Czym jest Liga Biegowa?

05.03.2015
Liga Biegowa jest stworzona dla Ciebie! U nas rywalizacja trwa 365 dni w roku.

REJESTRACJA
Od tego zaczyna się cała zabawa! Wypełniasz formularz, wrzucasz fotę i potwierdzasz maila aktywacyjnego. Właśnie dołączyłeś do Ligi Biegowej - witamy!

RYWALIZACJA
O ile rejestracja była tylko formalnością, to teraz musisz wziąć sie do roboty i BIEGAĆ, BIEGAĆ, BIEGAĆ!

PUNKTACJA
Ilekroć dobiegniesz do mety jednego z organizowanych w całej Polsce biegów na 5km, 10km, półmaratonie, lub maratonie, twój czas zostanie zamieniony na punkty w rankingach naszej Ligi. Im szybciej pobiegniesz tym wiecej punktów zdobędziesz - to proste. System przyznawania punktów jest obiektywny i sprawiedliwy. Oparliśmy go na tabeli VDOT Jacka Danielsa - autorytetu w dziedzinie treningu biegowego. Na wynik punktowy nie wpływa dystans, na jakim rywalizujesz. Liczy się tylko Twój czas! Na przykład przebiegająć 10km w czasie 50 minut, zdobywasz więcej punktów od zawodnika, który ukończy maraton z czasem 4 godzin. Nasz kalkulator pozwoli Ci oszacować liczbę punktów, jaką zdobedziesz biegnąć na zakładany czas. Aby dodać smaczku rywalizacji, do wyniku punktowego kobiet dodawanych jest 10 punktów bonusowych (które w znacznej mierze oddają różnicę w wydolności kobiet i mężczyzn). Pamiętaj, że kluczem do sukcesu są regularne starty, bo w rywalizacji sumujemy punkty z wszystkich Twoich startów, a nie wybieramy najlepsze wyniki! Zawsze też możesz wejść na nasz kalendarz biegów i zaplanować swoje starty.

RANKING INDYWIDUALNY
Po premierowym starcie na Twoim koncie pojawią się pierwsze punkty. W tym momencie Twoje nazwisko pojawiło się w rankingu. Teraz możesz zacząć bawić się filtrami i sprawdzić, który jesteś np. w woj. podlaskim, na dystansie 10km, wśród mężczyzn, albo np. ile kobiet w Polsce jest przed Tobą w klasyfikacji dystansu maratońskiego.

Jeżeli chcesz porównać swoje wyniki z konkretnym zawodnikiem/zawodniczką, to też masz taką możliwość. Wystarczy, że będąc zalogowanym na swoje konto, znajdziesz (w rankingu lub wyszukiwarce) nazwisko osoby, z którą chcesz się porównać i klikniesz przycisk "Porównaj się".

LIGI PRYWATNE
To nie koniec zabawy... Poza rywalizacją w standardowych rankingach możesz założyć własne Ligi prywatne i zaprosić do nich innych uczestników Ligi Biegowej. Ligi prywatne bedą widoczne tylko dla Was. Jak to zrobić dowiecie się zaraz po tym, jak my sie dowiemy Jacku :p

RANKING DRUŻYNOWY
W ramach Ligi Biegowej możecie również rywalizować drużynowo. Zbierz pięciu znajomych biegaczy - uczestników Ligi Biegowej w firmie, klubie, ścieżce biegowej, ... i stwórzcie zespół, który będzie rywalizował o miano najlepszej drużyny w Lidze. Jako twórca drużyny zostajesz automatycznie jej kapitanem i masz wpływ na to, kto biega w barwach Twojego teamu. Więcej na temat zasad działania rankingu druzynowego znajdziesz w regulaminie.

Wszytkie funkcjonalności, o których mogliście przeczytać powyżej, są całkowicie BEZPŁATNE :) Bawcie się nimi do woli!

CZAS TRWANIA I NAGRODY
Bawimy się w przez cały rok! Po zakończeniu sezonu punkty są zerowane, a zwycięzcy otrzymują nagrody :) Więcej znajdziesz w regulaminie.

Jesteśmy przekonani, że szybko oswoisz się z naszą Ligą. Jeżeli masz jakies pytania, sugestie, itp. czekamy na nie pod adresem: info@ligabiegowa.pl

Miłej zabawy!
Liga Biegowa - czas na bieganie!

KALENDARZ
Lipiec 2024
pon wt śr czw pt sob nd
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Brak biegów w tym dniu
Pełny kalendarz
Polecane biegi
Partnerzy:

OSHEE
Organizator:

Partner techniczny:

enduhub

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.