9. sezon Ligi Biegowej za nami. Zobaczcie, co się działo w 2023 roku!

25.12.2023

couple-jogging-runni

Kończymy kolejny sezon Ligi Biegowej. Jak zawsze dostarczyliście nam mnóstwo emocji i energii do dalszych działań. Oto, co się wydarzyło w 2023 roku w ramach wspólnej zabawy.

W tym sezonie rankingi Ligi Biegowej w zabawie uczestniczyło prawie 9600 biegaczy. Najmłodszy zawodnik miał 9 lat, najstarszy - 76. Biegają z nami całe rodziny. Nas to cieszy szczególnie. Ideą Ligi Biegowej było bowiem dotarcie do osób z różnych zakątków Polski, bez względu na ich wiek, czy aktualną formę. Bo bieganie naprawdę może być dla każdego, co dobitnie pokazują nasi Ligobiegowicze.

Nasza Liga miała też wymiar charytatywny! Dzięki kilometrom "nabijamym" przez uczestników tegorocznej Ligi Biegowej, we współpracy z marką OSHEE, udało nam się wesprzeć aż 17 młodzieżowych klubów lekkoatletycznych! Każde Wasze 20 kilometrów przeliczaliśmy na butelkę napojów i wód Oshee. Przekazaliśmy 15 000 napojów, które będą nawadniać naszych młodych sportowców!

Jak zwykle nagrodziliśmy ponad 140 osób. Najmocniejszym zawodnikiem okazał się Daniel Mikielski, który od lat uczestniczy w naszej zabawie. Wśród wszystkich wyróżnionych osób, znaleźli się uczestnicy nie tylko najszybsi, ale także najwytrwalsi. Wystarczyło “tylko” regularnie brać udział w zawodach biegowych, by piąć się w naszych rankingach. Każdy kilometr z zawodów jest bowiem przeliczany na punkty.


Jednak nagrody to nie wszystko. Liga Biegowa to codzienna motywacja. W każdym tygodniu można na naszej stronie podejrzeć wyniki i porównać je z osobami np. z tej samej grupy wiekowej, czy nawet grupy zawodowej.To wspaniała inspiracja do podejmowania regularnej aktywności fizycznej.

My również nie próżnowaliśmy. Stworzyliśmy dla Was 36 artykułów o bieganiu i zdrowym stylu życia. Nasi eksperci odpowiedzieli na prawie 50 pytań dotyczących biegania, które Was nurtowały. Cały czas prowadziliśmy nasze kanały w mediach społecznościowych, regularnie otrzymywaście także od nas motywacyjne newslettery.

Liga Biegowa - otwieramy kolejny sezon!

Jedno się kończy, zaczyna się drugie. Wraz z dniem 01.01.2024  punkty się zerują, a Wy rozpoczynacie zabawę od nowa! Zachęcamy Was, abyście do Ligi Biegowej zapraszali znajomych, sąsiadów, kolegów i koleżanki z pracy. Dzięki rywalizacji drużynowej, macie nie tylko szansę na zdobycie pamiątkowych medali, ale także jeszcze skuteczniej możecie mobilizować się do aktywności.

Rejestrować się można w każdej chwili, ale lepiej wcześniej niż później. Dzięki temu możesz na bieżąco śledzić i porównywać swoje wyniki. Do zabawy włączysz się automatycznie, wypełniając formularz rejestracyjny na stronie www.ligabiegowa.pl.

Organizatorem Ligi Biegowej jest Fundacja Zdrowy Ruch. Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.


KALENDARZ
Luty 2024
pon wt śr czw pt sob nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Brak biegów w tym dniu
Pełny kalendarz
Polecane biegi
Partnerzy:

OSHEE
Organizator:

Partner techniczny:

enduhub

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.