Nagrody sezonu 2016 ujawnione!

01.07.2016

Nagrody Złote

1d478c22-f36a-4db3-8


Dzięki ASICS Polska będziecie mogli ubrać się od czubka głowy aż po małe palce stóp na nowy sezon Ligi Biegowej!
Dla każdego ze zwycięzców jednego z Rankingów Złotych przewidziane zostały bony o wartości 1000 zł (!!!) na zakup odzieży sportowej i obuwia marki ASICS. Spokojnie wystarczy na zestaw letni, zimowy i... wyjściowy :)


Nagrody Srebrne

15815fea-b819-4c84-9_1

Zwycięzcy Rankingów Srebrnych (rankingi kategorii wiekowych oraz rankingi dystansów) mogą liczyć na nowoczesne bezprzewodowe słuchawki JABRA Sport Pace albo na najwyższej jakości okulary sportowe firmy Oakley. Pierwsze pozwolą na swobodny trening na najwyższych obrotach bez ryzyka zaplątania się w kable, a drugie zadbają o komfort dla oczu podczas nawet najbardziej słonecznego dnia. 


Nagrody Brązowe

6e507449-789c-43ad-9

Zwycięzcy Rankingów Brązowych (rankingi łączone kategorii wiekowych i dystansów) również nie zostaną z pustymi rękami. Co mamy dla Was?
Wydawnictwo Inne Spacery zapewnia szeroką gamę książek sportowych, które zmotywują, opowiedzą historię najlepszych sportowców i wypełnią Wam czas między treningami i zawodami. 

O regenerację Waszych łydek zadba firma Compressport i jej niezawodne opaski kompresyjne na łydki.

A o to, aby każdy z Waszych znajomych, rodziny i cała reszta wiedzieli, że Wasze bieganie to konkretne osiągnięcia, którymi można, a nawet trzeba się chwalić postara się firma eMprojmet zajmująca się produkcją wieszaków na medale, które pomieszczą wszystkie Wasze krążki zdobyte w pocie czoła.


Medale

Nie zapominajcie też o medalach! To nie są zwykłe medale. Każdy zwycięzca otrzyma specjalnie przygotowany, spresonalizowany medal z Imieniem i Nazwiskiem oraz Rankingiem, w którym osiągnął sukces medal wysokiej jakości, który napewno wyróżni się wśród wielu innych. 

Innymi słowy, warto z nami u nas biegać! Czas podkręcić tempo i wysiłek. Nagrody czekają!
Jeśli Wasi znajomi, zawodnicy z klubu biegacza czy z pracy jeszcze się nie zarejestrowali, to czym prędzej namówcie ich do udziału. Frajda z uczestnictwa jest tym większa im więcej Was jest! Tym bardziej, że rejestrując się do 30 września na portalu, zapewniasz sobie zaliczenie wyników swoich biegów od początku roku! Także jeszcze nic straconego!

KALENDARZ
Wrzesień 2023
pon wt śr czw pt sob nd
1
4
5
6
7
8
11
12
13
14
15
16
18
19
20
21
25
26
27
28
29
Brak biegów w tym dniu
Pełny kalendarz
Polecane biegi
Partnerzy:

OSHEE
Organizator:

Partner techniczny:

enduhub

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.