5 mniej znanych imprez biegowych z okazji Dnia Niepodległości, które warto odwiedzić

17.10.2022


fot_3

Nie tylko duże miasta organizują imprezy biegowe 11 listopada z okazji Dnia Niepodległości. Jeśli więc nie masz ochoty startować w wielotysięcznym tłumie, lubisz kameralną atmosferę, to ten tekst jest dla Ciebie. Zobacz, gdzie warto pobiec w Dzień Niepodległości.

Górski Bieg Niepodległości

Jeśli chcesz połączyć świętowanie 11 listopada z weekendem w górach, to weź pod uwagę Górski Bieg Niepodległości. Trasy wiodą szlakami wyjątkowych Beskidów – już samo to czyni imprezę niezapomnianą. Do tego dochodzi dogodny dojazd. Start ulokowany jest bowiem w miejscowości Jaworze Nałęże, spod stóp Bielska-Białej.

Przed startem odbędzie się wspólne odśpiewanie hymnu. Fani gadżetów również się nie zawiodą. W ramach pakietu startowego każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę i opaskę.

Biegi i Marsze z okazji Święta Niepodległości

11 listopada tysiące mieszkańców Warszawy ruszy trasą 32. Biegu Niepodległości. Jednak tego samego dnia można wybrać imprezę bardziej kameralną. I wcale nie trzeba wyjeżdżać ze stolicy! Wystarczy ruszyć na… Targówek.


5-kilometrowa trasa wiedzie ścieżkami Parku Bródnowskiego. W ramach imprezy odbędą się również biegi dzieci. Zapisy na bieg pod linkiem: Aktualne biegi (monsterevent.pl)

X Radomski Bieg Niepodległości

Jeśli zamieszkujesz okolice mazowsza i jednak wolisz bieganie po asfalcie w kameralnej atmosferze, weź pod uwagę X Radomski Bieg Niepodległości. Imprezę organizuje tamtejszy MOSiR. Co roku w imprezie startuje kilkuset biegaczy, więc tłoku nie będzie, a z pewnością warto wspierać lokalne inicjatywy.

Gnieźnieński Bieg Niepodległości

A może masz chęć wyjechać do Gniezna? Gnieźnieński Bieg Niepodlegości w tym roku odbędzie się już po raz szósty. Trasa wiedzie ulicami miasta.


Gniezno oferuje wiele zabytków, imprezę można połączyć więc ze zwiedzaniem. Szczególnie, że w tym roku 11 listopada wypadnie w piątek.

VI Bieg Nocy Listopadowej

Niewielka impreza biegowa Orzyszu(woj. warmińsko-mazurskie), ale z jakim potencjałem! Dystans biegu niezbyt długi, bo 5 km. Jednak organizator zapewnia przyjemną, kameralną atmosferę, a po biegu – morsowanie i ognisko. 


A jakie biegi Wy rekomendujecie?

KALENDARZ
Wrzesień 2023
pon wt śr czw pt sob nd
1
4
5
6
7
8
11
12
13
14
15
16
18
19
20
21
25
26
27
28
29
30
Brak biegów w tym dniu
Pełny kalendarz
Polecane biegi
Partnerzy:

OSHEE
Organizator:

Partner techniczny:

enduhub

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.