Wyszukaj bieg po nazwie
Niedziela, 11 Styczeń
10
GP Łodzi 2015 w biegach przełajowych, Łódź
Niedziela, 25 Styczeń
10
GP Łodzi 2015 w biegach przełajowych, Łódź
Niedziela, 15 Luty
10
GP Łodzi 2015 w biegach przełajowych, Łódź
Sobota, 21 Luty
10
III Przesiecki Bieg Icemana , Przesieka
Niedziela, 01 Marzec
10
Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych II Bieg Niezłomnych, Białe Błota k.Bydgoszczy
10
Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Kielce
10
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Zakliczyn
10
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Warszawa
10
Wrocławska Dycha, Wrocław
Sobota, 07 Marzec
10
III Cross Trzebnicki, Trzebnica
10
II Bieg Grand Prix Warszawy, Warszawa
10
Grand Prix Warszawy 2015, Warszawa
10
Wesołe Biegi Górskie cz. V, Wesoła k.Warszawy
10
Bieg Kurierów Tatrzańskich, Chochołów k.Zakopanego
10
III Cross Trzebnicki, Trzebnica
Niedziela, 08 Marzec
10
Alkala Bieg Kobiet, Szczecin
10
V Bieg Pawła Lorensa I Mistrzostwa Tychów, Tychy
10
VIII Bieg Kazików, Radom
10
Zimowy Bieg Orzeski, Orzesze k.Gliwic
10
V Bieg im. Jerzego Kortza, Szczecin
Sobota, 14 Marzec
10
XII Zimowe Biegi Gorskie Falenica, Warszawa
10
V Bieg o Złote Gacie, Brzeszcze
10
XI Maniacka Dziesiątka, Poznań
Niedziela, 15 Marzec
10
VI Bieg Chopinowski, Łubianka
10
RUN Myślęcinek, Bydgoszcz
10
Bieg Wiosenny, Chorzów
10
I Myślenicki Bieg Uliczny, Myślenice k. Krakowa
10
PZU II Dziesiątka WROACTIV, Wrocław
Sobota, 21 Marzec
10
I Wiosenny Cross, Łódź
10
I Ekobieg Ziemi Piotrkowskiej, Moszczenica k.Piotrkowa Tryb
Niedziela, 22 Marzec
10
Szybko po Woli - bieg 1, Warszawa
10
I Bieg z Dystansem do Wiosny, Kraków
10
VI Bieg im. Jerzego Kortza, Szczecin
Sobota, 28 Marzec
10
III Bieg na Grochowiska, Pińczów k.Kielc
10
II Bieg o Palmę Pierwszeństwa, Łeba
10
41 Cross Żagański, Żagań
Niedziela, 29 Marzec
10
Drezdenecka Dycha, Drezdenko
10
III Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych sezon 2014/2015, Tychy
10
Bieg Skowronka, Borzytuchom
10
2. Harpagańska Dycha, Sosnowiec
Sobota, 04 Kwiecień
10
I Bieg Zajączka Wielkanocnego, Poznań
Poniedziałek, 06 Kwiecień
10
III Bieg do Pustego Grobu, Nowa Sól
Sobota, 11 Kwiecień
10
7 Bieg Częstochowski V Mistrzostwa Polski Budowlanych i Architektów, Częstochowa
10
Grand Prix w biegach górskich Gdynia 2015 1/5 Edycji, Gdynia
10
II Cross Mokrzeszowski, Mokrzeszów k.Świdnicy
10
Bieg Piaśnicki Kaszuby Biegają, Piaśnica k.Wejherowa
10
GO! Bieg, Wrocław
10
EnergyTakeoverWarsaw , Warszawa
Niedziela, 12 Kwiecień
10
Biegam bo lubię w Książenicach III, Książenice k.Grodziska Maz.
10
VI Bieg Raszyński, Raszyn
10
Bieg z Motylem, Boruja Kościelna k.N. Tomyśla
10
Szybko po Woli - bieg 2, Warszawa
10
II Bieg Biegam Bo Lubię Lasy, Chojnów k. Piaseczna
10
IV Bieg Szlakiem Morąskich Zabytków, Morąg
10
XXII Bieg Żniński , Żnin
10
Bieg Wielkanocny o Puchar Prezydenta Miasta , Wodzisław Śląski
10
IV Pruszczański Bieg Gotów , Pruszcz Gdański
10
Łubianka Grand Prix Cross 2015 O Puchar Wójta Gminy Łubianka bieg 4 , Łubianka
Piątek, 17 Kwiecień
10
Bieg Nocny - 10 km, Kraków
Sobota, 18 Kwiecień
10
XXII Bieg Uliczny im. Wojciecha Korfantego, Katowice - Siemianowice Śląskie
10
XIII Bieg Europejski, Gniezno
10
Grand Prix Warszawy 2015, Warszawa
10
Bieg charytatywny Biegniemy dla Mateusza., Kurza Góra k.Kosciana
10
II Bieg Wąskotorowy, Otwock
Niedziela, 19 Kwiecień
10
IV Dycha do Maratonu, Lublin
10
III Bieg STO-nogi, II Mistrzostwa Polski Pilotów i Personelu Pokładowego, III Mistrzostwa Świata Geografów, Milanówek
10
Ale 10 km Run, Łódź
10
VII Bieg im. Jerzego Kortza, Szczecin
10
Łubianka Grand Prix Cross VI Bieg Prezydencki , Łubianka
10
Run Toruń, Toruń
10
II Bieg Nasza Dycha, Gostyń
10
1 Bieg Dycha po Żarach, Żary
10
III Bieg Wojciechowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Serock, Serock k.Legionowa
Piątek, 24 Kwiecień
10
III Bieg Pamięci Poległych Żołnierzy Żandarmerii Wojskowej , Mińsk Mazowiecki
Sobota, 25 Kwiecień
10
XXVII Biegi im.Tomasza Hopfera, Janowiec Wielkopolski
10
IV Bieg im. Asi Kenig, Sławsko
10
Bieg Lisów, Jędrzejów k.Kielc
10
VII Dycha Justynów-Janówka, Justynów k.Łodzi
Niedziela, 26 Kwiecień
10
7. Cieszyński Fortuna Bieg, Cieszyn
10
ORLEN Warsaw Marathon - Bieg na 10 km, Warszawa
10
XXXII Międzynarodowy Bieg Uliczny Memoriał Winanda Osińskiego, Szczecinek
10
X Bieg Zajączkowski, Zajączki Drugie k.Kłobucka
10
Biegiem na Bagry!, Kraków
10
VI Kaczorska Dziesiątka Biegaj z nami 2015, Kaczory k.Piły
10
IV Bieg Zdobywców Góry Parkowej, Kamienna Góra
10
32. Bieg Kosynierów, Września
10
II Bieg Jurajskich Ścieżek w Żarkach, Żarki k.Myszkowa
10
XI Bieg o Puchar Burmistrza, Kąty Wrocławskie
10
X Wojewódzki Kaszubski Bieg Przełajowy, Linia k.Wejherowa
Piątek, 01 Maj
10
II Kępiński Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno, Kępno
10
IV Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów, LIsowice k.Lublińca
10
IV ĆwierćMaraton Muzyczny II Sztafeta Biznesowa, Piła
10
Bieg Unijny Przeźmierowo Mistrzostwa Gminy Tarnowo Podgórne, Przeźmierowo k.Poznania
10
II Bieg o Strzałę Widanta Resko, Resko k.Gryfic
Sobota, 02 Maj
10
RuneXTreme Ledwie Dycha, Góra Szybowcowa k.Jeleniej Góry
10
XII Radziejowski Bieg Południowy, Radziejów
10
III Bieg Flagi, Warszawa
Niedziela, 03 Maj
10
II Bieg Konstytucji 3 Maja, Supraśl
10
Bydgoszcz na Start, Bydgoszcz
10
V Majowy Piknik Sportowy, Wiączyń Dolny k.Łodzi
10
Żukowska 10 Kaszuby Biegają, Żukowo
10
XXV Sztumski Bieg Solidarności Mistrzostwa Polski Służby Więziennej, Sztum
10
I Kobierzycki Bieg z Konstytucją, Kobierzyce k.Wrocławia
10
25 Ogólnopolski Bieg Orłów, Czarna Dąbrówka
Sobota, 09 Maj
10
XIII Międzynarodowy Bieg Skawiński, IV Bieg Skawiński na Rolkach, Skawina k. Krakowa
10
Bieg Europejski, Gdynia
10
Bieg Nocny Silesia Run, Jastrzębie-Zdrój
10
I Bieg o Złotą Kaczkę, Toszek
10
Tworogowska dycha po trowie, Tworóg k.Tarnowskich Gór
10
VII Bieg Wokół Rancza o puchar Wójta Gminy Czernica, Nadolice Wielkie k.Wrocławia
Niedziela, 10 Maj
10
VIII Bieg im. Jerzego Kortza, Szczecin
10
4. Bieg 10 km Szpot Swarzędz, Swarzędz
Środa, 13 Maj
10
Grand Prix Żoliborza - Bieg 2, Warszawa
Sobota, 16 Maj
10
II Bieg Rycerski, Świecie
10
Grand Prix w biegach górskich Gdynia 2015 2/5 Edycji, Gdynia
10
I Bieg Wadowicki, Wadowice
10
III Bieg o Puchar Rektora PPWSZ w Nowym Targu, Nowy Targ
10
Myśliborska 10-tka Mila Myśliborska, Myślibórz k.gorzowa
10
Bieg IT, Warszawa
10
II Bieg Pamięci Żołnierzy Grupy Kampinos AK, Leszno
10
PZU Weekend Biegowo-Golfowy, Trzciana
10
Bieg Kościerskiego Browaru, Wdzydze
10
XVII Ogólnopolski Bieg Milowy Słupa, Konin
10
Mistrzostwa Polski w biegu na 10000 m, Wieliczka
Niedziela, 17 Maj
10
23. Bieg Fiata, Bielsko Biała
10
3 Piknik Sportowy Biegamy z Sercem, Gliwice
10
IX Bieg Lupusa o Puchar Wójta Gminy Dobroszyce, Bartków k.Oleśnicy
10
XXI Bieg im. Alojzego Graja, Łobżenica k.Piły
10
Szybko po Woli - bieg 3, Warszawa
10
II Bieg Po Złote Jabłko, Chotomów k.Warszawy
10
XI Lidzbarski Bieg Uliczny II Grand Prix Warmii, Lidzbark Warmiński
10
XXIV Memoriał Uliczny im. Michała Fludra, Wleń
Sobota, 23 Maj
10
VI Kwidzyński Bieg Papiernika, Kwidzyń
10
XXVII Bieg Baborowa, Baborów k. Głubczyc
10
3 Bieg Swoszowicki, Kraków-Swoszowice
10
IV Memoriał im. H.Warwasa Nordic Walking, Kleczew
10
XXIII Międzynarodowy Bieg Uliczny po Ziemi Makowskiej, Maków Podhalański
10
3. Bieg Konopielki, Juchnowiec Dolny k.Białegostoku
10
13. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run, Łódź
10
IX Bieg Św. Urbana, Strzebiń k.Lublińca
10
XIX Bieg Świeców, Sławno
10
V Bieg Cichociemnych, Krusze
10
II Bieg Uniwersytecki UWM, Olsztyn
10
Bieg Wisły, Warszawa
10
V Bieg Wisły, Warszawa
10
II Dycha Głogowska, Głogów Małopolski
10
Grand Prix Biegam Bo Lubię, Ruciane-Nida
10
IV Zielona Dycha, Ruciane-Nida
10
III Bieg Kwitnących Ogrodów, Kuchary Królewskie
10
XXI Bieg o Memoriał Michała Stryczyńskiego, Dolsk
10
Biegaj w Siechnicach, Siechnice
Niedziela, 24 Maj
10
Maraton Beskid Niski, Gorlice
10
1. Grodziskie Biegi Rodzinne, Grodzisk Mazowiecki
10
XIII Bieg Wenedów, Koszalin
10
Charytatywny Bieg Bez Tajemnic, Kraków
10
Puszcza Run 2015, Trzebinia
10
Z biegiem Wisły - Annopol 2015, Annopol
10
Bieg Łomianek, Łomianki
10
Bieg Instalatora, Bydgoszcz - Myślęcinek
10
I Bieg Rodzinny, Grodzisk Mazowiecki
10
Men Expert Survival Race, Wrocław
10
3. Kurdeszowa (Za)Dyszka, Kostrzyn k.Poznania
Poniedziałek, 25 Maj
10
III Uliczny Bieg Azotowy, Kędzierzyn-Koźle
Sobota, 30 Maj
10
Ursus Biega 2015, Warszawa
10
XXXII Bieg im. E. Bojanowskiego, Piaski
10
II Bieg po zdrowie, Mazańcowice
10
Bieg Kresowy, Oława
10
Bieg Temidy, Kraków
10
II Jantarowy Przełaj Puchar Bałtyku 2015 , Jantar
10
II Memoriał im. Czesława Wasilewskiego, Brześć Kujawski
10
Biegaj w Niemczu, Niemcz
10
Obiegnij Kowalewo, Kowalewo Pomorskie
10
I Bieg Republiki Sławkowskiej, Sławków
10
Dynowska ZaDyszka, Dynów
10
II Bieg Wyszyńska Dziesiątka, Wyszyna
10
2 Cross Błędowa, Dąbrowa Górnicza
10
IV. Siemiatycka Wieczorna Dycha, Siemiatycze
10
Puchar Maratonu Warszawskiego, Warszawa
10
II Memoriał im. Czesława Wasielewskiego, Brześć Kujawski
10
II Jantarowy Przełaj Puchar Bałtyku 2015, Jantar k.Stegny
10
V Bieg Szlakiem Króla Zygmunta Starego, Kozienice
Niedziela, 31 Maj
10
Pruszkowski Bieg Wolności, Pruszków
10
VI Gliwicki Bieg Uliczny, Gliwice
10
VIII Bieg Truskawki, Izabelin
10
II Perły Małopolski, Szczawnica
10
Bieg o koronę Księżnej Dąbrówki, Dąbrówka
10
15. Europejskie Biegi Uliczne, Bolesławiec
10
XXII Bieg Tura im. Henryka Pliszki, Człuchów
10
Puchar Bałtyku w Kobylnicy, Kobylnica
10
II Bieg Ku Czci Błogosławionego Edwarda Grzymały, Sadowne
10
Poddębicki Bieg bez Barier, Poddębice
10
Kolbuszowska Dych, Kolbuszowa
10
Biegowy Puchar Olsztyna - bieg 3, Olsztyn
10
IV Wolsztyńska Dziesiątka, Wolsztyn
10
III Podkowiańska Dycha, Podkowa Leśna k.Warszawy
10
6 Bieg dla Maćka, Wrocław
10
XXXVI Bieg Krotosa, Krotoszyn
Środa, 03 Czerwiec
10
IX Dziesiątka Artemisu, Wrocław
Czwartek, 04 Czerwiec
10
XXXII Bieg o Srebrne Czółenko Włókniarskie, Zgierz
10
I Wodzisławski Crossfit Duathlon, Wodzisław Śląski
Sobota, 06 Czerwiec
10
10. Bieg Filipidesa, Pasłęk
10
II Bieg do Źródeł, Gdańsk
Niedziela, 07 Czerwiec
10
Terenowa Masakra, Bydgoszcz
10
I Szczycieńska dycha, Szczytno k.Olsztyna
10
Men Expert Survival Race, Kraków
10
III Bieg Nadziei o Puchar Burmistrza Miasta Środy Wielkopolskiej, Środa Wielkopolska
10
II Dycha nad Regą, Świdwin
10
I Bieg Maleński, Malenia k. Bełchatowa
10
VII Legionowska Dycha, Legionowo
Czwartek, 11 Czerwiec
10
XXI Bieg Po Uśmiech, Kraśnik
Piątek, 12 Czerwiec
10
I Puchar Gór Świetokrzyskich Festiwal Biegowy, Kielce
Sobota, 13 Czerwiec
10
Jaworzański Festiwal Sportu Półmaraton Górski Bieg o Puchar Wójta Jaworze - 19km, Jaworze
10
XVII Bieg im. Edmunda Wojciechowskiego „Olka”, Wyrzysk
10
Kaszubski Bieg Lesoków Kaszuby Biegają, Szemud k.Gdyni
10
IV Biegiem po Wichrowskich lasach II Grand Prix Warmii, Wichrowo k.Dobrego Miasta
10
III Smochowicki Bieg Po Zdrowie, Poznań
10
XIV Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Wołczyna , Wołczyn
10
VIII Bieg Marszałka, Sulejówek
10
II Bieg "Biegniemy ze Świętym", Nasielsk
10
Biegnij z Orkiestrą, Bogate
10
Bieg po Zdrój, Jaworze
10
Bieg Sylwana 2015, Lubliniec
10
XXVII Ożarowski Bieg im. Janusza Kusocińskiego, Ożarów Mazowiecki
10
6. Żmigrodzki Bieg Smoka , Żmigród
10
Nocna Dycha Kopernikańska , Toruń
Niedziela, 14 Czerwiec
10
Szybko po Woli - bieg 4, Warszawa
10
V Bieg Koziołków pod patrontem Prezydenta Miasta, Kędzierzyn-Koźle
10
IV Rodzinny Piknik Biegowy Biała Biega, Biała Podlaska
10
VII Elbląski Bieg Piekarczyka Bieg Piekarczyka, Elbląg
10
II Gorzowska Nadwarciańska Dycha, Gorzów Wielkopolski
10
I Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego, Konstancin-Jeziorna
10
Festiwal Biegowy o Puchar Starosty Wodzisławskiego, Wodzisław Śląski
10
Łubianka Grand Prix Cross 2015 O Puchar Wójta Gminy Łubianka, Pigża
10
II Bieg Maleński, Malenia
10
XXXVI Bieg Pięciu Stawów im. Zdzisława Burdy, Myszków
10
VII Elbląski Bieg Uliczny Piekarczyka, Elbląg
10
4 Bieg po Rybę, Gdańsk
10
II Bieg Burzyński im. prof. Jana Sajdaka, Tuchów
10
III Bieg Nyski - Reaktywacja, Nysa
10
VI Bieg Napoleoński, Szabda
10
I Górska Wiślańska Dziesiątka, Wisła
10
6. Sobótkowy bieg uliczny w Brwinowie, Brwinów
Piątek, 19 Czerwiec
10
Nocny Bieg Świętojański, Gdynia
Sobota, 20 Czerwiec
10
IV Bieg Tarnogórski, Tarnowskie Góry
10
Grand Prix Warszawy 2015, Warszawa
10
Nocny Bieg Świętojański, Gdynia
10
Bieg Uliczny Tolerancja na sportowo, Oświęcim
10
Świętokrzyski Cross Run, Kielce
10
XXIX Bieg Świerzawy, Świerzawa
10
Pierwsza Sulechowska Dziesiątka, Sulechów
10
ACTIVUS RUN bieg przełajowy po Wielkopolskim Parku Narodowym , Szreniawa
10
Skoki po Zdrowie, Dęblin
10
V Stęszewski Bieg Przełajowy, Stęszew
10
VII Bieg Mostami Bydgoszczy o Puchar JM Rektora UTP w Bydgoszczy, Bydgoszcz
10
IV Bieg Akademii Górniczo-Hutniczej, Kraków
10
III Bieg Pokój i Dobro, Lubartów
10
Aktywna Gmina-Sportowy Niechlów, Niechlów
10
Strzałkowo - dobry kierunek, Strzałkowo
10
IV Bieg AGH, Kraków
10
IX Międzynarodowy Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę, Stargard Szczeciński
Niedziela, 21 Czerwiec
10
Festiwal Biegowy o Puchar Starosty Wodzisławskiego, Wodzisław Śląski
10
Men Expert Survival Race, Warszawa
10
III Bieg o Puchar Burmistrza Opoczna, Opoczno
10
XIII Bieg o Puchar Burmistrza Miasto Bukowna, Bukowno k. Olkusza
10
Olsztyn Biega, Biegi Kopernikańskie #1, Olsztyn
10
I Wroniecka Dycha, Wronki
10
I Śląski Bieg Charytatywny, Chorzów
10
BiegamBoLubię Lasy #2, Dziewicza Góra
10
XI Bieg Świętojański o Puchar Burmistrza Międzychodu, Międzychód
10
III Sucholeski Bieg Dziesiątka Fightera, Suchy Las
10
Janczewska 10, Santok
10
XVII Nowogrodziecka 10-tka, Nowogrodziec
10
AVON kontra przemoc - biegnij w Garwolinie, Garwolin
10
Wieliszewski Crossing - Lato , Krubin
10
I Zduńskowolska Dycha , Zduńska Wola
10
Bieg Chełmońskiego, Radziejowice
10
Memoriał Pułkownika Władysława Kabata PS. „Brzechwa”, Wietrzychowice
10
III Świętojański Bieg Trzeźwości, Mysłowice
Piątek, 26 Czerwiec
10
Tur Night 2015, Chojnice
10
II Wolbromska Ciężka Dycha, Wolbrom
Sobota, 27 Czerwiec
10
III Smolecka (za)Dyszka, Smolec k.Wrocławia
10
Bieg Nocny, Bydgoszcz
10
Grand Prix w biegach górskich Gdynia 2015 3/5 Edycji, Gdynia
10
IV Bieg Janowicki, Janowice Wielkie k.Jeleniej Góry
10
V Bieg Trzech Wież, Prusice k.Wrocławia DATA
10
II Bieg Nocny Marek, Marki k.Warszawy
10
2. Bieg Szerszenia, Nocny Bieg Świętojański, Oleśnica k.Wrocławia
10
XII Półmaraton Unisławski, Unisław
10
Mielnicka Dycha, Mielnik
10
XIII Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Glinojeck, Glinojeck
10
VII Bieg Sokoła, Sokołów Małopolski
10
Grand Prix w biegach górskich, Gdynia
10
XV Łobeska Dziesiątka, Łobez
10
Biegniemy i Maszerujemy Przeciwdziałając Przemocy, Bolesławiec
10
Czas Na Sport Bieg rodzinny z okazji 70 lat Lasów Państwowych, Zielona Góra
10
II Nocny Bieg z Latarkami, Giełczyn
Niedziela, 28 Czerwiec
10
III Bieg Piotr i Paweł, Poznań
10
Memoriał Mariana Szymańskiego, Radomsko
Sobota, 04 Lipiec
10
Bieg Śladami Jury, Kraków
10
1. Cieszanowska Dycha, Cieszanów
10
III Ogólnopolski Bieg Przełajowy, Kisielice
10
VII Bluesobiegi Sławskie, Wrocław
10
IV Dycha Anny Wazówny, Brodnica
10
I Bieg Solny o Pierścień Św. Kingi, Bochnia
10
1. Bieg w Tarchałach, Tarchały Wielkie
10
Hunt Run Polowanie na Biegaczy, Bałtów k.Ostrowca Św.
10
II Janikowska Dyszka, Janikowo
Niedziela, 05 Lipiec
10
XIII Bieg Opolski im. Rodła, Opole
10
II Bieg Redzki, Reda
10
I Bieg MTS HAMER, Miastko
10
IV Bieg o Puchar Wójta Gminy Goworowo, Goworowo
Sobota, 11 Lipiec
10
Kurs na Chełmską 2015, Koszalin
10
V Bieg na Jawornik, Złoty Stok
10
Krakowski Bieg Świetlików, Kraków
Niedziela, 12 Lipiec
10
IV Bieg nad Jeziorem Rożnowskim, Gródek nad Dunajcem k. Nowego Sącza
10
Łubianka Grand Prix Cross II Bieg im. Bronisława Malinowskiego, Pigża k. Łubianki
10
XXXIV Bieg o Złoty Kłos, Kołaczkowo
10
XV Bieg Górski na Szczyt Pilska, Korbielów
10
Gryfny Bieg, Chorzów
10
III Stalowa Dycha, Stalowa Wola
10
XV Bieg górski na Pilsko Mistrzostwa Polski Weteranów w biegach górskich, Korbielów
Sobota, 18 Lipiec
10
II Dobczycki Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce, Dobczyce k. Krakowa
10
Leśne Run - Edycja Lato, Zabrze
10
Świętokrzyski Cross Run, Pińczów
10
IV Półmaraton Puchar Krotoski, Chrzypsko Wielkie
10
X Dobrodzieńska Dycha, Dobrodzień
10
III Kogucia Dycha, Kurzętnik
10
I Bieg Charytatywny w Gołuchowie, Gołuchów
10
5. Wałecki Bieg Filmowy, Wałcz
Niedziela, 19 Lipiec
10
Biegowy puchar Olsztyna, Olsztyn
10
IV Bieg Prudnicki, Prudnik
10
III Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich, Lądek-Zdrój
10
Bieg Trzech Mostów, Kamień Pomorski
Sobota, 25 Lipiec
10
XXIII Bieg Szlakiem Marii Konopnickiej, Jedlicze
10
III Pogoń za Wilkiem, Mosina
10
V Bieg Kamienny, Koszwice k.Lublińca
10
Bieg Herosa: Miraże, Klucze
10
XV Uliczny Bieg św. Jakuba, Lębork
10
XXV Bieg Powstania Warszawskiego, Warszawa
Niedziela, 26 Lipiec
10
Olsztyn Biega, Biegi Kopernikańskie #2, Olsztyn
10
IV Bieg i Marsz Piwniczanki, Piwniczna-Zdrój
10
Biegowy Puchar Olsztyna 10km Olsztyn Biega #5, Olsztyn
10
II Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy - Dąbki 2015, Dąbki
10
III Bieg Biegam Bo Lubię LASY, Chojnów k. Piaseczna
10
Powidzki Bieg Po Zdrowie, Powidz
10
9 Cross Wodzisławski, Wodzisław Śląski
10
Bieg Herosa: Lisy Pustyni, Klucze
10
I Bratkowicka Dycha, Bratkowice
Sobota, 01 Sierpień
10
Bieg Ku Słońcu, Dźwirzyno
10
22 Bieg św. Dominika, Gdańsk
Sobota, 15 Sierpień
10
V Bieg do Pani Fatimskiej, Oleśnica
Niedziela, 16 Sierpień
10
Biegowy Puchar Olsztyna 10km Olsztyn Biega #6, Olsztyn
Sobota, 22 Sierpień
10
VII Bieg do Słońca , Chorzów
10
XI Dziesiątka Lasów Bogdanieckich, Bogdaniec
10
Cross na Wrzosach, Okonek
10
VI Bieg Wieczorny ,,Dębno mówi nie narkotykom'', Dębno
10
V Bieg Szlakiem Dzika, Police
10
2. Bieg Niezłomnych Pamięci Żółnierzy Wyklętych, Sobótka
Niedziela, 23 Sierpień
10
I Bieg na Zakończenie Lata , Wągrowiec
10
Bieg charytatywny dla Oliwki, Kąpino
10
I Bieg Uliczny , Żerków
10
26. Bieg Solidarności, Kołobrzeg
10
II bieg oraz impreza charytatywna, Pobiednik Mały
10
II Dycha nad Wisłą, Tczew
10
XVI Bieg im. Stanisława Staszica o Puchar Prezesa ZGM S.A, Ostrowiec Świętokrzyski
10
V Lubawska Dycha, Lubawa
10
III Międzychodzka Dziesiątka z Pompą, Międzychód
10
Żyrardów w biegu, Żyrardów
10
II Wieczorna Marcelińska Dycha , Poznań
10
Łubianka Grand Prix Cross II Bieg Solidarności, Warszewice k. Łubianki
10
Enduro Man Elbląg 2015, Elbląg
Piątek, 28 Sierpień
10
MielNogami, Mielno
Sobota, 29 Sierpień
10
PZU Bieg Po Zdrowie, Poznań
10
10 Ząbkowicka, Ząbkowice Śląskie
10
Grand Prix w biegach górskich Gdynia 2015 4/5, Gdynia
10
Świętokrzyski Cross Run, Łączna
10
V Bieg Międzyrzeckich Jeziorek, Międzyrzec
10
30 Kostrzyńska Dziesiątka, Kostrzyn nad Odrą
10
Bieg Solidarności, Nowogród
10
6 Bieg Bobra im. Staszka Stolarczyka, Tłuszcz
10
III Bieg Służb Mundurowych, Rzgów
10
VI Bieg z Policją, Góra
10
Bieg po zdrowie, Krzesiny
10
Grand Prix w biegach górskich Gdynia 2015 4/5 Edycji, Gdynia
10
VI Bieg Przełajowy im. Jerzego Adamskiego Biegaj z nami 2015, Piła
10
Kolbudzka 10 Kaszuby Biegają, Kolbudy
10
V Bieg Fabrykanta, Łódź
Niedziela, 30 Sierpień
10
36 PKO Półmaraton Szczecin, Szczecin
10
II Bieg "Piotr i Paweł" Gdańsk, Gdańsk
10
III MosirGutwinRun 2015 Półmaraton i Maraton na raty 4. runda, Ostrowiec Świętokrzyski
10
Biegowy Puchar Olsztyna - bieg 6, Olsztyn
10
Letni Bieg Piastów - Jakuszycka Dziesiątka, Jakuszyce
10
XXXIV Bieg Kazimierzowski, Pyzdry
10
12 Nestle Bieg Namysłowian, Namysłów
10
Krośnieńska Dziesiątka, Krosno Odrzańskie
10
Mistrzowska Dycha, Poznań
10
Murowana Dycha , Murowana Goślina
10
Charytatywny Bieg Kamratów, Radlin
10
I Wieluński Bieg Pokoju i Pojednania, Wieluń
10
Olsztyn Biega, Biegi Kopernikańskie #3, Olsztyn
10
III Bieg oraz marsz Nordic Walking z okazji Święta Lotnictwa Polskiego, Malbork
10
ZaDyszka Bydgoska, Bydgoszcz
Sobota, 05 Wrzesień
10
InteGRA - Rajd Rodzinny, Wrocław
10
3. Bieg Centaura o Puchar Burmistrza Białego Boru, Biały Bór
10
Frog Race VII, Piaseczno
10
I Bieg z Lirą po Koniczynkę, Krzywiń
10
IV Nocny Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta, Czerwionka-Leszczyny k. Rybnika
10
II Bieg Dożynkowy, Nowa Wieś Wielka k.Bydgoszczy
10
XXX Nocny Bieg Bachusa, Zielona Góra
10
II Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego Bieg 1, Mińsk Mazowiecki
Niedziela, 06 Wrzesień
10
Men Expert Survival Race, Katowice
10
Cała Polska Biega - Rawicz też, Rawicz
10
XXI Biegi im. ks. Stanisława Brzóski, Łuków
10
II Międzyośrodkowy Bieg im. Marka Kotańskiego, Częstochowa
10
VIII Bieg Koguta , Oława
10
2. Ćwierćmaraton Logmaster, Radzymin
10
Korona Ziemi Przasynskiej, Chorzele
10
34. Bieg Tomaszowski im. Bronisława Malinowskiego, Tomaszów Mazowiecki
10
BnB - Bieg na Borową, Jedlina Zdrój
10
2. Kobiórski Bieg Bez Celu, Kobiór
10
Bieg Leśnika, Wielbark
10
Praszkowska 10, Praszka
10
XVIII Choszczeńska Dziesiątka, Choszczno
10
II Makoska Dycha, Makoszyn k.Kielc
Sobota, 12 Wrzesień
10
4 Bieg Charytatywny Fundacji Tesco Dzieciom, Kraków
10
Zielona Wierzchosławicka Dycha, Wierzchosławice
10
Ultramaraton Biegowy Wokół Jeziora Sulejowskiego, Sulejów
10
Grand Prix Biegam Bo Lubię Lasy Mazurskie 4 z 5, Strzałowo
10
XXVIII Biegi Przełajowe o puchar Prezydenta Miasta Legionowo, Legionowo
10
X Rypiński Bieg Po Zdrowie, Rypin
10
V Chyża Dziesiątka, Nowy Tomyśl
10
PZU Festiwal BIiegowy - Życiowa Dziesiątka, Krynica Zdrój
10
53. Bieg Westerplatte, Gdańsk
Niedziela, 13 Wrzesień
10
III Bieg 10 Profi, Ostrzeszów
10
1. Mistrzostwa Grodziska Mazowieckiego w Biegach Ulicznych, Grodzisk Mazowiecki
10
III Iłżecki Półmaraton Charytatywny, Iłża
10
3. Bieg przez Most, Warszawa
10
5-10-15 Run, Wyry
10
III Bieg Karpia, Milicz
10
III Letni Festiwal Biegów "Wrota Wolności", Terespol
10
Bieg Żurawia, Sypniewo
10
XIII Bieg Uliczny Szlakiem Jana Długosza, Kłobuck
10
Bieg o Puchar Wójta Gminy Sieroszewice, Sieroszewice
10
II Korona Wielkopolski, Rożnowice
10
PZU Festiwal Biegowy - Sztafeta Maratońska, Krynica Zdrój
10
VI Bieg na Szwederowie Bieg Męczeństwa i Pamięci, Bydgoszcz
10
II Bieg na Wzniesieniach, Plichtów k.Łodzi
Sobota, 19 Wrzesień
10
Oriento Expresso, Miedzichowo
10
II Korona Wielkopolski, Rożnowice
10
Bieg o Puchar Wójta Gminy Sieroszewice, Sieroszewice
10
Leśne Run - Edycja Jesień, Zabrze
10
Pustynny Bieg Śmierci, Klucze
10
XIX Międzynarodowy Bieg Uliczny "o Sztachetkę - Płoty 2015", Płoty
10
Bieg o Złotą Górę, Złota Góra
10
BIEGw.NET, Warszawa
10
II Bieg po Żywą Świnię, Giełczyn k. Łomży
10
XXXI Memoriał Bogusława Psujka, Oleśnica
10
VI Bieg Trzeźwości, Przyłęki
10
Bieg Spełniać Marzenia, Rudnik nad Sanem
10
VI Bieg Trzeźwości X Rodzinny Rajd Rowerowy, Brzoza Bydgoska
10
V Grójecka Dycha, Grójec
10
Grand Prix Warszawy 2015 , Warszawa
10
13. Ogólnopolski Bieg Uliczny Służb Mundurowych, Głuchołazy
10
XIV Świebodzińska Dziesiątka, Świebodzin
10
II Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego Bieg 2, Mińsk Mazowiecki
10
V Jastrzębska Dziesiątka, Jastrzębie-Zdrój
10
III Przemyski Bieg Uliczny Przemyska Dycha, Przemyśl
Niedziela, 20 Wrzesień
10
Szybko po Woli - bieg 5 , Warszawa
10
III MosirGutwinRun 2015 Półmaraton i Maraton na raty 5. runda, Ostrowiec Świętokrzyski
10
5. Białystok Biega, Białystok
10
3. Sobótczańska Dziesiątka , Sobótka
10
Świętokrzyski Cross Run, Ciekoty
10
II Bieg Czterech Generałów, Nowy Dwór Mazowiecki
10
Pierwsza Dycha do Maratonu, Lublin
10
7 Bytomski Półmaraton, Bytom
10
V Bieg Przemysława, Pleszew
10
Bieg po lesie - Zabierz PIESia do Międzylesia, Warszawa
10
II Dębliński Bieg Uliczny, Dęblin
10
XIV Międzynarodowy Bieg Zdrojowy, Busko-Zdrój
10
III Perły Małopolski - Tatrzański Park Narodowy, Kościelisko
10
2. Bielański Bieg Rodzinny, Bielany Wrocławskie
10
Urbanian Run Warsaw, Warszawa
10
VII Grand Prix Radomia - Biegiem po Leśniczówce, Radom
10
XXI Bieg Uliczny w Twardogórze, Twardogóra k.Wrocławia
10
RockRun Jarocin, Jarocin
10
IV Tyski Półmaraton, Tychy
10
Łubianka Grand Prix Cross 2015 O Puchar Wójta Gminy Łubianka bieg 9, Warszewice
10
II Bieg Dziczkiem, Góra k. Leszna
Poniedziałek, 21 Wrzesień
10
XIV Bieg Uliczny im. Kajetana Bagorskiego, Sępólno Krajeńskie
Sobota, 26 Wrzesień
10
XXXIV Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego, Grudziądz
10
II Bieg Gniewski, Gniew
10
IV Lidzbarski Bieg Przełajowy, Lidzbark Warmiński
10
Bieg Śladami Panien Zwierzynieckich, Kraków
10
II Imakon Półmaraton z Biegiem Kwisy, Leśna
10
Bieg dla Grażyny, Poznań
10
Bieg IT, Wrocław
10
13. Mikołowski Bieg Uliczny im. Henryka Biskupiaka, Mikołów
10
Ląduj na Osowej, Gdańsk
10
III Barcin Biega, Barcin k. Bydgoszczy
10
3 Bieg Wegański - Łatwiej niż myślisz, Warszawa
10
III Bieg Przełajowy - Memoriał Tomasza Mielko, Drzonków k. Zielonej Góry
10
Bieg do Nowoczesnej, Warszawa
10
10. Biegi Uliczne „Malanowska Jesień”, Malanów
10
I Bieg J.H. Dąbrowskiego, Zielonka k. Bydgoszczy
Niedziela, 27 Wrzesień
10
Bieg Niezłomnych, Dylągówka
10
I Bierutowski Bieg Leśny, Bierutów
10
Cross na Wrzosach, Okonek
10
XXIII Międzynarodowy Bieg Uliczny, Knurów
10
III Pyrlandzka Dycha, Kaźmierz
10
III Kluczborski Bieg Przełajowy o Złotą Barć, Kluczbork
10
IV Bieg Wzgórz Strzelińskich, Strzelin
10
XXXIII Bieg Uliczny im. Tadeusza Zielińskiego, Trzcianka
10
Pokonaj Focha III, Skawina
10
IV Orzeski Bieg Uliczny, Orzesze k.Rybnika
10
3. Kazimierski Bieg, Kazimierza Wielka k.Krakowa
10
XXIII Międzynarodowy Bieg Uliczny, Knurów
10
Sądecka Dycha o Puchar Newagu, Stary Sącz
10
Men Expert Survival Race, Poznań
Piątek, 02 Październik
10
19 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa im. gen. broni Włodzimierza Potasińskiego Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Crossie, Lubliniec Kokotek
Sobota, 03 Październik
10
MTZ BHP Bieg Gregorioviusa z Bankiem Spółdzielczym w Nidzicy, Nidzica
10
VIII Maraton Lubsko Biega, Lubsko
10
XXI Biegi pamięci Generała Franciszka Kleeberga, Kock
10
III Energetyczna Dycha, Kozienice
10
Bieg Jesienny Śremski, Śrem
10
Biegaj z Tomkiem, Warszawa
10
XXX Biegi im. Dezyderego Chłapowskiego, Turew
10
Bieg Uniwersytetu Medycznego 2015, Wrocław
10
Jesienny Bieg Warmów, Bartoszyce
10
V Dziesiątka Lwówecka XXXVI Biegu Powstańczego, Lwówek
10
35. Bieg Podzamcze, Wałbrzych - Podzamcze
10
24. Kociewski Bieg z Polpharmą, Starogard Gdański
10
III Bieg Uliczny, Kutno
10
II Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego Bieg 3, Mińsk Mazowiecki
10
Grand Prix Warszawy 2015, Warszawa
10
Grand Prix w biegach górskich Gdynia 2015 5/5 Edycji, Gdynia
10
TRZECIE Biegamy z SERCEM dla Dzieci z Domu Dziecka, Gliwice
10
XXV Bieg o Puchar Burmistrza Miasta Żywca Jesienny Festiwal Biegowy, Żywiec
Niedziela, 04 Październik
10
10-ka po Ziemi Biłgorajskiej, Biłgoraj
10
4F Świeradów RUN, Świeradów-Zdrój
10
Korona Ziemi Przasnyskiej (6), Przasnysz
10
Iławski "Bieg na dychę", Iława
10
I Licheński Bieg w Hołdzie Św. Janowi Pawłowi II, Licheń Stary
10
V Dycha Drzymały, Rakoniewice
10
35. Bieg Ptolemeusza, Kalisz
10
II Toyota Nowogardzki Bieg Uliczny, Nowogard
10
Długa Dyszka, Długołęka
10
III Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów poległych w 1920r., Susk Stary k.Ostrołęki
10
Biegnij Warszawo, Warszawa
Piątek, 09 Październik
10
Bieg z Przeszkodami, Strzelinko koło Słupska
Sobota, 10 Październik
10
13. Bieg Przewietrz się na Olimpijskim, Wrocław
10
Bieg Sylwana 2015, Dobrodzień
10
XX Bieg Niepodległości, Skrwilno
10
II Bieg Papieski - Ćmielów 2015, Ćmielów
10
Grand Prix Biegam Bo Lubię Lasy Mazurskie 5 z 5, Spychowo
10
Wesołe Biegi Górskie - Jesień 2015, Warszawa-Wesoła
Niedziela, 11 Październik
10
Bieg Siedmiu Róż, Czerwonka Włościańska
10
Men Expert Survival Race, Gdynia
10
Chechło Run 2015, Trzebinia
10
IV Tumska Dycha, Płock
10
III Perły Małopolski - Gorczański Park Narodowy, Rabka-Zdrój
10
I Biecki Bieg Służb Mundurowych i nie tylko, Biecz
10
XV Bieg o Złoty Dzięgiel 2015, Dzięgielów
Sobota, 17 Październik
10
IX Bieg Uliczny im. Kazimierza Świerzowskiego , Lipinki
10
Activus Run - bieg przełajowy po Wielkopolskim Parku Narodowym, Szreniawa
10
Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza - bieg I, Szczecin
10
XVII Memoriał Stanisława Ożoga , Sulęcin
10
Bieg na Molo, Osiek k. Oświęcimia
10
Bieg Trzech Wzgórz, Wrocław
10
II Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego Bieg 4, Mińsk Mazowiecki
10
Bieg Przyjaźni Kaszuby Biegają, Przyjaźń k.Żukowa
10
Grand Prix Warszawy 2015, Warszawa
Niedziela, 18 Październik
10
III MosirGutwinRun 2015 Półmaraton i Maraton na raty 6. runda, Ostrowiec Świętokrzyski
10
4. Kielecka Dycha, Kielce
10
1. Cross Górski po Zielonym Lesie, Żary
10
III Dolnośląski Bieg po Zdrowie dla Chorych na Raka , Oława
10
XXX Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą, Lubin
10
Pyra Party Blisko Warty, Puszczykowo
10
I Bieg ku świadomości o handlu ludźmi, Słupsk
10
VII Grand Prix Radomia - Biegiem po Starym Ogrodzie, Radom
10
VII Adamowska Dziesiątka, Adamów
10
2. Bieg Szlakiem Powstania Styczniowego, Kopna Góra k. Supraśla
10
Łubianka Grand Prix Cross VI Bieg Jana Pawła II, Łubianka
Sobota, 24 Październik
10
Bieg Białej Damy, Kórnik
10
II Korona Wielkopolski, Dębina
10
II Półmaraton Rudawy, Rudawska Dycha, Janowice Wielkie k. Karpacza
Niedziela, 25 Październik
10
53. Bieg Republiki Ostrowskiej, Ostrów Wielkopolski
10
35 Międzynarodowy Bieg Warciański, Koło
10
III Bieg Uliczny Lewin Biega, Lewin Brzeski
10
XIII Bieg Niepodległości, Serock
Sobota, 07 Listopad
10
BiegamBoLubię Lasy #4 - finał, Dziewicza Góra
10
Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza - bieg II, Szczecin
10
XXV Uliczny Bieg Sambora, Tczew
Niedziela, 08 Listopad
10
Ostrowieckie Biegi Niepodległości, Ostrowiec Świętokrzyski
10
II Bieg o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Odolanowa, Odolanów
10
IV Bieg „Biegam Bo Lubię LASY Chojnów” 2015, Chojnów k. Piaseczna
10
Bieg "dla jaj" - Movember Polska, Katowice
10
26. Ogólnopolskie Uliczne Biegi Niepodległości, Puławy
10
XII Memoriał Stefana Mielczarka, Jawor
10
II Krakowski Bieg Niepodległości, Kraków
10
XXI Gniewkowski Bieg im. Rodziny Milewskich, Gniewkowo
Środa, 11 Listopad
10
Bieg Niepodległości, Gdynia
10
XXIV Bieg Niepodległości, Czechowice-Dziedzice
10
III Bieg Niepodległości Rzeszowska Dycha, Rzeszów
10
Bieg Niepodległości... z wąsem, Wrocław
10
4. Bieg Niepodległości, Żagań
10
II Zakopiański Bieg Niepodległości, Zakopane
10
2. Bieg Niepodległości, Jelenia Góra
10
5. Luboński Bieg Niepodległości, Luboń
10
XV Bieg Niepodległości im. Seweryna Nowakowskiego, Białystok
10
Bieg Niepodległości , Warszawa
10
II Bieg Niepodległości, Łódź
10
II Bieg Niepodległości, Łódź
10
Bieg Niepodległości Oborniki, Oborniki
10
XXVII Bieg Niepodległości, Warszawa
10
2. Bieg Uliczny św. Marcina, Kępno
10
Słupski Bieg Niepodległości, Słupsk
10
XXII Bieg Niepodległości, Góra
10
XXVII Goleniowska Mila Niepodległości, Goleniów
10
III Bieg Niepodległości w Nowym Sączu, Nowy Sącz
Sobota, 14 Listopad
10
II Korona Wielkopolski, Pleszew
10
RuneXTreme Ledwie Dycha, Góra Szybowcowa k. Jeleniej Góry
Niedziela, 15 Listopad
10
Bieg Pniewy, Pniewy
10
Praska Dycha, Warszawa
Sobota, 21 Listopad
10
II Grand Prix Trzemeszna (1), Gołąbki
Niedziela, 22 Listopad
10
Tarnowska Dycha 2015, Tarnów
10
Druga Dycha do Maratonu, Lublin
10
10. Jubileuszowy Bieg ENTRE, Warszawa
Sobota, 28 Listopad
10
2. Bałtyckie Mistrzostwa w Biegach Przełajowych, Łeba
Sobota, 05 Grudzień
10
II Grand Prix Trzemeszna (4), Gołąbki
10
IV Charytatywny Bieg Mikołajkowy, Kędzierzyn-Koźle
10
Wilga Orient, Kaźmierz
10
II Korona Wielkopolski, Poznań
10
II Bieg Mikołajkowy Poznań, Poznań
10
Bieg Mikołajkowy, Warszawa
Niedziela, 06 Grudzień
10
III Bieg Mikołajkowy, Police
10
Bieg Mikołajowy, Wrocław
10
XIII Półmaraton Świętych Mikołajów, Toruń
10
III Półmaraton Mikołajkowy, Mikołajki
10
I Bieg Mikołajkowy, Łódź
10
15. Ogólnopolski Bieg Mikołajkowy „Powitanie Zimy 2015”, Jarosławiec
10
Bieg Mikołajowy, Wrocław
10
XX Żoliborski Bieg Mikołajkowy, Warszawa
Sobota, 12 Grudzień
10
II Grand Prix Trzemeszna (2), Gołąbki
10
Krakowski Bieg Świetlików ZIMA - SEZON III, Kraków
Niedziela, 13 Grudzień
10
I Bieg Mikołajkowy Łódź, Łódź
Sobota, 19 Grudzień
10
IV Bieg po moczkę i makówki Przyjacielki bieg świąteczny z Luxtorpedą, Stanowice k.Czerwionka-Leszczyny
10
Leśne Run - Edycja Zima, Zabrze
10
Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza - bieg III, Szczecin
Niedziela, 27 Grudzień
10
III Mazurski Bieg Sylwestrowy, Giżycko
Czwartek, 31 Grudzień
10
XII Krakowski Bieg Sylwestrowy, Smocza Piątka, Radosna Dziesiątka, Kraków
10
IX Bieg Sylwestrowy, Brzoza Bydgoska
10
XIII Chrzanowski Bieg Sylwestrowy, Chrzanów
10
31. Bieg Sylwestrowy, Łódź
10
31. Uliczny Bieg Sylwestrowy - Trzebnica, Trzebnica
Piątek, 01 Styczeń
10
Noworoczny Guzik z Pętelką, Warszawa
10
Noworoczny Bieg Tura, Bielsk Podlaski
Sobota, 02 Styczeń
10
Zimowy Górski Bieg dla Dzieci i Dorosłych, Miłków
10
XIII Zimowe Biegi Górskie Falenica 2016, Warszawa
10
II Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 4/6, Dziewicza Góra
Środa, 06 Styczeń
10
10K Parking Relay, Warszawa
10
I Bieg Trzech Króli, Nowy Folwark
Sobota, 09 Styczeń
10
II Grand Prix Trzemeszna (3), Gołąbki
10
Ełcka Zmarzlina, Ełk
Niedziela, 10 Styczeń
10
Bieg dla Wośp Charytatywny Bieg dla Orkiestry, Grudziądz
10
Bieg dla Orkiestry, Tarnowo Podgórne
10
II Bieg Zimowy po Wielkopolskim Parku Narodowym, Mosina
10
Przez Pustynię Błędowską do ludzkich serc 2016, Klucze
Sobota, 23 Styczeń
10
XIII Zimowe Biegi Górskie Falenica 2016, Warszawa
Niedziela, 24 Styczeń
10
II Bieg Powstania Styczniowego, Kuchary Żydowski
10
V Karnawałowa Leśna 10 z Bortexem, Kąpino
Sobota, 30 Styczeń
10
Trzecia Dycha do Maratonu, Lublin
10
II Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 5/6, Dziewicza Góra
Niedziela, 31 Styczeń
10
II Zimowa Bieszczadzka Dycha, Cisna
10
IX Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych, Tychy
10
II Marceliński Bieg Zimowy, Poznań
10
IX Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych, Tychy
Sobota, 06 Luty
10
XIII Zimowe Biegi Górskie Falenica 2016, Warszawa
10
III Bieg Charytatywny, Mikołów
10
III Karnawałowy Trail Półmaraton, Łeba
Czwartek, 11 Luty
10
I Ty Możesz Biegać Wieczorem w Krakowie, Kraków
Sobota, 13 Luty
10
II Bieg Walentynkowy Poznań, Poznań
10
16. Zimowy Bieg Piasta, Wrocław
10
2. Walentynkowy Bieg Parami, Młochów
10
II Bieg Walentynkowy Poznań, Poznań
10
Grand Prix Warszawy, Warszawa
Niedziela, 14 Luty
10
Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim , Gdynia
10
II Korona Wielkopolski, Piła
10
II Bieg Zimowy w Łomży, Łomża
Sobota, 20 Luty
10
XIII Zimowe Biegi Górskie Falenica 2016, Warszawa
10
Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza - bieg V, Szczecin
10
II Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 6/6, http://dziewiczagorabiega.pl/grand-prix-dziewiczej-gory-w-biegach-gorskich/
10
VI Bieg Górski Leszno-Grzybowo, Leszno
10
Cross Trzebnicki, Trzebnica
Niedziela, 21 Luty
10
VI Wildecka Dziesiątka, Poznań
10
Zimowa ZA-DYSZKA z MTS HAMER , Miastko
10
Cross Sopień O Puchar Nadleśnictwa Brodnica , Sopień
Czwartek, 25 Luty
10
8. Cieszyński FORTUNA Bieg, Cieszyn
10
33 Międzynarodowy Bieg Uliczny Memoriał Winanda Osińskiego, Szczecinek
Sobota, 27 Luty
10
XIII Zimowe Biegi Górskie Falenica 2016 , Warszawa
10
I Zimowy Cross - Pobiedziska, Podbiedziska
Niedziela, 28 Luty
10
IX Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych, Tychy
10
Biegowe Grand Prix Biskupca 2015/2016 - bieg 5 , Biskupiec
10
Bieg Pamięci Żołnieży Wyklętych - Jadowniki, Jadowniki
10
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Warszawa
10
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wylkętych, Białe Błota
10
Bieg Tropem Wilczym - Gniezno, Gniezno
Sobota, 05 Marzec
10
Wesołe Biegi Górskie - bieg 4, Warszawa
10
Grand Prix Warszawy - bieg 2, Warszawa
10
VI Bieg o Złote Gacie, Brzeszcze
Niedziela, 06 Marzec
10
Wrocławska Dycha, Wrocław
10
Szybko po Woli - bieg 1, Warszawa
10
IX Bieg Kazików, Radom
10
II Półmaraton Leśny z Okazji 8 Marca, Elbląg
10
I Bieg Króla Kazimierza, Chocz
Czwartek, 10 Marzec
10
ITMBWieczorem #12, Kraków
Sobota, 12 Marzec
10
Wesołe Biegi Górskie - bieg 5, Warszawa
10
Bieg o Palmę Pierszeństwa , Łeba
10
Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza - bieg VI, Szczecin
10
Chwaszczyńska 10', Chwaszczyno
Niedziela, 13 Marzec
10
II Myślenicki Bieg Uliczny, Myślenice
10
II Bieg do Herbacianego Domku, Warszawa (Park Bródnowski)
10
Bieg Radłowa - marzec, Brzeźnica k. Radłowa
10
Łubianka Grand Prix Cross 2016 o Puchar Wójta Gminy Łubianka - bieg 3, Łubianka
10
VI Bieg Pawła Lorensa, Tychy
10
3. Dziesiatka WROACTIV, Wrocław
Poniedziałek, 14 Marzec
10
Wisła Półmaraton Górski, Wisła
10
ITMBWieczorem #36, Kraków
Sobota, 19 Marzec
10
II Wiosenny Cross, Łódź
10
II Korona Wielkopolski, Olandia
10
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa, Gliwice
10
Wiosna w Dolinie Słońca, Piaski Królewskie
10
XIII Zimowe Biegi Górskie Falenica 2016, Warszawa
10
Grand Prix Warszawy - bieg 3, Warszawa
10
Grand Prix Zwierzyńca 2016 - bieg 2/5, Białystok
10
Gra Miejska - Odkryj Katowice, Katowice
10
12 Bieg Lotto Maniacka Dziesiątka, Poznań
Niedziela, 20 Marzec
10
IX Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych, Tychy
10
XIII Krakowski Półmaraton Marzanny, II Bieg z Dystansem ,,Dla małych serc”, Kraków
10
I Zelowski Szus o Czółenko, Zelów
10
III Leśny Bieg, Przystań k. Ostrołęki
10
42. Cross Żagański o Puchar Wielkiej Ucieczki, Żagań
Czwartek, 24 Marzec
10
ITMBWieczorem #15, Kraków
Sobota, 26 Marzec
10
Wesołe Biegi Górskie - bieg 6, Warszawa
10
II Bieg Zajączka Wielkanocnego, Poznań
Niedziela, 27 Marzec
10
IV Edycja Prusice Biegają etap 3, Prusice
Poniedziałek, 28 Marzec
10
Bieg Św. Urszuli, Pniewy
10
IV Bieg do Pustego Grobu, Nowa Sól
Sobota, 02 Kwiecień
10
2. Bieg Kopernika, Rybnik-Paruszowiec
10
IV Bieg na Grochowiska, Pińczów
10
Świąteczne Spotkanie Biegowe - Wielkanoc, Wielka Wieś
Niedziela, 03 Kwiecień
10
3. Harpagańska Dycha, Sosnowiec
10
Błękitna Wstęga Balatonu 2016, Wodzisław Śląski
10
II Integracyjny Bieg Regionu Kozła, Ośrodek "Liny" k. Kargowe
10
III Nasza Dycha, Gostyń
10
V Bieg Uliczny Szlakiem Morąskich Zabytków, Morąg
Czwartek, 07 Kwiecień
10
ITMBWieczorem #18, Kraków
Sobota, 09 Kwiecień
10
III Uniwersytecka ZaDyszka im. Jerzego Żeligowskiego, Poznań
10
FOUR Colours GRAND PRIX Inowrocław - Green Run, Inowrocław
10
I Dziesiątka Babicka, Stare Babice
10
VIII Bieg Piaśnicki, Piaśnica
10
Grand Prix Zwierzyńca 2016 - bieg 3/5, Białystok
10
8. Bieg Częstochowski, Częstochowa
10
XIV Bieg Europejski, Gniezno
Niedziela, 10 Kwiecień
10
Szybko po Woli 2016 - bieg 2, Warszawa
10
Czwarta Dycha do Maratonu, Lublin
10
Łubianka Grand Prix Cross 2016 o Puchar Wójta Gminy Łubianka - bieg 4, Łubianka
10
II Bieg Wielkanocny o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisław Śląski, Wodzisław Śląski
10
2. Drezdenecka Dycha, Drezdenko
10
XXIII Bieg Żniński, Żnin
10
2. Drezdenecka Dycha, Drezdenko
10
Szybko po Woli - bieg 2, Warszawa
Piątek, 15 Kwiecień
10
Bieg w Szałszy 2016, Szałsza
Sobota, 16 Kwiecień
10
III Bieg Wąskotorowy, Józefów
10
III Bieg Wąskotorowy, Józefów
10
Grand Prix Warszawy - bieg 4, Warszawa
10
XXIII Bieg Uliczny im. Wojciecha Korfantego, Katowice
10
CrossRun, Daleszyce
10
Nocna Dycha, Brzeg
Niedziela, 17 Kwiecień
10
Bieg SGH, Warszawa
10
Bieg Radłowa - kwiecień, Brzeźnica k. Radłowa
10
BiegamBoLubię LASY Wiosną, Chojnów k. Piaseczna
10
IV Perły Małopolski - Ojcowski Park Narodowy, Skała
10
II Bieg Króla, Jasło
10
DOZ Maraton Łódź, Łódź
10
IV Bieg STO-nogi, Milanówek
10
Półmaraton Miękinia, Miękinia
10
Leśny Bieg 2016, Gdynia
10
VII Ogólnopolski Bieg Raszyński, Raszyn
10
2. Dycha po Żarach, Żary
10
Pustynny Bieg Śmierci, Klucze
Czwartek, 21 Kwiecień
10
ITMBWieczorem #21, Kraków
Piątek, 22 Kwiecień
10
IX Katowicki Festiwal Biegowy im. Jerzego Kukuczki, Katowice
10
Olęderski Festiwal Biegowy, Grudna
Sobota, 23 Kwiecień
10
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - sezon III - bieg 4, Gliwice
10
Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza - bieg VII, Szczecin
10
Energetyczna 10, Mszczonów
10
XXVIII Biegi im. Tomasza Hopfera, Janowiec Wielkopolski
Niedziela, 24 Kwiecień
10
Cieszyński Bieg Fortuna, Cieszyn
10
IV Edycja Prusice Biegają etap 4, Prusice
10
ORLEN Warsaw Marathon, Warszawa
10
III Bieg Jurajskich Ścieżek, Żarki
10
Biegiem na Bagry 2, Kraków
10
IV Półmaraton po Puszczy Niepołomickiej, Niepołomice
10
Charytatywny Bieg dla Iwo 2016, Sosonówka
Sobota, 30 Kwiecień
10
III Dębiński Bieg po Flagę, Wola Dębińska
10
RUN TORUŃ - Zwiedzaj ze Zdrowiem!, Toruń
10
Bieg Śladem Księgi Henrykowskiej, Henryków
10
III Bieg Lisów, Jędrzejów
10
8. Dycha Justynów-Janówska, Justynów
Niedziela, 01 Maj
10
III Bieg do Herbacianego Domku, Warszawa (Park Bródnowski)
10
Bieg Nad Tanwią, SUSIEC
10
XV Maraton Jelcz-Laskowice , Jelcz-Laskowice
10
III Dycha po Piachu, Czołpino
10
Krokowska 10, Żarnowiec
10
34. Krapkowicki Bieg Uliczny, Krapkowice
10
III Bieg o Strzałę Widanta Resko, Resko
10
3. Kępiński Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno, Kępno
10
Wągrowiecka Dycha, Wągrowiec
Poniedziałek, 02 Maj
10
IV Bieg Flagi, Warszawa
Wtorek, 03 Maj
10
XXVI Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności, Sztum
10
Gryfiński Transgraniczny Festiwal Biegowy, Gryfino
10
2. Gryfiński Transgraniczny Festiwal Biegowy, Gryfino
Sobota, 07 Maj
10
II Tworogowska dycha po trowie, Tworog
10
XXXII Chojnickie Biegi Strażackie, Chojnice
10
Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim, Gdynia
10
Accreo Ekiden, Warszawa
10
Bieg Jubileuszowy z okazji 1050 rocznicy Chrztu Polski, Brzesko
10
XIV Bieg Skawiński, Skawina
Niedziela, 08 Maj
10
Szybko po Woli 2016 , Warszawa
10
4. Bieg Wegański, Warszawa
10
5. Bieg 10 km Szpot Swarzędz, Swarzędz
10
Półmaraton Górski, Polanica Zdrój
10
II Bieg Instalatora, Bydgoszcz
Środa, 11 Maj
10
XXXIII Bieg im. Bł. E. Bojanowskiego w Piaskach, Piaski
Piątek, 13 Maj
10
Bieg Nocny na 10 km, Kraków
Sobota, 14 Maj
10
Bieg IT, Powsin k. Warszawy
10
Gliwicka Prowokacja Parkowa, Gliwice
10
IV Bieg o Puchar Rektora PPWSZ, Nowy Targ
10
V Towarzyski Półmaraton, Wilkowice k. Leszna
10
I Dycha Gryfa, Zaniemyśl
10
VI Półmaraton Szelkowski , Stary Szelków
10
TextilCross 2016, Łódź
10
I Bieg Charytatywny św. Goara, Gliwice
10
I Bieg Charytatywny DLA CIEBIE, Pobiedziska
10
Bieg Uliczny po Ziemi Makowskiej, Maków Podhalański
10
Mrozy w Biegu, Mrozy
10
XX Bieg Święców, Sławno
10
I Kozacka Dycha, Kaleje
10
Bieg Milowego Słupa, Konin
10
II Dynowska ZaDyszka, Dynów
10
II Maraton Podhalański, Nowy Targ
10
III Bieg Rycerski, Świecie
Niedziela, 15 Maj
10
X Bieg Wiosenny - Polska Biega, http://www.spla.com.pl/
10
I Bieg Boguchwała – Wisłoczysko 2016, Boguchwała
10
I Memoriał Zbigniewa Majewskiego w Biegach Przełajowych, Drzonków
10
2. Wrocławski Bieg Akademicki, Wrocław
10
Borówiecka ZaDyszka, Borówiec
10
I Bieg Kazimierski im. Jana Pawła II, Kazimierz Dolny
10
VII Działoszyńska Dziesiątka, Działoszyn
10
IV Rakszawski Ćwierćmaraton im. Jana Pawła II, Rakszawa
10
Bukowski Bieg Mieszka I, Buk
10
21. Ogólnopolski Bieg im. Alojzego Graja, Łobeżnica
Środa, 18 Maj
10
Grand Prix Żoliborza Bieg 2, Warszawa
Czwartek, 19 Maj
10
ITMBWieczorem #27, Kraków
Piątek, 20 Maj
10
II Zadyszka u Sobieskiego, Gorzów
Sobota, 21 Maj
10
V Górska Majówka o Puchar Czanieckich Makaronów, Bielsko-Biała
10
Bieg Mam, Warszawa
10
V Zielona Dycha, Oświęcim
10
III Bieg Pamięci Żołnierzy Grupy Kampinos AK, Leszno
10
VII Bieg Czerniejewski, Czerniejewo
10
Bieg 16 Zakrętów, Golczewo
10
VI Bieg Cichociemnych, Krusze
10
VII Kwidzyński Bieg Papiernika, Kwidzyn
10
XXVIII Bieg Baborowa im. Edwarda Gorczyńskiego, Baborów
10
III Bieg po zdrowie, Mazańcowice
10
I Rajd Śladami Warcisława, Warcino
10
Bieg "Zdroje Piwnicznej", Wierchomia
10
I Bieg Trzech Sznek, Puszczykowo
10
IV Bieg Nadziei, Środa Wielkopolska
10
II Bieg Memoriałowy Im. Piotra Szwajkowskiego, Bojadły
10
VI Bieg Uliczny im. Arkadego Fiedlera, Bolewice
10
XXII Bieg o Memoriał Michała Stryczyńskiego, Dolsk
10
II Bieg Kresowy, Bystrzyca k. Oławy
10
Bieg Po Nowe Biegasz Pomagaj, Łódź
10
II Bieg Wadowicki, Wadowice
10
II Bieg Republiki Sławkowskiej, Sławków
10
I Otwarte Mistrzostwa Polski Rzemieślników w Biegach Przełajowych, Rybnik
10
IV Bieg Kwitnących Ogrodów, Kuchary Królewskie
10
III Dycha Głogowska 2016, Głogów Małopolski
Niedziela, 22 Maj
10
II Bieg Łomianek, Łomianki
10
PKO Bydgoski Festiwal Biegowy, Bydgoszcz
10
2. Ekobieg, Szczecin
10
XIV Bieg Wenedów, Koszalin
10
II Bieg w Niewiadowie, Niewiadów
10
Puchar Gdyni "Kamienna Góra", Gdynia
10
Rzepakowa Dycha, Chełmiec
10
3R PWSZ dla Regionu, Rydzyna
10
Bukowice Run - Bieg Źródlany, Zagórze
10
Zdzieszowice Półmaraton, Zdzieszowice
10
ekoSTART Warmia i Mazury 2016, Nowa Wieś
10
20. Cross Trzeźwości, Suchowola
10
16. Europejskie Biegi Uliczne, Bolesławiec
10
4. Kurdeszowska (Za)Dyszka, Kostrzyn Wielkopolski
10
X 10 Artemisu, Wrocław
10
10-tka Myśliborska, Myślibórz
10
III Bieg Po Złote Jabłko, Chotomów
Czwartek, 26 Maj
10
III Czernicki Bieg Uliczny, Czernica
Sobota, 28 Maj
10
Tczew, "SILGAN Ćwierćmaraton", Tczew
10
Jantarowy Przełaj , Jantar
10
4. Bieg Konopielki, Juchnowiec Dolny
10
Cross Dzikiej Żaby, Poznań
10
II Lisewski Bieg Jaszczurczy, Lisewo
10
III Puchar Wyspy Giżyckiej, Giżycko
10
3. Cross Błędowa, Dąbrowa Górnicza
10
II Trzciński Bieg Wzdłuż Murów, Trzcińsko-Zdrój
10
10 Bieg św. Urbana, Strzebiń
10
III Wyszyńska Dziesiątka, Wyszyna
10
14. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run, Łódź
10
V Maraton Roztoczański, Lubaczów
Niedziela, 29 Maj
10
IV Podkowiańska Dycha, Podkowa Leśna
10
Terenowa Masakra, Bydgoszcz
10
III Bieg Wolności, Pruszków
10
IV Edycja Prusice Biegają etap 5, Prusice
10
Bieg Stefana Czarnieckiego, Tykocin
10
3. Dębicka Dziesiątka z Tikkurila, Dębica
10
Festiwal Biegowy - "Z biegiem Wisły", Annopol
10
Bieg dla Maćka, Wrocław
10
24. Bieg Fiata, Bielsko Biała
10
V Ćwierćmaraton Bielika, Kołbaskowo
10
4. Bieg Swoszowicki, Kraków
10
V Wolsztyńska Dziesiątka, Wolsztyn
10
37. Bieg Krotosa, Krotoszyn
10
II Leśna Dziesiątka, Żytno
10
Bieg o Koronę Księżnej Dąbrówki, Dąbrówka
10
XXIII Ogólnopolski Bieg Tura im. Henryka Pliszki, Człuchów
Czwartek, 02 Czerwiec
10
ITMBWieczorem #30, Kraków
Sobota, 04 Czerwiec
10
Piastowska Piętnastka, Wrocław
10
ELWID X Integracyjny Bieg Klimontowski, Klimontów
10
Biegowy Klasyk w Arturówku, Łódź
10
IV Veolia Ursus Biega, Warszawa
10
V Bieg Szlakiem Krutyni, Gałkowo
10
Bieg PoWoli, Poznań
10
VI Bieg Szlakiem Króla Zygmunta Starego, Kozienice
10
III Bieg do Źródeł, Gdańsk
10
VI Bieg Koziołków, Kędzierzyn-Koźle
10
III Bieg Uniwersytecki, Olsztyn
10
Bieg 7 Mostów, Łęknica
10
Bieg Gryfitów, Gryfów Śląski
10
XXXVI Trzebiatowska 10, Trzebiatów
10
V Siemiatycka Wieczorna Dycha, Siemiatycze
10
VI Bieg im. Władysława Hrabiego Zamoyskiego, Palenica Białczańska
10
IV MosirGutwinRun 2016 - 2. runda, Ostrowiec Świętokrzyski
10
Bieg Wdzięczności, Warszawa
10
Biegaj w Siechnicach, Siechnice
10
CrossRun, Piekoszów
10
XXVIII Ożarowski Bieg im. Janusza Kusocińskiego, Ożarów Mazowiecki
10
11 Bieg Filipidesa, Pasłęk
10
Dycha Kowalewska, Kowalewo Pomorskie
10
Biegnij Warszawo Nocą, Warszawa
10
III Bieg Zdobywców Orlich Gniazd, Podzamcze
Niedziela, 05 Czerwiec
10
Leśne Run Lato 2016, Zabrze
10
3. Activus Run, Szreniawa
10
I Jarocińska Dziesiątka o Puchar Burmistrza Jarocina, Jarocin
10
II Wyszkowska Dycha, Wyszków
10
VII Gliwicki Bieg Uliczny, Gliwice
10
10K Wiązowna Trail, Wiązowna
10
Kolbuszowska Dycha, Kolbuszowa
10
II Szczycieńska Dycha JURUNDA, Szczytno
10
III Redzki Bieg, Reda
10
II Bieg o Puchar ROCKWOOL, Cigacice
10
IX Bieg Truskawki, Truskaw
10
XXIII Bieg Krzepkich, Krzepice
10
Bieg Barana, Skrudzina
10
XXII Bieg Łagowskiego Lata, Łagów
10
Bieg Papieski, Pelplin
10
XXIV Biegi Ekologiczne, Urszulin
10
VII Gdański Bieg Lekarzy, Gdańsk
10
V Bieg o Puchar Wójta Gminy Goworowo, Goworowo
10
1. Dyszka Pięciu Stawów, Janków Przygodzki
10
Bydgoski Bieg Przedsiębiorców, Bydgoszcz
10
Runner’s World Super Bieg Interferie RUN, Świeradów Zdrój
10
V Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza, Pszczyna
10
Iławski Bieg na Dychę, Iława
10
Bieg Radłowa - czerwiec, Brzeźnica k. Radłowa
10
Puszcza Run, Trzebinia
10
Wałbrzych Półmaraton Górski, Wałbrzych
10
II Poddębicki Bieg Bez Barier, Poddębice
10
24. Ogólnopolskie Biegi Ekologiczne, Urszulin
10
III Dycha nad Regą memoriał im. Wojtka Pismenki, Świdwin
Piątek, 10 Czerwiec
10
Bieg Sylwana 2016, Lubliniec
Sobota, 11 Czerwiec
10
7. Żmigrodzki Bieg Smoka, Żmgród
10
18. Bieg Olka, Wyrzysk
10
III Bieg Szerszenia, Oleśnica
10
II Nocna Dycha Kopernikańska, Toruń
10
IX Bieg Marszałka, Sulejówek
10
Diabelska Dycha, Jasień
10
IV Sucholeska Dziesiątka Fightera o puchar Wójta, Suchy Las
10
III Bieg Burzyński im.prof. Jana Sajdaka z Regatta, Tuchów
10
Gostyniński Bieg Zamkowy, Gostynin
10
XIV Bieg o Puchar Burmistrza Wołczyna, Wołczyn
10
ECO CIDRY CROSS, Radzionkowo
10
Biegaj w Niemczu, Niemcz
10
V Bieg Akademii Górniczo-Hutniczej, Kraków
10
IV Bieg po Zdrowie, Poznań
10
Leśna ZaDyszka w Szulmierzu, Szulmierz
10
Kaszubski Bieg Lesoków, Szemud
10
II Puchar Gór Świętokrzyskich, Krajno
10
IV Smolecka (Za)Dyszka, Smolec
Niedziela, 12 Czerwiec
10
XXXVII Międzynarodowy Bieg Pięciu Stawów, Myszków
10
IV Edycja Prusice Biegają etap 6, Prusice
10
V Rodzinny Piknik Biegowy "Biała Biega", Biała Podlaska
10
Bieg po zdrój, Jaworze
10
3 Bieg Burzyński im.prof Jana Sajdaka, Burzyn
10
IV Bieg Nyski, Nysa
10
WRO RUNWAY RUN - nocny bieg po lotnisku, Wrocław
10
3. Bieg Sądeczan, Stary Sącz
10
VIII Legionowska Dycha, Legionowo
10
Szczęśliwa Dziesiątka Lubuski Festiwal Wolontariatu, Sucha
10
4. Dycha na Piątkę, Piatkowisko
10
Aktywna Gmina - Sportowy Niechlów, Niechlów
10
Ćwierćmaraton Bociana, Szczecin
10
II Bieg do Serca, Kłodzko
Czwartek, 16 Czerwiec
10
ITMBWieczorem #33 , Kraków
Piątek, 17 Czerwiec
10
Nocny Bieg Świętojański z PKO Bankiem Polskim, Gdynia
10
32. Memoriał Bogusława Psujka, Oleśnica
Sobota, 18 Czerwiec
10
Zamczyska Trail, Rymanów Zdrój
10
XIII Radziejowski Bieg Południowy, Radziejów
10
Moc Kupały, Olsztyn
10
FOUR Colours GRAND PRIX Inowrocław, Inowrocław
10
X Międzynarodowy Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę, Stargard Szczeciński
10
Krakowski Bieg Świetlików - Lato, Kraków
10
V Tarnogórski Bieg Przełajowy, Tarnowskie Góry
10
XIV Bieg o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Glinojeck, Glinojeck
10
Bieg Politechniki, Koszalin
10
VI Stęszewski Bieg Przełajowy, Stęszew
10
IV Bieg Pokój i Dobro, Lubartów
10
Strzałkowo - dobry kierunek, Strzałkowo
Niedziela, 19 Czerwiec
10
FORMOZA Challenge, Oborniki
10
Szybko po Woli 2016 - bieg 4, Warszawa
10
III Nadwarciańska Dycha, Gorzów Wielkopolski
10
III Bieg Wyrski, Wyry
10
Bieg Uliczny Tolerancja na Sportowo, Oświęcim
10
Grand Prix Zwierzyńca 2016 - bieg 5/5, Białystok
10
18. Ogólnopolski Bieg Uliczny "Nowogrodzka Dziesiątka", Nowogrodziec
10
XIV Ogólnopolski Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta Bukowna, Bukowno
10
Biegowe 4 Pory Roku, Bydgoszcz
10
Festiwal Biegowy O Puchar Starosty Wodzisławskiego, Wodzisław Śląski
10
II Wroniecka Dycha, Wronki
10
Bieg im. Janusza Sidły, Katowice
10
Bieg Napoleoński, Szabda
Piątek, 24 Czerwiec
10
Nocne Przesilenie, Chojnice
Sobota, 25 Czerwiec
10
VII Bieg im. Ujskich Powstańców Wielkopolskich, Ujście
10
Czas Na Sport, Zielona Góra
10
I Bieg Brühla, Brody
10
V Bieg Janowicki, Janowice Wielkie
10
XII Bieg Świętojański o Puchar Burmistrza Międzychodu, Międzychód
10
1. Szczytniański Bieg Liczyrzepy, Szczytna
10
Bieg Nocny Marek, Marki
10
II Nocny Bieg Świętojański, Sielinko
10
IV Bieg Piotr i Paweł, Poznań
10
Ciechanowskie Święto Biegania, Ciechanów
10
VIII Bieg Sokoła, Sokołów Małopolski
10
XIII Dziesiątka Unisławska, Unisław
10
II Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego, Konstancin-Jeziorna
10
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - sezon III - bieg 6, Gliwice
10
3. Mielnicka Dycha, Mielnik
10
CrossRun, Kielce
10
VI Bieg Trzech Wież, Prusice
10
Ciechanowski Półmaraton, Ciechanów
10
II Nocny Bieg Świętojański, Poznań
Niedziela, 26 Czerwiec
10
2. Grodziskie Biegi Rodzinne, Adamowizna
10
V Bieg Uliczny Karbonalia 2016, Bogatynia
10
Biegamy z OSM Piątnica, Piątnica
10
VIII Bieg Piekarczyka, Elbląg
10
IV Radomszczański Bieg Uliczny, Radomsko
10
III Janczewska Dziesiątka o Miecz Kasztelana Santockiego, Janczewo
10
VII Bieg Uliczny Biegiem przez Platerów, Platerów
10
II Bieg na Brzankę, Olszyny
Sobota, 02 Lipiec
10
XIV Bieg Opolski im. Rodła, Opole
10
Hunt Run - Polowanie na Biegaczy, Bałtów
10
III Janikowska Dyszka, Janikowo
Niedziela, 03 Lipiec
10
III BIEG KU CZCI BŁOGOSŁAWIONEGO dr EDWARDA GRZYMAŁY, Sadowne
Sobota, 09 Lipiec
10
I Górski Bieg Miłków, Miłków
10
II Nocny Bieg z Gwiazdami, Wodzisław Śląski
10
V Bieg nad Jeziorem Rożnowskim, Gródek nad Dunajcem
Niedziela, 10 Lipiec
10
IV Bieg do Herbacianego Domku, Warszawa (Park Bródnowski)
10
XXIII Bieg Szlakiem Marii Konopnickiej, Jedlicze
10
Bieg nad Jeziorem Rożnowskim, Gródek nad Dunajcem
10
35. Bieg o Złoty Kłos, Kołaczkowo
Niedziela, 17 Lipiec
10
V Bieg do Herbacianego Domku, Warszawa (Park Bródnowski)
10
BIEG ZAMOYSKIEGO KÓRNIK, Kórnik
10
III BIEG DOBCZYCKI, Dobczyce
10
III Bieg Dobczycki, Dobczyce
Sobota, 23 Lipiec
10
V Półmaraton Puchar Krotoski-Cichy wokół jeziora Chrzypskiego, Chrzypsko Wielkie
10
VI Bieg Kamienny, Koszwice
10
16. Bieg Uliczny św. Jakuba, Lębork
10
26. Bieg Powstania Warszawskiego, Warszawa
Niedziela, 24 Lipiec
10
Bielawa Półmaraton Górski, Bielawa
Sobota, 30 Lipiec
10
VI Bieg do Herbacianego Domku, Warszawa (Park Bródnowski)
10
Silesian Highland Marathon, Powiat Będziński, Nowa Wieś
10
21. Ogólnopolski Bieg ku Słońcu, Dżwirzyno
Niedziela, 31 Lipiec
10
IV Edycja Prusice Biegają etap 7, Prusice
10
III Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy - Dąbki 2016, Dąbki k.Darłowa
Sobota, 06 Sierpień
10
Dymarkowe Biegi Górskie, Nowa Słupia
10
23. Bieg św. Dominika, Gdańsk
Niedziela, 07 Sierpień
10
Letni Bieg Piastów, Jakuszyce
10
30. Bieg Przyjaźni, Widziszewo
10
10 Międzynarodowy Bieg Wodzisławski, Wodzisław Śląski
10
III Gryficka Dziesiątka, Gryfice
Środa, 10 Sierpień
10
I Bieg nad Kanałem Żerańskim, Warszawa
Sobota, 13 Sierpień
10
Tatrzański Festiwal Biegowy, Zakopane
10
XII Bieg Katorżnika, Lubliniec
Niedziela, 14 Sierpień
10
7. Bieg na Wielką Sowę, Ludwikowice Kłodzkie
10
Międzynarodowy bieg im S. Stasica, Brody
10
II Urodzinowa Działdowska Dycha, Działdowo
Czwartek, 18 Sierpień
10
VII Bieg do Herbacianego Domku, Warszawa /Park Bródnowski/
Sobota, 20 Sierpień
10
II Bieg na zakończenie Lata, Wągrowiec
10
3. Bieg Niezłomnych, Sobótka
Niedziela, 21 Sierpień
10
Biegiem na Zakrzówek!, Kraków
10
Łubianka Grand Prix Cross 2016 o Puchar Wójta Gminy Łubianka, Warszewice
10
Ustecka Dziesiątka z Hakiem, Ustka
Piątek, 26 Sierpień
10
Goniacka Białka Tatrzańska, Białka Tatrzańska
Sobota, 27 Sierpień
10
31 Kostrzyńska Dziesiątka, Kostrzyn
10
VI Bieg Fabrykanta, Łódź
10
IV Międzychodzka Dziesiątka z Pompą, Międzychód
Niedziela, 28 Sierpień
10
37. PKO Półmaraton Szczecin, Szczecin
10
IV Edycja Prusice Biegają etap 8, Prusice
10
I Skierniewicki Bieg im. Edmunda Jaworskiego, Skierniewice
10
13 Bieg Namysłowian, Namysłów
10
Olsztyn Biega!, Olsztyn
10
I Dycha Ziemi Opatowskiej, Opatów
10
XXXV Ogólnopolski Bieg Kazimierzowski w Pyzdrach, Pyzdry
10
Dycha Siekiernika Jubileuszowa Edycja X Biegu „Pożegnanie Lata” Krościenko Wyżne, Kroscienko Wyzne
Środa, 31 Sierpień
10
VIII Bieg do Herbacianego Domku, Warszawa (Park Bródnowski)
Sobota, 03 Wrzesień
10
I Wąbrzeska Dziesiątka, Wąbrzeźno
10
4 Bieg Centaura, Biały Bór
10
Grand Prix Warszawy - bieg 5, Warszawa
10
3. Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych, Mińsk Mazowiecki
10
1 Bieg CROS-MOL , Bytom
10
III Bieg Dożynkowy, Nowa Wieś Wielka
Niedziela, 04 Wrzesień
10
XI Radomski Maraton Trzeźwości, Radom
10
Bieg Radłowa, Brzeźnica
10
Parkowy Półmaraton, Chorzów
10
IX Bieg Koguta, Oława
10
III Półmaraton Bielsk, Bielsk Podlaski
10
I Braniewski Bieg Hozjusza, Braniewo
10
XIX Choszczeńska Dziesiątka, Choszczno
10
Żyrardów w Biegu, Żyrardów
10
Biegaj z nami w Kutnie, Kutno
Czwartek, 08 Wrzesień
10
ITMBWieczorem #51, Kraków
10
IX Bieg do Herbacianego Domku, Warszawa (Park Bródnowski)
Sobota, 10 Wrzesień
10
VIII Frog Race - Zawody Biegowe w Żabieńcu, Żabieniec
10
V Memoriał im. H.Warwasa, Kleczew
10
Rozbiegana Gmina - Marciszów 2016, Marciszów
10
54. Bieg Westerplatte, Gdańsk
10
II Zielona Wierzchosławicka Dycha, Wierzchosławice
10
VI Chyża Dziesiątka, Nowy Tomyśl
10
V Nocny Bieg Uliczny, Czerwionka-Leszczyny
10
VI Bieg Wisły, Warszawa
Niedziela, 11 Wrzesień
10
I Chodzieska Za-Dyszka, Chodzież
10
RockRun Jarocin, Jarocin
10
IV Bieg 10 Profi, Ostrzeszów
Piątek, 16 Wrzesień
10
CrossRun, Masłów
Sobota, 17 Wrzesień
10
Oriento Expresso, Miedzichowo
10
Maraton wokół Jeziora Sulejowskiego, Sulejów
10
3. Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych, Mińsk Mazowiecki
10
III Bieg o Złotą Górę, Zielona Góra
10
Grand Prix Warszawy - bieg 6, Warszawa
10
I Srebrna Dziesiątka, Olkusz
10
Bieg IT, Wrocław
10
3. Bieg o Żywą Świnię, Giełczyn
10
20. Międzynarodowy Bieg Uliczny "O Sztachetkę", Płoty
10
14. Ogólnopolski Bieg Uliczny Służb Mundurowych, Głuchołazy
10
VI Bieg Uliczny Jastrzębska Dziesiątka, Jastrzębie-Zdrój
Niedziela, 18 Wrzesień
10
Szybko po Woli 2016 - bieg 5, Warszawa
10
6. Top Auto Białystok Biega, Białystok
10
Biegowe 4 Pory Roku, Bydgoszcz
10
8 Bytomski Półmaraton, Bytom
10
IV Iłżecki Półmaraton, Iłża
10
III Makoska Dycha, Makoszyn
10
Pokonaj Focha IV, Skawina
10
4. Sobótczańska Dziesiątka, Sobótka
Środa, 21 Wrzesień
10
X Bieg do Herbacianego Domku, Warszawa (Park Bródnowski)
Czwartek, 22 Wrzesień
10
ITMBWieczorem #54, Kraków
Sobota, 24 Wrzesień
10
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa, Gliwice
10
IV Barcin Biega, Barcin k. Bydgoszczy
10
V Lidzbarski Bieg Przełajowy, Lidzbark Warmiński
10
III Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw, Gniew
10
14. Mikołowski Bieg Uliczny, Mikołów
10
Wildecka Dziesiątka - edycja jesienna #2, Poznań
10
11. Biegi Uliczne "Malanowska Jesień", Malanów
10
3. Bielański Bieg Rodzinny, Bielany Wrocławskie
10
V Biegi Harcownika, Jelcz-Laskowice
10
zaBIEGaj o FUNdusze, Poznań
10
Memoriał Wolińskiego, Skarżysko-Kamienna
Niedziela, 25 Wrzesień
10
IV Przemyska Dycha, Przemyśl
10
XXIV Międzynarodowy Bieg Uliczny, Knurów
10
IV MosirGutwinRun 2016 - 5. runda, Ostrowiec Świętokrzyski
10
Terenowa Masakra, Bydgoszcz
10
IV Edycja Prusice Biegają etap 9, Prusice
10
Łubianka Grand Prix Cross 2016 o Puchar Wójta Gminy Łubianka - bieg 9, Warszewice
10
Ludwikowice Kłodzkie Półmaraton Górski, Ludwikowice Kłodzkie
10
XXXVIII Bieg Jesienny im.red. Tomasza Hopfera, Parzymiechy
10
Chechło Run, Trzebinia
10
4 Hochland Półmaraton Doliną Samy, Kaźmierz
10
34. Międzynarodowy Bieg im. Tadeusza Zielińskiego, Trzcianka
10
Sądecka Dycha o Puchar Newagu, Stary Sącz
10
V Bieg Wzgórz Strzelińskich, Strzelin
Środa, 28 Wrzesień
10
XI Bieg do Herbacianego Domku, Warszawa (Park Bródnowski)
Sobota, 01 Październik
10
Górski Półmaraton Ślężański, Sobótka
10
IX Maraton Lubsko Biega, Lubsko
10
III Półmaraton z Biegiem Kwisy, Leśna
10
XXII Biegi Uliczne pamięci Generała Franciszka Kleeberga, Kock
10
3. Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych - Bieg 3, Mińsk Mazowiecki
10
40. Jublieuszowy Bieg Maćka, Koźmin Wielkopolski
10
I Bieg Traktora pod Patronatem Wójt Gminy Kwidzyn, Nowy Dwór
10
Bieg Uniwersytetu Medycznego 2016, Wrocław
10
Grand Prix Warszawy 7, Warszawa
10
26. Bieg o Puchar Burmistrza Żywca, Żywiec
10
36. Bieg Podzamcze, Wałbrzych
10
IV Energetyczna Dycha, Kozienice
10
Zielonogórskie Biegi Górskie Rollercoaster, Zielona Góra
10
I Wiszeńska (za)Dyszka, Wisznia
10
31. Bieg Chłapowskiego, Turew
10
IV Bieg po Głębokich Dołach, Książenice
10
25. Bieg Kociewski z Polpharmą, Starogard Gdański
10
IV Bieg Przełajowy Służb Mundurowych i Sympatyków, Drzonków
10
FOUR Colours GRAND PRIX Inowrocław - Orange Run, Inowrocław
10
VI Dziesiątka Lwówecka, Lwówek
10
II Bieg Dąbrowskiego, Zielonka
Niedziela, 02 Październik
10
Bieg Radłowa, Brzeźnica
10
Forest Challenge, Długie
10
II Rydzowa 10, Wysowa-Zdrój
10
XXVIII Ogólnopolski Bieg Uliczny, Biłograj
10
IV Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów poległych w 1920 r., Susk Stary
10
4 Biegamy z Sercem dla dzieci z Domu Dziecka, Gliwice
10
II Dycha Strażacka, Skuły
10
Biegnij Warszawo, Warszawa
10
Korona Ziemi Przasnyskiej, Przasnysz
10
Pierwsza Dycha do Maratonu, Lublin
10
Bieg Pamięci Powstańczej Warszawy, Piastów
10
XXXVI Międzynarodowy Bieg Uliczny Ptolemeusza, Kalisz
10
6. Grójecka Dycha, Grójec
10
Żarowskie Biegi Strefowe, Żarów
10
XV Bieg im. Kajetana Bągorskiego, Sępólno Krajeńskie
10
III Toyota Nowogardzki Bieg Uliczny, Nowogard
10
VI Dycha Drzymały, Rakoniewice
10
I Bieg o Skarb Średzki, Środa Śląska
10
Bieg "Wiejska 10-ka", Nowogródek Pomorski
10
VI Otwarty Papieski Bieg Uliczny po szpik, Pniewy
10
Bieg po Szczęśliwą Podkowę, Jakubów
10
I Bieg o Skarb Średzki, Środa Śląska
10
Lubuski Festiwal Biegowy, Podlegórz
10
XtremeCHALLENGE, Biedrusko
Środa, 05 Październik
10
XII Bieg do Herbacianego Domku, Warszawa (Park Bródnowski)
Czwartek, 06 Październik
10
ITMBWieczorem #57, Kraków
10
20. Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa, Lubliniec
Sobota, 08 Październik
10
SKYWAYRUN Military 2, Mińsk Mazowiecki
10
I Bieg Szlakiem Legend Gminy Ciepłowody, Ciepłowody
10
II Niemodlińska Dycha, Niemodlin
10
Bieg im. Marka Kotańskiego, Częstochowa
10
I Górski Bieg Miłków, Miłków
Niedziela, 09 Październik
10
Bieg Siedmiu Róż, Czerwonka Włościańska
10
MultiBieg - Biegnę by pomóc!, Gierałtowice
10
V TUMSKA DYCHA, Płock
10
Insurance&Reinsurance Run powered by ForPro, Warszawa
10
V Tumska Dycha, Płock
10
XXV Tarnowski Bieg Leliwitów, Tarnów
10
Długa Dyszka, Długołęka
10
Świeradów-Zdrój Półmaraton Górski, Świeradów-Zdrój
Wtorek, 11 Październik
10
Instal półmaraton ITMBW Kraków, kraków
Środa, 12 Październik
10
XIII Bieg do Herbacianego Domku, Warszawa (Park Bródnowski)
Piątek, 14 Październik
10
38. Ogólnopolski Ćwierćmaraton Policki, Police
Sobota, 15 Październik
10
Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich, Dziewicza Góra
10
3. Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych - Bieg 4, Mińsk Mazowiecki
10
Grand Prix Warszawy - bieg 8, Warszawa
10
II Licheński Bieg w hołdzie św. Janowi Pawłowi II, Licheń Stary
10
Bieg Uliczny "Lubańskie Biegowisko", Lubań
10
XXI Bieg Niepodległości, Skrwilno
10
III Bieg Papieski, Ćmielów
10
Bieg Trzech Wzgórz, Wrocław
Niedziela, 16 Październik
10
MTZ Bieg Gregiorioviusa z BS, Nidzica
10
Łubianka Grand Prix Cross 2016 o Puchar Wójta Gminy Łubianka - bieg 10, Łubianka
10
Gdynia Hard Run, Gdynia
10
XXXI Barbórkowy Bieg o Lampkę Górniczą, Lubin
10
Jelenia Góra Biega 2016, Jelenia Góra
10
XIV Bieg Pułaskiego, Warka
10
Grand Prix Granicy Warmii i Mazur - bieg 6, Nidzica
10
IX Żorski Bieg Uliczny, Żory
10
II Pyra Party Blisko Warty, Puszczykowo
10
2. Cross Górski po Zielonym Lesie, Żary
10
X Ekologiczny Bieg do Gorących Źródeł, Uniejów
10
THE CASTLE RUN, Wałbrzych zamek Książ
Środa, 19 Październik
10
XIV Bieg do Herbacianego Domku, Warszawa /Park Bródnowski/
Czwartek, 20 Październik
10
ITMBWieczorem #60, Kraków
Sobota, 22 Październik
10
Paczkowski Bieg Papieski, Paczków
Niedziela, 23 Październik
10
Cross Sułkowskiego, Boszkowo-Letnisko
10
4. Activus Run, Szreniawa
10
VIII Adamowska Dziesiątka, Adamów
10
BiegamBoLubię LASY Jesienią, Chojnów
10
I Golejowska Dycha, Staszów
10
36 Międzynarodowy Bieg Warciański, Koło
10
XIII Memoriał Stefana Mielczarka, Jawor
10
54. Bieg Republiki Ostrowskiej, Ostrów Wielkopolski
10
I Nocny Bieg po Lotnisku w Białej Podlaskiej, Biała Podlaska
10
Toruń Marathon, Toruń
10
III Półmaraton Gliwicki, Gliwice
Środa, 26 Październik
10
XV Bieg do Herbacianego Domku, Warszawa /Park Bródnowski/
Sobota, 29 Październik
10
I Nocny Bieg Pamięci Bohaterskich Lotników Podlasia, Biała Podlaska
10
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - sezon III - bieg 10, Gliwice
Niedziela, 30 Październik
10
IV MosirGutwinRun 2016 - 6. runda (FINAŁ), Ostrowiec Świętokrzyski
10
IV Edycja Prusice Biegają etap 10, Prusice
Środa, 02 Listopad
10
XVI Bieg do Herbacianego Domku, Warszawa (Park Bródnowski)
Czwartek, 03 Listopad
10
ITMBWieczorem #62, Kraków
Sobota, 05 Listopad
10
VI Bieg Pamięci, Warszawa
10
III Grand Prix Trzemeszna - Bieg 1, Gołąbki
10
IV BiegamBoLubię Bez Granic Gubin-Guben, Gubin
Niedziela, 06 Listopad
10
Tarnowska Dyszka, Tarnów
10
Bieg Radłowa - listopad, Brzeźnica
10
9. Bieg Niepodległości, Kielce
10
VI Bieg Otwocki, Otwock
10
27. Ogólnopolskie Uliczne Biegi Niepodległości, puławy
Piątek, 11 Listopad
10
Bieg Niepodległości 2016, Elbląg
10
II Biecki Bieg Służb Mundurowych i nie tylko, Biecz
10
Ostrowieckie Biegi Niepodległości 2016, Ostrowiec Świętokrzyski
10
1 Poznański Bieg Niepodległości, Poznań
10
III Zakopiański Bieg Niepodległości, Zakopane
10
Bieg Niepodległości z wąsem, Wrocław
10
V Górski Bieg Niepodległości o Puchar Wójta Gminy Nowa Ruda, Świerki
10
II Krostoszowicki Bieg Niepodległości, Krotoszowice
10
IV Bieg Niepodległości, Rytro
10
XXVIII Bieg Niepodległości, Warszawa
10
6. Luboński Bieg Niepodległości, Luboń
10
VII Bieg Niepodległości, Oborniki
10
16. Bieg Niepodległości w Białymstoku, BIałystok
10
5. Bieg Niepodległości, Żagań
10
4 PKO Bieg Niepodległosci, Rzeszów
10
1. Chełmski Bieg Niepodległość, Chełm
10
27 Bieg Niepodległości w Turku, Turek
10
I Bieg Niepodległości w Poznaniu, Poznań
10
XXV Bieg Niepodległości, Czechowice-Dziedzice
10
Słupski Bieg Niepodległości, Słupsk
10
III Bieg Uliczny św. Marcina, Kępno
10
XXVIII Goleniowska Mila Niepodległości, Goleniów
10
Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim, Gdynia
10
XXVII Bieg Legionów, Ustroń
10
Silesia Run - Niepodległościowa Dziesiątka, Jastrzębie-Zdrój
10
Bieg Niepodległości, Warszawa
Sobota, 12 Listopad
10
Jesienne Święto Biegów, Ogonki
Niedziela, 13 Listopad
10
XVII Bieg do Herbacianego Domku, Warszawa /Park Bródnowski/
10
V Grand Prix Krakowa 1/5, Kraków
Czwartek, 17 Listopad
10
ITMBWieczorem #65, Kraków
Sobota, 19 Listopad
10
Puchar Trójmiasta, http://www.mosir.sopot.pl/
Niedziela, 20 Listopad
10
XVIII Bieg do Herbacianego Domku, Warszawa (Park Bródnowski)
10
Bieg Drogą S5, Gniezno
Sobota, 26 Listopad
10
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - sezon III - bieg 11, Gliwice
10
Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich, Dziewicza Góra
10
II Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy Siemiątkowo, Siemiątkowo
Niedziela, 27 Listopad
10
XIX Bieg do Herbacianego Domku, Warszawa /Park Bródnowski/
10
Żorski Półmaraton Leśny, Żory
10
IV Edycja Prusice Biegają etap 11, Prusice
10
Żorski Półmaraton Leśny, Żory
Sobota, 03 Grudzień
10
III Bieg Mikołajkowy Poznań, Poznań
10
III Bieg Mikołajkowy Legnica, Legnica
10
16. Ogólnopolski Bieg Mikołajkowy, Jarosławiec
10
16. Ogólnopolski Bieg Mikołajkowy, Postomino
10
Bieg Radłowa - grudzień, Brzeźnica k.Radłowa
Niedziela, 04 Grudzień
10
Bieg Mikołajkowy w Brzesku, Brzesko
10
BIEG MIKOŁAJOWY, WROCŁAW
10
Bieg Mikołajów, Poznań
10
XIV Półmaraton Świętych Mikołajów, Toruń
10
4. Bieg Mikołajkowy w Policach, Police
10
Łódzki Bieg Mikołajów, Łódź
10
Bieg Mikołajowy, Wrocław
Wtorek, 06 Grudzień
10
Mikołajkowy Nocny Bieg Chomika, Warszawa
Sobota, 10 Grudzień
10
V Bieg Mikołajkowy, Kędzierzyn-Koźle
Środa, 14 Grudzień
10
XX Bieg do Herbacianego Domku, Warszawa (Park Bródnowski)
Sobota, 17 Grudzień
10
Regatta Winter Ultra Trail Małopolska, Pcim
10
Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich, Dziewicza Góra
10
III Grand Prix Trzemeszna - Bieg 2, Gołąbki k.Trzemeszna
10
Bitwa o Łódź - Druga Edycja Zimowa, Zgierz
Niedziela, 18 Grudzień
10
Biegowe 4 Pory Roku , Bydgoszcz
Środa, 21 Grudzień
10
XXI Bieg do Herbacianego Domku, Warszawa /Park Bródnowski/
Czwartek, 22 Grudzień
10
Czwartkowy Bieg Śledzia, Gdynia
Sobota, 24 Grudzień
10
VI Wigilijna Dycha, Gniezno
Wtorek, 27 Grudzień
10
Bieg Powstania Wielkopolskiego, Poznań
Środa, 28 Grudzień
10
Run Pro Sport 10k Gdynia Babie Doły - bieg 6, Gdynia
Czwartek, 29 Grudzień
10
ITMBWieczorem #74, Kraków
10
XXII Bieg do Herbacianego Domku, Warszawa
10
Czwartkowy Bieg Śledzia, Gdynia
Piątek, 30 Grudzień
10
XXXVII Biegi Sylwestrowe, Szydłów
Sobota, 31 Grudzień
10
32. Bieg Sylwestrowy, Łódź
10
Ogólnopolski Bieg Sylwestrowy, Golub-Dobrzyń
10
32. Uliczny Bieg Sylwestrowy, Trzebnica
10
13. Krakowski Bieg Sylwestrowy, Kraków
10
II Bieg Sylwestrowy, Jelcz-Laskowice
10
XIV Chrzanowski Bieg Sylwestrowy, Chrzanów
10
Sylwestrowy Bieg Mariankowy, Nowa Wieś Głubszycka
10
XL Bieg Sylwestrowy, Miały
10
Ogólnopolski Bieg Sylwestrowy, Golub-Dobrzyń
10
X Bieg Sylwestrowy im.Łucjana Różańskiego, Brzoza k. Bydgoszczy
10
I Bieg Sylwestrowy, Wiry
Niedziela, 01 Styczeń
10
II Noworoczny Bieg Tura, Bielsk Podlaski
Środa, 04 Styczeń
10
Bieg do Herbacianego Domku # 1 (23), Warszawa /Park Bródnowski/
Piątek, 06 Styczeń
10
Królewski weekend z królewskim dystansem 1/3, WARSZAWA
10
Bieg Trzech Króli, Częstochowa
Sobota, 07 Styczeń
10
XIV Zimowe Biegi Górskie Falenica 2017 - bieg 1, Falenica
10
Gołoborskie Górskie Biegi Bogdana Bali - bieg 3, Siedlce
10
II Zimowy Górski Bieg Miłków Bieg Noworoczny , Miłków
10
Królewski weekend z królewskim dystansem 2/3, Warszawa
Niedziela, 08 Styczeń
10
VI Karnawałowa Leśna Dziesiątka z BORTEXEM, Leśnictwo Kępino k. Wejherowa
10
III Bieg Nadodrzański, Racibórz
10
Królewski weekend z królewskim dystansem 3/3, Warszawa
Poniedziałek, 09 Styczeń
10
2. Bieg Szlakiem Powstania Styczniowego, Kopna Górna
Środa, 11 Styczeń
10
Bieg do Herbacianego Domku # 2 (24), Warszawa (Park Bródnowski)
Sobota, 14 Styczeń
10
Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich, Dziewicza Góra
10
V Walny Bieg Stowarzyszenia Visegrad Maraton Rytro, Rytro
10
III Grand Prix Trzemeszna - Bieg 3, Gołąbki k. Trzemeszna
10
Dwumaraton Olęderski 2016/2017 Weekend 3 z 5 - bieg 1, Sątopy
10
III Bieg Księżycowy Cross, Ozorków
10
Wesołe Biegi Górskie'2017, Warszawa-Wesoła
Niedziela, 15 Styczeń
10
III Bieg Zimowy po Wielkopolskim Parku Narodowym, Mosina
10
5. Bieg Wielkich Serc, Kraków
Środa, 18 Styczeń
10
Bieg do Herbacianego Domku # 3 (25), Warszawa /Park Bródnowski/
Sobota, 21 Styczeń
10
XIV Zimowe Biegi Górskie Falenica 2017 - bieg 2, Falenica
10
Gołoborskie Górskie Biegi Bogdana Bali - bieg 4, Siedlce
Niedziela, 22 Styczeń
10
Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza - bieg 4/6, Szczecin
Środa, 25 Styczeń
10
Bieg do Herbacianego Domku # 4 (26), Warszawa /Park Bródnowski/
Czwartek, 26 Styczeń
10
I Ty Możesz Biegać Wieczorem, Kraków
Sobota, 28 Styczeń
10
XIV Zimowe Biegi Górskie Falenica 2017 - bieg 3, Falenica
Niedziela, 29 Styczeń
10
Bieg Powstania Styczniowego, Mostki k.Suchedniowa
10
X Grand Prix Tychów w biegach długodystansowych - bieg 4, Tychy
10
POWSTAŃCZE BIEGI PRZEŁAJOWE „GRAND – PRIX POWIATU KOŚCIAŃSKIEGO ”, Kurza Góra/Kościan
Środa, 01 Luty
10
Bieg do Herbacianego Domku # 5 (27), Warszawa (Park Bródnowski)
Czwartek, 02 Luty
10
I Ty Możesz Biegać Wieczorem, Kraków
Sobota, 04 Luty
10
II Bieg Karnawałowy, Wrocław
10
III Grand Prix Trzemeszna - Bieg 4, Gołąbki k. Trzemeszna
Środa, 08 Luty
10
Karłowicka Pętelka #4, Wrocław
10
Bieg do Herbacianego Domku # 6 (28), Warszawa (Park Bródnowski)
Sobota, 11 Luty
10
IV Bieg Charytatywny "Biegniemy dla Wojtka", Mikołów
10
XIV Zimowe Biegi Górskie Falenica 2017 - bieg 4, Falenica
10
XVII Ogólnopolski Bieg Uliczny Grzmią Pod Stoczkiem Armaty, Stoczek Łukowski
10
Dwumaraton Olęderski 2016/2017 Weekend 4 z 5 - bieg 1, Jastrzębsko Stare
10
Gołoborskie Górskie Biegi Bogdana Bali - bieg 5, Siedlce
10
Trzecia Dycha do Maratonu, Lublin
10
Zimowy Bieg PIASTa, Wrocław
Niedziela, 12 Luty
10
II Powstańcze Biegi Przełajowe, Czempiń
10
4. Zimowa zaDyszka, Ostrów Wielkopolski
10
Dwumaraton Olęderski 2016/2017 Weekend 4 z 5 - bieg 2, Jastrzębsko Stare
10
Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza - bieg 5/6, Szczecin
10
3. Grodziski Bieg Par, Izdebno Kościelne
10
III Bieg Zimowy, Łomża
10
Bieg Walentynkowy - Jamneński Tour Biegowy, Koszalin
Środa, 15 Luty
10
Karłowicka Pętelka #5, Wrocław
10
Bieg do Herbacianego Domku # 7 (29), Warszawa /Park Bródnowski/
Sobota, 18 Luty
10
5 Cross Trzebnicki, Trzebnica
10
III Bieg Walentynkowy Poznań, Poznań
10
V Przesiecki Bieg Icemana, Przesieka
10
Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich, Dziewicza Góra
10
VII Bieg Górski Leszno-Grzybowo, Leszno
10
Bieg Walentynkowy, Poznań
10
Bieg Walentynkowy, Poznań
Niedziela, 19 Luty
10
IV Dadajowy Bieg Morsa, Biskupiec
10
VII Wildecka Dziesiątka, Poznań
Środa, 22 Luty
10
Karłowicka Pętelka #6, Wrocław
10
Bieg do Herbacianego Domku # 8 (30), Warszawa /Park Bródnowski/
Sobota, 25 Luty
10
Bieg Powstańca, Dobra k. Strykowa
10
II Maxcess Zimowy Cross - Pobiedziska 2017, Pobiedziska
10
XIV Zimowe Biegi Górskie Falenica 2017 - bieg 5, Falenica
10
Powstańcze Biegi Przełajowe, Krzywiń
Niedziela, 26 Luty
10
Zimowy Janosik, Niedzica
10
X Grand Prix Tychów w biegach długodystansowych - bieg 5, Tychy
10
Bieg Tropem Wilczym, Wrocław
10
BiegamBoLubię LASY Zimą, Zalesie Górne
10
Tropem Wilczym - Bieg i Marsz NW im. Zygmunta Góralskiego, Gąsawa
10
BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH Jadowniki, Jadowniki
10
BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH Jadowniki, Charzykowy
10
BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH Uniejów, Uniejów
10
Bieg Tropem Wilczym, Poznań
10
X Grand Prix Tychów w biegach długodystansowych - bieg 5, Tychy
10
Tropem Wilczym, Duszniki-Zdrój
10
Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Warszawa
Środa, 01 Marzec
10
Bieg do Herbacianego Domku # 9 (31), Warszawa /Park Bródnowski/
Sobota, 04 Marzec
10
city trail, Poznań
10
Dwumaraton Olęderski 2016/2017 Weekend 5 z 5 - bieg 1, Boruja Kościelna
10
Bieg Dębowy, Dąbrowa k/Mogilna
Niedziela, 05 Marzec
10
4 Dziesiątka WROACTIV, Wrocław
10
Dwumaraton Olęderski 2016/2017 Weekend 5 z 5 - bieg 2, Boruja Kościelna
10
X Bieg Kazików, Radom
10
VII Bieg im. Pawła Lorensa, Tychy
10
II Średzki Bieg Pamięci Żołnierzy Niezłomnych, Środa Wielkopolska
10
Pólmaraton 16 dni do wiosny, Sosnowiec
Środa, 08 Marzec
10
Bieg do Herbacianego Domku # 10 (32), Warszawa /Park Bródnowski/
Piątek, 10 Marzec
10
II Nocny Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Adama Boryczki, Wierzchosławice
Sobota, 11 Marzec
10
II Chwaszczyńska 10, Chwaszczno
10
Grand Prix Warszawy 2017, Warszawa
10
XIII Maniacka Dziesiątka, Poznań
Niedziela, 12 Marzec
10
Wrocławska Dycha, Wrocław
10
Bieg Wiosny, Chorzów
10
4. Bieg po Miód, Giełczyn
10
II Powstańcze Biegi Przełajowe, Śmigiel
10
3. myślenicki bieg uliczny, Myślenice
Środa, 15 Marzec
10
Bieg do Herbacianego Domku # 11 (33), Warszawa /Park Bródnowski/
Sobota, 18 Marzec
10
III Korona Wielkopolski etap 6, Olandia
10
Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich, Dziewicza Góra
10
XIV Zimowe Biegi Górskie Falenica 2017 - bieg 6, Falenica
10
II Bieg Jedności Kaszubów, Władysławowo
Niedziela, 19 Marzec
10
Bieg Stawiguda z Nadleśnictwem Jagiełek, Stawiguda
10
Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza - bieg 6/6, Szczecin
10
Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR, Pyrzyce
Środa, 22 Marzec
10
Karłowicka Pętelka #10, WROCŁAW
Sobota, 25 Marzec
10
7 Bieg o Złote Gacie /plus Nordic Walking/ , Brzeszcze
10
3 Bieg Kopernika, Rybnik
10
43. Cross Żagański o Puchar Wielkiej Ucieczki, Żagań
Niedziela, 26 Marzec
10
Cykl biegów z Dystansem z LAJKONIKIEM WZŁUŻ WISŁY, KRAKÓW
10
X Grand Prix Tychów w biegach długodystansowych - bieg 6, Tychy
10
Cross Błękitna Wstęga Balatonu 2017, Wodzisław Śląski
10
4. Harpagańska Dycha, Sosnowiec
10
XXXIII Bieg „ŚLADAMI WIOSNY”, Przemysław k. Sulęcina
Środa, 29 Marzec
10
Bieg do Herbacianego Domku # 12 (34), Warszawa /Park Bródnowski/
10
Karłowicka Pętelka #11, WROCŁAW
Sobota, 01 Kwiecień
10
Cross Run Chęciny, Chęciny
10
Go! Bieg, Wrocław
10
VII Karczewski Bieg Szlakami Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, Karczew
Niedziela, 02 Kwiecień
10
XXIV Biegi Żnińskie, Żnin
Środa, 05 Kwiecień
10
Karłowicka Pętelka #12, WROCŁAW
10
Bieg do Herbacianego Domku # 13 (35), Warszawa (Park Bródnowski)
Piątek, 07 Kwiecień
10
Przeganiamy Zimę z Baraniej Góry, Wisła
Sobota, 08 Kwiecień
10
2. Dziesiątka Babicka, Stare Babice
10
Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO, Wzgórza Dylewskie
10
FOUR COLOURS GRAND PRIX INOWROCŁAWIA, Inowrocław
10
XV Bieg Europejski, Gniezno
10
VI BIEG ZDOBYWCA GÓRY PARKOWEJ, Kamienna Góra
10
VI BIEG ZDOBYWCA GÓRY PARKOWEJ, Kamienna Góra
10
VI BIEG ZDOBYWCA GÓRY PARKOWEJ, Kamienna Góra
Niedziela, 09 Kwiecień
10
Bieg SGH, Warszawa
10
Czwarta Dycha do Maratonu, Lublin
10
VIII Bieg Raszyński, Raszyn
10
BiegamBoLubię LASY Wiosną, Zalesie Górne
10
IV Bieg Nasza Dycha, Gostyń
10
3. Dycha po Żarach, Żary
Środa, 12 Kwiecień
10
Karłowicka Pętelka #13, WROCŁAW
10
Bieg do domku herbacianego, WARSZAWA
Sobota, 15 Kwiecień
10
III Bieg Zajączka Wielkanocnego, Poznań
Środa, 19 Kwiecień
10
Karłowicka Pętelka #14, WROCŁAW
10
Bieg do Herbacianego Domku # 14 (36), Warszawa (Park Bródnowski)
Piątek, 21 Kwiecień
10
Ekstremalny Rajd na Orientację Harpagan-53, Cewice
10
Ekstremalny Rajd na Orientację Harpagan-53, Cewice
Sobota, 22 Kwiecień
10
II Nocna Dycha, Brzeg
10
BIEG ŚLADEM KSIĘGI, Henryków
10
Leśny Bieg, Gdynia
10
XXIV Bieg Uliczny im. Wojciecha Korfantego, Katowice
10
CROSSRUN, Daleszyce
10
II Nocna Dycha, Brzeg
Niedziela, 23 Kwiecień
10
III Bieg Króla, Jasło
10
Bieg OSHEE 10 km, Warszawa
10
DOZ Maraton Łódź z PZU, Łódź
10
Cross Straceńców, Górkowo
10
Fortuna Bieg, Cieszyn
10
34. Bieg Uliczny Memoriał Winanda Osińskiego , Szczecinek
10
Bieg Enigmy, Poznań
10
Perły Małopolski - Ojców, Skała
10
Bieg Enigmy, Poznań
Środa, 26 Kwiecień
10
Karłowicka Pętelka #15, WROCŁAW
10
Bieg do Herbacianego Domku # 15 (37), Warszawa (Park Bródnowski)
Piątek, 28 Kwiecień
10
Bieg Nocny na 10 km, Kraków
Sobota, 29 Kwiecień
10
Kartuska 10, Kartuzy
10
I Bieg do Serca Kołłątaja, Staszów
10
IV Bieg Lisów, Jędrzejów
Niedziela, 30 Kwiecień
10
I Bieg im. Mikołaja Kopernika w Lidzbarku Warmińskim, Lidzbark Warmiński
10
12 MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI, Jelcz-Laskowice
10
XXXIV Bieg Kosynierów, Września
10
Libiąska Dziesiąteczka, Libiąż
10
III Drezdenecka Dycha, Drezdenko
10
Run Toruń, Toruń
Poniedziałek, 01 Maj
10
IV Kępiński Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy, Kępno
10
VI Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów, Lisowice
10
II Bieg Przełajowy Doliną Orli i Baryczy, Wąsosz
10
IV Bieg o Strzałę Widanta Resko 2017, Resko
10
II Rydzewski Przełaj – Bieg Dla Trzeźwości, Rydzewo k. Łomży
10
Chełmżyńska Dziesiątka, Chełmża
10
35. Jubileuszowy Krapkowicki Bieg Uliczny, Krapkowice
Wtorek, 02 Maj
10
V Bieg Flagi, Warszawa
10
III Bieg Flagi Narodowej - Wołowski Cross, Wołów
10
Bieg Flagi, Piekoszów k. Kielc
Środa, 03 Maj
10
25 Bieg Konstytucji, Zbąszynek
10
I Bieg Wokół Remizy, Tawrdogóra
10
3. Kobierzycki Bieg z Konstytucją, Kobierzyce
10
XXVII Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności, Sztum
10
X Bieg bez Granic, Racibórz
10
Bieg i Marsz Konstytucji 3 Maja , Łódź
10
Bieg Biało-Czerwonej, Poznań
Sobota, 06 Maj
10
IX Ogólnopolski Bieg Uliczny Między Zamkami, Ciechanów
10
35 Bieg Kujawiaka Pamięci Napoleona Dzwonkowskiego i Wiesława Wesołowskiego, Włocławek
10
Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim, Gdynia
10
IV BIEG PO ULICACH NASIELSKA "BIEGNIEMY ZE ŚWIĘTYM", Nasielsk
Niedziela, 07 Maj
10
6. Bieg Wegański, Warszawa
10
Dyszka Jurandówny, Szczytno
10
XXXIII Bieg Zwycięstwa, Bojanowo
10
XI Bieg Lupusa o Puchar Wójta Gminy Dobroszyce, Bartków k. Oleśnicy
10
Jurassic Forest Run, Lgota Murowana
10
V Bieg Wojciechowy, Serock
10
Bieg Bohaterów 2017 - Katowice, Katowice
10
IV BIEG NA ZAMEK PO MIECZ SPYCYMIRA, Tarnów
10
Wings for Life World Run 2017, Poznań
10
Wings for Life World Run 2017, Poznań
10
pko bieg europejski , Gdynia
10
3. Drezdenecka Dycha, Drezdenko
Wtorek, 09 Maj
10
XXXIII BIEGU ZWYCIĘSTWA, Bojanowo
Środa, 10 Maj
10
GP Żoliborze - bieg 2, Warszawa
10
Karłowicka Pętelka #17, WROCŁAW
Sobota, 13 Maj
10
TextilCross 2017, Łódź
10
IV Bieg Rycerski, Świecie
10
XV Bieg Skawiński, Skawina
10
Bieg Po Nowe, Łódź
10
Bieg Charytatywny Nasze Dzieci, Zielona Góra
Niedziela, 14 Maj
10
6. Bieg 10km Szpot Swarzędz, SWARZĘDZ
10
II Bieg Kazimierski im. Jana Pawła II, Kazimierz Dolny
10
II Dycha Gryfa, Promno
10
Wrocławski Bieg Akademicki, Wrocław
10
V MosirGutwinRun 2017 - Półmaratan i Maraton na raty - 1. runda, Ostrowiec Świętokrzyski
10
III Bieg Instalatora, Bydgoszcz
10
III Bieg Instalatora, Bydgoszcz
10
II BIEG RZEMIEŚLNIKA, Rybnik
10
7. Maraton Opolski, Opole
Środa, 17 Maj
10
Karłowicka Pętelka #18, WROCŁAW
10
Bieg do Herbacianego Domku # 16 (38), Warszawa (Park Bródnowski)
Piątek, 19 Maj
10
I Wiosenna Dyszka Nocnego Puszczyka, Puszczykowo
10
Dyszka Nocnego Puszczyka, Puszczykowo
Sobota, 20 Maj
10
VIII Kwidzyński Bieg Papiernika, Kwidzyn
10
Bieg Górski o Puchar Rektora AWF Kraków, Będkowice
10
III Darłowska Zadyszka, Darłowo
10
XXIII Memoriał Michała Stryczyńskiego, Dolsk
10
III Bieg Wadowicki, Wadowice
10
3. Dynowska ZaDyszka, Dynów
10
3. ekobieg "Spalam kalorie - nie odpady!", Kraków
10
4RUN EARTH, Józefów
Niedziela, 21 Maj
10
2. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy, Bydgoszcz
10
Bieg Hrabiego Skarbka, Osięciny
10
Bukowica Run, Zagórze
10
III Bieg Konwaliowa, Borki k. Wroniaw
10
III EkoBieg, Szczecin
10
Perły Małopolski - Pieniny, Szczawnica
10
25. Bieg na Śnieżnik, Międzygórze
Środa, 24 Maj
10
Karłowicka Pętelka #19, WROCŁAW
10
Bieg do Herbacianego Domku # 17 (39), Warszawa (Park Bródnowski)
10
VIII Działoszyńska Dziesiatka, Działoszyn
Czwartek, 25 Maj
10
I TY MOŻESZ BIEGAĆ WIECZOREM W KRAKOWIE#133, Kraków
10
I TY MOŻESZ BIEGAĆ WIECZOREM W KRAKOWIE#133, Kraków
Sobota, 27 Maj
10
II Bieg 16 Zakrętów, Golczewo
10
XXXIV Bieg im. Bł. Edmunda Bojanowskiego, Piaski k. Gostynia
10
5. Bieg Konopielki, Juchnowiec Dolny
10
15. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run, Łódź
10
III Bieg Republiki Sławkowskiej, Sławków
10
Bieg ulicą Piotrkowską. Rossmann Run, Łódź
10
34 OGÓLNOPOLSKI BIEG BŁOGOSŁAWIONEGO EDMUNDA BOJANOWSKIEGO, Piaski
Niedziela, 28 Maj
10
IV Wolbromska Ciężka Dycha, Wolbrom
10
IV Dybawka Biega, Dybawka
10
III Bieg Łomianek, Łomianek
10
25. Bieg Fiata, Bielsko Biała
10
Bieg Krotosa, Krotoszyn
10
VI Wolsztyńska Dziesiątka, Wolsztyn
10
5.Kurdeszowa (Za)Dyszka, Kostrzyn
10
V Rakszawski Ćwierćmaraton im. Jana Pawła II, Rakszawa
10
V Podkowiańska Dycha, Podkowa Leśna
Środa, 31 Maj
10
Karłowicka Pętelka #20, WROCŁAW
10
Bieg do Herbacianego Domku # 18 (40), Warszawa /Park Bródnowski/
Sobota, 03 Czerwiec
10
VII Bieg Szlakiem Króla Zygmunta Starego, Kozienice
Niedziela, 04 Czerwiec
10
V Bieg STO-nogi, Milanówek
10
V Bieg Północy "Na wspak", Władysławowo
Czwartek, 08 Czerwiec
10
ITMBW WIECZOREM #137, Kraków
Piątek, 09 Czerwiec
10
Nocny Bieg Świętojański z PKO Bankiem Polskim, GDYNIA
10
VIII bieg im.Adama Lewandowskiego, Orchowo
Sobota, 10 Czerwiec
10
VIII bieg im.Adama Lewandowskiego, Orchowo
10
VII Bieg Partyzantów, Janów Lubelski
10
III LISEWSKI BIEG JASZCZURCZY, Lisewo
10
XIII Bieg Kmitów, Nowy Wiśnicz
Niedziela, 11 Czerwiec
10
Legionowska Dycha, Legionowo
10
V bieg Nyski, Nysa
10
Perły Małopolski Beskid Niski, Wapienne gm. Sękowa
10
Bieg Nyski, Nysa
10
CHARYTATYWNY PÓŁMARATON W PIĄTNICY – JEDYNY W POLSCE BIEG Z BUTELKĄ MLEKA!, Piątnica
Wtorek, 13 Czerwiec
10
Bieg do Herbacianego Domku # 19 (41), Warszawa (Park Bródnowski)
Czwartek, 15 Czerwiec
10
IV Czernicki Bieg Uliczny, Czernica
10
ITMBW WIECZOREM #139, Kraków
Piątek, 16 Czerwiec
10
II Nocny Bieg Świętojański, Sielinko koło Opalenicy
Sobota, 17 Czerwiec
10
I Bieg Buraka, Złotniki Kujawskie
10
XV Ogólnopolski Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Glinojeck, Glinojeck
10
Bieg Strzałkowo - dobry kierunek, Strzałkowo
10
Międzynarodowy Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę, Stargard
10
4RUN WATER, Ustka
10
II KROKOWSKA '10, Żarnowiec
Niedziela, 18 Czerwiec
10
AVON kontra przemoc - biegnij w Garwolinie, Garwolin
10
IV Gorzowska Nadwarciańska Dycha, Gorzów Wielkopolski
10
Wroniecka Dycha, Wronki
10
IV Półmaraton Sowiogórski, Ludwikowice Kłodzkie
10
AVON kontra przemoc - biegnij w Garwolinie, Garwolin
10
XIX Nowogrodziecka 10-tka, Nowogrodziec
10
2 Bieg po Gminie Świerczów, Dąbrowa
10
Radziejowski Bieg Południowy, Radziejów
10
III Bieg im. Janusza Sidły, Katowice- Szopienice
10
CIECHANOWSKIE ŚWIĘTO BIEGANIA, CIECHANÓW
Środa, 21 Czerwiec
10
Karłowicka Pętelka #23, WROCŁAW
10
XV Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta Bukowno , Bukowno
10
V Świętojański Bieg Trzeźwości , Mysłowice
Czwartek, 22 Czerwiec
10
3 Bieg Chomika, Warszawa
10
3 Bieg Chomika, Warszawa
10
ITMBW WIECZOREM#141, Kraków
Sobota, 24 Czerwiec
10
Leśne Run Lato, Zabrze
10
XIV Dziesiatka Unisławska, Unisław
10
Zamczyska Trail, Rymanów Zdrój
10
V Charytatywny Piknik Sportowy, Nowy Folwark
10
I Bieg Szlakiem Wiatraków Ziemi Żuromińskiej, Żuromin
10
Bieg Pokój i Dobro, Lubartów
10
Leśna ZaDyszka w Szulmierzu, Szulmierz
10
Bieg Uliczny - Tolerancja na Sportowo, Oświęcim
10
1 Bieg Lubliniecki, Lubliniec
10
Bieg Charytatywny Black Butterflies, Zielona Góra
10
XIII Bieg Świętojański o Puchar Burmistrza Międzychodu, Międzychód
10
II Siemianowicki Bieg Świetlików, Siemianowice
10
7. Bieg III Wież, Prusice
10
V Omega Sport Smolecka (za)Dyszka, Smolec
10
III Nocny Bieg Świętojański, Poznań
10
4. Bieg Szerszenia - Nocny Bieg Świętojański, Oleśnica
10
IV Bieg Nocny Marek, Marki
10
I Porcelanowy Bieg Śmigielski, Śmigiel
10
Biegowe Dni Brzeska, Brzesko
Niedziela, 25 Czerwiec
10
III Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego, Konstancin-Jeziorna
10
Radomszczański Bieg Uliczny , Radomsko
10
XV Bieg Jakubowy , Olsztyn
10
8. Krynica Vitamin Biegiem przez Platerów, Platerów
10
Łaski Bieg Leśny TEODORY 2017, Teodory
10
Memoriał Pułkownika Władysława Kabata PS. Brzechwa, Miechowice Małe
Środa, 28 Czerwiec
10
Karłowicka Pętelka #24, WROCŁAW
10
Bieg do Herbacianego Domku # 20 (42), Warszawa (Park Bródnowski)
Czwartek, 29 Czerwiec
10
ITMBW WIECZOREM#143, Kraków
Sobota, 01 Lipiec
10
I Pawłowicki Bieg Śladami Mielżyńskich , Pawłowice k. Leszna
10
7. Bieg III Wież, Prusice k.Wrocławia
10
4. Mielnicka Dycha , Mielnik
10
XV Atlantis Bieg Opolski , Opole
10
VI Dycha Anny Wazówny, Brodnica
10
II Bieg o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Piotrkowie Kujawskim , Piotrków Kujawski
10
III Charytatywny Bieg o Pierścień Św. Kingi , Bochnia
10
IV Janikowska Dyszka , Janikowo
10
Nogami po Czarnym Lądzie, Poznań
Niedziela, 02 Lipiec
10
VI ćwierćmaraton Szwajcarii Kaszubskiej, Przodkowo
10
VI Bieg Prudnicki , Prudnik
10
I Trzebiński Bieg Górski, Psary
10
IV Bieg do Lata , Nekla
10
IV Redzki Bieg, Reda
10
4. bieg Grzymały , Słoneczna
10
Polska Biega w Tarchałach , Tarchały Wielkie
10
CAŁA UNIA Zawsze RAZEM czyli Charytatywny Bieg #BratZaBratemStoi , Leszno
10
III Lipcowy Dwubieg Puszczykowski, Puszczykowo
Wtorek, 04 Lipiec
10
Biegowe Grand Prix Kaszub - bieg VI, Żukowo
Środa, 05 Lipiec
10
Bieg do Herbacianego Domku # 21 (43), Warszawa (Park Bródnowski)
Sobota, 08 Lipiec
10
III Świerczyniecki Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy , Świerczyniec
10
VII Bieg na Jawornik , Złoty Stok
10
Night Run Susz 2017 , Susz
Niedziela, 09 Lipiec
10
II Bieg Nowalijkowy , Kruszwica
10
Summer RUN - Bieg nad Jeziorem Rożnowskim, Gródek nad Dunajcem
10
IV Edycja Barczewo Biega 2017 , Barczewo
10
V Stalowa Dycha , Stalowa Wola
Środa, 12 Lipiec
10
Bieg do Herbacianego Domku 22 (44), Warszawa /Park bródnowski/
Czwartek, 13 Lipiec
10
ITMBW WIECZOREM#147, Kraków
Sobota, 15 Lipiec
10
Festiwal Biegowy Pilska , Korbielów
10
I Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy Łęka Opatowska, Piaski
10
1. Wakacyjny Bieg w Pniewie , Pniewo
10
7. Wałecki Festiwal Biegowy, Wałcz
10
I Nocny Półmaraton Piekary Śląskie , Piekary Śląskie
Niedziela, 16 Lipiec
10
I Bieg Pod Skocznię Narciarską, Czarnków
10
II Bieg Zamoyskiego , Kórnik
10
IV Bieg Dobczycki, Miasto: Dobczyce k.Krakowa
10
III Letni Bieg Hamera , Miastko
Środa, 19 Lipiec
10
Bieg do Herbacianego Domku # 23 (45), Warszawa (Park Bródnowski)
Czwartek, 20 Lipiec
10
ITMBW WIECZOREM#149, Kraków
Sobota, 22 Lipiec
10
VI Półmaraton Puchar Krotoski - Cichy, Chrzypsko Wielkie
10
XII Ogólnopolski Bieg Uliczny Dobrodzieńska Dycha, Dobrodzień
10
5. PKO Półmaraton Wielka Pętla Izerska , Szklarska Poręba
10
XVII Bieg św. Jakuba Ap., Lębork
Niedziela, 23 Lipiec
10
II Półmaraton Górski Kalenica , Bielawa
10
7 Bieg Kamienny i biegi dla dzieci , Koszwice k.Lublińca
10
I Bieg Dzikich Mustangów-Biegniemy dla Kacpra , Paszczyna
10
Bieg Łukta , Łukta
10
BiegamBoLubię LASY Latem , Zalesie Górne
Środa, 26 Lipiec
10
Bieg do Herbacianego Domku # 24 (46), Warszawa (Park Bródnowski)
Czwartek, 27 Lipiec
10
ITMBW WIECZOREM#151, KRAKÓW
Sobota, 29 Lipiec
10
Silesian Highland Marathon II , Nowa Wieś k.Będzina
10
V Bieg Pogoń za Wilkiem , Jeziory k. Mosiny
10
13 Bieg pod Tysiącletnimi Dębami , Kazimierz Biskupi
10
27 Bieg Powstania Warszawskiego , Warszawa
10
XXII Ogólnopolski Bieg ku Słońcu , Dźwirzyno
10
Bieg Herosa, Olkusz
10
IX Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka , Gąsawa
10
IX Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka , Gąsawa
10
V Pętla Tuszkowska Matka, Lipusz
10
V Pętla Tuszkowska Matka, Lipusz
Niedziela, 30 Lipiec
10
Silesian Highland Marathon II, Nowa Wieś k.Będzina
10
10K Run Series Blachownia 2017 , Blachownia
10
IV Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy, Dąbki k.Darłowa
10
2. Bieg Stefana Czarnieckiego , Tykocin
Środa, 02 Sierpień
10
Bieg do Herbacianego Domku # 25 (47), Warszawa /Park Bródnowski/
Piątek, 04 Sierpień
10
II Krostoszowicki Bieg Nocny , Krostoszowice
Sobota, 05 Sierpień
10
II Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego , Kamień Pomorski
10
III Bieg Montera , Przeworsk
10
XIV Bieg o Laur Św. Wawrzyńca , Słupca
10
III Bieg Montera, Gniewczyna Łańcucka - Przeworsk
10
4RUN AIR, Poznań - Kobylnica
Niedziela, 06 Sierpień
10
Leśne Harce, Dąbrowa Górnicza
10
IV Gryficka Dziesiątka , Gryfice
Środa, 09 Sierpień
10
Bieg do Herbacianego Domku # 26 (48), Warszawa /Park Bródnowski/
10
V MosirGutwinRun 2017 - Półmaratan i Maraton na raty - 3. runda, Ostrowiec Świętokrzyski
Sobota, 12 Sierpień
10
XIII Bieg Katorżnika , Kokotek
10
VI Międzynarodowy Półmaraton Henrykowski , Henryków
10
II Śliwicka Dyszka , Śliwice
10
Ultra Mazury, Stare Jabłonki
Wtorek, 15 Sierpień
10
Bieg Cudu Nad Wisłą , Włocławek
10
IV Bieg Górski Kowary - Okraj , Kowary
10
3 Wierzchosławicki Leśny Półmaraton z Regatta , Wierzchosławice
10
I Bieg Powstańczy im. Alfonsa Zgrzebnioka , Dziergowice
10
VII Bieg Do Pani Fatimskiej , Oleśnica
Środa, 16 Sierpień
10
Bieg Szczeći, qfef
10
Bieg Szczeći, qfef
Sobota, 19 Sierpień
10
Dziki Weekend , Police
10
4 Bieg Niezłomnych - Pamięci Żołnierzy Wyklętych , Sobótka
10
II Bieg Obrońców Płocka 1920 r. , Płocka
Niedziela, 20 Sierpień
10
XVII Półmaraton Wtórpol , Skarżysko-Kamienna
10
III Bieg Uliczny Górka Żerkowska , Żerków
10
Korona Ziemi Przasnyskiej , Przejmy
10
Bieg uliczny 5-10-15 km , Ełk
10
7. Lubawska Dycha, Lubawa
Środa, 23 Sierpień
10
Bieg do Herbacianego Domku 27 (49), Warszawa /Park Bródnowski/
Czwartek, 24 Sierpień
10
II BIEG Jastrzębi Łaskich , Łask
Piątek, 25 Sierpień
10
2. Piknik Biegowy GONIACKA, Białka Tatrzańska
Sobota, 26 Sierpień
10
V MosirGutwinRun 2017 - Półmaratan i Maraton na raty - 4. runda , Ostrowiec Świętokrzyski
10
VI Bieg fundacji Tesco Dzieciom , Kraków
10
IV Bieg na 10 km w Ząbkowicach Śląskich , Ząbkowice Śląskie
10
2 Diabelska Dycha , Jasień
10
Bieg Piastów Śląskich 2017 , Brzeg
10
XXVI Ogólnopolski Bieg Solidarności , Golub-Dobrzyń
10
V Bieg Służb Mundurowych , Rzgów
10
II Bieg Rychtalaka o puchar Wójta Gminy Rychtal , Kępińska
10
8. Bieg z Policją , Góra
10
II Bieg Wilka , Gozdnica
10
5 Międzychodzka Dziesiątka " z pompą" , Międzychód
10
14. Bieg Namysłowian , Namysłów
10
7. Bieg Fabrykanta , Łódź
10
8. Bieg Ułański z Historią w Tle, Krojanty
10
5 Międzychodzka Dziesiątka " z pompą", Międzychód
10
5 Międzychodzka Dziesiątka " z pompą", Międzychód
Niedziela, 27 Sierpień
10
2. Piknik Biegowy GONIACKA , Białka Tatrzańska
10
38. PKO Półmaraton Szczecin , Szczecin
10
Krośnieńska Dziesiątka , Krosno Odrzańskie
10
III Bieg Pamięci Górników , Ruda Śląska
10
XXXVI Bieg Kazimierzowski , Pyzdry
10
IV Bieg z okazji Święta Lotnictwa Polskiego , Malbork
10
Murowana Dycha , Murowana Goślina
10
V Kolbudzka 10 , Kolbudy
10
III Wieluński Bieg Pokoju i Pojednania , Wieluń
10
Perły Małopolski Babia Góra, Zawoja
Środa, 30 Sierpień
10
Bieg do Herbacianego Domku # 28 (50), Warszawa /Park Bródnowski/
Piątek, 01 Wrzesień
10
Light Run, Poznań
10
Earth Wind Sweat & Fire Łeba 2017, Łeba
Sobota, 02 Wrzesień
10
Wąbrzeska Dziesiątka, Wąbrzeźno
10
2. BiegamBoLubię Cross Bielański, WARSZAWA
10
2. BiegamBoLubię Cross Bielański, WARSZAWA
10
War Race, Szprotawa
10
II Bieg Niekłański, Niekłań Mały
10
II Wąbrzeska Dziesiątka , Wąbrzeźno
10
Grand Prix Warszawy 2017 (5) , Warszawa
10
II Cross Północnego Mazowsza Śladem Żołnierzy Września '39 , Mława
10
II Cross Północnego Mazowsza Śladem Żołnierzy Września '39 , Mława
10
II JuraRun , Krasiejów
10
II Regatta Cross-MOL , Bytom
10
Bieg z Kopyta , Gniazdowo-Mzyk
10
IV Bieg Dożynkowy , Nowa Wieś Wielka k.Bydgoszczy
10
V Biegu Centaura, Biały Bór
10
Biegnij Dąbrowo , Dąbrowa Tarnowska
10
II Ogólnopolski Integracyjny Bieg Uliczny , Wieruszów
10
IV Bieg Piotr i Paweł , Gdańsk
10
32 Nocny Bieg Bachusa , Zielona Góra
10
JuraRun 2017 Dogoń Dinozaura, Krasiejów
Niedziela, 03 Wrzesień
10
II Skierniewicki Bieg im. Edmunda Jaworskiego, Skierniewice
10
Ćwierć Galicja Maraton - Jarosław, Jarosław
10
III. Gonitwa Podhalańśka, Spytkowice
10
Bieg Krasnala, Wrocław
10
Gonitwa Podhalańska, Spytkowice
10
Ultrajanosik , Niedzica
10
Żyrardów W BIEGU , Żyrandów
10
X Bieg Koguta , Oława
10
XII Radomski Maraton Trzeźwości, Radom
10
Bieg Grabiszyński , Wrocław
10
Biegaj w rytmach Radia Wrocław , Wrocław
10
36 Tomaszowski Bieg im. Bronisława Malinowskiego , Tomaszów Mazowiecki
10
II Letni Bieg Trzech Jezior , Trzemeszno
10
III Bieg Rolnika , Kamieniec
10
Bieg Uliczny - Pamięci Trenera Emila Wzorka , Tarnów
10
Bieg Frog Race IX , Żabieniec
10
II Braniewski Bieg Hozjusza , Braniewo
10
Praszkowska 10, Praszka
10
Biegowe Grand Prix Kaszub - bieg VIII , Żukowo
Wtorek, 05 Wrzesień
10
24. Bieg św. Dominika , Gdańsk
Środa, 06 Wrzesień
10
Bieg do Herbacianego Domku # 29 (51), Warszawa /Park Bródnowski/
Sobota, 09 Wrzesień
10
3. Goal Zero Hero Run , Bydgoszcz
10
Rozbiegana Gmina Marciszów - Wieściszowice , Marciszów
10
Bieg 25-Lecia BRBK , Olsztyn
10
Rypiński Bieg po Zdrowie - Doliną Rypienicy , Rypin
10
II Bieg Zająca , Chotomów
10
Bieg Wisły , Warszawa
10
VI Memoriał im. H.Warwasa , Kleczew
10
III Charytatywny Bieg Kamratów , Radlin
10
VII Chyża Dziesiątka , Nowy Tomyśl
10
VI Nocny Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza , Czerwionka-Leszczyny
10
VI Nocny Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza , Czerwionka-Leszczyny
10
7. Budimex Półmaraton Augustowski , Augustów
10
SKYWAYRUN MILITARY 3, Mińsk Mazowiecki
10
4RUN FIRE, Warszawa
10
Gąbińska Dziesiątka , Gąbin
10
VII Bieg Wisły, Warszawa
10
I Sokołowska RUNda, Sokołów Podlaski
10
Barlinecka 10, Barlinek
10
8. PKO Festiwal Biegowy , Krynica Zdrój
Niedziela, 10 Wrzesień
10
55. Bieg Westerplatte , Gdańsk
10
I Półmaraton Górski Wałbrzych , Wałbrzych
10
Królewski Festiwal Biegowy Warszawa-Wilanów 5 & 10 km, Warszawa
10
Chodzieska ZaDyszka , Chodzież
10
Królewski Festiwal Biegowy Warszawa-Wilanów 5 & 10 km, Warszawa
10
III Ogólnopolski Bieg Żurawia , Sypniewo
10
RockRun Jarocin , Jarocin
10
Bieg Leśnika , Wielbark
10
V Bieg Karpia , Milicz
10
Ćwierćmaraton Bociana , Szczecin
10
VIII Bieg Męczeństwa i Pamięci Narodowej na Szwederowie , Bydgoszcz
10
V Letni Festiwal Biegów Wrota Wolności , Kobylany
10
XX Choszczeńska dziesiątka , Choszczno
10
MultiBieg - Biegnę by pomóc, Chudów
Środa, 13 Wrzesień
10
Bieg do Herbacianego Domku # 30 (52), Warszawa /Park Bródnowski/
10
Bieg do Herbacianego Domku # 30 (52), Warszawa /Park Bródnowski/
10
Bieg do Herbacianego Domku # 30 (52), Warszawa /Park Bródnowski/
10
Bieg do Herbacianego Domku # 30 (52), Warszawa /Park Bródnowski/
10
Bieg do Herbacianego Domku # 30 (52), Warszawa /Park Bródnowski/
10
Bieg do Herbacianego Domku # 30 (52), Warszawa /Park Bródnowski/
10
Cykliczny Bieg Śledzia #38, Gdynia
10
Cykliczny Bieg Śledzia #38, Gdynia
10
Cykliczny Bieg Śledzia #38, Gdynia
10
Cykliczny Bieg Śledzia #38, Gdynia
10
Cykliczny Bieg Śledzia #38, Gdynia
10
Cykliczny Bieg Śledzia #38, Gdynia
10
Cykliczny Bieg Śledzia #38, Gdynia
10
Cykliczny Bieg Śledzia #38, Gdynia
10
Cykliczny Bieg Śledzia #38, Gdynia
10
Cykliczny Bieg Śledzia #38, Gdynia
10
Cykliczny Bieg Śledzia #38, Gdynia
10
Cykliczny Bieg Śledzia #38, Gdynia
Sobota, 16 Wrzesień
10
VI Oriento Expresso , Ruchocice
10
VI Bieg Pamięci Karolewo-Więcbork , Więcbork
10
II Puławski Bieg Trzeźwościowy , Puławy
10
II Bielański Bieg Dzika , Warszawa
10
Grand Prix Warszawy 2017 (6) , Warszawa
10
I Bieg Szlakiem Marianny Orańskiej , Kamieniec Ząbkowicki
10
XXXIII Międzynarodowy Bieg Uliczny Memoriał Bogusława Psujka , Brzozowa
10
IV Zielona Mila , Konopaty
10
KAROLINEX II BIEG ULICZNY SREBRNA DZIESIĄTKA, OLKUSZ
10
Bieg Wilczym Tropem, Świerczyna
10
Rodzinny Bieg Czyste Miasto Gdańsk , Gdańsk
10
II Karolinex Bieg Uliczny Srebrna Dziesiątka , Olkusz
10
ORiSTO Bieg Stolarski o Złoty Hebel , Grodziczno
10
VIII Jastrzębska Dziesiątka , Jastrzębie Zdrój
10
VIII Jastrzębska Dziesiątka , Jastrzębie Zdrój
Niedziela, 17 Wrzesień
10
7. Top Auto Białystok Biega , Bydgoszcz
10
Bieg po lesie , Warszawa
10
V MosirGutwinRun 2017 - Półmaratan i Maraton na raty - 5. runda , Ostrowiec Świętokrzyski
10
I Zielony Bieg - Pędzimy Razem , Rybnik
10
3. Otwarte Mistrzostwa Grodziska Mazowieckiego w Biegach i Nordic Walking. , Grodzisk Mazowiecki
10
IV Dębliński Bieg Uliczny , Dęblin
10
Bieg Przez Most , Warszawa
10
V Iłżecki Półmaraton , Iłża
10
IV Bieg w Krainie Konwalii , Wieleń Zaobrzański
10
XXIII Bieg o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej , Twardogóra
10
"Parkowa 5" z Grupą Malbork , Malbork
10
IV Bieg Dziczkiem , Góra
10
Strzelińska Dziesiątka , Strzelin
10
V Bieg Uliczny 10-tka Profi , Ostrzeszów
10
Bieg przez Most, Warszawa
10
Bieg po lesie: Zabierz PIESia do Międzylesia, Warszawa Międzylesie
10
Bieg po lesie: Zabierz PIESia do Międzylesia, Warszawa Międzylesie
10
Bieg Sulecha , Sulechów
10
Perły Małopolski Tatry, Kościelisko
Środa, 20 Wrzesień
10
Bieg do Herbacianego Domku # 31 (53), Warszawa /Park Bródnowski/
10
Bieg do Herbacianego Domku # 31 (53), Warszawa /Park Bródnowski/
10
Cykliczny Bieg Śledzia #39, Gdynia
10
Cykliczny Bieg Śledzia #39, Gdynia
10
Cykliczny Bieg Śledzia #39, Gdynia
10
Cykliczny Bieg Śledzia #39, Gdynia
10
Cykliczny Bieg Śledzia #39, Gdynia
10
Cykliczny Bieg Śledzia #39, Gdynia
10
Cykliczny Bieg Śledzia #39, Gdynia
10
Cykliczny Bieg Śledzia #39, Gdynia
Sobota, 23 Wrzesień
10
II Bieg na Kopiec Powstania Warszawskiego, Warszawa
10
Leśne Run Jesień 23.09.2017 , Zabrze
10
Mistrzostwa Polski w Nordic Running - 10km , Oborniki
10
V Edycja Biegów Ulicznych OSHEE , Barcin
10
IV Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw , Gniew
10
XV Mikołowski Bieg Uliczny im. Henryka Biskupiaka , Mikołów
10
4. Bielański Bieg Rodzinny , Wrocław
10
Świebodzińska Dziesiątka , Świebodzin
10
Charytatywny Bieg Fitness dla Serca 2017 , Szałsza
10
ROGOCROSS 11 KM, Rogoźnik
10
5 Pułtuski Bieg Mateuszowy, Pułtusk
Niedziela, 24 Wrzesień
10
bieg im tadeusza zielinskiego, trzcianka
10
V Przemyska Dycha, Przemyśl
10
Biegi Górskie Sanok , Sanok
10
Powiatowy Bieg Po Zdrowie, Szreniawa
10
Biegiem na Zakrzówek 2! , Kraków
10
XXV Bieg im. Tadeusza Zielińskiego , Trzcianka
10
IV Bieg Ląduj na Osowej , Gdańsk
10
Bieg Pomarańczowych Sznurówek , Puławy
10
5 Hochland Półmaraton Doliną Samy i Pyrlandzka Dycha , Kaźmierz
10
5 Hochland Półmaraton Doliną Samy i Pyrlandzka Dycha , Kaźmierz
10
XXV Międzynarodowy Bieg Uliczny , Knurów
10
I Otmuchowskie GRAND PRIX Biegowe , Otmuchów
10
IV Półmaraton Łomża-Giełczyn , Giełczyn
10
V Kluczborski Bieg Przełajowy o Złotą Brać , Kluczbork
10
Cała Polska Biega - Rawicz też , Sarnowa
10
Witkowska Dycha , Witkowo
10
Bieg Sznurowadeł, Puławy
10
Bieg Pomarańczowych Sznurówek, Puławy
10
Powiatowy Bieg Po Zdrowie, Szreniawa
Poniedziałek, 25 Wrzesień
10
Biegowy Potop Szwedzki , Langasjonas
Środa, 27 Wrzesień
10
Bieg do Herbacianego Domku # 32 (54), Warszawa /Park Bródnowski/
10
Cykliczny Bieg Śledzia #40, Gdynia
10
Cykliczny Bieg Śledzia #40, Gdynia
Piątek, 29 Wrzesień
10
I Nocny Bieg Wilkołaka , Wilków
Sobota, 30 Wrzesień
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
Rekreacyjny bieg charytatywny dla IOP w Otwocku, Otwock
10
XXXVI Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego , Grudziądz
10
Bieg Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu , Wrocław
10
Bieg Uniwersytetu Medycznego 2017, Wrocław
10
II Zielonogórskie Biegi Górskie , Zielona Góra
10
V ENERGETYCZNA DYCHA, Kozienice
10
2 Borzęcińska Dycha , Borzęcin
10
Bieg IT , Wrocław
10
V Energetyczna Dycha , Kozienice
10
III Bieg gen. Jana Henryka Dąbrowskiego, Zielonka
10
II Four Colours - Grand Prix Inowrocław - bieg 3 , Inowrocław
Niedziela, 01 Październik
10
IV BIEG ULICZNY „BIEGAJ Z NAMI W KUTNIE – KUTNOWSKA ZA-DYSZKA 2017”, Kutno
10
BARBARIAN RACE USTROŃ 2017 , Ustroń
10
3 Lipnowski Bieg Uliczny , Lipno
10
Pokonaj Twierdzę - Festiwal Biegów Ziemi Kłodzkiej , Kłodzko
10
III Bieg na Wzniesieniach , Plichtów k. Łodzi
10
1. Bieg Podkowy , Skoki
10
V Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów poległych w 1920r., Susk Stary
10
Bieg Góry Bukowej , Dąbrowa Górnicza
10
Biegnij Warszawo , Warszawa
10
I Cross Żerkowski , Żerków
10
II Bieg Pustelnika , Pustelnik
10
XVI Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego , Sępólno Krajeńskie
10
XXXVII Międzynarodowy Bieg Uliczny Ptolemeusza , Kalisz
10
IV Toyota Nowogardzki Bieg Uliczny , Nowogard
10
II Bieg o Skarb Średzki , Środa Śląska
10
VII Grójecka Dycha , Grójec
10
IX Bieg Uliczny Sądecka Dycha o Puchar Newagu S.A., Nowy Sącz
10
XXXIX Bieg Jesienny im.red. Tomasza Hopfera , Parzymiechy
Wtorek, 03 Październik
10
III Sierpecka Dziesiątka , Sierpc
Środa, 04 Październik
10
Bieg do Herbacianego Domku # 33 (55), Warszawa /Park Bródnowski/
10
Cykliczny Bieg Śledzia #41, Gdynia
10
Cykliczny Bieg Śledzia #41, Gdynia
Sobota, 07 Październik
10
JURA RUN, Hucisko
10
Bieg Złotego Gronia, Istebena
10
Bieg Złotego Gronia, Istebna
10
III Bierutowski Bieg Leśny , Karwiniec
10
Kętrzyńskie Biegi z Philips , Kętrzyn
10
Półmaraton Jesienny i Bieg Towarzyszący na 10 km , Sosnowiec
10
4.KrwioBieg Kraków, Kraków
Niedziela, 08 Październik
10
IV Bieg im. Marka Kotańskiego , Częstochowa
10
IV 4F Świeradów RUN , Świeradów-Zdrój
Środa, 11 Październik
10
Cykliczny Bieg Śledzia #42, Gdynia
10
Bieg do Herbacianego Domku # 34 (56), Warszawa /Park Bródnowski/
Sobota, 14 Październik
10
Sopocka Jesień z okazji 116 rocznicy nadania praw miejskich , Sopot
10
39. Ogólnopolski Bieg Uliczny Ćwierćmaraton Policki , Police
Niedziela, 15 Październik
10
XI Bieg do Gorących Źródeł, Uniejów
10
XI Bieg do Gorących Źródeł, Uniejów
10
XI Bieg do Gorących Źródeł, Uniejów
10
XI Bieg do Gorących Źródeł, Uniejów
10
XI Bieg do Gorących Źródeł, Uniejów
10
XI Bieg do Gorących Źródeł, Uniejów
10
XI Bieg do Gorących Źródeł, Uniejów
10
XI Bieg do Gorących Źródeł, Uniejów
10
XI Bieg do Gorących Źródeł, Uniejów
10
XI Bieg do Gorących Źródeł, Uniejów
10
XI Bieg do Gorących Źródeł, Uniejów
10
XI Bieg do Gorących Źródeł, Uniejów
10
XI Bieg do Gorących Źródeł, Uniejów
10
XI Bieg do Gorących Źródeł, Uniejów
10
XI Bieg do Gorących Źródeł, Uniejów
10
XI Bieg do Gorących Źródeł, Uniejów
10
XI Bieg do Gorących Źródeł, Uniejów
10
XI Bieg do Gorących Źródeł, Uniejów
10
XI Bieg do Gorących Źródeł, Uniejów
10
XI Bieg do Gorących Źródeł, Uniejów
10
V Dolnośląski Bieg Po Zdrowie Dla Chorych Na Raka , Oława
10
XV Bieg Pułaskiego , Warka
Środa, 18 Październik
10
Cykliczny Bieg Śledzia #43, Gdynia
10
Bieg do Herbacianego Domku # 35 (57), Warszawa /Park Bródnowski/
Piątek, 20 Październik
10
Ekstremalny Rajd na Orientację Harpagan, Szemud
10
Ekstremalny Rajd na Orientację Harpagan, Szemud
10
Ekstremalny Rajd na Orientację Harpagan, Szemud
10
Ekstremalny Rajd na Orientację Harpagan, Szemud
10
Ekstremalny Rajd na Orientację Harpagan, Szemud
10
Ekstremalny Rajd na Orientację Harpagan, Szemud
10
Ekstremalny Rajd na Orientację Harpagan, Szemud
10
Ekstremalny Rajd na Orientację Harpagan, Szemud
10
Ekstremalny Rajd na Orientację Harpagan, Szemud
10
Ekstremalny Rajd na Orientację Harpagan, Szemud
10
Ekstremalny Rajd na Orientację Harpagan, Szemud
10
Ekstremalny Rajd na Orientację Harpagan, Szemud
10
Ekstremalny Rajd na Orientację Harpagan, Szemud
10
Ekstremalny Rajd na Orientację Harpagan, Szemud
Sobota, 21 Październik
10
Grand Prix Warszawy 2017 (8) , Warszawa
10
SKYWAYRUN - bieg po lotnisku , Mińsk Mazowiecki
Niedziela, 22 Październik
10
IV Półmaraton Gliwicki , Gliwice
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
BiegamBoLubię LASY Jesienią , Zalesie Górne
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
Biegowe Grand Prix Kaszub - bieg IX , Żukowo
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
II Golejowska Dycha , Staszów
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
Perły Małopolski Gorce, Rabka Zdrój
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
37. Międzynarodowy Bieg Warciański , Koło
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
V MosirGutwinRun 2017 - Półmaratan i Maraton na raty - 6. runda , Ostrowiec Świętokrzyski
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
10
RODZINNY BIEG PO ZDROWIE , Radawa
Środa, 25 Październik
10
Cykliczny Bieg Śledzia #44, Gdynia
10
Bieg do Herbacianego Domku # 36 (58), Warszawa /Park Bródnowski/
Sobota, 28 Październik
10
MTZ BHP Bieg Gregoroviusa z Bankiem Spółdzielczym w Nidzicy , Nidzica
Niedziela, 29 Październik
10
Run2gether , Poznań
10
Run2gether, Poznań
Sobota, 04 Listopad
10
Biegowe Grand Prix Kaszub - bieg X , Żukowo
Niedziela, 05 Listopad
10
Tarnowska Dyszka , Tamów
10
Bieg do Herbacianego Domku # 37 (59), Warszawa /Park Bródnowski/
Środa, 08 Listopad
10
Cykliczny Bieg Śledzia #45, Gdynia
10
Bieg do Herbacianego Domku # 38 (60), Warszawa /Park Bródnowski/
Sobota, 11 Listopad
10
Ostrowieckie Biegi Niepodległości 2017, Ostrowiec Świętokrzyski
10
Ostrowieckie Biegi Niepodległości 2017, Ostrowiec Świętokrzyski
10
Ostrowieckie Biegi Niepodległości 2017, Ostrowiec Świętokrzyski
10
Ostrowieckie Biegi Niepodległości 2017, Ostrowiec Świętokrzyski
10
Ostrowieckie Biegi Niepodległości 2017, Ostrowiec Świętokrzyski
10
Ostrowieckie Biegi Niepodległości 2017, Ostrowiec Świętokrzyski
10
Ostrowieckie Biegi Niepodległości 2017, Ostrowiec Świętokrzyski
10
Ostrowieckie Biegi Niepodległości 2017, Ostrowiec Świętokrzyski
10
Ostrowieckie Biegi Niepodległości 2017, Ostrowiec Świętokrzyski
10
Ostrowieckie Biegi Niepodległości 2017, Ostrowiec Świętokrzyski
10
Ostrowieckie Biegi Niepodległości 2017, Ostrowiec Świętokrzyski
10
Ostrowieckie Biegi Niepodległości 2017, Ostrowiec Świętokrzyski
10
Ostrowieckie Biegi Niepodległości 2017, Ostrowiec Świętokrzyski
10
Ostrowieckie Biegi Niepodległości 2017, Ostrowiec Świętokrzyski
10
Ostrowieckie Biegi Niepodległości 2017, Ostrowiec Świętokrzyski
10
Ostrowieckie Biegi Niepodległości 2017, Ostrowiec Świętokrzyski
10
Ostrowieckie Biegi Niepodległości 2017 , Ostrowiec Świętokrzyski
10
2. Poznański Bieg Niepodległości , Poznań
10
17. Bieg Niepodległości , Białystok
10
V Bieg Niepodległości w Rytrze , Rytro
10
29. Bieg Niepodległości , Warszawa
10
Bieg Niepodległości… z wąsem , Wrocław
10
I ROSbieg Niepodległości , Rokietnica
10
XXIX Goleniowska Mila Niepodległości , Goleniów
10
Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim , Gdynia
Niedziela, 12 Listopad
10
Silesia Run - Niepodległościowa Dziesiątka , Jastrzębie-Zdrój
10
II Powiatowy Bieg Niepodległościowy , Skarżysko-Kamienna
10
Bieg Niepodległości - Choroszcz 2017, Choroszcz
Środa, 15 Listopad
10
Bieg do Herbacianego Domku # 39 (61), Warszawa /Park Bródnowski/
10
III Gnieźnieńki Bieg Niepodległości, Gniezno
10
Cykliczny Bieg Śledzia #46, Gdynia
Sobota, 18 Listopad
10
II Bieg Tarnowski , Tarnów Opolski
10
Bieg Obrońców Modlina, Nowy Dwór Mazowiecki
Niedziela, 19 Listopad
10
Druga dycha do maratonu, Lublin
Środa, 22 Listopad
10
Bieg do Herbacianego Domku # 40 (62), Warszawa /Park Bródnowski/
10
Cykliczny Bieg Śledzia #47, Gdynia
Sobota, 25 Listopad
10
III Bieg o Puchar Wójta Gminy Siemiątkowo , Siemiątkowo
10
II Four Colours - Grand Prix Inowrocław - bieg 4 , Inowrocław
Niedziela, 26 Listopad
10
XI Ogólnopolski Bieg Barbórkowy Solidarności, Bogdanka
Środa, 29 Listopad
10
Bieg Do Herbacianego Domku # 41 (63), Warszawa
10
Cykliczny Bieg Śledzia #48, Gdynia
Sobota, 02 Grudzień
10
IV Bieg Mikołajowy Poznań, Poznań
10
Wesołe Biegi Górskie 2017 - bieg III, Warszawa-Wesoła
10
Bieg Mikołajów 2017 - Warszawa, Warszawa
10
Bieg Mikołajów, Kraków
10
IV Bieg Mikołajkowy, Legnica
10
XVII Ogólnopolski Bieg Mikołajkowy, Jarosławiec
Niedziela, 03 Grudzień
10
Łódzki Bieg Mikołajów, Łódź
10
XV Półmaraton Świętych Mikołajów, Toruń
10
XIII Bieg Barbórkowy, Rybnik
10
V Bieg Mikołajkowy, Police
10
III Bieg Mikołajowy, Jaworzno
10
Bieg Mikołajowy, Wrocław
Środa, 06 Grudzień
10
Cykliczny Bieg Śledzia #49, Gdynia
Czwartek, 07 Grudzień
10
ITMBWieczorem, Kraków
10
Mikołajkowy Nocny Bieg Chomika 2017, Warszawa
Sobota, 09 Grudzień
10
Wesołe Biegi Górskie 2017 - bieg IV, Warszawa
10
XXII Żoliborski Bieg Mikołajkowy, Warszawa
10
XXVI BIEG o Lampkę Górniczą, Konin
10
Koszęcińska Dycha, Koszęcin
10
VI Charytatywny Bieg Mikołajkowy, Kędzierzyn-Koźle
10
XXII Żoliborski Bieg Mikołajkowy , Warszawa
Niedziela, 10 Grudzień
10
III Bieg im. Bohaterów Powstania Wielkopolskiego, Września
10
Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza - bieg III, Szczecin
10
V Półmaraton Mikołajkowy w Mikołajkach, Mikołajki
10
Bieg dzika, Katowice Panewniki
10
III Bieg im. Bohaterów Powstania Wielkopolskiego, Września
10
III Bieg im. Bohaterów Powstania Wielkopolskiego , Września
10
Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza - bieg III , Szczecin
10
Bieg Mikołajowy w Jaworznie , Jaworzno
Środa, 13 Grudzień
10
Cykliczny Bieg Śledzia, Gdynia
10
Cykliczny Bieg Śledzia #50, Gdynia
10
Bieg do Herbacianego Domku # 42 (64), Warszawa /Park Bródnowski/
Czwartek, 14 Grudzień
10
ITMBWieczorem, Kraków
Sobota, 16 Grudzień
10
Winter Trail Małopolska 2017, Kasinka Mała
10
IV Grand Prix Trzemeszna - bieg 2, Gołąbki
10
3. Bieg Zająca - Legionowo 2017, Legionowo
10
WINTER TRAIL MALOPOLSKA 2017, Kasinka Mała
10
Winter Trail Małopolska 2017 , Kasinka Mała
10
IV Grand Prix Trzemeszna - bieg 2 , Poznań
Niedziela, 17 Grudzień
10
Grand Prix Łódzkiego w Biegach Górskich - bieg II, Łódź
10
II Biała Dycha na Burlochu, Ruda Śląska
Środa, 20 Grudzień
10
Cykliczny Bieg Śledzia, Gdynia
10
Cykliczny Bieg Śledzia #51, Gdynia
10
Bieg do Herbacianego Domku # 43 (65), Warszawa /Park Bródnowski/
Czwartek, 21 Grudzień
10
ITMBWieczorem, Kraków
Sobota, 23 Grudzień
10
VI Bieg po Moczkę i Makówki, Stanowice k . Czerwionki-Leszczyn
10
VI BIEG PO MOCZKĘ I MAKÓWKI , Stanowice k . Czerwionki-Leszczyn
Środa, 27 Grudzień
10
Bieg Powstania Wielkopolskiego, Poznań
10
Cykliczny Bieg Śledzia, Gdynia
10
Cykliczny Bieg Śledzia #52, Gdynia
Czwartek, 28 Grudzień
10
ITMBWieczorem, Kraków
10
ITMBWieczorem, Kraków
Sobota, 30 Grudzień
10
III Bieg Sylwestrowy, Jelcz-Laskowice
Niedziela, 31 Grudzień
10
II Bieg Sylwestrowy- Wiry, Wiry
10
XXVII Gorlicki Bieg Sylwestrowy, Gorlice
10
XV Chrzanowski Bieg Sylwestrowy, Chrzanów
10
XXXIII Bieg Sylwestrowy, Łódź
10
33. Uliczny Bieg Sylwestrowy, Trzebnica
10
XI Bieg Sylwestrowy im. Łucjana Różańskiego, Brzoza
10
II Bieg Sylwestrowy, Wiry
10
III Bieg Sylwestrowy, Jelcz-Laskowice
Poniedziałek, 01 Styczeń
10
3. Noworoczny Bieg Tura, Bielsk Podlaski
Środa, 03 Styczeń
10
Bieg do Herbacianego Domku # 1 (67), Warszawa /Park Bródnowski/
Piątek, 05 Styczeń
10
II Zimowa Piątka Nocnego Puszczyka, Puszczykowo
Sobota, 06 Styczeń
10
II Bieg Trzech Króli, Wapno
Niedziela, 07 Styczeń
10
Półmaraton Zimowy i Biegi Towarzyszące na 10km, 5km, oraz Marsz NW na 5km, Sosnowiec
Środa, 10 Styczeń
10
Bieg do Herbacianego Domku # 2 (68), Warszawa /Park Bródnowski/
10
54. Cykliczny Bieg Śledzia, Gdynia
Sobota, 13 Styczeń
10
IV Grand Prix Trzemeszna - bieg 3, Gołąbki
Niedziela, 14 Styczeń
10
Zimowa Poniewierka, Biedaczów
Środa, 17 Styczeń
10
55. Cykliczny Bieg Śledzia, Gdynia
10
Bieg do Herbacianego Domku # 3 (69), Warszawa /Park Bródnowski/
Sobota, 20 Styczeń
10
VI Eko Okna Cross po Ziemi Pietrowickiej, Pietrowice Wielkie
10
NOWA HUTA W CZTERECH SMAKACH - ZIMA, Kraków - PRZYLASEK RUSIECKI
Niedziela, 21 Styczeń
10
Grand Prix Łódzkiego w Biegach Górskich - bieg III, Łódź
Środa, 24 Styczeń
10
Bieg do Herbacianego Domku # 4 (70), Warszawa /Park Bródnowski/
10
56. Cykliczny Bieg Śledzia, Gdynia
Niedziela, 28 Styczeń
10
IV Zimowy Maraton Bieszczadzki, Cisna
Środa, 31 Styczeń
10
Bieg do Herbacianego Domku # 5 (71), Warszawa /Park Bródnowski/
10
57. Cykliczny Bieg Śledzia, Gdynia
Sobota, 03 Luty
10
XV Zimowe Biegi Górskie Falenica 2018, Warszawa
10
IV Grand Prix Trzemeszna - bieg 4, Gołabki
Niedziela, 04 Luty
10
mój bieg, Wrocław
10
IV Marceliński Bieg Zimowy, Poznań
10
I Grand Prix Kierunek Ultra 2018 - bieg I, Suwałki
10
3. Bieg Karnawałowy, Wrocław
10
X Zimowy Maraton na Raty (ZiMNaR) - Etap Epilog, Dobrodzień
10
IV Marceliński Bieg Zimowy, Poznań
Środa, 07 Luty
10
58. Cykliczny Bieg Śledzia , Gdynia
10
Bieg do Herbacianego Domku # 6 (72), Warszawa /Park Bródnowski/
Sobota, 10 Luty
10
Wesołe Biegi Górskie - zima 2018, Wesoła k. Warszawy
10
18. Zimowy Bieg Piasta Bieg Walentynkowy, Wrocław
10
II Zimowy Cross Bociana, Szczecinek
Niedziela, 11 Luty
10
4. Grodziski Bieg Par, Kozerki gm. Grodzisk Mazowiecki
10
IV Bieg Zimowy w Łomży, Łomża
Środa, 14 Luty
10
59. Cykliczny Bieg Śledzia, Gdynia
10
Bieg do Herbacianego Domku # 7 (73), Warszawa
Sobota, 17 Luty
10
Trzecia dycha do maratonu, Lublin
10
II Zimowy Janosik, Niedzica
10
IV Bieg Waletynkowy Poznań 2018, Poznań
10
XV Zimowe Biegi Górskie Falenica 2018, Warszawa
10
VIII Bieg Górski Leszno Grzybowo, Leszno
10
6. Cross Trzebnicki, Wrocław
10
VI Bieg Icemana, Przesieka
Niedziela, 18 Luty
10
VIII Wildecka Dziesiątka, Poznań
10
Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim , Gdynia
10
Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim, Gdynia
10
Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza - bieg V, Szczecin
10
Grand Prix Łódzkiego w Biegach Górskich - bieg IV, Łódź
10
VIII Wildecka Dziesiątka, Poznań
Poniedziałek, 19 Luty
10
bieg urodzinowy gdynia, Gdynia
Środa, 21 Luty
10
60. Cykliczny Bieg Śledzia, Gdynia
10
Bieg do Herbacianego Domku # 8 (73), Warszawa /Park Bródnowski/
Sobota, 24 Luty
10
Zimowy Runmageddon 24/25.02.2018, Ełk, Ełk
10
XV Zimowe Biegi Górskie Falenica 2018, Warszawa-Falenica
Niedziela, 25 Luty
10
XVIII Ogólnopolski Bieg „Grzmią pod Stoczkiem armaty”, Stoczek Łukowski
10
III Średzki Bieg Pamięci Żołnierzy Niezłomnych, Środa Wielkopolska
10
Bieg BiegamBoLubię LASY ZIMĄ, Chojnów
10
Bieg ku Rogatemu Ranczu 8.15 km, Zabierzów
Poniedziałek, 26 Luty
10
5. ZIMOWAzaDYSZKA, Ostrów Wielkopolski
Środa, 28 Luty
10
Bieg do Herbacianego Domku # 9 (75), Warszawa /Park Bródnowski/
10
61. Cykliczny Bieg Śledzia, Gdynia
Sobota, 03 Marzec
10
Wesołe Biegi Górskie - zima 2018, Wesoła k.Warszawy
10
Grand Prix Warszawy 2018 - bieg 2, Warszawa
Niedziela, 04 Marzec
10
Bieg Tropem Wilczym Poznań, Poznan
10
IV Bieg Dookoła Jeziora Brzostek, Promno
10
Bieg TROPEM WILCZYM 2018 Gdańsk, Gdańsk
10
Tropem Wilczym Starachowice, Starachowice
10
IV Bieg Dookoła Jeziora Brzostek, Promno
10
Półmaraton 17 dni do wiosny, Sosnowiec
Środa, 07 Marzec
10
Bieg do Herbacianego Domku # 10 (76), Warszawa /Park Bródnowski/
10
62. Cykliczny Bieg Śledzia, Gdynia
Sobota, 10 Marzec
10
XV Zimowe Biegi Górskie Falenica 2018, Warszawa
10
CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden 2017/2018, Olsztyn
10
III Chwaszczyńska 10, Chwaszczyno
10
5 Dziesiątka WROACTIV, Wrocław
Niedziela, 11 Marzec
10
Wrocławska Dycha, Wrocław
10
I Grand Prix Kierunek Ultra 2018 - bieg IIv, Suwałki
10
XI Bieg Kazików, Radom
10
Bieg Wiosenny, Chorzów
10
Cross ścieżkami Bartka z Piekła, Dominice
10
14 Maniacka Dziesiątka, Poznań
10
5. Bieg po Miód w Giełczynie, Giełczyn
10
14 Maniacka Dziesiątka, Poznań
Środa, 14 Marzec
10
Bieg do Herbacianego Domku # 11 (77), Warszawa /Park Bródnowski/
10
63. Cykliczny Bieg Śledzia, Gdynia
Sobota, 17 Marzec
10
Wesołe Biegi Górskie - zima 2018, Wesoła k.Warszawy
10
Grand Prix Warszawy 2018 - bieg 3, Warszawa
10
III Bieg Jedności Kaszubów, Władysławowo
10
VIII Stęszewski Bieg Przełajowy, Stęszew
10
VI Bieg na Grochowiska, Pińczów
10
III Bieg Jedności Kaszubów, Władysławowo
Niedziela, 18 Marzec
10
Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza - bieg VI, Szczecin
10
Grand Prix Łódzkiego w Biegach Górskich - bieg V, Łódź
10
15. Krakowski Półmaraton Marzanny, Kraków
10
Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR, Pyrzyce
10
II Bieg po Podkowę, Święcko
10
V Ostrowski ICE MAT Półmaraton, Ostrów Wielkopolski
Środa, 21 Marzec
10
Bieg do Herbacianego Domku # 12 (78), Warszawa /Park Bródnowski/
10
64. Cykliczny Bieg Śledzia, Gdynia
Sobota, 24 Marzec
10
Kanclerz Leśne Run Wiosna, Zabrze
10
44. Cross Żagański o Puchar Wielkiej Ucieczki, Żagań
10
Grand Prix w biegach górskich Gdynia 2018 - 1/4, Gdynia
10
Górski Zimowy Runmageddon 24/25.03.2018, Wierchomla Mała, Wierchomla Mała
10
Marcinka Cross Challenge, Tarnów
Niedziela, 25 Marzec
10
XI Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych, Tychy
10
5. Harpagańska Dycha, Sosnowiec
10
Kanclerz Leśne Run Wiosna, Stawiguda
10
Błękitna Wstęga Balatonu, Wodzisław Śląski
10
IV Bieg Zajączka Wielkanocnego, Poznań
Środa, 28 Marzec
10
Bieg do Herbacianego Domku # 13 (79), Warszawa /Park Bródnowski/
10
65. Cykliczny Bieg Śledzia, Gdynia
Środa, 04 Kwiecień
10
66. Cykliczny Bieg Śledzia, Gdynia
10
Bieg do Herbacianego Domku # 14 (80), Warszawa /Park Bródnowski/
10
Bieg do Herbacianego Domku # 14 (80), Warszawa /Park Bródnowski/
10
Bieg do Herbacianego Domku # 14 (80), Warszawa /Park Bródnowski/
10
Bieg do Herbacianego Domku # 14 (80), Warszawa /Park Bródnowski/
Sobota, 07 Kwiecień
10
Runmageddon Wrocław 07/08.04.2018 Intro, Rekrut, Classic, Kids i Junior, Wrocław
10
3 dziesiątka Babicka, Stare Babice k. Warszawy
10
X Bieg Piaśnicki , Piaśnica
10
Grand Prix Koła 2018 , Koło
10
Grand Prix Koła 2018 , Koło
10
Grand Prix Warszawy 2018 - bieg 4 , Warszawa
10
VI Półmaraton Jeleniogórski , Jelenia Góra
10
III Bieg Przełajowy Marynarska Dycha , Ustka
10
10. Bieg Częstochowski , Częstochowa
10
XVI Bieg Europejski , Gniezno
Niedziela, 08 Kwiecień
10
Runmageddon Wrocław 07/08.04.2018 Intro, Classic i Kids, Wrocław
10
Wieliszewski Crossing Wiosna, Krubin
10
Wieliszewski Crossing Wiosna, Krubin
10
Wieliszewski Crossing Wiosna, Krubin
10
Wieliszewski Crossing Wiosna, Krubin
10
Wieliszewski Crossing Wiosna, Krubin
10
Wieliszewski Crossing Wiosna, Krubin
10
Wieliszewski Crossing Wiosna, Krubin
10
Wieliszewski Crossing Wiosna, Krubin
10
Hotel Senator - Bricomarche II Półmaraton Starachowicki, Starachowice
10
Hotel Senator - Bricomarche II Półmaraton Starachowicki, Starachowice
10
XXV Jubileuszowe Biegi Żnińskie , Żnin
10
Four Colours Grand Prix Inowrocławia , Inowrocław
10
V Bieg Nasza Dycha , Gostyń
10
Wieliszewski Crossing Wiosenny , Krubin
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
VI Bieg Szlakiem Morąskich Zabytków , Morąg
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
10
IX OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI , Raszyn
Środa, 11 Kwiecień
10
67. Cykliczny Bieg Śledzia, Gdynia
Sobota, 14 Kwiecień
10
Elektrolux 3 Nocna Dycha, Brzeg
10
Elektrolux 3 Nocna Dycha, Brzeg
10
Elektrolux 3 Nocna Dycha, Brzeg
10
Elektrolux 3 Nocna Dycha, Brzeg
10
Elektrolux 3 Nocna Dycha, Brzeg
10
Elektrolux 3 Nocna Dycha, Brzeg
10
Elektrolux 3 Nocna Dycha, Brzeg
10
Elektrolux 3 Nocna Dycha, Brzeg
10
Elektrolux 3 Nocna Dycha, Brzeg
10
Elektrolux 3 Nocna Dycha, Brzeg
10
Elektrolux 3 Nocna Dycha, Brzeg
10
Reebok POWERUN by Runmageddon , Warszawa
10
V Bieg Wąskotorowy , Józefów
10
I Grand Prix Kierunek Ultra 2018 - bieg III , Suwałki
Niedziela, 15 Kwiecień
10
Bieg SGH, Warszawa
10
Festiwal Biegowy im. Mikołaja Kopernika w Lidzbarku Warmińskim , Lidzbark Warmiński
10
7. Bydgoszcz na start , Bydgoszcz
10
VIII Łomża Półmaraton o Puchar Prezydenta , Łomża
Środa, 18 Kwiecień
10
68. Cykliczny Bieg Śledzia, Gdynia
10
Bieg do Herbacianego Domku # 15 (81), Warszawa /Park Bródnowski/
Piątek, 20 Kwiecień
10
Nocna Wataha - runda II , Olsztyn Jurajski
10
Nocna Wataha - runda II , Olsztyn Jurajski
Sobota, 21 Kwiecień
10
III Nocny Bieg terenowo-przełajowy "Weller 2. Kołaków `44", Kołaków
10
III Nocny Bieg terenowo-przełajowy "Weller 2. Kołaków `44", Kołaków
10
III Nocny Bieg terenowo-przełajowy "Weller 2. Kołaków `44", Kołaków
10
III Nocny Bieg terenowo-przełajowy "Weller 2. Kołaków `44", Kołaków
10
III Nocny Bieg terenowo-przełajowy "Weller 2. Kołaków `44", Kołaków
10
III Nocny Bieg terenowo-przełajowy "Weller 2. Kołaków `44", Kołaków
10
III Nocny Bieg terenowo-przełajowy "Weller 2. Kołaków `44", Kołaków
10
III Nocny Bieg terenowo-przełajowy "Weller 2. Kołaków `44", Kołaków
10
III Nocny Bieg terenowo-przełajowy "Weller 2. Kołaków `44", Kołaków
10
III Nocny Bieg terenowo-przełajowy "Weller 2. Kołaków `44", Kołaków
10
III Nocny Bieg terenowo-przełajowy "Weller 2. Kołaków `44", Kołaków
10
III Nocny Bieg terenowo-przełajowy "Weller 2. Kołaków `44", Kołaków
10
III Nocny Bieg terenowo-przełajowy "Weller 2. Kołaków `44", Kołaków
10
III Nocny Bieg terenowo-przełajowy "Weller 2. Kołaków `44", Kołaków
10
III Nocny Bieg terenowo-przełajowy "Weller 2. Kołaków `44", Kołaków
10
III Nocny Bieg terenowo-przełajowy "Weller 2. Kołaków `44", Kołaków
10
III Nocny Bieg terenowo-przełajowy "Weller 2. Kołaków `44", Kołaków
10
III Nocny Bieg terenowo-przełajowy "Weller 2. Kołaków `44", Kołaków
10
III Nocny Bieg terenowo-przełajowy "Weller 2. Kołaków `44", Kołaków
10
III Nocny Bieg terenowo-przełajowy "Weller 2. Kołaków `44", Kołaków
10
III Nocny Bieg terenowo-przełajowy "Weller 2. Kołaków `44", Kołaków
10
III Nocny Bieg terenowo-przełajowy "Weller 2. Kołaków `44", Kołaków
10
III Nocny Bieg terenowo-przełajowy "Weller 2. Kołaków `44", Kołaków
10
III Nocny Bieg terenowo-przełajowy "Weller 2. Kołaków `44", Kołaków
10
III Nocny Bieg terenowo-przełajowy "Weller 2. Kołaków `44", Kołaków
10
III Nocny Bieg terenowo-przełajowy "Weller 2. Kołaków `44", Kołaków
10
III Nocny Bieg terenowo-przełajowy "Weller 2. Kołaków `44", Kołaków
10
III Nocny Bieg terenowo-przełajowy "Weller 2. Kołaków `44", Kołaków
10
III Nocny Bieg terenowo-przełajowy "Weller 2. Kołaków `44", Kołaków
10
III Nocny Bieg terenowo-przełajowy "Weller 2. Kołaków `44", Kołaków
10
III Nocny Bieg terenowo-przełajowy "Weller 2. Kołaków `44", Kołaków
10
III Nocny Bieg terenowo-przełajowy "Weller 2. Kołaków `44", Kołaków
10
III Nocny Bieg terenowo-przełajowy "Weller 2. Kołaków `44", Kołaków
10
III Nocny Bieg terenowo-przełajowy "Weller 2. Kołaków `44", Kołaków
10
III Nocny Bieg terenowo-przełajowy "Weller 2. Kołaków `44", Kołaków
10
III Nocny Bieg terenowo-przełajowy "Weller 2. Kołaków `44", Kołaków
10
Charytatywny "Bieg z Misiem" , Poznań
10
V Uniwersytecka ZaDyszka im. Jerzego Żeligowskiego , Poznań
10
XXV Bieg Uliczny im. Wojciecha Korfantego , Katowice
10
XXX Jubileuszowe Biegi im.Tomasza Hopfera , Janowiec Wielkopolski
10
Bieg Nocny na 10 km , Kraków
Niedziela, 22 Kwiecień
10
Festiwal Leśny 2018 , Gdynia
10
ORLEN Warsaw Marathon , Warszawa
10
Oko w Oko z Rakiem , Chorzów
10
7. Bieg 10km Szpot Swarzędz , Swarzędz
10
10. Cieszyński FORTUNA Bieg , Cieszyn
10
35. Bieg Uliczny Memoriał Winanda Osińskiego , Szczecinek
10
Bieg na 10 km "Warszowicko (za)Dyszka" , Warszowice
10
4. Drezdenecka Dycha , Drezdenko
Środa, 25 Kwiecień
10
69. Cykliczny Bieg Śledzia, Gdynia
10
Bieg do Herbacianego Domku # 16 (82), Warszawa
Sobota, 28 Kwiecień
10
Grand Prix Warszawy 2018 - bieg 5 , Warszawa
10
I Marceliński Bieg Wiosenny , Poznań
10
I Marceliński Bieg Wiosenny , Poznań
10
I Marceliński Bieg Wiosenny , Poznań
Niedziela, 29 Kwiecień
10
II Bieg Enigmy , Poznań
10
Jurassic Forest Run, Lgota Murowana k/Kroczyc
10
Panewnicki Bieg Dzika, Panewniki
10
Run Toruń Zwiedzaj ze zdrowiem, TORUŃ
Wtorek, 01 Maj
10
Tylko dla Orłów Bieg Survivalowy z przeszkodami, Gniezno
10
XVII Maraton Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice
10
V Dycha po Piachu, Czołpino/Smołdzino
10
36 Krapkowicki Bieg Uliczny, Krapkowice
10
VII Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów, Lisowice
10
V Kępiński Bieg Uliczny, Kępno
10
V Bieg o Strzałę Widanta w Resku, Resko
10
XIX Bieg Śladami Bogusława X, Łącko k. Ustki
10
VII Muzyczna Ćwiartka 2018, Piła
10
Chełmżyńska "Dziesiątka", Chełmża
10
II RZESZOWSKI BIEG TRZEŹWOŚCI, MARSZ NORDIC WALKING I RAJD ROWEROWY IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGO, Rzeszów
Środa, 02 Maj
10
4. Wołowski Bieg Flagi Narodowej, Wołów
10
VI Bieg Flagi, Warszawa
10
Biegniemy dla Arturka, Gdańsk
Czwartek, 03 Maj
10
Bieg Konstytucji 3 Maja, Radom
10
4. Gryfiński Transgraniczny Festiwal Biegowy, Nadodrzańska
10
II Bieg Wokół Remizy, Twardogóra
10
II Sztumski Festiwal Biegowy, Sztum
Sobota, 05 Maj
10
III Krokowska 10, Żarnowiec
10
II Bieg Konstytucji, Jeroniki
10
Bieg Strażaka 2018, Barczewko
10
III Bieg Przełajowy Doliną Orli i Baryczy, Wąsosz
Niedziela, 06 Maj
10
II Bieg do Serca Kołłątaja, Staszów
10
Festiwal Runmageddon Myślenice 04-06.05.2018 Classic i Kids, Myślenice
10
8 Maraton Opolski, Opole
10
I Grand Prix Kierunek Ultra 2018 - bieg IV, Suwałki
10
XXLII Bieg Zwycięstwa, Gołdap
10
2. Bieg Hrabiego Skarbka, Osięciny
10
II Bieg do Serca Kołłątaja, Staszów
10
II Bieg Strażacki z OSP Sława, Sława
10
VI MosirGutwinRun 2018 - Półmaraton i Maraton na raty - 1. runda, Ostrowiec Świętokrzyski
Środa, 09 Maj
10
70. Cykliczny Bieg Śledzia, Gdynia
10
GP Żoliborza (2) - Bulwary Wiślane, Warszawa
Sobota, 12 Maj
10
V Półmaraton Mustanga, Poręba
10
XI Bieg Piastowski, Inowrocław
10
V Bieg Pamięci Żołnierzy Grupy Kampinos AK, Leszno
10
V Bieg Rycerski, Świecie
10
3. Rzepakowa Dycha, Chełmiec
10
IV Tworogowska Dycha po Trowie, Tworóg
10
XXVIII Ostródzkie Biegi Uliczne, Ostróda
10
XX Jubileuszowy Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka, Grajewo
10
XVI Bieg Skawiński, Skawina
10
Nocny Bieg Świętej Kingi, Stary Sącz
10
Bieg Rycerski , Świecie
Niedziela, 13 Maj
10
29 Maraton Juranda, Szczytno
10
XXLII Bieg Zwycięstwa, Gołdap
10
IV Bieg Łomianek, Łomianki
10
Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim, Gdynia
10
BNY Mellon IV Wrocławski Bieg Akademicki, Wrocław
10
XII Bieg Lupusa, Bartków
10
III Półmaraton Górski Polanica-Zdrój, Polanica Zdrój
10
III Bieg z zamkiem w tle, Bolków
10
II Chrzanowski Bieg Uliczny, Chrzanów
10
Działoszynska Dziesiątka, Działoszyn
10
Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim, Gdynia
10
IV Wrocławski Bieg Akademicki, Wrocław
10
Biegam bo Lubię Lasy Chojnów 2018, Chojnów
Środa, 16 Maj
10
71. Cykliczny Bieg Śledzia, Gdynia
10
Bieg do Herbacianego Domku # 17 (83), Warszawa /Park Bródnowski/
Piątek, 18 Maj
10
II Wiosenna Piątka i Dziesiątka Nocnego Puszczyka, Puszczykowo
Sobota, 19 Maj
10
II cykl biegów leśnych NAGONKA, Koło, Piotrków Tryb.
10
ACH edycja II lubelska Janowiec nad Wisłą, Janowiec nad Wisłą
10
VII Bieg Tarnogórski, Tarnowskie Góry
10
IV Memoriał im. Piotra Szwajkowskiego, Bojadła
10
IV Bieg Wadowicki, Wadowice
10
XXII Bieg Święców, Sławno
10
XX Bieg Milowego Słupa, Konin
10
4. Dynowska ZaDyszka, Dynów
Niedziela, 20 Maj
10
4. Maraton Uśmiechu - Uśmiech Podaj Dalej, Ostrów Wielkopolski
10
Festiwal Biegowy im. Jana Pawła II w Kazimierzu Dolnym, Kazimierz Dolny
Środa, 23 Maj
10
72. Cykliczny Bieg Śledzia, Gdynia
Sobota, 26 Maj
10
II Bieg Charytatywny z Fundacją Na Maksa, Wilkszyn
10
Grand Prix w biegach górskich Gdynia 2018 - 3/4, Gdynia
10
Bieg Bystrzycki, Bystrzyca Kłodzka
10
VIII Bieg Cichociemnych, Krusze
10
Jantarowy Przełaj, Jantar
10
2. Półmaraton Kanału Augustowskiego, Płaska k. Augustowa
10
Luzińska Dziesiątka, Luzino
10
XXXV Ogólnopolski Bieg im. bł. Edmunda Bojanowskiego, Piaski Wlkp
10
Piątka z Gwiazdami, Dziesiątka z Gwiazdami, Szczecin
10
Korona Zachodu Polski #1, Puszczykowo
10
IX Kwidzyński Bieg Papiernika, Kwidzyn
10
V Memoriał im. Czesława Wasielewskiego, Brześć Kujawski
10
Integrowanie Przez Bieganie, Dolina Będkowska
10
Złotoryjska Złota Dycha, Złotoryja
10
13. Bieg Filipiadesa, Pasłęk
10
16. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run, Łódź
Niedziela, 27 Maj
10
Runmageddon Warszawa 2018 - Intro, Classic + KIDS, Warszawa
10
VI Charytatywny Piknik Sportowy "BIEGNĘ DLA ...", NOWY FOLWARK
10
XXIV Półmaraton Kurpiowski, Ostrołęka
10
10K Run Series Olsztyn 2018, Olsztyn
10
V Dybawka Biega, Dybawka k. Przemyśla
10
3. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy, Bydgoszcz
10
XXIV Półmaraton Kurpiowski, Ostrołęka
10
XXIV Półmaraton Kurpiowski, Ostrołęka
10
XXV Bieg Tura im.Henryka Pliszki, Człuchów
10
26. Bieg Fiata, Bielsko-Biała
10
VI Podkowiańska Dycha, Podkowa Leśna
10
Bieg o Koronę Dąbrówki, Dąbrówka
10
XI Bieg Ząbkowski, Ząbki
10
I Dziki Race, Tychy
Środa, 30 Maj
10
73. Cykliczny Bieg Śledzia, Gdynia
10
Bieg do Herbacianego Domku # 18 (84), Warszawa /Park Bródnowski/
Czwartek, 31 Maj
10
3 Bieg po Gminie Świerczów, Dąbrowa k. Namysłowa
Piątek, 01 Czerwiec
10
III Gostyński Maraton-Drużynowy Bieg Łączony, Gostyń
Sobota, 02 Czerwiec
10
2. Bieg Pamięci Absolwentów Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie/Ostrowi Mazowieckiej, Komorowo/Ostrów Maz.
10
III Gminny Charytatywny Bieg Między Wiatrakami , Zagrodno
10
4. Wyszkowska Dycha Nocą , Wyszków
Niedziela, 03 Czerwiec
10
Bieg Lwa , Tarnowo Podgórne
10
3. Szczytniański Bieg Liczyrzepy , Szczytna
10
I Ty Możesz Biegać Wieczorem, Kraków
10
I Wiosenny Półmaraton i I Wiosenny Ćwierćmaraton, Łękno k. Zaniemyśla
10
VI MosirGutwinRun 2018 - Półmaraton i Maraton na raty - 2. runda, Ostrowiec Świętokrzyski
10
XXX Policka Piętnastka, Police
10
VI Bieg Północy 16 km, Władysławowo
10
26. Biegi Ekologiczne i 3. Półmaraton Poleski , Urszulin
10
Wiązowna Trail , Wiązowna
10
IV Bieg Instalatora , Bydgoszcz
Środa, 06 Czerwiec
10
74. Cykliczny Bieg Śledzia, Gdynia
10
Bieg do Herbacianego Domku # 19 (85), Warszawa
Sobota, 09 Czerwiec
10
Kanclerz Leśne Run Lato , Zabrze
10
Terenowa Masakra , Bydgoszcz
10
II Mila Osjakowska - darmowy bieg na 10 km , Osjaków
10
III ECO CIDRY CROSS - Dychej na Księżej Górze , Radzionków
10
Bieg Trzeźwości na Stulecie Wolności , Oświęcim
10
XIV Bieg Kmitów w roku 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości , Rynek
10
Korona Zachodu Polski #2, Skwierzyna
10
IV Bieg JUR(a)UN , Podlesice
10
Bieg Recepta na Zdrowie , Łódź
10
II Rodzinny Bieg Charytatywny , Jankowice koło Pszczyny
10
IX Bieg Memoriałowy im. Adama Lewandowskiego , Orchowo
10
Bieg Papieski 2018, Pelpin
10
Bieg do Kamienia, Gołuchów
10
Bieg AGH 2018, Kraków
10
Nogami po Czarnym Lądzie, Poznań
10
VI Smolecka (za)Dyszka, Smolec
10
VI Bieg Nyski , Nysa
10
II Festiwal Biegów Polski Północnej , Wdzydze Kiszewskie
Niedziela, 10 Czerwiec
10
7 Rodzinny Piknik Biegowy "Biała Biega" , Biała Podlaska
10
X Legionowska Dycha , Legionowo
10
I Grand Prix Kierunek Ultra 2018 - bieg V , Suwałki
10
Tarnogórski Półmaraton , Tarnowskie Góry
10
Wizz Air Katowice Half Marathon 2018 , Katowice
10
Letni Ultramaraton Na Raty - Oława 2018 ETAP 1/5 , Oława
10
III Piątnica Półmaraton POMAGAM , Piątnica
10
VII Bieg Goworowski Bieg dla zdrowia , Goworowo
10
III Interferie Run , Świeradów-Zdrój
10
VI Bieg STO-nogi , Milanówek
10
Libiąska Dziesiąteczka , Libąż
10
II Bieg Leśny Teodory , Teodory
10
II Bieg Souvre , Inowrocław
10
SKYWAYRUN Gdańsk Airport , Gdańsk
10
Formoza Challenge , Oborniki
10
XXXIX Międzynarodowy Bieg V Stawów, Myszków
10
Bieg Twierdzy Kraków - Fort Mogiła, Kraków
10
Bieg na Powitanie Lata 2018, Luboń
10
II Bieg Souvre, Inowrocław
Środa, 13 Czerwiec
10
75. Cykliczny Bieg Śledzia, Gdynia
10
Bieg do Herbacianego Domku # 20 (86), Warszawa /Park Bródnowski/
10
Bieg do Herbacianego Domku # 20 (86), Warszawa /Park Bródnowski/
10
Bieg do Herbacianego Domku # 20 (86), Warszawa /Park Bródnowski/
10
Bieg do Herbacianego Domku # 20 (86), Warszawa /Park Bródnowski/
Sobota, 16 Czerwiec
10
XIV Bieg Świętojański o Puchar Burmistrza Międzychodu , Międzychód
10
Grand Prix Koła 2018 , Koło
10
Run 4 Life , Oświęcim
10
XV Radziejowski Bieg Południowy , Radziejów
10
Grand Prix w biegach górskich Gdynia 2018 , Gdynia
Niedziela, 17 Czerwiec
10
III Ciechanowskie Święto Biegania, Ciechanów
10
IV Bieg im. Janusza Sidły , Katowice
10
V Gorzowska Nadwarciańska Dycha , Gorzów Wielkopolski
10
IV Wroniecka Dycha , Wronki
10
III Ciechanowskie Święto Biegania , Ciechanów
10
III Gostyniński Bieg Zamkowy - Niepodległa 2018 , Gostyń
10
AVON kontra przemoc - biegnij w Garwolinie , Garwolin
10
Ultra-Trail® Małopolska , Kasinka Mała
10
IV Bieg im. Janusza Sidły, Katowice
Środa, 20 Czerwiec
10
76. Cykliczny Bieg Śledzia, Gdynia
10
Bieg do Herbacianego Domku # 21 (87), Warszawa /Park Bródnowski/
Piątek, 22 Czerwiec
10
Nocny Bieg Świętojański z PKO Bankiem Polskim , Gdynia
Sobota, 23 Czerwiec
10
8. Bieg III Wież , Prusice
10
XV Półmaraton Unisławski , Unisław
10
Polkowicka Dycha , Polkowice
10
IV Nocny Bieg Świętojański Poznań 2018 , Poznań
10
5. Bieg Szerszenia , Oleśnica
10
9.Biegiem przez Platerów, Platerów
Niedziela, 24 Czerwiec
10
Runmageddon Ełk 2018 - Intro, Classic i KIDS!, Ełk
10
Leśne Run Lato , Stawiguda
10
Festiwal Biegowy im. Piotra Nurowskiego w Konstancinie-Jeziornie , Konstancin-Jeziorna
10
Summer RUN - Bieg nad Jeziorem Rożnowskim , Gródek nad Dunajcem
10
Lotto Poznański Czerwiec '56 , Poznań
10
V Mielnicka Dycha , Mielnik
10
Bieg Niepodległości w Haczowie, Haczów
10
3. Bieg Śladem Księgi Henrykowskiej, Henryków
10
Bieg Pamięci Bohaterów Wydarzeń Czerwca'56 w Poznaniu, Poznań
10
Lotto Poznański Czerwiec '56, Poznań
Środa, 27 Czerwiec
10
Bieg do Herbacianego Domku # 22 (88), Warszawa /Park Bródnowski/
Sobota, 30 Czerwiec
10
Silesian Highland Marathon III , Nowa Wieś k.Będzina
10
Gdańskie Biegi Leśne - etap 1 , Gdańsk
10
Four Colours Grand Prix Inowrocławia , Inowrocław
10
Runmageddon Silesia JSW SA 2018 - Intro, Rekrut, Nocny Rekrut, Classic +KIDS, Pawłowice
Niedziela, 01 Lipiec
10
Runmageddon Silesia - Classic 12km i KIDS, Silesia
10
IV Lipcowy Dwubieg Puszczykowski, Puszczykowo
10
VI MosirGutwinRun 2018 - Półmaraton i Maraton na raty - 3. runda, Ostrowiec Świętokrzyski
10
Runmageddon Silesia JSW SA 2018 - Intro, Rekrut, Nocny Rekrut, Classic +KIDS, Pawłowice
10
V Nekielski Bieg Do Lata , Nekla
10
Letni Ultramaraton Na Raty - Oława 2018 ETAP 2/5 , Oława
10
I Bieg Przyjaźni w Przyjezierzu , Przyjezierze
10
I Bieg Przyjaźni w Przyjezierzu , Przyjezierze
10
Polska Biega w Tarchałach, Tarchały Wielkie
10
III Bieg o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Piotrkowie Kujawskim , Piotrków Kujawski
10
IV Lipcowy Dwubieg Puszczykowski , Puszczykowo
Środa, 04 Lipiec
10
Bieg do Herbacianego Domku # 23 (89), Warszawa /Park Bródnowski/
10
Cykliczny Bieg Śledzia , Gdynia
Czwartek, 05 Lipiec
10
I Ty Możesz Biegać Wieczorem, Kraków
Sobota, 07 Lipiec
10
V Janikowska Dyszka , Janikowo
10
XVI Atlantis Bieg Opolski , Opole
10
VIII Bieg na Jawornik , Złoty Stok
10
Bukowiecka Dziesiątka , Bukowiec
Niedziela, 08 Lipiec
10
III Bieg Nowalijkowy , Kruszwica
10
V Biegu ku czci bł. E. Grzymały , Sadowne
10
VI Stalowa Dycha , Stalowa Wola
Sobota, 14 Lipiec
10
II Nocny Półmaraton i II Nocna Dycha wraz z Nordic Walking, Piekary Śląskie
10
GONIACKA Białka Tatrzańska , Białka Tatrzańska
10
Gdańskie Biegi Leśne - etap 2 , Gdańsk
10
IV Świerczyniecki Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy , Świerczyniec
10
II Bieg RUNda Przechlewska , Przechlewo
10
XXXI Półmaraton Lipcowy , Okonek
10
NightRun Susz 2018 , Susz
Niedziela, 15 Lipiec
10
V Puchar Wyspy Giżyckiej , Giżycko
10
II Bieg Pod Skocznię Narciarską , Czarnków
Poniedziałek, 16 Lipiec
10
XVI Ogólnopolski Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta Gminy Glinojeck , Glinojeck
Piątek, 20 Lipiec
10
Nocna Wataha - runda III , Olsztyn Jurajski
Sobota, 21 Lipiec
10
VII Półmaraton Puchar Krotoski - Cichy , Chrzypsko Wielkie
10
Korona Zachodu Polski #4 - Lato z Węgorzem , Węgorzyno
10
Izerski Weekend Biegowy , Szklarska Poręba
Niedziela, 22 Lipiec
10
Ultra Trail Granicy Warmii i Mazur , Swaderki
10
Letni Ultramaraton Na Raty - Oława 2018 ETAP 3/5 , Oława
10
Bieg Twierdzy Kraków - edycja IV , Kraków
10
III Kalanica Półmaraton i Bielawska Dziesiątka, Bielawa
10
KormoRun Bieg Pstrąga z Nadleśnictwem Olsztynek , Swaderki
10
8 Bieg Kamienny , Koszwice
10
KormoRun Bieg Pstrąga z Nadleśnictwem Olsztynek, Swaderki
Sobota, 28 Lipiec
10
Pogoń za Wilkiem , Mosina
10
Bieg Herosa , Pustynia Błędowska
10
Bieg po uśmiech , Nowy Sącz
10
3. Bieg Stefana Czarnieckiego , Tykocin
10
28. Bieg Powstania Warszawskiego , Warszawa
Niedziela, 29 Lipiec
10
10K Run Series Blachownia 2018 , Blachownia
10
V Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy , Dąbki
Środa, 01 Sierpień
10
Bieg do Herbacianego Domku # 26 (92), Warszawa /Park Bródnowski/
Czwartek, 02 Sierpień
10
I Ty Możesz Biegać Wieczorem , Kraków
Piątek, 03 Sierpień
10
Krostoszowicki Bieg Nocny , Krostoszowice
10
III Piątka/Dziesiątka Nocnego Puszczyka, Puszczykowo
Sobota, 04 Sierpień
10
Festiwal Biegów Alpejskich na Babiej Górze , Zawoja
10
25.Bieg św.Dominika , Gdańsk
10
III Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego , Kamień
10
X Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka , Gąsawa
10
Biegi Śnieżnickie - Bieg na Śnieżnik , Międzygórze
Niedziela, 05 Sierpień
10
V Gryficka Dziesiątka , Gryfice
10
XXVII Bieg Opalińskich , Opalenica
10
XXV Memoriałowy Bieg Majora Bacy , Bochnia
Środa, 08 Sierpień
10
Bieg do Herbacianego Domku # 27 (93), Warszawa /Park Bródnowski/
Sobota, 11 Sierpień
10
Gdańskie Biegi Leśne - etap 3 , Gdańsk
10
Połówka Pawlaka , Lubomierz
10
3. Bieg Królewski , Kleszczele
10
IV Urodzinowa Działdowska Dycha , Działdowo
10
X Bieg o Laur Św Wawrzyńca , Słupca
10
Nocna Dycha Kopernika , Toruń
Niedziela, 12 Sierpień
10
Letni Ultramaraton Na Raty - Oława 2018 ETAP 4/5 , Oława
10
II Bieg Szlakiem Doliny Wisły , Czerwińsk Nad Wisłą
10
Bieg Świętego Dominika , Ustroń
Środa, 15 Sierpień
10
III Bieg Cudu nad Wisłą , Włocławek
10
IV Urodzinowa Działdowska Dycha , Działdowo
Sobota, 18 Sierpień
10
Dziki Weekend 2018 Grupa Azoty, Police
10
VIII Bieg Tygrysa , Orzysz
10
Bieg Lotnika , Warszawa
10
Ustecka Dziesiątka z Hakiem , Ustka
10
Ustecka Dziesiątka z Hakiem , Ustka
10
Kaszubski Bieg Lesoków , Szemud
10
IV Bieg Z Kopyta 2018 , Gniazdów
10
3 Śliwicka Dyszka , Śliwice
10
III Bieg im. Obrońców Płocka 1920 r. , Płock
10
II Strawczyńska Zadycha , Strawczyn
Niedziela, 19 Sierpień
10
V Wieczorna Marcelińska Dycha, Poznań
10
10K Run Series Białystok 2018 , Białystok
10
IV Półmaraton Wiślański , Wisła
10
IV Półmaraton Wiślański , Wisła
10
III Chodzieska ZaDyszka , Chodzież
10
IV Bieg Uliczny Górka Żerkowska 10 , Żerków
10
8. Lubawska Dycha , Lubawa
10
V Wieczorna Marcelińska Dycha , Poznań
Środa, 22 Sierpień
10
Bieg do Herbacianego Domku # 28 (94), Warszawa /Park Bródnowski/
Sobota, 25 Sierpień
10
Sylwester Lejdis, Borówiec k. Poznania
10
III Bieg Niekłański , Niekłań Wielki
10
X Bieg do Słońca o puchar Prezesa Katowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej , Chorzów
10
10 Ząbkowicka , Ząbkowice Śląskie
10
6 Bieg Służb Mundurowych , Rzgów
10
9. Bieg z Policją , Góra
10
6 Międzychodzka Dziesiątka "z pompą" , Międzychód
10
Bieg Sylwester Lejdis , Borówiec
10
Bieg Fabrykanta , Łódź
Niedziela, 26 Sierpień
10
I Letni Półmaraton/ Ćwierćmaraton Łękno, Łękno k. Zaniemyśla
10
39. PKO Półmaraton Szczecin , Szczecin
10
39. PKO Półmaraton Szczecin , Szczecin
10
V Bieg Chełmońskiego , Radziejowice
10
Armagedon Leszno, II Edycja , Leszno
10
Półmaraton Uzdrowisko Ciechocinek , Ciechocinek
10
V Kolbudzka 10 , Bąkowo
10
VI MosirGutwinRun 2018 - Półmaraton i Maraton na raty - 4. runda, Ostrowiec Świętokrzyski
10
V Kolbudzka 10 , Bąkowo
10
Runmageddon Kraków 26.08.2018 - Classic + Kids, Kraków
10
Runmageddon Kraków 26.08.2018 - Classic + Kids, Kraków
Sobota, 01 Wrzesień
10
War Race 2018, Szprotawa
10
ENEA VI Energetyczna Dycha , Kozienice
Niedziela, 02 Wrzesień
10
I Bieg Charytatywny - Śladami dni Młodzieży, Węgrzce Wielkie
10
Onkobieg, Warszawa
10
bieg koguta, oława
10
Ultrajanosik , Nidzica
10
Żyrardów W BIEGU , Żyrardów
10
Dycha Juranda , Spychowo
10
5 Jesienne Grand Prix Mińska , Mińsk Mazowiecki
10
XXXIII Ogólnopolski Bieg Uliczny „Kostrzyńska Dziesiątka” , Kostrzyn nad Odrą
10
III Bieg Pustelnika , Pustelnik
10
IV Bieg Rolnika , Kamieniec
10
4. Półmaraton Bielski , Orzeszkowa
Środa, 05 Wrzesień
10
Bieg do Herbacianego Domku # 30 (96), Warszawa /Park Bródnowski/
Sobota, 08 Wrzesień
10
7 Bieg Dla Hospicjum Proroka Eliasza, Rybaki, gm. Narew
10
V Bieg o Złotą Górę, Złota Góra
10
III Bielański Bieg Dzika , Warszawa
10
II Bieg Wałem Wiślanym o Puchar Wójta Wielka Nieszawka , Wielka Nieszawka
10
III Wąbrzeska Dziesiątka , Wąbrzeźno
10
VI Bieg Karpia , Milicz
10
VII Memoriał im. H. Warwasa , Kleczew
10
33. Nocny Bieg Bachusa , Zielona Góra
Niedziela, 09 Wrzesień
10
XXIV Ogólnopolskie Biegi im. ks. St Brzóski, Łuków
10
II Sokolowska RUNda, Sokołów Podlaski
10
III Letni Bieg Trzech Jezior , Trzemeszno