Gdzie warto pobiec w kwietniu? Lista imprez

24.03.2019

istock-525419141

Sezon na półmaratony i maratony - czas start! Jednak na biegowej mapie Polski znajdzie się również kilka fajnych imprez na krótszych dystansach. Gdzie warto ruszyć w kwietniu? Podpowiadamy!

XVII Bieg Europejski 6.04.2019 (Gniezno)
– bieg już z całkiem długą tradycją i bardzo mocną elitą. Biegała tam kilka razy z rzędu m.in. Małgorzata Sobańska oraz Izabela Trzaskalska. Jednak najciekawszą atrakcją są europejskie akcenty. Od edycji XVIII bieg poświęcany jest innemu państwu europejskiemu, w tym roku jest to Hiszpania.

http://www.biegeuropejski.pl/

46. Maraton Dębno 7.04.2019 (Dębno) – każdy maratończyk powinien przynajmniej raz w życiu pojechać do Dębna na maraton. Dlaczego? Jest to najstarsza impreza w Polsce organizowana na tym dystansie, ponadto szybka trasa, idealna na życiówki. Ponadto w ramach eventu organizowane są Mistrzostwa Polski PZLA Kobiet, MP Policjantów, MP Nauczycieli oraz MP Strażaków.

http://www.maratondebno.pl/

Biegi Hrabiego 13.04.2019 (Łańcut) - biegacze będą ścigać się na 3 trasach: 10km, 25km+ i 50km+ wiodących po malowniczych terenach podkarpacia i Łańcuta. Trasy 25km+ i 50km przebiegają przez punkty widokowe, z których roztacza się piękna panorama na ziemię łańcucką z jednej strony i na Pogórze Dynowskie z drugiej. Trasa 10km poprowadzona jest po Łańcucie i przebiegać będzi m.in. obok Zamku. Jak zapewnia organizator, w punktach żywieniowych oprócz napojów będzie można skosztować lokalnych wyrobów i smakołyków.

http://www.biegihrabiego.pl/

12. PKO Poznań Półmaraton 14.04.2019 (Poznań) – tej imprezy nie trzeba nikomu przedstawiać. Profesjonalny bieg, przyjazna trasa do bicia życiówek. Do Poznania warto przyjechać dzień wcześniej, aby posłuchać wykładów ciekawych prelegentów m.in. Piotra Sucheni, tegorocznego zwycięzcy North Pole Marathon.

https://halfmarathon.poznan.pl/

Orlen Warsaw Marathon 14.04.2019 (Warszawa) – a jeśli nie połówka w Poznaniu, to może maraton w Warszawie? OWM po raz kolejny bowiem wita na biegowej mapie. Oprócz królewskiego dystansu, można wziąć udział w biegu towarzyszącym na 10 km.

https://www.orlenmarathon.pl/

Bieg z Misiem 27.04.2019 (Poznań) – to już druga edycja tego biegu charytatywnego. Dochód z imprezy przekazany zostanie na potrzeby terapeutyczne dzieci z Przedszkola Specjalnego nr 164 w Poznaniu. Planowane dystanse: 5 km, 10 km i 5 km Nordic Walking.

http://biegzmisiem.pl/

KALENDARZ
Wrzesień 2019
pon wt śr czw pt sob nd
2
3
6
9
10
11
16
18
20
23
24
25
26
27
30
Pełny kalendarz
Polecane biegi
Partnerzy:

Jabralabotiga4 move
Organizator:

Partner techniczny:

enduhub

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Logując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj swojego loginu i hasła

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Rejestrując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj formularza
Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.