Dobry Obóz Biegowy na Suwalszczyźnie, sierpień 2016

07.04.2016
Dobry Obóz Biegowy to nowa inicjatywa Ligi Biegowej i wyjątkowa okazja by wznieść swój trening biegowy na wyższy poziom, miło przy tym spędzając czas. Oferta obejmuje 7 pełnych dni treningowych, 13 - 20 sierpnia 2016. Trenujemy na pięknej Suwalszczyźnie, w miejscowości Krasnopol, 20 km od miasta Suwałki.

W programie treningowym Dobrego Obozu Biegowego między innymi:

- codzienne treningi biegowe ułożone na podstawie zaawansowania uczestników obozu, dla chętnych dwa razy dziennie
- codzienne treningi uzupełniające, core stability i sprawnościowe
- wycieczki biegowe po lasach Wigierskiego Parku
- trening na bieżni lekkoatletycznej w Suwałkach
- treningi doskonalące technikę i dynamikę biegu
- treningi na siłę biegową
- dla chętnych na zakończenie turnusu start w promocyjnej cenie w Maraton Wigry lub Biegu Bobra na 12 km 

Plan treningowy jest tak skonstruowany by idealnie zgrywał się z jesiennymi startami. Jeden trener jest dedykowany pod potrzeby osób początkujących.
Trenerzy Dobrego Obozu Biegowego: Bartek Olszewski, Paweł Olszewski, Kasia Gorlo 

Kluczowym założeniem naszego obozu jest kompleksowe podejście do treningu biegacza, stąd poza wybieganymi kilometrami, kładziemy duży nacisk na odżywianie i regenerację na naszym obozie. Uczestnicy obozu będą mieli specjalnie przygotowany na tę okazję jadłospis przez dietetyków z High Level Diet. Istnieje możliwość wybrania diety wegetariańskiej lub wegańskiej. Zapewniamy pyszne, lokalne jedzenie, dopasowane pod potrzeby trenujących organizmów. 


Nasza lokalizacja, tj. spokojna i mała miejscowość, Krasnopol, położona w sercu Suwalszczyzny daje nieprzebrane możliwości odpoczynku. Będziemy stacjonować w ośrodku z prywatnym z dostępem do Jeziora Długie, sauną na brzegu jeziora, boiskiem do piłki siatkowej, miejscem do wspólnych spotkań przy ognisku, czy seansów filmowych.


Codziennie przewidujemy wykłady motywacyjne i edukacyjne prowadzone przez naszych trenerów oraz gości, m. in. wykład O suplementacji w sporcie amatorskim prowadzony przez specjalistów z High Level Diet oraz Inspirujące spotkanie z Krzysztofem Gajdzińskim organizatorem biegów masowych i wycieczek biegowych. W programie mamy także wieczorne seanse fimowe oryginalnych i wyjątkowych filmów biegowych.


Dzięki naszym partnerom zapewniamy szereg atrakcji około biegowych, między innymi testowanie sprzętu marki Polar i Jabra, każdy uczestnik obozu otrzyma koszulkę techniczną firmy Asics, na treningach będziemy korzystać z rollerów Blackroll oraz akcesoriów treningowych: piłek fitness, lekarskich, thera-band, mat itp., będziemy korzystać z napojów izotonicznych, suplementów przed i po treningowych oraz żeli energetycznych marki Squeeze. Przewidujemy jeszcze więcej atrakcji, nad którymi obecnie pracujemy i informuje na bieżąco. 

Promocyjna cena obozu wynosi 1650 zł (przy wpłacie jednorazowej do końca kwietnia). Stała opłata wynosi 1750 zł, w rozłożeniu na dwie raty w terminach do: 25.05 i 15.07.2016 

Cena nie obejmuje dojazdu. 

Szerzej o naszym Dobrym Obozie Biegowym możecie przeczytać w specjalnej zakładce na naszej stronie głównej: Dobry Obóz Biegowy

W razie pytań zapraszamy do kontaktu i mamy nadzieję, że widzimy się 13 sierpnia w Krasnopolu, na Suwalszczyźnie!

KALENDARZ
Czerwiec 2024
pon wt śr czw pt sob nd
2
3
4
5
6
7
8
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Brak biegów w tym dniu
Pełny kalendarz
Polecane biegi
Partnerzy:

OSHEE
Organizator:

Partner techniczny:

enduhub

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.