Wyniki 13 etapu Ligi Biegowej

02.08.2021

wyniki13etap
Za nami trzynasty etap covidowej wersji Ligi Biegowej! Poznajcie najszybsze biegaczki i najszybszych biegaczy w Lidze w lipcu!

Podsumowaliśmy lipcowy etap "pandemicznej" Ligi. Zobaczcie kto najlepiej poradził sobie w minionym miesiącu na dystansach 5km, 10km, półmaratonu i maratonu. A my oczywiście gratulujemy wszystkim uczestnikom!



Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 5 KM w XIII etapie Ligi Biegowej 2021:



K-16(Licencja PZLA) - Bielecka Patrycja, Michałowo – 00:18:22
K-20 – Jadczak Monika, Krotoszyn – 00:22:31
K-30 - Piórkowska Natalia, Gdańsk, Taka RYBA – 00:19:38
K-40 -Tuwalska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 00:18:51
K-50(Licencja PZLA) - Pobłocka Bożena, Lębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:22:59

K-50 –Boczar Beata, Green Team – 00:23:57
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 00:25:41
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 00:30:29

 

M-16 - Traczyk Krzysztof, Żychlin – 00:18:08
M-20 – Filipiak Jakub, Osiek nad Notecią, Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek – 00:17:22

M-20(Licencja PZLA) – Mocek Marek, Granowo, Danflor Team – 00:17:56
M-30 – Kułak Piotr, Kamieńsk, Aktywni Kamieńsk – 00:16:24

M-40 (Licencja PZLA) – Kujawski Grzegorz, Puck – 00:16:15

M-40 – Szymura Wojciech, Rybnik – 00:17:21
M-50(Licencja PZLA) -Pobłocki Piotr, Łębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:16:55

M-50 – Hinc Waldemar, Zacisze Przechlewo, Przechlewo – 00:19:13
M-60 - Kluj Bogusław, Zakręt, Biegam dla Sandry i Roberta – 00:22:13
M-70 - Orlikowski Tadeusz, Gdynia, Biegająca Gdynia – 00:22:57

 


Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 10 KM w XIII etapie Ligi Biegowej 2021:



K-16(Licencja PZLA) - Bielecka Patrycja, Michałowo- 00:40:07
K-20 – Volkova Anna, Pabianice – 00:43:47
K-30 – Szczubełek-Rykowska Ewelina, Czarnowiec, Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Kurpie Ostrołęka – 00:44:38
K-40 - Tuwalska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 00:39:38

K-50(Licencja PZLA) - Pobłocka Bożena, Lębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:46:11

K-50 –Boczar Beata, Green Team – 00:51:54
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 00:55:44 
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 1:10:26


M-16 - Traczyk Krzysztof, Żychlin – 00:39:40

M-20 – Filipiak Jakub, Osiek nad Notecią, Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek – 00:36:20

M-20(Licencja PZLA) – Mocek Marek, Granowo, Danflor Team – 00:54:44 
M-30 – Volkov Viktor, Pabianice, O co biega – 00:36:00

M-40 – (Licencja PZLA) – Kujawski Grzegorz, Puck – 00:32:02

M-40 – Antosik Piotr – Jaktorów, Dogoń Grodzisk Mazowiecki – 00:37:14
M-50(Licencja PZLA) -Pobłocki Piotr, Łębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:34:44

M-50 – Hinc Waldemar, Zacisze Przechlewo, Przechlewo – 00:38:55
M-60 - Szczubełek Waldemar, Ostrołęka– 00:47:59
M-70 - Orlikowski Tadeusz, Gdynia, Biegająca Gdynia – 00:50:24



Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 21.1 KM w XIII etapie Ligi Biegowej 2021:


K-16(Licencja PZLA) - Bielecka Karolina, Michałowo – 01:43:08
K-20 – Volkova Anna, Pabianice – 01:57:54
K-30 – Hinc – Wirkus Magdalena, Przechlewo, Zacisze Przechlewo – 01:35:19
K-40 – Tuwalska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 01:32:12
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 02:02:44
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 02:46:58

 

M-16 – Świętochowski Patryk, Mińsk Mazowiecki, MKB Dreptak – 02:57:55
M-20 – Kubuśka Szymon, Kraków – 01:28:52
M-30 – Getek Marcin, Ełk – 01:16:54
M-40 – Antosik Piotr, Jaktorów, Dogoń Grodzisk Mazowiecki – 01:23:52

M-50 – Kościelski Mariusz, Rumia, Kujawscy Runners – 01:26:08
M-50(Licencja PZLA) - Rudziński Jacek, Gryfino, KB HERMES GRYFINO – 01:28:37
M-60 - Kluj Bogusław Zakręt  Biegam dla Sandry i Roberta – 01:50:22
M-70 - Orlikowski Tadeusz, Gdynia, Biegająca Gdynia – 01:55:12

 


Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 42.2 KM w XIII etapie Ligi Biegowej 2021:



K-30 - Chełminiak Monika, Bydgoszcz - 03:45:11
K-40 – Sobol Magdalena, Nakło nad Notecią, SKRA Paterek – 04:40:23
K-50 – Hinc Danuta, Przechlewo, Zacisze Przechlewo – 05:01:34
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 04:42:56

 

M-16 – Świętochowski Patryk, Mińsk Mazowiecki, MKB Dreptak – 02:57:55
M-40 – Konieczny Robert, Nakło nad Notecią – 04:09:11 

M-50(Licencja PZLA) - Rudziński Jacek, Gryfino, KB HERMES GRYFINO – 03:01:09

M-50 – Czabaj Jacek, Kwidzyn, Kwidzyn Biega – 03:35:22

 

 

KALENDARZ
Wrzesień 2021
pon wt śr czw pt sob nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Partnerzy:

OSHEE
Organizator:

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Logując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj swojego loginu i hasła

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Rejestrując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj formularza
Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.