DODATKOWE ATRAKCJE NA DOBRYM OBOZIE

17.05.2016
POLAR
Marka Polar jest pionierem w zakresie innowacji technologicznych i produkcji monitorów pracy serca. Od 1977 roku zaspokaja potrzeby klientów uprawiających ćwiczenia fizyczne na wszystkich poziomach, oferując im szeroki wachlarz produktów oraz pomoc i doradztwo. W zakres działalności firmy wchodzi wszystko, co wiąże się z poprawą wyników sportowców wyczynowych, pomocą w osiąganiu zadowolenia ze zdrowszego trybu życia oraz w rehabilitacji i regulowaniu masy ciała.
Uczestnicy obozu będą mieli okazję podczas treningów testować między innymi zegarki sportowe marki Polar: V800, M400, A360. Będą także konkursy z gadżetami do wygrania oraz specjalne bony zniżkowe dla wszystkich uczestników do wykorzystania na zakup zegarków. 

SQUEEZY 
Squeezy to niemiecki producent, który wiele lat temu, jako pierwszy na świecie stworzył żele energetyczne dla sportowców. W swojej ofercie posiada unikalne produkty: lekko słone żele energetyczne o smaku pomidorowym, które stanowią pyszną alternatywę dla słodkich produktów energetycznych. Ponadto, Squeezy ma szeroki wybór owocowych żeli z oraz bez kofeiny, które zapewnią każdemu biegaczowi optymalne ilości energii nawet podczas najbardziej ekstremalnego wysiłku. Oferuje także żelki energetyczne i batony z dużą zawartością węglowodanów złożonych (matlodekstryna), będące idealną przekąską przed i w trakcie długiego wysiłku. Wszystkie produkty Squeezy są wolne od laktozy, glutenu oraz innych sztucznych cukrów, dzięki czemu nie podrażniają wrażliwych żołądków biegaczy.  Uczestnicy naszych obóz przez cały pobyt będą wspierani przez markę Squeezy. W trakcie treningów, przed, jak i po, będziemy mieli okazję przetestować i poznać szeroką gamę produktów. Począwszy od napoi odżywczych przedtreningowych, przez żele energetyczne, napoje izotoniczne, kończywszy na batonach regeneracyjnych. 

BLACKROLL
Blackroll oferuje ludziom w każdym wieku i o każdym poziomie sportowym możliwość polepszenia gibkości ciała, balansu, motoryki i siły, poprzez wykonywanie prostych ćwiczeń i automasażu. Sprzęt marki Blackroll jest świetnej jakości, a skuteczność potwierdzają nei tylko naukowcy, ale także każdy użytkownik.
Na Dobrym Obozie każdy uczestnik będzie miał do dyspozycji rolkę do automasażu firmy Blackroll.

To tylko mała część atrakcji, które będą Wam towarzyszyć podczas obozu, jako zaprawieni gracze, będziemy odkrywać karty po kolei! Pozostańcie czujni!
KALENDARZ
Kwiecień 2024
pon wt śr czw pt sob nd
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
28
29
30
Pełny kalendarz
Polecane biegi
Partnerzy:

OSHEE
Organizator:

Partner techniczny:

enduhub

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.