Warszawa-Ursynów, Warszawa-Ursynów
5
Parkrun Warszawa-Żoliborz, Warszawa-Żoliborz
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
10
VII Bieg do Słońca , Chorzów
10
XI Dziesiątka Lasów Bogdanieckich, Bogdaniec
10
Cross na Wrzosach, Okonek
10
VI Bieg Wieczorny ,,Dębno mówi nie narkotykom'', Dębno
10
V Bieg Szlakiem Dzika, Police
10
2. Bieg Niezłomnych Pamięci Żółnierzy Wyklętych, Sobótka
21
IV Półmaraton Chmielakowy, Krasnystaw
21
XV Półmaraton Wtórpol, Skarżysko-Kamienna
42
Maraton Wigry, Suwałki
Niedziela, 23 Sierpień
5
Bieg Charytatywny dla Oliwki, Kąpino
5
Wierzchosławicki Leśny Półmaraton , Wierzchosławice
5
VI Bieg Świerklaniecki , Świerklaniechttp://biegswierklaniecki.jcom.pl/
5
III Perły Małopolski - Babiogórski Park Narodowy, Zawoja
5
I Ekstremalny Dzikobieg, Police
10
I Bieg na Zakończenie Lata , Wągrowiec
10
Bieg charytatywny dla Oliwki, Kąpino
10
I Bieg Uliczny , Żerków
10
26. Bieg Solidarności, Kołobrzeg
10
II bieg oraz impreza charytatywna, Pobiednik Mały
10
II Dycha nad Wisłą, Tczew
10
XVI Bieg im. Stanisława Staszica o Puchar Prezesa ZGM S.A, Ostrowiec Świętokrzyski
10
V Lubawska Dycha, Lubawa
10
III Międzychodzka Dziesiątka z Pompą, Międzychód
10
Żyrardów w biegu, Żyrardów
10
II Wieczorna Marcelińska Dycha , Poznań
10
Łubianka Grand Prix Cross II Bieg Solidarności, Warszewice k. Łubianki
10
Enduro Man Elbląg 2015, Elbląg
21
5. Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego, Błonie
21
Wierzchosławicki Leśny Półmaraton , Wierzchosławice
21
VIII Półmaraton Ełcki, Ełk
21
XVI Toyota Półmaraton Wałbrzych , Wałbrzych
Wtorek, 25 Sierpień
5
PGE On The Run #8, Warszawa
Piątek, 28 Sierpień
10
MielNogami, Mielno
Sobota, 29 Sierpień
5
Jarosławska Piona, Jarosław
5
Grand Prix w biegach górskich Gdynia 2015 4/5, Gdynia
5
Koszaliński Bieg Górski, Koszalin
5
Grand Prix Legnicy Parkowa Gonitwa - BIEG 4, Legnica
5
Kunicki Bieg Reggae o Puchar Euco, Kunice
5
XXVI Nocny Bieg Solidarności, Rzeszów
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Żary, Żary
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Parkrun Warszawa-Bródno, Warszawa-Bródno
5
Parkrun Warszawa-Praga, Warszawa-Praga
5
Parkrun Warszawa-Ursynów, Warszawa-Ursynów
5
Parkrun Warszawa-Żoliborz, Warszawa-Żoliborz
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
10
PZU Bieg Po Zdrowie, Poznań
10
10 Ząbkowicka, Ząbkowice Śląskie
10
Grand Prix w biegach górskich Gdynia 2015 4/5, Gdynia
10
Świętokrzyski Cross Run, Łączna
10
V Bieg Międzyrzeckich Jeziorek, Międzyrzec
10
30 Kostrzyńska Dziesiątka, Kostrzyn nad Odrą
10
Bieg Solidarności, Nowogród
10
6 Bieg Bobra im. Staszka Stolarczyka, Tłuszcz
10
III Bieg Służb Mundurowych, Rzgów
10
VI Bieg z Policją, Góra
10
Bieg po zdrowie, Krzesiny
10
Grand Prix w biegach górskich Gdynia 2015 4/5 Edycji, Gdynia
10
VI Bieg Przełajowy im. Jerzego Adamskiego Biegaj z nami 2015, Piła
10
Kolbudzka 10 Kaszuby Biegają, Kolbudy
10
V Bieg Fabrykanta, Łódź
21
VI Bieg Morskiego Komandosa, Gdynia
21
II Bałtycki Półmaraton brzegiem morza, Jastarnia
21
Świętokrzyski Cross Run, Łączna
42
VI Bałtycki Maraton brzegiem morza, Jastarnia
Niedziela, 30 Sierpień
5
III MosirGutwinRun 2015 Półmaraton i Maraton na raty 4. runda, Ostrowiec Świętokrzyski
5
IV Wielka Ursynowska, Warszawa
5
XIV Grand Prix Elbląga w Biegach Przełajowych - Bieg IV, Elbląg
5
XXXIV Bieg Kazimierzowski, Pyzdry
5
Mistrzowska Dycha, Poznań
5
1 Bieg Auchan, Bytom
5
Murowana Dycha , Murowana Goślina
5
VI Bieg Siedleckiego Jacka, Siedlce
5
Bieg Pawłowicki, Pawłowice
5
Charytatywny Bieg Kamratów, Radlin
5
XXIII Ogólnopolski Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta Rydułtowy, Rydułtowy
5
III Edycja Akcji Prusice Biegają - etap VIII, Prusice k.Wrocławia
10
36 PKO Półmaraton Szczecin, Szczecin
10
II Bieg "Piotr i Paweł" Gdańsk, Gdańsk
10
III MosirGutwinRun 2015 Półmaraton i Maraton na raty 4. runda, Ostrowiec Świętokrzyski
10
Biegowy Puchar Olsztyna - bieg 6, Olsztyn
10
Letni Bieg Piastów - Jakuszycka Dziesiątka, Jakuszyce
10
XXXIV Bieg Kazimierzowski, Pyzdry
10
12 Nestle Bieg Namysłowian, Namysłów
10
Krośnieńska Dziesiątka, Krosno Odrzańskie
10
Mistrzowska Dycha, Poznań
10
Murowana Dycha , Murowana Goślina
10
Charytatywny Bieg Kamratów, Radlin
10
I Wieluński Bieg Pokoju i Pojednania, Wieluń
10
Olsztyn Biega, Biegi Kopernikańskie #3, Olsztyn
10
III Bieg oraz marsz Nordic Walking z okazji Święta Lotnictwa Polskiego, Malbork
10
ZaDyszka Bydgoska, Bydgoszcz
21
36 PKO Półmaraton Szczecin, Szczecin
21
I RAFAKO Półmaraton Racibórz, Racibórz
21
I Jurajski Półmaraton Zawierciański , Zawiercie
21
VI Bieg Siedleckiego Jacka, Siedlce
21
II BMW Półmaraton Praski, Warszawa
21
IV Półmaraton Uzdrowisko Ciechocinek, Ciechocinek
42
Suwalski Ekspres Maraton, Suwałki
Poniedziałek, 31 Sierpień
5
Sierpecka Dziesiątka, Sierpc
Piątek, 04 Wrzesień
5
II Leśny Bieg Targowy, Rogów
5
I Bieg Obrońców Westerplatte, Kłodzko
Sobota, 05 Wrzesień
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
5
InteGRA - Rajd Rodzinny, Wrocław
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Frog Race VII, Piaseczno
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Bieg Śladami Jana Pawła II, Lublin
5
IV Nocny Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta, Czerwionka-Leszczyny k. Rybnika
5
Parkrun Kędzierzyn- Koźle, Kędzierzyn- Koźle
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Konstancin- Jeziorna, Konstancin- Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Warszawa- Bródno, Warszawa- Bródno
5
Parkrun Warszawa- Praga, Warszawa- Praga
5
Parkrun Warszawa- Ursynów, Warszawa- Ursynów
5
Parkrun Warszawa- Żoliborz, Warszawa- Żoliborz
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Żary, Żary
5
Biegowe Grand Prix dzielnic Gdańska, Gdańsk
10
InteGRA - Rajd Rodzinny, Wrocław
10
3. Bieg Centaura o Puchar Burmistrza Białego Boru, Biały Bór
10
Frog Race VII, Piaseczno
10
I Bieg z Lirą po Koniczynkę, Krzywiń
10
IV Nocny Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta, Czerwionka-Leszczyny k. Rybnika
10
II Bieg Dożynkowy, Nowa Wieś Wielka k.Bydgoszczy
10
XXX Nocny Bieg Bachusa, Zielona Góra
10
II Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego Bieg 1, Mińsk Mazowiecki
21
I SPAR Półmaraton Ziemi Brzeskiej o Puchar Starosty, Jadowniki k.Brzeska
21
XX Półmaraton Słowiński, Ustka
21
XXXVI Maraton Świnoujście - Wolgast , Świnoujście
42
XXXVI Maraton Świnoujście - Wolgast, Świnoujście
42
11. Maraton Gorce, Nowy Targ - Krościenko
Niedziela, 06 Wrzesień
5
Men Expert Survival Race, Katowice
5
II Gorzycka 5, Gorzyce
5
Bieg Ordona, Warszawa
5
Korona Ziemi Przasynskiej, Chorzele
5
Charytatywny Bieg dla Michałka podopiecznego Fundacji Mam Serce, Gdańsk
5
III Cross Zapaleńców, Mykanów
5
Bieg po zdrowie w Piszczacu, Piszczac
10
Men Expert Survival Race, Katowice
10
Cała Polska Biega - Rawicz też, Rawicz
10
XXI Biegi im. ks. Stanisława Brzóski, Łuków
10
II Międzyośrodkowy Bieg im. Marka Kotańskiego, Częstochowa
10
VIII Bieg Koguta , Oława
10
2. Ćwierćmaraton Logmaster, Radzymin
10
Korona Ziemi Przasynskiej, Chorzele
10
34. Bieg Tomaszowski im. Bronisława Malinowskiego, Tomaszów Mazowiecki
10
BnB - Bieg na Borową, Jedlina Zdrój
10
2. Kobiórski Bieg Bez Celu, Kobiór
10
Bieg Leśnika, Wielbark
10
Praszkowska 10, Praszka
10
XVIII Choszczeńska Dziesiątka, Choszczno
10
II Makoska Dycha, Makoszyn k.Kielc
21
II Półmaraton Lubaczowski, Lubaczów
21
Parkowy Półmaraton, Chorzów
21
XXXII Półmaraton Szlakiem Walk nad Bzurą, Sochaczew
21
II Półmaraton Bielski, Bielsk Podlaski
21
II Półmaraton ROCK’N’RUN, Bydgoszcz
21
V Iławski Półmaraton LOU PRE im. Antoniego Gierszewskiego, Iława
21
25. Półmaraton Philipsa, Piła
42
II Międzyośrodkowy Bieg im. Marka Kotańskiego, Częstochowa
Wtorek, 08 Wrzesień
5
Warsaw Track Cup 2015, Warszawa
Czwartek, 10 Wrzesień
5
Leśna Piątka 2015 #6/6, Koszalin
Piątek, 11 Wrzesień
5
PZU Festiwal Biegowy - Bieg Nocny, Krynica Zdrój
Sobota, 12 Wrzesień
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Kędzierzyn- Koźle, Kędzierzyn- Koźle
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Konstancin- Jeziorna, Konstancin- Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Daj piątaka na dzieciaka. Bałuty Run., Łódź
5
Parkrun Warszawa- Bródno, Warszawa- Bródno
5
Parkrun Warszawa- Praga, Warszawa- Praga
5
Parkrun Warszawa- Ursynów, Warszawa- Ursynów
5
Parkrun Warszawa- Żoliborz, Warszawa- Żoliborz
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Żary, Żary
10
4 Bieg Charytatywny Fundacji Tesco Dzieciom, Kraków
10
Zielona Wierzchosławicka Dycha, Wierzchosławice
10
Ultramaraton Biegowy Wokół Jeziora Sulejowskiego, Sulejów
10
Grand Prix Biegam Bo Lubię Lasy Mazurskie 4 z 5, Strzałowo
10
XXVIII Biegi Przełajowe o puchar Prezydenta Miasta Legionowo, Legionowo
10
X Rypiński Bieg Po Zdrowie, Rypin
10
V Chyża Dziesiątka, Nowy Tomyśl
10
PZU Festiwal BIiegowy - Życiowa Dziesiątka, Krynica Zdrój
10
53. Bieg Westerplatte, Gdańsk
21
IV Półmaraton Benedyktyński, Jarosław
21
I Tradycyjny Półmaraton Biskupiański, Stara Krobia
21
4. Półmaraton Dwóch Mostów, Płock
Niedziela, 13 Wrzesień
5
I Grand Prix Szczecina, Szczecin
5
1. Mistrzostwa Grodziska Mazowieckiego w Biegach Ulicznych, Grodzisk Mazowiecki
5
5-10-15 Run, Wyry
5
CITY TRAIL Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
VIII Bieg Rotmistrza Pileckiego, Warszawa
5
Bieg po zdrowie, Międzyrzec Podlaski
5
I Wodzisławski Runn Cross, Wodzisław Śląski
10
III Bieg 10 Profi, Ostrzeszów
10
1. Mistrzostwa Grodziska Mazowieckiego w Biegach Ulicznych, Grodzisk Mazowiecki
10
III Iłżecki Półmaraton Charytatywny, Iłża
10
3. Bieg przez Most, Warszawa
10
5-10-15 Run, Wyry
10
III Bieg Karpia, Milicz
10
III Letni Festiwal Biegów "Wrota Wolności", Terespol
10
Bieg Żurawia, Sypniewo
10
XIII Bieg Uliczny Szlakiem Jana Długosza, Kłobuck
10
Bieg o Puchar Wójta Gminy Sieroszewice, Sieroszewice
10
II Korona Wielkopolski, Rożnowice
10
PZU Festiwal Biegowy - Sztafeta Maratońska, Krynica Zdrój
10
VI Bieg na Szwederowie Bieg Męczeństwa i Pamięci, Bydgoszcz
10
II Bieg na Wzniesieniach, Plichtów k.Łodzi
21
XXXVIII Bieg Lechitów 18. Mistrzostwa Polski, Gniezno
21
III Iłżecki Półmaraton Charytatywny, Iłża
21
V Tarczyn Półmaraton, Tarczyn
21
II Półmaraton Bez Granic, Lubartów
21
IV Półmaraton Mondi, Chełmno-Świecie
21
PZU Festiwal Biegowy - Półmaraton, Krynica Zdrój
21
IV Półmaraton Jakubowy, Olsztyn
21
IV Półmaraton Zielonogórski, Zielona Góra
42
33. PKO Wrocław Maraton, Wrocław
42
PZU Festiwal Biegowy - Koral Maraton, Krynica Zdrój
42
Maraton Górski Leśnik, Korbielów
Sobota, 19 Wrzesień
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Kędzierzyn- Koźle, Kędzierzyn- Koźle
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Konstancin- Jeziorna, Konstancin- Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Warszawa- Bródno, Warszawa- Bródno
5
Leśne Run - Edycja Jesień, Zabrze
5
IV Mysłowicka Liga Crossowa - Bieg IV, Mysłowice
5
Parkrun Warszawa- Praga, Warszawa- Praga
5
Grand Prix Legnicy Parkowa Gonitwa - BIEG 5, Legnica
5
CITY TRAIL Wrocław, Wrocław
5
Bieg Równonocny, Chorzów
5
Biegaj w rytmach Radia Wrocław, Wrocław
5
III Bieg o Nowińskie Kominy, Nowiny
5
Bieg Spełniać Marzenia, Rudnik nad Sanem
5
III Bieg Leśne Dukty, Lipka k. Złotowa
5
XVIII Grand Prix Powiatu Puckiego o Puchar Starosty, Władysławowo
5
Parkrun Warszawa- Ursynów, Warszawa- Ursynów
5
Parkrun Warszawa- Żoliborz, Warszawa- Żoliborz
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Żary, Żary
10
Oriento Expresso, Miedzichowo
10
II Korona Wielkopolski, Rożnowice
10
Bieg o Puchar Wójta Gminy Sieroszewice, Sieroszewice
10
Leśne Run - Edycja Jesień, Zabrze
10
Pustynny Bieg Śmierci, Klucze
10
XIX Międzynarodowy Bieg Uliczny "o Sztachetkę - Płoty 2015", Płoty
10
Bieg o Złotą Górę, Złota Góra
10
BIEGw.NET, Warszawa
10
II Bieg po Żywą Świnię, Giełczyn k. Łomży
10
XXXI Memoriał Bogusława Psujka, Oleśnica
10
VI Bieg Trzeźwości, Przyłęki
10
Bieg Spełniać Marzenia, Rudnik nad Sanem
10
VI Bieg Trzeźwości X Rodzinny Rajd Rowerowy, Brzoza Bydgoska
10
V Grójecka Dycha, Grójec
10
Grand Prix Warszawy 2015 , Warszawa
10
13. Ogólnopolski Bieg Uliczny Służb Mundurowych, Głuchołazy
10
XIV Świebodzińska Dziesiątka, Świebodzin
10
II Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego Bieg 2, Mińsk Mazowiecki
10
V Jastrzębska Dziesiątka, Jastrzębie-Zdrój
10
III Przemyski Bieg Uliczny Przemyska Dycha, Przemyśl
21
http://www.biegamydlazdrowia.pl/index.php?wiad=7, Giełczyn k. Łomży
21
IV Półmaraton Tomaszowski Pamięci Żołnierzy Września 1939, Tomaszów Lubelski
42
Maraton Górski Leśnik, Korbielów
42
1. PZU Maraton Szczeciński, Szczecin
Niedziela, 20 Wrzesień
5
Olsztyn Biega - Biegowy Puchar Olsztyna , Olsztyn
5
III MosirGutwinRun 2015 Półmaraton i Maraton na raty 5. runda, Ostrowiec Świętokrzyski
5
5. Białystok Biega, Białystok
5
XIV Grand Prix Elbląga w Biegach Przełajowych - Bieg V, Elbląg
5
Cztery Pory Roku, Bierutów
5
V Bieg Przemysława, Pleszew
5
Bieg po lesie - Zabierz PIESia do Międzylesia, Warszawa
5
CITY TRAIL Katowice, Katowice
5
36. Ogólnopolski Bieg Powsinogi, Wadowice
5
Biegowe Grand Prix dzielnic Gdańska, Gdańsk
5
III Perły Małopolski - Tatrzański Park Narodowy, Kościelisko
5
III Kleszczów na Piątkę, Kleszczów
5
2. Bielański Bieg Rodzinny, Bielany Wrocławskie
5
Bieg Kobiet, Wrocław
5
III Bieg Grodzisko Cross, Owidz
5
Urbanian Run Warsaw, Warszawa
5
XXI Bieg Uliczny w Twardogórze, Twardogóra k.Wrocławia
5
Bieg po zdrowie w Wisznicach, Wisznice
5
Biegowe Grand Prix Mikołajek Biegam Bo Lubię Polską Wieś 6/6, Mrągowo
10
Szybko po Woli - bieg 5 , Warszawa
10
III MosirGutwinRun 2015 Półmaraton i Maraton na raty 5. runda, Ostrowiec Świętokrzyski
10
5. Białystok Biega, Białystok
10
3. Sobótczańska Dziesiątka , Sobótka
10
Świętokrzyski Cross Run, Ciekoty
10
II Bieg Czterech Generałów, Nowy Dwór Mazowiecki
10
Pierwsza Dycha do Maratonu, Lublin
10
7 Bytomski Półmaraton, Bytom
10
V Bieg Przemysława, Pleszew
10
Bieg po lesie - Zabierz PIESia do Międzylesia, Warszawa
10
II Dębliński Bieg Uliczny, Dęblin
10
XIV Międzynarodowy Bieg Zdrojowy, Busko-Zdrój
10
III Perły Małopolski - Tatrzański Park Narodowy, Kościelisko
10
2. Bielański Bieg Rodzinny, Bielany Wrocławskie
10
Urbanian Run Warsaw, Warszawa
10
VII Grand Prix Radomia - Biegiem po Leśniczówce, Radom
10
XXI Bieg Uliczny w Twardogórze, Twardogóra k.Wrocławia
10
RockRun Jarocin, Jarocin
10
IV Tyski Półmaraton, Tychy
10
Łubianka Grand Prix Cross 2015 O Puchar Wójta Gminy Łubianka bieg 9, Warszewice
10
II Bieg Dziczkiem, Góra k. Leszna
21
Marchewkowy Półmaraton, Zielonki
21
Świętokrzyski Cross Run, Ciekoty
21
II 4F Półmaraton Wielicki, Wieliczka
21
7 Bytomski Półmaraton, Bytom
21
VI Elbląski Półmaraton - Bażant 2015, Elbląg
21
36. Ogólnopolski Bieg Powsinogi, Wadowice
21
XXXIV Łowicki Półmaraton Jesieni, Łowicz
21
III Perły Małopolski - Tatrzański Park Narodowy, Kościelisko
21
28. Ogólnopolski Bieg Zbąskich, Zbąszyń
21
RockRun Jarocin, Jarocin
21
IV Tyski Półmaraton, Tychy
21
3. Półmaraton do Ciebie Matko biegnę…, Małaszewicze
42
I Maraton Puszczy Noteckiej, Sieraków
Poniedziałek, 21 Wrzesień
5
CITY TRAIL Wrocław, Wrocław
10
XIV Bieg Uliczny im. Kajetana Bagorskiego, Sępólno Krajeńskie
Sobota, 26 Wrzesień
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Kędzierzyn- Koźle, Kędzierzyn- Koźle
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Konstancin- Jeziorna, Konstancin- Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Sczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Warszawa- Bródno, Warszawa- Bródno
5
Parkrun Warszawa- Praga, Warszawa- Praga
5
Parkrun Warszawa- Ursynów, Warszawa- Ursynów
5
Parkrun Warszawa- Żoliborz, Warszawa- Żoliborz
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Żary, Żary
5
I Trzebiński Festiwal Lekkoatletyczny, Trzebinia
5
Bieg dla Grażyny, Poznań
5
CITY TRAIL Lublin, Lublin
5
3. Bieg Wegański - Łatwiej niż myślisz, Warszawa
5
Nowohucki Bieg Wokół Zalewu, Kraków
5
II Bieg imienia Tomasza Hopfera, Konstancin-Jeziorna
10
XXXIV Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego, Grudziądz
10
II Bieg Gniewski, Gniew
10
IV Lidzbarski Bieg Przełajowy, Lidzbark Warmiński
10
Bieg Śladami Panien Zwierzynieckich, Kraków
10
II Imakon Półmaraton z Biegiem Kwisy, Leśna
10
Bieg dla Grażyny, Poznań
10
Bieg IT, Wrocław
10
13. Mikołowski Bieg Uliczny im. Henryka Biskupiaka, Mikołów
10
Ląduj na Osowej, Gdańsk
10
III Barcin Biega, Barcin k. Bydgoszczy
10
3 Bieg Wegański - Łatwiej niż myślisz, Warszawa
10
III Bieg Przełajowy - Memoriał Tomasza Mielko, Drzonków k. Zielonej Góry
10
Bieg do Nowoczesnej, Warszawa
10
10. Biegi Uliczne „Malanowska Jesień”, Malanów
10
I Bieg J.H. Dąbrowskiego, Zielonka k. Bydgoszczy
21
Maraton Puszczy Goleniowskiej, Kliniska Wielkie
21
Maraton Puszczy Goleniowskiej, Kliniska Wielkie
21
II Imakon Półmaraton z Biegiem Kwisy, Leśna
42
Maraton Puszczy Goleniowskiej, Kliniska Wielkie k. Szczecina
Niedziela, 27 Wrzesień
5
Bieg Niezłomnych, Dylągówka
5
Cross Na Wrzosach, Okonek
5
III Kluczborski Bieg Przełajowy o Złotą Barć, Kluczbork
5
XXXIII Bieg Mazurka Dąbrowskiego, Będomin
5
IV Orzeski Bieg Uliczny, Orzesze k.Rybnika
5
3. Kazimierski Bieg, Kazimierza Wielka k. Krakowa
5
PZU Bieg na Piątkę, Warszawa
5
III Edycja Akcji Prusice Biegają - etap IX, Prusice k.Wrocławia
5
Men Expert Survival Race, Poznań
5
Biegowe Grand Prix dzielnic Gdańska, Gdańsk
5
37. PZU Maraton Warszawski, Warszawa
10
Bieg Niezłomnych, Dylągówka
10
I Bierutowski Bieg Leśny, Bierutów
10
Cross na Wrzosach, Okonek
10
XXIII Międzynarodowy Bieg Uliczny, Knurów
10
III Pyrlandzka Dycha, Kaźmierz
10
III Kluczborski Bieg Przełajowy o Złotą Barć, Kluczbork
10
IV Bieg Wzgórz Strzelińskich, Strzelin
10
XXXIII Bieg Uliczny im. Tadeusza Zielińskiego, Trzcianka
10
Pokonaj Focha III, Skawina
10
IV Orzeski Bieg Uliczny, Orzesze k.Rybnika
10
3. Kazimierski Bieg, Kazimierza Wielka k.Krakowa
10
XXIII Międzynarodowy Bieg Uliczny, Knurów
10
Sądecka Dycha o Puchar Newagu, Stary Sącz
10
Men Expert Survival Race, Poznań
21
VI Półmaraton Złota Setka, Rawicz
21
III Hochland Półmaraton, Kaźmierz k.Poznania
42
37. PZU Maraton Warszawski, Warszawa
Piątek, 02 Październik
5
Twarde Piątki przed 33. Toruń Marathon, Toruń
5
19 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa im. gen. broni Włodzimierza Potasińskiego Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Crossie, Lubliniec - Kokotek
10
19 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa im. gen. broni Włodzimierza Potasińskiego Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Crossie, Lubliniec Kokotek
Sobota, 03 Październik
5
Parkrun Konstancin- Jeziorna, Konstancin- Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Bieg Jesienny Śremski, Śrem
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
City Trail Olsztyn, Olsztyn
5
Biegaj z Tomkiem, Warszawa
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Jesienny Bieg Warmów, Batoszyce
5
Bieg na Piątkę , Rzeszów
5
Parkrun Warszawa- Bródno, Warszawa- Bródno
5
Parkrun Warszawa- Praga, Warszawa- Praga
5
Parkrun Warszawa- Ursynów, Warszawa- Ursynów
5
Parkrun Warszawa- Żoliborz, Warszawa- Żoliborz
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Żary, Żary
5
PZU Bieg Nowych Idei, Sopot
5
Bieg dla Stasia - charytatywne 5km, Warszawa
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Kędzierzyn- Koźle, Kędzierzyn- Koźle
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
10
MTZ BHP Bieg Gregorioviusa z Bankiem Spółdzielczym w Nidzicy, Nidzica
10
VIII Maraton Lubsko Biega, Lubsko
10
XXI Biegi pamięci Generała Franciszka Kleeberga, Kock
10
III Energetyczna Dycha, Kozienice
10
Bieg Jesienny Śremski, Śrem
10
Biegaj z Tomkiem, Warszawa
10
XXX Biegi im. Dezyderego Chłapowskiego, Turew
10
Bieg Uniwersytetu Medycznego 2015, Wrocław
10
Jesienny Bieg Warmów, Bartoszyce
10
V Dziesiątka Lwówecka XXXVI Biegu Powstańczego, Lwówek
10
35. Bieg Podzamcze, Wałbrzych - Podzamcze
10
24. Kociewski Bieg z Polpharmą, Starogard Gdański
10
III Bieg Uliczny, Kutno
10
II Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego Bieg 3, Mińsk Mazowiecki
10
Grand Prix Warszawy 2015, Warszawa
10
Grand Prix w biegach górskich Gdynia 2015 5/5 Edycji, Gdynia
10
TRZECIE Biegamy z SERCEM dla Dzieci z Domu Dziecka, Gliwice
10
XXV Bieg o Puchar Burmistrza Miasta Żywca Jesienny Festiwal Biegowy, Żywiec
21
2. Górski Półmaraton Ślężański, Sobótka
21
VIII Maraton Lubsko Biega, Lubsko
42
VIII Maraton Lubsko Biega, Lubsko
Niedziela, 04 Październik
5
11 Gzelski Cross Jesienny, Rynik-Gzel
5
Korona Ziemi Przasnyskiej (6), Przasnysz
5
CITY TRAIL Trójmiasto, Gdańsk
5
Biegamy dla Miłosza - Bieg Charytatywny, Malbork
5
Bieg Kurierów Tatrzańskich, Zakopane
5
Bieg po zdrowie w Terespolu, Terespol
5
Długa Dyszka, Długołęka
5
Love Run 5, Zatoń Dolna
5
GP Pionek, Pionki
5
Biegowe Grand Prix dzielnic Gdańska, Gdańsk
10
10-ka po Ziemi Biłgorajskiej, Biłgoraj
10
4F Świeradów RUN, Świeradów-Zdrój
10
Korona Ziemi Przasnyskiej (6), Przasnysz
10
Iławski "Bieg na dychę", Iława
10
I Licheński Bieg w Hołdzie Św. Janowi Pawłowi II, Licheń Stary
10
V Dycha Drzymały, Rakoniewice
10
35. Bieg Ptolemeusza, Kalisz
10
II Toyota Nowogardzki Bieg Uliczny, Nowogard
10
Długa Dyszka, Długołęka
10
III Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów poległych w 1920r., Susk Stary k.Ostrołęki
10
Biegnij Warszawo, Warszawa
21
I Bieg o Puchar Starosty Mławskiego, Mława
21
Legnica Półmaraton XXVIII Bieg Lwa, Legnica
42
7. Silesia Maraton, Katowice
42
III PKO Maraton Rzeszowski, Rzeszów
Piątek, 09 Październik
5
Twarde Piątki przed 33. Toruń Marathon, Toruń
10
Bieg z Przeszkodami, Strzelinko koło Słupska
Sobota, 10 Październik
5
Parkrun Konstancin- Jeziorna, Konstancin- Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Warszawa- Bródno, Warszawa- Bródno
5
Parkrun Warszawa- Praga, Warszawa- Praga
5
Parkrun Warszawa- Ursynów, Warszawa- Ursynów
5
Parkrun Warszawa- Żoliborz, Warszawa- Żoliborz
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
IV Mysłowicka Liga Crossowa - Bieg V, Mysłowice
5
Parkrun Żary, Żary
5
XXI Kościerskie Biegi Uliczne, Kościerzyna
5
XVIII Grand Prix Powiatu Puckiego o Puchar Starosty, Leśniewo k.Pucka
5
Przybij Piątkę - bieg 5, Nowy Tomyśl
5
CITY TRAIL Wrocław, Wrocław
5
Jarosławska Piona, Jarosław
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Kędzierzyn- Koźle, Kędzierzyn- Koźle
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
10
13. Bieg Przewietrz się na Olimpijskim, Wrocław
10
Bieg Sylwana 2015, Dobrodzień
10
XX Bieg Niepodległości, Skrwilno
10
II Bieg Papieski - Ćmielów 2015, Ćmielów
10
Grand Prix Biegam Bo Lubię Lasy Mazurskie 5 z 5, Spychowo
10
Wesołe Biegi Górskie - Jesień 2015, Warszawa-Wesoła
Niedziela, 11 Październik
5
Men Expert Survival Race, Gdynia
5
44 Masowe Biegi Przełajowe o Paterę Dziennika Zachodniego i Śląskiego TKKF, Chorzów
5
CITY TRAIL Katowice, Katowice
5
V Bieg Charytatywny Wybiegaj Sprawność, Warszawa
5
55 Biegi Ulicami Sieradza, Sieradz
5
III Perły Małopolski - Gorczański Park Narodowy, Rabka-Zdrój
5
II Bieg Instytutu Lotnictwa, Warszawa
5
Bemowski Bieg Przyjaźni, Warszawa
5
II Bieg Cysterski Bieg Uliczny im. bł. Wincentego Kadłubka, Jędrzejów
5
III Bieg Budkowicki, Stare Budkowice
5
Kraków City Race, Kraków
10
Bieg Siedmiu Róż, Czerwonka Włościańska
10
Men Expert Survival Race, Gdynia
10
Chechło Run 2015, Trzebinia
10
IV Tumska Dycha, Płock
10
III Perły Małopolski - Gorczański Park Narodowy, Rabka-Zdrój
10
I Biecki Bieg Służb Mundurowych i nie tylko, Biecz
10
XV Bieg o Złoty Dzięgiel 2015, Dzięgielów
21
II Włocławek Półmaraton, Włocławek
21
III Perły Małopolski - Gorczański Park Narodowy, Rabka-Zdrój
42
VIII Ja i Maraton, Wodzisław Śląski
42
Poznań Maraton, Poznań
42
16. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza, Poznań
Środa, 14 Październik
5
Szybki Mózg 2015 E5, Warszawa
Sobota, 17 Październik
5
Parkrun Konstancin- Jeziorna, Konstancin- Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Warszawa- Bródno, Warszawa- Bródno
5
Parkrun Warszawa- Praga, Warszawa- Praga
5
Parkrun Warszawa- Ursynów, Warszawa- Ursynów
5
Parkrun Warszawa- Żoliborz, Warszawa- Żoliborz
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Żary, Żary
5
IX Bieg Uliczny im. Kazimierza Świerzowskiego , Lipinki
5
Activus Run - bieg przełajowy po Wielkopolskim Parku Narodowym, Szreniawa
5
Gdańskie Biegi Parkowe ALMANAK, Gdańsk
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Kędzierzyn- Koźle, Kędzierzyn- Koźle
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
10
IX Bieg Uliczny im. Kazimierza Świerzowskiego , Lipinki
10
Activus Run - bieg przełajowy po Wielkopolskim Parku Narodowym, Szreniawa
10
Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza - bieg I, Szczecin
10
XVII Memoriał Stanisława Ożoga , Sulęcin
10
Bieg na Molo, Osiek k. Oświęcimia
10
Bieg Trzech Wzgórz, Wrocław
10
II Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego Bieg 4, Mińsk Mazowiecki
10
Bieg Przyjaźni Kaszuby Biegają, Przyjaźń k.Żukowa
10
Grand Prix Warszawy 2015, Warszawa
21
2. Półmaraton po Katowickich Lasach, Katowice
21
IV PółMaraton Kampinoski, Dziekanów Leśny
42
IV Maraton Kampinoski, Dziekanów Leśny
Niedziela, 18 Październik
5
III MosirGutwinRun 2015 Półmaraton i Maraton na raty 6. runda, Ostrowiec Świętokrzyski
5
CITY TRAIL Szczecin, Szczecin
5
CITY TRAIL Warszawa, Warszawa
5
V Poznański Bieg Papieski, Poznań
5
IX Piekarski Bieg im. Jana Pawła II, Piekary Śląskie
5
OMIDA IV Bieg Oliwski, Gdańsk
5
Olsztyn Biega - Biegowy Puchar Olsztyna #5, Olsztyn
10
III MosirGutwinRun 2015 Półmaraton i Maraton na raty 6. runda, Ostrowiec Świętokrzyski
10
4. Kielecka Dycha, Kielce
10
1. Cross Górski po Zielonym Lesie, Żary
10
III Dolnośląski Bieg po Zdrowie dla Chorych na Raka , Oława
10
XXX Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą, Lubin
10
Pyra Party Blisko Warty, Puszczykowo
10
I Bieg ku świadomości o handlu ludźmi, Słupsk
10
VII Grand Prix Radomia - Biegiem po Starym Ogrodzie, Radom
10
VII Adamowska Dziesiątka, Adamów
10
2. Bieg Szlakiem Powstania Styczniowego, Kopna Góra k. Supraśla
10
Łubianka Grand Prix Cross VI Bieg Jana Pawła II, Łubianka
21
2. Półmaraton Gliwicki, Gliwice
21
V Samsung Półmaraton, Szamotuły k.Poznania
21
Półmaraton Bydgoski, Bydgoszcz
42
XXIV Perła Paprocan, Tychy
42
I Maraton Krainy Tysiąca Jezior, Giżycko
Sobota, 24 Październik
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Konstancin- Jeziorna, Konstancin- Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Warszawa- Bródno, Warszawa- Bródno
5
Parkrun Warszawa- Praga, Warszawa- Praga
5
Parkrun Warszawa- Ursynów, Warszawa- Ursynów
5
Parkrun Warszawa- Żoliborz, Warszawa- Żoliborz
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Żary, Żary
5
Bieg Białej Damy, Kórnik
5
CITY TRAIL Poznań , Poznań
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Kędzierzyn- Koźle, Kędzierzyn- Koźle
10
Bieg Białej Damy, Kórnik
10
II Korona Wielkopolski, Dębina
10
II Półmaraton Rudawy, Rudawska Dycha, Janowice Wielkie k. Karpacza
21
2. PZU Cracovia Półmaraton Królewski, Kraków
21
I Trudny Półmaraton św. Huberta, http://www.biegamy.org/
21
II Półmaraton Rudawy, Janowice Wielkie k. Karpacza
21
Półmaraton Piastowski, Wrocław
21
Nocna Ściema 2015, Koszalin
42
Nocna Ściema 2015, Koszalin
Niedziela, 25 Październik
5
Bieg Kobiet Poznań, Poznań
5
XIII Bieg Niepodległości, Serock
5
II Bieg Uliczny o Gorącą Dynię, Zwoleń
5
I Grand Prix Szczecina - bieg 2, Szczecin
5
III Edycja Akcji Prusice Biegają - etap X, Prusice k.Wrocławia
10
53. Bieg Republiki Ostrowskiej, Ostrów Wielkopolski
10
35 Międzynarodowy Bieg Warciański, Koło
10
III Bieg Uliczny Lewin Biega, Lewin Brzeski
10
XIII Bieg Niepodległości, Serock
21
I Półmaraton o Złotego Lwa, Skawierzyna
21
IV Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły, Małe Walichnowy
21
VI Półmaraton Szakala dookoła Lasu Łagiewnickiego, Łódź
21
AMBEREXPO Półmaraton Gdańsk, Gdańsk
42
33. Maraton Toruński, Toruń
Sobota, 31 Październik
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Konstancin- Jeziorna, Konstancin- Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Warszawa- Bródno, Warszawa- Bródno
5
Parkrun Warszawa- Praga, Warszawa- Praga
5
Parkrun Warszawa- Ursynów, Warszawa- Ursynów
5
Parkrun Warszawa- Żoliborz, Warszawa- Żoliborz
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Żary, Żary
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Kędzierzyn- Koźle, Kędzierzyn- Koźle
Sobota, 07 Listopad
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Warszawa- Bródno, Warszawa-Bródno
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Warszawa-Praga, Warszawa-Praga
5
Parkrun Warszawa-Ursynów, Warszawa-Ursynów
5
Parkrun Warszawa-Żoliborz, Warszawa-Żoliborz
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
BiegamBoLubię Lasy #4 - finał, Dziewicza Góra
5
Parkrun Żary, Żary
5
CITY TRAIL Olsztyn, Olsztyn
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
XXIII Bieg Niepodległości, Góra Kalwaria
5
Działdowskie Biegi Niepodległości, Działdowo
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle
10
BiegamBoLubię Lasy #4 - finał, Dziewicza Góra
10
Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza - bieg II, Szczecin
10
XXV Uliczny Bieg Sambora, Tczew
21
I Rogoziński Półmaraton im. Przemysła II, Rogoźno k. Poznania
21
1 Międzynarodowy Półmaraton Świdnicki, Świdnica
42
Beskidy Maraton, Radziechowy k.Żywca
Niedziela, 08 Listopad
5
Gdańskie Biegi Parkowe ALMANAK (12), Gdańsk
5
IV Bieg „Biegam Bo Lubię LASY Chojnów” 2015, Chojnów k. Piaseczna
5
CITY TRAIL Łódź, Łódź
5
CITY TRAIL Trójmiasto, Gdynia
5
26. Ogólnopolskie Uliczne Biegi Niepodległości, Puławy
10
Ostrowieckie Biegi Niepodległości, Ostrowiec Świętokrzyski
10
II Bieg o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Odolanowa, Odolanów
10
IV Bieg „Biegam Bo Lubię LASY Chojnów” 2015, Chojnów k. Piaseczna
10
Bieg "dla jaj" - Movember Polska, Katowice
10
26. Ogólnopolskie Uliczne Biegi Niepodległości, Puławy
10
XII Memoriał Stefana Mielczarka, Jawor
10
II Krakowski Bieg Niepodległości, Kraków
10
XXI Gniewkowski Bieg im. Rodziny Milewskich, Gniewkowo
21
11. Międzynarodowy Kościański Półmaraton im. dr Henryka Florkowskiego, Kościan
Środa, 11 Listopad
5
II Zakopiański Bieg Niepodległości, Zakopane
5
Bieg Niepodległości Oborniki, Oborniki
5
XXIII Łukowskie Uliczne Biegi Niepodległości, Łuków
5
III Bieg Niepodległości w Nowym Sączu, Nowy Sącz
10
Bieg Niepodległości, Gdynia
10
XXIV Bieg Niepodległości, Czechowice-Dziedzice
10
III Bieg Niepodległości Rzeszowska Dycha, Rzeszów
10
Bieg Niepodległości... z wąsem, Wrocław
10
4. Bieg Niepodległości, Żagań
10
II Zakopiański Bieg Niepodległości, Zakopane
10
2. Bieg Niepodległości, Jelenia Góra
10
5. Luboński Bieg Niepodległości, Luboń
10
XV Bieg Niepodległości im. Seweryna Nowakowskiego, Białystok
10
Bieg Niepodległości , Warszawa
10
II Bieg Niepodległości, Łódź
10
II Bieg Niepodległości, Łódź
10
Bieg Niepodległości Oborniki, Oborniki
10
XXVII Bieg Niepodległości, Warszawa
10
2. Bieg Uliczny św. Marcina, Kępno
10
Słupski Bieg Niepodległości, Słupsk
10
XXII Bieg Niepodległości, Góra
10
XXVII Goleniowska Mila Niepodległości, Goleniów
10
III Bieg Niepodległości w Nowym Sączu, Nowy Sącz
Sobota, 14 Listopad
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Warszawa- Bródno, Warszawa- Bródno
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Warszawa- Praga, Warszawa - Praga
5
Parkrun Warszawa- Ursynów, Warszawa - Ursynów
5
Parkrun Warszawa- Żoliborz, Warszawa - Żoliborz
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Żary, Żary
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Kędzierzyn- Koźle, Kędzierzyn-Koźle
5
CITY TRAIL Poznań , Poznań
10
II Korona Wielkopolski, Pleszew
10
RuneXTreme Ledwie Dycha, Góra Szybowcowa k. Jeleniej Góry
21
WARTA CHALLENGE Marathon & Half, Biedrusko
21
V Półmaraton Niepodległości, Węgorzewo
42
WARTA CHALLENGE Marathon & Half, Biedrusko
Niedziela, 15 Listopad
5
Bieg Pniewy, Pniewy
5
CITY TRAIL Bydgoszcz, Bydgoszcz
10
Bieg Pniewy, Pniewy
10
Praska Dycha, Warszawa
21
X Radomski Maraton Trzeźwości, Radom
21
IX Półmaraton Wodzisławski, Wodzisław Śląski
42
X Radomski Maraton Trzeźwości, Radom
Sobota, 21 Listopad
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Warszawa-Bródno, Warszawa-Bródno
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Warszawa-Praga, Warszawa-Praga
5
Parkrun Warszawa-Ursynów, Warszawa-Ursynów
5
Parkrun Warszawa-Żoliborz, Warszawa-Żoliborz
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Żary, Żary
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Konstancin- Jeziorna, Konstancin- Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle
5
Popularne zawody na orientacje (6), Łódź
5
CITY TRAIL Wrocław, Wrocław
5
XX Leśny Bieg Kolejarski, Bydgoszcz
10
II Grand Prix Trzemeszna (1), Gołąbki
Niedziela, 22 Listopad
5
III Grand Prix Szczecina, Szczecin
5
Gdańskie Biegi Parkowe ALMANAK (13), Gdańsk
5
CITY TRAIL Katowice, Katowice
5
CITY TRAIL Szczecin, Szczecin
10
Tarnowska Dycha 2015, Tarnów
10
Druga Dycha do Maratonu, Lublin
10
10. Jubileuszowy Bieg ENTRE, Warszawa
Sobota, 28 Listopad
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Warszawa-Bródno, Warszawa-Bródno
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Warszawa-Praga, Warszawa-Praga
5
Parkrun Warszawa-Ursynów, Warszawa-Ursynów
5
Parkrun Warszawa-Żoliborz, Warszawa-Żoliborz
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Żary, Żary
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle
5
CITY TRAIL Lublin , Lublin
10
2. Bałtyckie Mistrzostwa w Biegach Przełajowych, Łeba
42
XII Maraton Komandosa, Lubliniec Kokotek
Niedziela, 29 Listopad
5
III Edycja Akcji Prusice Biegają - etap XI, Prusice k.Wrocławia
5
CITY TRAIL Warszawa, Warszawa
Sobota, 05 Grudzień
5
Przybij Piątkę - bieg 6, Nowy Tomyśl
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Warszawa-Bródno, Warszawa- Bródno
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
IV Charytatywny Bieg Mikołajkowy , Kędzierzyn-Koźle
5
Parkrun Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Warszawa-Praga, Warszawa-Praga
5
Parkrun Warszawa-Ursynów, Warszawa-Ursynów
5
Parkrun Warszawa-Żoliborz, Warszawa-Żoliborz
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Żary, Żary
10
II Grand Prix Trzemeszna (4), Gołąbki
10
IV Charytatywny Bieg Mikołajkowy, Kędzierzyn-Koźle
10
Wilga Orient, Kaźmierz
10
II Korona Wielkopolski, Poznań
10
II Bieg Mikołajkowy Poznań, Poznań
10
Bieg Mikołajkowy, Warszawa
Niedziela, 06 Grudzień
5
Gdańskie Biegi Parkowe ALMANAK (14), Gdańsk
5
IV Bieg w poszukiwaniu Świętego Mikołaja, Prusice
5
CITY TRAIL Łódź, Łódź
5
CITY TRAIL Trójmiasto, Gdańsk
5
I Bieg Mikołajkowy, Łódź
10
III Bieg Mikołajkowy, Police
10
Bieg Mikołajowy, Wrocław
10
XIII Półmaraton Świętych Mikołajów, Toruń
10
III Półmaraton Mikołajkowy, Mikołajki
10
I Bieg Mikołajkowy, Łódź
10
15. Ogólnopolski Bieg Mikołajkowy „Powitanie Zimy 2015”, Jarosławiec
10
Bieg Mikołajowy, Wrocław
10
XX Żoliborski Bieg Mikołajkowy, Warszawa
21
XIII Półmaraton Świętych Mikołajów, Toruń
21
IV Bieg w poszukiwaniu Świętego Mikołaja, Toruń
Sobota, 12 Grudzień
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Warszawa-Bródno, Warszawa-Bródno
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle
5
Popularne zawody na orientacje (7), Łódź
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
CITY TRAIL Poznań, Poznań
5
Bieg Górski, Słupsk
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Warszawa-Praga, Warszawa-Praga
5
Parkrun Warszawa-Ursynów, Warszawa-Ursynów
5
Parkrun Warszawa-Żoliborz, Warszawa-Żoliborz
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Żary, Żary
10
II Grand Prix Trzemeszna (2), Gołąbki
10
Krakowski Bieg Świetlików ZIMA - SEZON III, Kraków
21
WARTA CHALLENGE Marathon&Half, Biedrusko
42
WARTA CHALLENGE Marathon & Half, Biedrusko
Niedziela, 13 Grudzień
5
CITY TRAIL Bydgoszcz, Bydgoszcz
10
I Bieg Mikołajkowy Łódź, Łódź
21
IV Półmaraton Szerpa, Krotoszowice
Sobota, 19 Grudzień
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Warszawa-Bródno, Warszawa-Bródno
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna
5
Parkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Leśne Run - Edycja Zima, Zabrze
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
CITY TRAIL Lublin, Lublin
5
III Gorzowski Bieg Gwiazdkowy, Gorzów Wielkopolski
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Warszawa-Praga, Warszawa-Praga
5
Parkrun Warszawa-Ursynów, Warszawa-Ursynów
5
Parkrun Warszawa-Żoliborz, Warszawa-Żoliborz
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Żary, Żary
10
IV Bieg po moczkę i makówki Przyjacielki bieg świąteczny z Luxtorpedą, Stanowice k.Czerwionka-Leszczyny
10
Leśne Run - Edycja Zima, Zabrze
10
Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza - bieg III, Szczecin
Niedziela, 20 Grudzień
5
Cztery Pory Roku, Bierutów
5
CITY TRAIL Szczecin, Szczecin
5
CITY TRAIL Warszawa, Warszawa
Sobota, 26 Grudzień
5
Parkrun Wrocław, Wrocław
5
Parkrun Kołobrzeg, Kołobrzeg
5
Parkrun Warszawa-Bródno, Warszawa-Bródno
5
Parkrun Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Parkrun Chrzanów, Chrzanów
5
Parkrun Cieszyn, Cieszyn
5
Parkrun Gdańsk, Gdańsk
5
Parkrun Gdynia, Gdynia
5
Parkrun Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna
5
Parkrun Kraków, Kraków
5
Parkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle
5
Parkrun Leszno, Leszno
5
Parkrun Poznań, Poznań
5
Parkrun Pruszków, Pruszków
5
Parkrun Szczecinek, Szczecinek
5
Parkrun Warszawa-Praga, Warszawa-Praga
5
Parkrun Warszawa-Ursynów, Warszawa-Ursynów
5
Parkrun Warszawa-Żoliborz, Warszawa-Żoliborz
5
Parkrun Łódź, Łódź
5
Parkrun Żary, Żary
Niedziela, 27 Grudzień
5
VII Koszaliński Bieg Sylwestrowy, Koszalin
5
IV Sylwestrowy Bieg z Termami Mszczonów 2015, Mszczonów
5
I Bieg Powstania Wielkopolskiego, Poznań
10
III Mazurski Bieg Sylwestrowy, Giżycko
Czwartek, 31 Grudzień
5
XII Krakowski Bieg Sylwestrowy, Smocza Piątka, Radosna Dziesiątka, Kraków
5
III Towarzyski Bieg Sylwestrowy, Mysłowice
10
XII Krakowski Bieg Sylwestrowy, Smocza Piątka, Radosna Dziesiątka, Kraków
10
IX Bieg Sylwestrowy, Brzoza Bydgoska
10
XIII Chrzanowski Bieg Sylwestrowy, Chrzanów
10
31. Bieg Sylwestrowy, Łódź
10
31. Uliczny Bieg Sylwestrowy - Trzebnica, Trzebnica
Piątek, 01 Styczeń
10
Noworoczny Guzik z Pętelką, Warszawa
10
Noworoczny Bieg Tura, Bielsk Podlaski
21
X Śląski Maraton Noworoczny Cyborg, Chorzów
42
Spontaniczny Maraton-noworoczny, Gdańsk
Sobota, 02 Styczeń
5
Nowy Rok na Sportowo, Styrzyniec
5
Parkrun, Cała Polska
5
CITY TRAIL Wrocław, Wrocław
5
II Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 4/6, Dziewicza Góra
5
IV Noworoczny Bieg "Biała Biega", Biała Podlaska
10
Zimowy Górski Bieg dla Dzieci i Dorosłych, Miłków
10
XIII Zimowe Biegi Górskie Falenica 2016, Warszawa
10
II Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 4/6, Dziewicza Góra
Niedziela, 03 Styczeń
5
CITY TRAIL Katowice, Katowice
5
CITY TRAIL Łódź, Łódź
5
Pielgrzym 2016, Góra św. Anny
Środa, 06 Styczeń
10
10K Parking Relay, Warszawa
10
I Bieg Trzech Króli, Nowy Folwark
Sobota, 09 Styczeń
5
CITY TRAIL Poznań, Poznań
5
Parkrun, Cała Polska
10
II Grand Prix Trzemeszna (3), Gołąbki
10
Ełcka Zmarzlina, Ełk
Niedziela, 10 Styczeń
5
Leśna Piątka WOŚP 2016, Koszalin
5
CITY TRAIL Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
Bieg i marsz nordic walking "Policz się z cukrzycą", Czeladź
5
4 Bieg Wielkich Serc, Kraków
5
10. Bieg Policz się z cukrzycą, Warszawa
10
Bieg dla Wośp Charytatywny Bieg dla Orkiestry, Grudziądz
10
Bieg dla Orkiestry, Tarnowo Podgórne
10
II Bieg Zimowy po Wielkopolskim Parku Narodowym, Mosina
10
Przez Pustynię Błędowską do ludzkich serc 2016, Klucze
Środa, 13 Styczeń
5
Warszawa Nocą 2015, Warszawa
Sobota, 16 Styczeń
5
CITY TRAIL Olsztyn, Olsztyn
5
Parkrun, Cała Polska
21
1. Górski Zimowy Maraton Ślężański, Sobótka
21
WARTA CHALLENGE Half , Biedrusko
42
1. Górski Zimowy Maraton Ślężański, Sobótka
42
WARTA CHALLENGE Marathon, Biedrusko
Niedziela, 17 Styczeń
5
XI Bieg o Puchar Bielan, Warszawa
5
Biegowe Grand Prix Gorzowa Wielkopolskiego Bieg 4, Gorzów Wielkopolski
5
CITY TRAIL Szczecin , Szczecin
5
CITY TRAIL Trójmiasto, Gdynia
Środa, 20 Styczeń
5
Katowice wieczorową porą 3/4, Katowice
Sobota, 23 Styczeń
5
CITY TRAIL Lublin, Lublin
5
Biegowe Grand Prix Biskupca 2015/2016 - bieg 4, Biskupiec
5
Parkrun, Cała Polska
5
Parkrun, Bydgoszcz
10
XIII Zimowe Biegi Górskie Falenica 2016, Warszawa
Niedziela, 24 Styczeń
5
CITY TRAIL Łódź , Łódź
5
CITY TRAIL Warszawa , Warszawa
5
Panewnicki Bieg Dzika, Katowice
10
II Bieg Powstania Styczniowego, Kuchary Żydowski
10
V Karnawałowa Leśna 10 z Bortexem, Kąpino
Wtorek, 26 Styczeń
5
I Ty Możesz Biegać Wieczorem , Kraków
Sobota, 30 Styczeń
5
CITY TRAIL Wrocław, Wrocław
5
II Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 5/6, Dziewicza Góra
5
Parkrun, Cała Polska
5
parkrun Lubin, Lubin
10
Trzecia Dycha do Maratonu, Lublin
10
II Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 5/6, Dziewicza Góra
21
Zimowy Półmaraton Gór Stołowych, Pasterka
Niedziela, 31 Styczeń
5
4. Edycja Prusice Biegają etap 1, Prusice
5
IX Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych, Tychy
5
CITY TRAIL Katowice, Katowice
5
parkrun cieszyn, cieszyn
10
II Zimowa Bieszczadzka Dycha, Cisna
10
IX Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych, Tychy
10
II Marceliński Bieg Zimowy, Poznań
10
IX Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych, Tychy
42
II Zimowy Maraton Bieszczadzki, Cisna
Wtorek, 02 Luty
5
I Ty Możesz Biegać Wieczorem w Krakowie, Kraków
Sobota, 06 Luty
5
CITY TRAIL Poznań , Poznań
5
Parkrun, Cała Polska
10
XIII Zimowe Biegi Górskie Falenica 2016, Warszawa
10
III Bieg Charytatywny, Mikołów
10
III Karnawałowy Trail Półmaraton, Łeba
21
WARTA CHALLENGE Marathon&Half, Biedrusko
42
Warta CHALLENGE Marathon&Half, Biedrusko
Niedziela, 07 Luty
5
2. MARCIN M. RUN , Kielce
5
CITY TRAIL Bydgoszcz , Bydgoszcz
Czwartek, 11 Luty
10
I Ty Możesz Biegać Wieczorem w Krakowie, Kraków
Piątek, 12 Luty
21
VII Półmaraton Komandosa o Puchar Rektora-Komendanta WAT, Warszawa
Sobota, 13 Luty
5
II Bieg Walentynkowy Poznań, Poznań
5
II Bieg Walentynkowy Poznań, Poznań
5
CITY TRAIL Olsztyn, Olsztyn
5
Parkrun, Cała Polska
10
II Bieg Walentynkowy Poznań, Poznań
10
16. Zimowy Bieg Piasta, Wrocław
10
2. Walentynkowy Bieg Parami, Młochów
10
II Bieg Walentynkowy Poznań, Poznań
10
Grand Prix Warszawy, Warszawa
21
II Księżycowy Cross, Ozorków
21
VII Półmaraton Komandosa, Warszawa
21
II Zimowy półmaraton Leśny, Ostrów Mazowiecka
Niedziela, 14 Luty
5
Bieg Czekoladowy, Poznań
5
2. GRODZISKI BIEG PAR, Grodzisk Mazowiecki
5
CITY TRAIL Trójmiasto, Gdańsk
5
CITY TRAIL Łódź, Łódź
5
Bieg Walentynkowy, Kraków
5
Biegowe Grand Prix Gorzowa Wielkopolskiego Bieg 5, Gorzów Wielkopolski
10
Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim , Gdynia
10
II Korona Wielkopolski, Piła
10
II Bieg Zimowy w Łomży, Łomża
21
III Oleszyce Półmaraton, Oleszyce
21
Walentynkowy Zimowy Półmaraton , Głogów
Środa, 17 Luty
5
Warszawa Nocą 2015, Warszawa
Sobota, 20 Luty
5
II Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 6/6, Dziewicza Góra
5
CITY TRAIL Lublin, Lublin
5
Parkrun, Cała Polska
10
XIII Zimowe Biegi Górskie Falenica 2016, Warszawa
10
Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza - bieg V, Szczecin
10
II Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 6/6, http://dziewiczagorabiega.pl/grand-prix-dziewiczej-gory-w-biegach-gorskich/
10
VI Bieg Górski Leszno-Grzybowo, Leszno
10
Cross Trzebnicki, Trzebnica
Niedziela, 21 Luty
5
Panewnicki Bieg Dzika, Katowice
5
CITY TRAIL WARSZAWA, Warszawa
10
VI Wildecka Dziesiątka, Poznań
10
Zimowa ZA-DYSZKA z MTS HAMER , Miastko
10
Cross Sopień O Puchar Nadleśnictwa Brodnica , Sopień
Środa, 24 Luty
42
WARTA CHALLENGE Marathon&Half, Biedrusko
Czwartek, 25 Luty
10
8. Cieszyński FORTUNA Bieg, Cieszyn
10
33 Międzynarodowy Bieg Uliczny Memoriał Winanda Osińskiego, Szczecinek
Sobota, 27 Luty
5
CITY TRAIL Wrocław , Wrocław
5
Parkrun, Cała Polska
10
XIII Zimowe Biegi Górskie Falenica 2016 , Warszawa
10
I Zimowy Cross - Pobiedziska, Podbiedziska
21
X Bieg Morsów Króla Neptuna, Gdańsk
42
X Bieg Morsów Króla Neptuna, Gdańsk
Niedziela, 28 Luty
5
4. Edycja Prusice Biegają etap 2, Prusice
5
IX Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych, Tychy
5
XXXVI Półmaraton Wiązowski, Wiązowna
5
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. , Maków Mazowiecki
5
CITY TRAIL Katowice , Katowice
5
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Warszawa
5
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Kraków
5
Bieg Tropem Wilczym - Gniezno, Gniezno
5
II Bieg Agrobex Leśna Piątka, Zalasewo
10
IX Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych, Tychy
10
Biegowe Grand Prix Biskupca 2015/2016 - bieg 5 , Biskupiec
10
Bieg Pamięci Żołnieży Wyklętych - Jadowniki, Jadowniki
10
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Warszawa
10
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wylkętych, Białe Błota
10
Bieg Tropem Wilczym - Gniezno, Gniezno
21
XXXVI Półmaraton Wiązowski, Wiązowna
Wtorek, 01 Marzec
5
ITMBWieczorem #10, Kraków
Sobota, 05 Marzec
5
VII Biegowe GP Zagłębia Miedziowego Etap 8, Legnica
5
Bieg Kobiet, Grudziądz
5
Zawsze pier(w)si, Świdnica
5
Kobieta w biegu, Świdnica
5
parkrun cała Polska, Cała Polska
5
City Trail Poznań, Poznań
10
Wesołe Biegi Górskie - bieg 4, Warszawa
10
Grand Prix Warszawy - bieg 2, Warszawa
10
VI Bieg o Złote Gacie, Brzeszcze
21
WARTA CHALLENGE Marathon&Half, Biedrusko
21
V Zimowy Bieg Dębowy, Dąbrowa
21
Górski CROSS Przełajowy, Kraków
42
WARTA CHALLENGE Marathon&Half, Biedrusko
Niedziela, 06 Marzec
5
Alkala Bieg Kobiet, Szczecin
5
Malinowa Piątka - bieg 1, Kołobrzeg
5
Nie cyckamy się z rakiem, Suchedniów
5
Piątka zamiast raka, Lublin
5
Dzień Kobiet w Koszwicach, Koszwice
5
Panewnicki Bieg Dzika, Katowice
5
Panewnicki Bieg Dzika, Katowice
5
CITY TRAIL Bydgoszcz, Bydgoszcz
5
City TRAIL Łódź, Łódź
10
Wrocławska Dycha, Wrocław
10
Szybko po Woli - bieg 1, Warszawa
10
IX Bieg Kazików, Radom
10
II Półmaraton Leśny z Okazji 8 Marca, Elbląg
10
I Bieg Króla Kazimierza, Chocz
21
II Półmaraton Leśny z Okazji 8 Marca, Elbląg
Wtorek, 08 Marzec
5
ITMBWieczorem #11, Kraków
Środa, 09 Marzec
5
Katowice wieczorową porą 4/4, Kaktowice
Czwartek, 10 Marzec
5
ITMBWieczorem #12, Kraków
10
ITMBWieczorem #12, Kraków
Sobota, 12 Marzec
5
VI Mysłowicka Liga Crossowa - bieg 1, Mysłowice
5
Sopocka Wiosna na 5 z okazji II Rocznicy organizacji HMŚ, Sopot
5
parkrun Wroclaw # 144, Wrocław
5
parkrun cała Polska, Cała Polska
5
City Trail Olsztyn, Olsztyn
10
Wesołe Biegi Górskie - bieg 5, Warszawa
10
Bieg o Palmę Pierszeństwa , Łeba
10
Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza - bieg VI, Szczecin
10
Chwaszczyńska 10', Chwaszczyno
21
VIII Półmaraton Jastrowski, Jastrowie
42
VIII Maraton Jastrowski, Jastrowie
Niedziela, 13 Marzec
5
Biegowe Grand Prix Gorzowa Wielkopolskiego Bieg 6, Gorzów Wielkopolski
5
Biegowe 4 Pory Roku, Bydgoszcz
5
Regatta Cross Na Dzień Kobiet, Wodzisław Śląski
5
Chęć na Pięć, Lublin
5
Vladislavia Cross - bieg I, Włocławek
5
Bieg Radłowa - marzec, Brzeźnica k. Radłowa
5
CITY TRAIL Trójmiasto, Gdynia
10
II Myślenicki Bieg Uliczny, Myślenice
10
II Bieg do Herbacianego Domku, Warszawa (Park Bródnowski)
10
Bieg Radłowa - marzec, Brzeźnica k. Radłowa
10
Łubianka Grand Prix Cross 2016 o Puchar Wójta Gminy Łubianka - bieg 3, Łubianka
10
VI Bieg Pawła Lorensa, Tychy
10
3. Dziesiatka WROACTIV, Wrocław
Poniedziałek, 14 Marzec
5
Ciechanowski Półmaraton, Ciechanów
10
Wisła Półmaraton Górski, Wisła
10
ITMBWieczorem #36, Kraków
Wtorek, 15 Marzec
5
ITMBWieczorem #13, Kraków
5
Wrocław Night O-Fight - etap 5, Wrocław
Środa, 16 Marzec
5
Warszawa Nocą 2015, Warszawa
Sobota, 19 Marzec
5
Popularne Zawody na Orientację - 3/2016, Łódź
5
Bieg Jedności Kaszubów, Władysławowo
5
III Gorzowski Bieg Wielkanocny, Gorzów Wielkopolski
5
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa, Gliwice
5
Wiosna w Dolinie Słońca, Piaski Królewskie
5
Bieg Zielonych Sznurowadeł , Puławy
5
parkrun cała Polska, Cała Polska
5
City Trail Lublin, Lublin
10
II Wiosenny Cross, Łódź
10
II Korona Wielkopolski, Olandia
10
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa, Gliwice
10
Wiosna w Dolinie Słońca, Piaski Królewskie
10
XIII Zimowe Biegi Górskie Falenica 2016, Warszawa
10
Grand Prix Warszawy - bieg 3, Warszawa
10
Grand Prix Zwierzyńca 2016 - bieg 2/5, Białystok
10
Gra Miejska - Odkryj Katowice, Katowice
10
12 Bieg Lotto Maniacka Dziesiątka, Poznań
21
9. Półmaraton Ślężański, Sobótka
21
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa, Gliwice
21
Bieg Zielonych Sznurowadeł , Puławy
42
IV Cross Maraton Jana Kulbaczyńskiego, Połoski k.Kodnia
Niedziela, 20 Marzec
5
Bieg Bohaterów, Katowice
5
IX Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych, Tychy
5
Cztery Pory Roku 2016 - etap 1, Kijowice
5
III Leśny Bieg, Przystań k. Ostrołęki
5
City Trail Szczecin, Szczecin
5
City trail Warszawa , Warszawa
10
IX Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych, Tychy
10
XIII Krakowski Półmaraton Marzanny, II Bieg z Dystansem ,,Dla małych serc”, Kraków
10
I Zelowski Szus o Czółenko, Zelów
10
III Leśny Bieg, Przystań k. Ostrołęki
10
42. Cross Żagański o Puchar Wielkiej Ucieczki, Żagań
21
Półmaraton Leszczyński DUDA-CARS, Leszno
21
XIII Krakowski Półmaraton Marzanny, II Bieg z Dystansem ,,Dla małych serc”, Kraków
21
XVII Półmaraton Dookoła Jeziora Żywieckiego, Żywiec
21
PZU Gdynia Półmaraton, Gdynia
Wtorek, 22 Marzec
5
ITMBWieczorem #14, Kraków
Czwartek, 24 Marzec
5
ITMBWieczorem #15, Kraków
10
ITMBWieczorem #15, Kraków
Sobota, 26 Marzec
5
Bieg Tęczowe Łowisko u Żródeł Łyny, Łyna
5
Grand Prix Granicy Warmii i Mazur - bieg 1, Nidzica
5
II Bieg Zajączka Wielkanocnego, Poznań
5
parkrun cała Polska, Cała Polska
10
Wesołe Biegi Górskie - bieg 6, Warszawa
10
II Bieg Zajączka Wielkanocnego, Poznań
Niedziela, 27 Marzec
5
IV Edycja Prusice Biegają etap 3, Prusice
10
IV Edycja Prusice Biegają etap 3, Prusice
Poniedziałek, 28 Marzec
5
XVIII Bieg Wielkanocny, Wałbrzych
5
Bieg Św. Urszuli, Pniewy
10
Bieg Św. Urszuli, Pniewy
10
IV Bieg do Pustego Grobu, Nowa Sól
Wtorek, 29 Marzec
5
ITMBWieczorem #16, Kraków
Sobota, 02 Kwiecień
5
Przybij piątkę 2016 - bieg 2, Nowy Tomyśl
5
2. Bieg Kopernika, Rybik-Paruszkowiec
5
33. Bieg Szpęgawski, Szpęgawsk- Starogard Gdański
5
parkrun cała Polska, cała Polska
10
2. Bieg Kopernika, Rybnik-Paruszowiec
10
IV Bieg na Grochowiska, Pińczów
10
Świąteczne Spotkanie Biegowe - Wielkanoc, Wielka Wieś
Niedziela, 03 Kwiecień
5
Dobczycka Liga Biegów o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce - bieg 2, Dobczyce
5
1. Bieg Wojownika, Poznań
5
1. Bieg Wojownika, Poznań
5
Bieg Poznaniaka dla Przedszkolaka, Poznań
5
Bieg Poznaniaka dla Przedszkolaka, Poznań
5
VI Pabianicki Półmaraton, Pabianice
5
II Bieg Charytatywny Bez Ograniczeń - dla Kingi, Bydgoszcz
10
3. Harpagańska Dycha, Sosnowiec
10
Błękitna Wstęga Balatonu 2016, Wodzisław Śląski
10
II Integracyjny Bieg Regionu Kozła, Ośrodek "Liny" k. Kargowe
10
III Nasza Dycha, Gostyń
10
V Bieg Uliczny Szlakiem Morąskich Zabytków, Morąg
21
Półmaraton Warszawski , Warszawa
21
36th Berlin Halfmarathon, Berlin
21
VI Pabianicki Półmaraton, Pabianice
21
11. PZU Półmaraton Warszawski, Warszawa
21
II Olszak Półmaraton, Poznań
21
III Ostrowski ICE MAT Półmaraton, Ostrów Wielkopolski
21
Bratysława Maraton, Bratysława
21
XXV Perła Paprocan, Tychy
42
XXV Perła Paprocan, Tychy
42
43. Maraton Dębno, Dębno
42
43. MARATON DĘBNO 2016, Dębno
42
Bratysława Maraton, Bratysława
42
XXV Perła Paprocan, Tychy
Wtorek, 05 Kwiecień
5
ITMBWieczorem #17, Kraków
5
ITMBWieczorem #18, Kraków
Czwartek, 07 Kwiecień
10
ITMBWieczorem #18, Kraków
Sobota, 09 Kwiecień
5
parkrun cała Polska, cała Polska
5
III Uniwersytecka ZaDyszka im. Jerzego Żeligowskiego, Poznań
5
Bieg wokół Jeziora, Skarszewy
5
GoGen Bieg Zwycięzców 2016, Wrocław
5
GoGen Bieg Zwycięzców 2016, Wrocław
5
FOUR Colours GRAND PRIX Inowrocław - Green Run, Inowrocław
5
Bieg 1050-lecia Chrztu Polski, Warszawa
10
III Uniwersytecka ZaDyszka im. Jerzego Żeligowskiego, Poznań
10
FOUR Colours GRAND PRIX Inowrocław - Green Run, Inowrocław
10
I Dziesiątka Babicka, Stare Babice
10
VIII Bieg Piaśnicki, Piaśnica
10
Grand Prix Zwierzyńca 2016 - bieg 3/5, Białystok
10
8. Bieg Częstochowski, Częstochowa
10
XIV Bieg Europejski, Gniezno
Niedziela, 10 Kwiecień
5
XXI Ogólnopolski Bieg Uliczno - Przełajowy „Świętochłowice 2016”, Świętochłowice
5
II Lisiecki Półmaraton, Piekary
5
Malinowa Piątka - bieg 2, Koło
5
Vladislavia Cross - bieg II, Włocławek
5
Volkswagen Ekonomiczna Piątka, Poznań
5
II Lisiecki Półmaraton i Lisiecka Piątka, Liszki
10
Szybko po Woli 2016 - bieg 2, Warszawa
10
Czwarta Dycha do Maratonu, Lublin
10
Łubianka Grand Prix Cross 2016 o Puchar Wójta Gminy Łubianka - bieg 4, Łubianka
10
II Bieg Wielkanocny o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisław Śląski, Wodzisław Śląski
10
2. Drezdenecka Dycha, Drezdenko
10
XXIII Bieg Żniński, Żnin
10
2. Drezdenecka Dycha, Drezdenko
10
Szybko po Woli - bieg 2, Warszawa
21
II Lisiecki Półmaraton, Piekary
21
Bieg Bitwy pod Legnicą - Półmaraton, Legnica
21
IX Półmaraton Dąbrowski, Dąbrowa Górnicza
21
9. PKO Półmaraton Rzeszowski, Rzeszów
21
II Lisiecki Półmaraton i Lisiecka Piątka, Liszki
21
HAJ HANNOVER HALBMARATHON, Hannover(Niemcy)
42
22. Maratona di Roma, Rzym
42
26 HAJ Hannover MARATHON, Hannover(NIEMCY)
42
Roterdam Maraton, Roterdam
42
Limassol marathon, Limassol
Wtorek, 12 Kwiecień
5
ITMBWieczorem #19, Kraków
Środa, 13 Kwiecień
5
Grand Prix Żoliborza Bieg 1, Warszawa
Piątek, 15 Kwiecień
10
Bieg w Szałszy 2016, Szałsza
21
CrossRun, Daleszyce
Sobota, 16 Kwiecień
5
parkrun cała Polska, cała Polska
5
Popularne Zawody na Orientację - 4/2016, Łódź
5
4. Bieg Pamięci, Kraków
5
Bieg Pluszaka - wiosna, Zabrze
5
XII Memoriał Jana Koniecznego, Ruda Śląska
10
III Bieg Wąskotorowy, Józefów
10
III Bieg Wąskotorowy, Józefów
10
Grand Prix Warszawy - bieg 4, Warszawa
10
XXIII Bieg Uliczny im. Wojciecha Korfantego, Katowice
10
CrossRun, Daleszyce
10
Nocna Dycha, Brzeg
Niedziela, 17 Kwiecień
5
SKYWAYRUN, Rzeszów
5
Bieg SGH, Warszawa
5
Bieg Radłowa - kwiecień, Brzeźnica k. Radłowa
5
III Lubliniecki Półmaraton, Lubliniec
5
BiegamBoLubię LASY Wiosną, Chojnów k. Piaseczna
5
IV Perły Małopolski - Ojcowski Park Narodowy, Skała
5
II Bieg Króla, Jasło
5
Panewnicki Bieg Dzika, Katowice
10
Bieg SGH, Warszawa
10
Bieg Radłowa - kwiecień, Brzeźnica k. Radłowa
10
BiegamBoLubię LASY Wiosną, Chojnów k. Piaseczna
10
IV Perły Małopolski - Ojcowski Park Narodowy, Skała
10
II Bieg Króla, Jasło
10
DOZ Maraton Łódź, Łódź
10
IV Bieg STO-nogi, Milanówek
10
Półmaraton Miękinia, Miękinia
10
Leśny Bieg 2016, Gdynia
10
VII Ogólnopolski Bieg Raszyński, Raszyn
10
2. Dycha po Żarach, Żary
10
Pustynny Bieg Śmierci, Klucze
21
III Lubliniecki Półmaraton, Lubliniec
21
9. PKO Poznań Półmaraton, Poznań
21
Półmaraton Leśny, Kuźnia Raciborska
21
I Łomżyński Półmaraton o Puchar Prezydenta, Łomża
42
DOZ Maraton Łódź, Łódź
Wtorek, 19 Kwiecień
5
itMBWieczorem #20, Kraków
Czwartek, 21 Kwiecień
5
ITMBWieczorem #21, Kraków
10
ITMBWieczorem #21, Kraków
Piątek, 22 Kwiecień
5
Puchar Maratonu Toruńskiego - bieg , Toruń
10
IX Katowicki Festiwal Biegowy im. Jerzego Kukuczki, Katowice
10
Olęderski Festiwal Biegowy, Grudna
42
Olęderski Festiwal Biegowy, Grudna
Sobota, 23 Kwiecień
5
parkrun cała Polska, cała Polska
5
Bieg Bartbo z Nadleśnictwem Nowe Ramuki, Butryny
5
IX Katowicki Festiwal Biegowy im. Jerzego Kukuczki, Katowice
5
XXVI Biegi Uliczne Wiosna Cekowska 2016, Ceków-Kolonia
5
Zawsze pier(w)si, Wrocław
5
Grand Prix Granicy Warmii i Mazur - bieg 2, Nidzica
5
Grand Prix Granicy Warmii i Mazur - bieg 3, Dąbrówno
5
Grand Prix Granicy Warmii i Mazur - bieg 2, Nidzica
5
Grand Prix Granicy Warmii i Mazur - bieg 3, Dąbrówno
5
Kobieta w biegu, Wrocław
5
52 Cross Ostrzeszowski, Ostrzeszów
5
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - sezon III - bieg 4, Gliwice
10
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - sezon III - bieg 4, Gliwice
10
Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza - bieg VII, Szczecin
10
Energetyczna 10, Mszczonów
10
XXVIII Biegi im. Tomasza Hopfera, Janowiec Wielkopolski
21
IX Katowicki Festiwal Biegowy im. Jerzego Kukuczki, Katowice
21
Olęderski Festiwal Biegowy, Grudna
21
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - sezon III - bieg 4, Gliwice
42
Wielka Prehyba, Szczawnica
42
Maraton Towarzyski imienia Andrzeja Szewczuka, Słupsk
Niedziela, 24 Kwiecień
5
IV Edycja Prusice Biegają etap 4, Prusice
5
Run Budlex for Woman, Bydgoszcz
10
Cieszyński Bieg Fortuna, Cieszyn
10
IV Edycja Prusice Biegają etap 4, Prusice
10
ORLEN Warsaw Marathon, Warszawa
10
III Bieg Jurajskich Ścieżek, Żarki
10
Biegiem na Bagry 2, Kraków
10
IV Półmaraton po Puszczy Niepołomickiej, Niepołomice
10
Charytatywny Bieg dla Iwo 2016, Sosonówka
21
52 Cross Ostrzeszowski, Ostrzeszów
21
IV Półmaraton po Puszczy Niepołomickiej, Niepołomice
42
ORLEN Warsaw Marathon, Warszawa
Wtorek, 26 Kwiecień
5
ITMBWieczorem #22, Kraków
Czwartek, 28 Kwiecień
5
Leśna Piątka 2016 #1, Koszalin
Piątek, 29 Kwiecień
21
XIV Półmaraton Chełmżyński, Chełmża
Sobota, 30 Kwiecień
5
parkrun cała Polska, cała Polska
5
VI Mysłowicka Liga Crossowa - bieg 2, Mysłowice
5
RUN TORUŃ - Zwiedzaj ze Zdrowiem!, Toruń
5
Zawsze pier(w)si, Gdynia
5
Kobieta w biegu, Gdynia
10
III Dębiński Bieg po Flagę, Wola Dębińska
10
RUN TORUŃ - Zwiedzaj ze Zdrowiem!, Toruń
10
Bieg Śladem Księgi Henrykowskiej, Henryków
10
III Bieg Lisów, Jędrzejów
10
8. Dycha Justynów-Janówska, Justynów
21
Bieg Śladem Księgi Henrykowskiej, Henryków
Niedziela, 01 Maj
5
5 Bieg Ziemi Limanowskiej, Limanowa
5
Maraton 42-200 Częstochowski, Częstochowa
5
IV Bieg Przodownika, Dąbrowa Górnicza
10
III Bieg do Herbacianego Domku, Warszawa (Park Bródnowski)
10
Bieg Nad Tanwią, SUSIEC
10
XV Maraton Jelcz-Laskowice , Jelcz-Laskowice
10
III Dycha po Piachu, Czołpino
10
Krokowska 10, Żarnowiec
10
34. Krapkowicki Bieg Uliczny, Krapkowice
10
III Bieg o Strzałę Widanta Resko, Resko
10
3. Kępiński Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno, Kępno
10
Wągrowiecka Dycha, Wągrowiec
21
Półmaraton Górski Pogórzanin, Dubiecko
21
XV Maraton Jelcz-Laskowice , Jelcz-Laskowice
21
IV Półmaraton Grudziądz - Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego, Grudziądz
21
IV Półmaraton Jeleniogórski, Jelenia Góra
42
XV Maraton Jelcz-Laskowice , Jelcz-Laskowice
42
Maraton 42-200 Częstochowski, Częstochowa
Poniedziałek, 02 Maj
10
IV Bieg Flagi, Warszawa
21
XII Półmaraton Węgorza, Węgorzewo
Wtorek, 03 Maj
5
ITMBWieczorem #23, Kraków
5
26. Bieg Konstytucji 3 Maja, Warszawa
5
II Kobierzycki Bieg z Konstytucją, Kobierzyce
10
XXVI Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności, Sztum
10
Gryfiński Transgraniczny Festiwal Biegowy, Gryfino
10
2. Gryfiński Transgraniczny Festiwal Biegowy, Gryfino
21
Gryfiński Transgraniczny Festiwal Biegowy, Gryfino
21
XXV Bieg im. Jana Kilińskiego, Trzemeszno
21
I Tarnogórski Półmaraton "Tak dla transplantacji", Tarnowskie Góry
21
2. Gryfiński Transgraniczny Festiwal Biegowy, Gryfino
Sobota, 07 Maj
5
III Ruda Run, Ruda Śląska
5
VIII Bieg Uliczny Pomiędzy Zamkami Ciechanów-Opinogóra Górna, Ciechanów
5
Olimpijska Piątka, Wrocław
5
Accreo Ekiden, Warszawa
5
XII Ekiden, Warszawa
5
parkrun cała Polska, Cała Polska
10
II Tworogowska dycha po trowie, Tworog
10
XXXII Chojnickie Biegi Strażackie, Chojnice
10
Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim, Gdynia
10
Accreo Ekiden, Warszawa
10
Bieg Jubileuszowy z okazji 1050 rocznicy Chrztu Polski, Brzesko
10
XIV Bieg Skawiński, Skawina
21
IX Bieg Piastowski Kruszwica - Inowrocław, Kruszwica
42
Karpacz Maraton, Karpacz
Niedziela, 08 Maj
5
II sieBIEGA Półmaraton Kielecki, Kielce
5
4. Bieg Wegański, Warszawa
5
Malinowa Piątka - bieg 3, Koło
10
Szybko po Woli 2016 , Warszawa
10
4. Bieg Wegański, Warszawa
10
5. Bieg 10 km Szpot Swarzędz, Swarzędz
10
Półmaraton Górski, Polanica Zdrój
10
II Bieg Instalatora, Bydgoszcz
21
4. Bieg Wegański, Warszawa
21
Półmaraton Górski, Polanica Zdrój
42
4. PZU Maraton Lubelski, Lublin
42
VI Maraton Opolski, Opole
Środa, 11 Maj
5
II Bieg Republiki Sławkowskiej, Sławków
10
XXXIII Bieg im. Bł. E. Bojanowskiego w Piaskach, Piaski
Piątek, 13 Maj
10
Bieg Nocny na 10 km, Kraków
Sobota, 14 Maj
5
Gliwicka Prowokacja Parkowa, Gliwice
5
Bieg Firmowy Wrocław 2016, Wrocław
5
X Złotowski Bieg Zawilca, Złotów
10
Bieg IT, Powsin k. Warszawy
10
Gliwicka Prowokacja Parkowa, Gliwice
10
IV Bieg o Puchar Rektora PPWSZ, Nowy Targ
10
V Towarzyski Półmaraton, Wilkowice k. Leszna
10
I Dycha Gryfa, Zaniemyśl
10
VI Półmaraton Szelkowski , Stary Szelków
10
TextilCross 2016, Łódź
10
I Bieg Charytatywny św. Goara, Gliwice
10
I Bieg Charytatywny DLA CIEBIE, Pobiedziska
10
Bieg Uliczny po Ziemi Makowskiej, Maków Podhalański
10
Mrozy w Biegu, Mrozy
10
XX Bieg Święców, Sławno
10
I Kozacka Dycha, Kaleje
10
Bieg Milowego Słupa, Konin
10
II Dynowska ZaDyszka, Dynów
10
II Maraton Podhalański, Nowy Targ
10
III Bieg Rycerski, Świecie
21
Gliwicka Prowokacja Parkowa, Gliwice
21
V Towarzyski Półmaraton, Nowy Targ
21
III Półmaraton Mustanga, Poręba k.Myślenic
21
VI Półmaraton Szelkowski, Stary Szelków
Niedziela, 15 Maj
5
X Bieg Wiosenny - Polska Biega, Tychy
5
I Memoriał Zbigniewa Majewskiego w Biegach Przełajowych, Drzonków
5
2. Wrocławski Bieg Akademicki, Wrocław
5
2. PZU Gdańsk Maraton, Gdańsk
5
City Run Białystok, Białystok
5
Bieg Mietkowski, Mietków
10
X Bieg Wiosenny - Polska Biega, http://www.spla.com.pl/
10
I Bieg Boguchwała – Wisłoczysko 2016, Boguchwała
10
I Memoriał Zbigniewa Majewskiego w Biegach Przełajowych, Drzonków
10
2. Wrocławski Bieg Akademicki, Wrocław
10
Borówiecka ZaDyszka, Borówiec
10
I Bieg Kazimierski im. Jana Pawła II, Kazimierz Dolny
10
VII Działoszyńska Dziesiątka, Działoszyn
10
IV Rakszawski Ćwierćmaraton im. Jana Pawła II, Rakszawa
10
Bukowski Bieg Mieszka I, Buk
10
21. Ogólnopolski Bieg im. Alojzego Graja, Łobeżnica
21
IV Bieg Mietkowski, Mietków
21
II Maraton Podhalański, Nowy Targ
21
4. PKO Białystok Półmaraton, Białystok
42
II Maraton Podhalański, Nowy Targ
42
15. PZU Cracovia Maraton, Kraków
Środa, 18 Maj
5
Grand Prix Żoliborza, Warszawa
10
Grand Prix Żoliborza Bieg 2, Warszawa
Czwartek, 19 Maj
5
ITMBWieczorem #27, Kraków
10
ITMBWieczorem #27, Kraków
Piątek, 20 Maj
10
II Zadyszka u Sobieskiego, Gorzów
Sobota, 21 Maj
5
VII Bieg Czerniejewski, Czerniejewo
5
XXVIII Bieg Baborowa im. Edwarda Gorczyńskiego, Baborów
5
Bieg Po Nowe Biegasz Pomagaj, Łódź
5
parkrun cała Polska, Cała Polska
10
V Górska Majówka o Puchar Czanieckich Makaronów, Bielsko-Biała
10
Bieg Mam, Warszawa
10
V Zielona Dycha, Oświęcim
10
III Bieg Pamięci Żołnierzy Grupy Kampinos AK, Leszno
10
VII Bieg Czerniejewski, Czerniejewo
10
Bieg 16 Zakrętów, Golczewo
10
VI Bieg Cichociemnych, Krusze
10
VII Kwidzyński Bieg Papiernika, Kwidzyn
10
XXVIII Bieg Baborowa im. Edwarda Gorczyńskiego, Baborów
10
III Bieg po zdrowie, Mazańcowice
10
I Rajd Śladami Warcisława, Warcino
10
Bieg "Zdroje Piwnicznej", Wierchomia
10
I Bieg Trzech Sznek, Puszczykowo
10
IV Bieg Nadziei, Środa Wielkopolska
10
II Bieg Memoriałowy Im. Piotra Szwajkowskiego, Bojadły
10
VI Bieg Uliczny im. Arkadego Fiedlera, Bolewice
10
XXII Bieg o Memoriał Michała Stryczyńskiego, Dolsk
10
II Bieg Kresowy, Bystrzyca k. Oławy
10
Bieg Po Nowe Biegasz Pomagaj, Łódź
10
II Bieg Wadowicki, Wadowice
10
II Bieg Republiki Sławkowskiej, Sławków
10
I Otwarte Mistrzostwa Polski Rzemieślników w Biegach Przełajowych, Rybnik
10
IV Bieg Kwitnących Ogrodów, Kuchary Królewskie
10
III Dycha Głogowska 2016, Głogów Małopolski
21
V Górska Majówka o Puchar Czanieckich Makaronów, http://www.fundacjanaprzelaj.pl/
21
IV Półmaraton Świętoszowski, Świętoszów
21
XXIV Półmaraton Świętokrzyski, Małogoszcz
21
16. Półmaraton Hajnowski, Białowieża Hajnówka
21
24. Polsko-Czeski Półmaraton, Kudowa-Zdrój
Niedziela, 22 Maj
5
2. Ekobieg, Szczecin
5
IX Letni Dylewski Cross Sasinów, Wysoka Wieś
5
V Piątka Majowa, Osiedle Poznańskie
10
II Bieg Łomianek, Łomianki
10
PKO Bydgoski Festiwal Biegowy, Bydgoszcz
10
2. Ekobieg, Szczecin
10
XIV Bieg Wenedów, Koszalin
10
II Bieg w Niewiadowie, Niewiadów
10
Puchar Gdyni "Kamienna Góra", Gdynia
10
Rzepakowa Dycha, Chełmiec
10
3R PWSZ dla Regionu, Rydzyna
10
Bukowice Run - Bieg Źródlany, Zagórze
10
Zdzieszowice Półmaraton, Zdzieszowice
10
ekoSTART Warmia i Mazury 2016, Nowa Wieś
10
20. Cross Trzeźwości, Suchowola
10
16. Europejskie Biegi Uliczne, Bolesławiec
10
4. Kurdeszowska (Za)Dyszka, Kostrzyn Wielkopolski
10
X 10 Artemisu, Wrocław
10
10-tka Myśliborska, Myślibórz
10
III Bieg Po Złote Jabłko, Chotomów
21
PKO Bydgoski Festiwal Biegowy, Bydgoszcz
21
Bieg Lwa, Tarnowo Podgórne
21
XIV Bieg Wenedów, Koszalin
21
Zdzieszowice Półmaraton, Zdzieszowice
21
IX Letni Dylewski Cross Sasinów, Wysoka Wieś
21
3. Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój, Jedlina Zdrój
21
XXII Pólmaraton Kurpiowski, Ostrołęka
42
II Maraton Beskid Niski, Gorlice
42
XLPL EKIDEN, Poznań
Wtorek, 24 Maj
5
Gdynia, "Bieg studenta - "Delfinalia 2016"", Gdynia
Czwartek, 26 Maj
10
III Czernicki Bieg Uliczny, Czernica
Sobota, 28 Maj
5
Puchar Maratonu Warszawskiego, Warszawa
5
parkrun cała Polska, Cała Polska
5
Cross Dzikiej Żaby, Poznań
5
Terenowa Masakra, Bydgoszcz
10
Tczew, "SILGAN Ćwierćmaraton", Tczew
10
Jantarowy Przełaj , Jantar
10
4. Bieg Konopielki, Juchnowiec Dolny
10
Cross Dzikiej Żaby, Poznań
10
II Lisewski Bieg Jaszczurczy, Lisewo
10
III Puchar Wyspy Giżyckiej, Giżycko
10
3. Cross Błędowa, Dąbrowa Górnicza
10
II Trzciński Bieg Wzdłuż Murów, Trzcińsko-Zdrój
10
10 Bieg św. Urbana, Strzebiń
10
III Wyszyńska Dziesiątka, Wyszyna
10
14. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run, Łódź
10
V Maraton Roztoczański, Lubaczów
21
XI Cross Maraton "Przez Piekło do Nieba", Sielpie k/Końskich
21
III Puchar Wyspy Giżyckiej, Giżycko
21
XXXIII Półmaraton Solan, Nowa Sól
42
XI Cross Maraton "Przez Piekło do Nieba", Sielpie k/Końskich
Niedziela, 29 Maj
5
IV Bieg Uliczny im. Burmistrza Antoniego Nawrockiego, Solec Kujawski
5
IV Edycja Prusice Biegają etap 5, Prusice
5
3. Półmaraton Chełmski, Chełmiec
5
Festiwal Biegowy - "Z biegiem Wisły", Annopol
5
II Mazowiecka Piątka, Mińsk Mazowiecki
5
Urodzinowa Piątka Auchan, Sosnowiec
5
Family Run Kraków 2016, Kraków
5
parkrun cała Polska, Cała Polska
5
Panewnicki Bieg Dzik, Katowice
10
IV Podkowiańska Dycha, Podkowa Leśna
10
Terenowa Masakra, Bydgoszcz
10
III Bieg Wolności, Pruszków
10
IV Edycja Prusice Biegają etap 5, Prusice
10
Bieg Stefana Czarnieckiego, Tykocin
10
3. Dębicka Dziesiątka z Tikkurila, Dębica
10
Festiwal Biegowy - "Z biegiem Wisły", Annopol
10
Bieg dla Maćka, Wrocław
10
24. Bieg Fiata, Bielsko Biała
10
V Ćwierćmaraton Bielika, Kołbaskowo
10
4. Bieg Swoszowicki, Kraków
10
V Wolsztyńska Dziesiątka, Wolsztyn
10
37. Bieg Krotosa, Krotoszyn
10
II Leśna Dziesiątka, Żytno
10
Bieg o Koronę Księżnej Dąbrówki, Dąbrówka
10
XXIII Ogólnopolski Bieg Tura im. Henryka Pliszki, Człuchów
21
3. Półmaraton Chełmski, Chełm
21
Półmaraton Szlakiem Papieskim, Sosnowiec
42
V Maraton Roztoczański, Lubaczów
Czwartek, 02 Czerwiec
5
Bieg Superbohaterów, Wrocław
5
ITMBWieczorem #30, Kraków
10
ITMBWieczorem #30, Kraków
Piątek, 03 Czerwiec
21
CrossRun, Piekoszów
Sobota, 04 Czerwiec
5
III Bieg Niezapominajki, Kamionka k/Nidzicy
5
parkrun cała Polska, Cała Polska
5
Przybij piątkę 2016 - bieg 3, Nowy Tomyśl
5
VI Bieg Szlakiem Króla Zygmunta Starego, Kozienice
5
Leśne Run Lato 2016, Zabrze
5
Bieg Wdzięczności, Warszawa
5
14 Półmaraton Energetyków, Rybnik
10
Piastowska Piętnastka, Wrocław
10
ELWID X Integracyjny Bieg Klimontowski, Klimontów
10
Biegowy Klasyk w Arturówku, Łódź
10
IV Veolia Ursus Biega, Warszawa
10
V Bieg Szlakiem Krutyni, Gałkowo
10
Bieg PoWoli, Poznań
10
VI Bieg Szlakiem Króla Zygmunta Starego, Kozienice
10
III Bieg do Źródeł, Gdańsk
10
VI Bieg Koziołków, Kędzierzyn-Koźle
10
III Bieg Uniwersytecki, Olsztyn
10
Bieg 7 Mostów, Łęknica
10
Bieg Gryfitów, Gryfów Śląski
10
XXXVI Trzebiatowska 10, Trzebiatów
10
V Siemiatycka Wieczorna Dycha, Siemiatycze
10
VI Bieg im. Władysława Hrabiego Zamoyskiego, Palenica Białczańska
10
IV MosirGutwinRun 2016 - 2. runda, Ostrowiec Świętokrzyski
10
Bieg Wdzięczności, Warszawa
10
Biegaj w Siechnicach, Siechnice
10
CrossRun, Piekoszów
10
XXVIII Ożarowski Bieg im. Janusza Kusocińskiego, Ożarów Mazowiecki
10
11 Bieg Filipidesa, Pasłęk
10
Dycha Kowalewska, Kowalewo Pomorskie
10
Biegnij Warszawo Nocą, Warszawa
10
III Bieg Zdobywców Orlich Gniazd, Podzamcze
21
Bieg Gryfitów, Gryfów Śląski
21
36. Półmaraton Gochów, Bytów
21
IV PKO Półmaraton Solidarności, Lublin
21
36. Półmaraton Gochów, Bytów
42
V Maraton Mazury, Gałkowo
Niedziela, 05 Czerwiec
5
16. Wiosenne Biegi Przełajowe im. Zbigniewa Petri, Długie
5
IV MosirGutwinRun 2016 - 2. runda, Ostrowiec Świętokrzyski
5
3. Activus Run, Szreniawa
5
II Wyszkowska Dycha, Wyszków
5
XXIV Biegi Ekologiczne, Urszulin
5
VII Gdański Bieg Lekarzy, Gdańsk
5
Bieg Radłowa - czerwiec, Brzeźnica k. Radłowa
5
III Bieg Zdobywców Orlich Gniazd, Podzamcze
5
24. Ogólnopolskie Biegi Ekologiczne, Urszulin
10
Leśne Run Lato 2016, Zabrze
10