I etap Ligi Biegowej 2020 za nami! [WYNIKI]

04.08.2020
Wraz z końcem lipca, zakończyliśmy pierwszy etap tegorocznej Ligi Biegowej! Poznajcie etapowych zwycięzców rywalizacji na wszystkich czterech dystansach, we wszystkich siedmiu kategoriach wiekowych!

Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 5 KM w I etapie Ligi Biegowej 2020:

K-16 (rocznik 2004 – 2001) - Bielecka Patrycja, Michałowo – 00:20:18
K-20 (rocznik 2000-1991) – Maćkowska Katarzyna, Żnin, Żniński Klub Biegacza - 00:22:19
K-30 (rocznik 1990-1981) – Maria Lasak, Poznań, Hernik Team – 00:22:45
K-40 (rocznik 1980-1971) - Smierzchała Marta, Poznań, Pędzące Leniwce – 00:23:41
K-50 (rocznik 1970-1961) - Boczar Beata, Zielona Góra, Green Team - 00:29:30
K-60 (rocznik 1960-1951) - Barton Krystyna , Przechlewo – 00:25:40
K-70 (rocznik 1950 i starsi) - Chwalisz Sabina, Rumia – 00:33:08

M-16 - Porębski Patryk, Solniki Wielkie, WKS oleśniczanka Oleśnica – 00:17:11
M-20 - Kawa Michał, Sulejówek, #NoToSteryd – 0:16:49
M-30 - Dobrowolski Emil, Chotomów – 0:14:43
M-40 - Szymura Wojciech, Rybnik – 0:17:42
M-50 - Kościelski Mariusz, Gdynia, Kujawscy Runners – 0:18:57
M-60 - Gołąb Grzegorz, Warszawa – 0:20:55
M-70 - Trudnowski Janusz, Bydgoszcz, Run Pasja - 0:26:16


Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 10 KM w I etapie Ligi Biegowej 2020:


K-16 - Jadczak Monika, Krotoszyn – 00:41:18
K-20 - Leliwa Sylwia, Gdańsk – 00:54:26
K-30 - Piórkowska Natalia, Gdańsk, Taka Ryba - 00:49:10
K-40 - Tuwalska Elżbieta, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum - 00:46:39
K-50 - Orlon Barbara, Szczecin - 01:18:52
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo - 00:54:42
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia - 01:04:42

M-20 - Kawa Michał, Sulejówek, #NoToSteryd - 00:36:23
M-30 - Getek Marcin, Ełk - 00:33:25
M-40 - Majda Przemysław, Beznazwa, Baszta Wyszyna - 00:37:18
M-50 - Kościelski Mariusz, Gdynia, Kujawscy Runners – 00:38:54
M-60 - Fajer Marek, Myszków, Zwik Myszków, Myszków Biega - 00:45:39
M-70 - Trudnowski Janusz, Bydgoszcz, Run Pasja - 00:54:04


Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 21.1 KM w I etapie Ligi Biegowej 2020:

K-16 - Bielecka Karolina, Michałowo – 1:42:18
K-20 - Cichowska Anna, Pilzno, KRÓLEWSKIE PILZNO - 02:00:51
K-30 - Zowczak Dorota, Komorniki, Rawa Team - 02:08:17
K-40 - Napiórkowska Anna, Ostrołęka - 01:43:14
K-50 - Orlon Barbara, Szczecin - 02:44:52
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo - 02:08:21

M-20 - Kawa Michał, Sulejówek, #NoToSteryd - 01:20:43
M-30 - Volkov Viktor, Pabianice, O co biega - 01:18:27
M-40 - Szymura Wojciech, Rybnik - 01:25:03
M-50 - Kościelski Mariusz, Gdynia, Kujawscy Runners – 1:28:26
M-60 - Mika Józef, Poznań, 100 MCP – 1:52:07

Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 42.2 KM w I etapie Ligi Biegowej 2020:

K-30 - Godawa Katarzyna, Siechnice, Klub #BlogerzyBiegają – 09:05:41

M-30 - Skowroński Rafał, Kolbuszowa, #BiegnijChlopcze – 03:16:49
M-40 - Majda Przemysław, Beznazwa, Baszta Wyszyna – 03:03:04


Etapową nagrodą w Lidze Biegowej 2020 jest miesięczny zapas napojów ufundowany przez partnera akcji, markę OSHEE! :)

oshe

Nie tylko zdobywcom nagród, ale wszystkim uczestnikom zabawy, ogromnie gartulujemy i dziękujemy za tak aktywny udział w Lidze! :)

W sprawie wysyłki nagród odezwiemy się do zwycięzców mailowo.
 A tymczasem... II etap już sie zaczął! Powodzenia!

KALENDARZ
Wrzesień 2020
pon wt śr czw pt sob nd
1
2
3
4
5
6
7
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Partnerzy:

OSHEE
Organizator:

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Logując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj swojego loginu i hasła

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Rejestrując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj formularza
Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.