Dlaczego warto zarejestrować się na Lidze Biegowej? [PRZEWODNIK PO PORTALU]

30.05.2019

istock-927884534

Ruszył nowy sezon Ligi Biegowej, a wraz z nim - nowa rywalizacja. Od stycznia, aż do końca września można się zarejestrować, z jednoczesnym zachowaniem punktów, które udało nam się wybiegać na startach od początku roku. Dlaczego jednak warto dołączyć do rywalizacji i na czym ona tak naprawdę polega?

Liga Biegowa to jedyny w Polsce portal biegowy, który bawi, motywuje oraz pozwala rywalizować z innymi biegaczami 365 dni w roku. Co ważne, jest on całkowicie darmowy i ogólnodostępny.

Rankigi 

Trzonem Ligi Biegowej są rankingi. Znajdzie się w nich każdy, kto zarejestruje się na naszej platformie. O co w nich chodzi? Skąd się biorą punkty widoczne przy nazwiskach? Spieszymy z odpowiedzią. Gdy bierzesz udział w biegu, Twój wynik pojawia się automatycznie na Lidze Biegowej w Twoim profilu. Następnie system przelicza na punkty wybiegany przez Ciebie czas. Im częściej i im szybciej biegasz, tym więcej masz punktów. Na stronie głównej widzisz tylko rankingi „open”, jednak po kliknięciu przycisku „pełny ranking” zobaczysz, że jest ich naprawdę wiele. Szanse na to, by znaleźć się wysoko w jednej z tabel, są naprawdę duże! Rywalizacja w Lidze Biegowej trwa cały rok. Wraz z 1 stycznia wszystkie wyniki ulegają wyzerowaniu i zabawa zaczyna się od nowa.

Nie tylko rywalizacja!

Liga Biegowa to także kalendarz z biegami organizowanymi w Polsce, baza Twoich wyników uzyskanych w zawodach biegowych, artykuły poradnicze, konkursy, ligi prywatne, do których zapraszasz znajomych i rywalizujecie na własnych zasadach, darmowe treningi biegowe oraz to, co uczestnicy kochają najbardziej – coroczne podsumowanie wyników i nagradzanie najwytrwalszych Ligobiegowiczów.

Dla kogo jest Liga Biegowa?


Wydawałoby się, że Liga Biegowa jest tylko dla mocnych zawodników. Rankingi, rywalizacja, punkty… Jednak to nie do końca prawda. Owszem, Liga Biegowa w dużej mierze opiera się na rankingach, a nagrody otrzymują osoby z największą liczbą punktów. Jednak warto podkreślić, że co roku rozdajemy prawie 150 nagród w klasyfikacji open, wiekowych oraz z podziałem na konkretny dystans. Oznacza to, że nagradzane są również osoby, które w open nie mieszczą się nawet w pierwszej setce.

To jednak nie wszystko. Regularnie organizujemy konkursy oraz biegowe wyzwania, w których do wygrania są pakiety startowe lub biegowe gadżety.

Liga Biegowa to także treningi biegowe z udziałem trenerów i gwiazd lekkiej atletyki, całoroczny kalendarz polskich biegów, artykuły poradnikowe. To również ligi prywatne, do których zapraszasz swoich znajomych, sąsiadów, kolegów z pracy i walczysz o co chcesz i jak długo chcesz.

Jak dołączyć do Ligi Biegowej?


Bardzo prosto! Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie www.ligabiegowa.pl. Rejestracja jest oczywiście bezpłatna. W ciągu 24 godzin na Twoim koncie powinny znaleźć się wyniki z biegów, w których brałeś dotychczas udział. Wtedy nie pozostaje Ci już nic, jak zacząć bawić się funkcjonalnością platformy biegowej. Możesz sprawdzać swoje aktualne wyniki, porównywać się z innymi uczestnikami, zakładać ligi prywatne i walczyć ze znajomymi na własnych zasadach i z nagrodami, jakie sobie sami ustalicie.

Wejdź na stronę www.ligabiegowa.pl i dołącz do największej w Polsce całorocznej zabawy!

UWAGA! Rejestrując się po dniu 30 września, archiwalne biegi nie wliczą się do tegorocznej rywalizacji. Dlatego nie czekaj do ostatniej chwili. Zapisz się już dziś.

KALENDARZ
Październik 2019
pon wt śr czw pt sob nd
1
2
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
18
21
22
23
24
25
28
29
30
31
Brak biegów w tym dniu
Pełny kalendarz
Polecane biegi
Partnerzy:

Jabralabotiga4 move
Organizator:

Partner techniczny:

enduhub

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Logując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj swojego loginu i hasła

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Rejestrując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj formularza
Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.