Wyniki 11 etapu Ligi Biegowej

01.06.2021
wyniki11etap

Za nami jedenasty etap covidowej wersji Ligi Biegowej! Poznajcie najszybsze biegaczki i najszybszych biegaczy w Lidze w maju!
Podsumowaliśmy majowy etap "pandemicznej" Ligi. Zobaczcie kto najlepiej poradził sobie w minionym miesiącu na dystansach 5km, 10km, półmaratonu i maratonu. A my oczywiście gratulujemy wszystkim uczestnikom!



Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 5 KM w XI etapie Ligi Biegowej 2021:

K-16(Licencja PZLA) - Bielecka Karolina, Michałowo – 00:19:45
K-20 – Jadczak Monika, Krotoszyn – 00:21:10
K-30 - Piórkowska Natalia, Gdańsk, Taka RYBA – 00:21:46
K-40 -Tuwalska Elżbieta, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 00:19:13
K-50(Licencja PZLA) - Pobłocka Bożena, Lębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:22:04
K-50 – Rypina-Gałązka Dorota, Ostrołęka – 00:23:21
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 00:26:46
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 00:32:33


M-16 - Traczyk Krzysztof, Żychlin – 00:18:28
M-20(Licencja PZLA) – Lepairz Sylwester, Wronów, LKB Rudnik – 00:16:21
M-20 – Filipiak Jakub, Osiek nad Notecią, Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek – 00:16:35
M-30 – Getek Marcin, Ełk – 00:16:30
M-40(Licencja PZLA) – Kujawski Grzegorz, Puck – 00:16:11
M-40 – Góralski Marcin, Gdynia – 00:17:09
M-50(Licencja PZLA) - Pobłocki Piotr, Lębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:17:40
M-50 – Hinc Waldemar, Zacisze Przechlewo, Przechlewo – 00:18:38
M-60 - Kluj Bogusław, Zakręt, Biegam dla Sandry i Roberta – 00:23:14
M-70 - Orlikowski Tadeusz, Gdynia, Biegająca Gdynia – 00:23:45



Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 10 KM w XI etapie Ligi Biegowej 2021:

K-20 – Lenkiewicz Weronika, Olszewka, Biegam Bo Lubię Ostrołęka – 00:42:11
K-30 – Szczubełek-Rykowska Ewelina, Czarnowiec, Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Kurpie Ostrołęka – 00:46:24
K-40 - Tuwalska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 00:40:39
K-50 – Stolarczyk Teresa, Olsztyn, Amatorka – 00:46:52
K-50(Licencja PZLA) - Pobłocka Bożena, Lębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:49:05
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 00:56:23
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 1:05:53



M-16 - Traczyk Krzysztof, Żychlin – 00:37:31
M-20(Licencja PZLA) – Lepairz Sylwester, Wronów, LKB Rudnik – 00:35:13
M-20 – Filipiak Jakub, Osiek nad Notecią, Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek – 00:35:21
M-30 – Getek Marcin, Ełk – 00:34:59
M-40(Licencja PZLA) – Kujawski Grzegorz, Puck – 00:32:35
M-40 – Majda Przemysław, Beznazwa, Baszta Wyszyns – 00:37:56
M-50(Licencja PZLA) - Rudziński Jacek, Gryfino, KB HERMES GRYFINO – 00:37:54
M-50 – Miazga Janusz, Zamość – 00:39:05
M-60 - Kluj Bogusław, Zakręt, Biegam dla Sandry i Roberta – 00:48:44
M-70 - Orlikowski Tadeusz, Gdynia, Biegająca Gdynia – 00:51:03




Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 21.1 KM w XI etapie Ligi Biegowej 2021:

K-20 - Jadczak Monika, Krotoszyn – 01:47:57
K-30 – Hinc – Wirkus Magdalena, Przechlewo, Zacisze Przechlewo – 01:41:26
K-40 - Tuwalska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 01:38:50
K-50 - Boczar Beata, Zielona Góra, GREEN TEAM – 02:21:55
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 02:04:28
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 02:33:18



M-20 – Karczewski Maciej, Pleszew – 01:43:28
M-30 – Żychowski Adam, Warszawa – 01:22:42
M-40(Licencja PZLA) – Kujawski Grzegorz, Puck – 01:17:52
M-40 – Majda Przemysław, Beznazwa, Baszta Wyszyn – 01:21:32
M-50(Licencja PZLA) - Rudziński Jacek, Gryfino, KB HERMES GRYFINO – 01:29:00
M-50 – Hinc Waldemar, Zacisze Przechlewo, Przechlewo – 01:30:51
M-70 - Orlikowski Tadeusz, Gdynia, Biegająca Gdynia – 01:50:51




Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 42.2 KM w XI etapie Ligi Biegowej 2021:

K-30 - Sadowska Jagoda, Kraków, #YoloTeamKrk – 03:43:12
K-50 - Boczar Beata, Zielona Góra, Green Team – 05:50:06
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 04:48:54




M-30 – Żychowski Adam, Warszawa – 04:22:11
M-40 – Majda Przemysław, Beznazwa, Baszta Wyszyns – 02:53:56
M-50(Licencja PZLA) - Rudziński Jacek, Gryfino, KB HERMES GRYFINO – 03:09:49
M-50 – Hinc Waldemar, Przechlewo, Zacisze Przechlewo – 03:32:42
M-60 - Kluj Bogusław, Zakręt, Biegam dla Sandry i Roberta – 04:46:52

KALENDARZ
Czerwiec 2021
pon wt śr czw pt sob nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Partnerzy:

OSHEE
Organizator:

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Logując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj swojego loginu i hasła

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Rejestrując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj formularza
Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.