Wyniki 4. etapu Ligi Biegowej 2020!

02.11.2020
Za nami czwarty, październikowy etap Ligi Biegowej! Poznajcie najszybsze biegaczki i najszybszych biegaczy w Lidze w tym miesiącu!

W tym etapie wyjątkowo zacięta rywalizacja toczyła się na dystansie półmaratonu. Ligowa młodzież rozbiegała się na dobre (zerknijcie na K16, K20, M16, M20), ale zobaczcie też jakie wyniki padły w kategoriach M30 i M40. To jest kosmos!!! 

Gratulacje ślemy do wszystkich uczestników Ligi!


Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 5 KM w IV etapie Ligi Biegowej 2020:

K-16 (licencja PZLA) - Bielecka Karolina, Michałowo – 00:18:32
K-16 (amatorka) – Jadczak Monika, Krotoszyn - 00:21:46
K-20 – Maćkowska Katarzyna, Żnin, Żniński Klub Biegacza - 00:21:37
K-30 – Piórkowska Natalia, Gdańsk, Taka Ryba – 00:21:06
K-40 – Tuwalska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 00:19:28
K-50 - (licencja PZLA) - Pobłocka Bożena, Lębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:22:45
K-50 (amatorka) - Boczar Beata, Zielona Góra - 00:27:14
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo - 00:23:38
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 00:31:07

M-16 (licencja PZLA) - Porębski Patryk, Solniki Wielkie, WKS Oleśniczanka Oleśnica – 00:16:57
M-16 (amator) - Traczyk Krzysztof, Żychlin– 00:17:55
M-20 (licencja PZLA) - Lipiński Mateusz, Poznań, MUAY RUNNING TEAM – 00:16:12
M-20 (amator) - Glapa Szymon, Łuszczanów – 00:16:24
M-30 - Getek Marcin, Ełk - 00:16:07
M-40 (licencja PZLA) - Kujawski Grzegorz, Puck – 00:15:43
M-40 (amator) - Antosik Piotr, Jaktorów - 00:17:32
M-50 - Hinc Waldemar, Przechlewo, Zacisze Przechlewo   - 00:18:48
M-60 - Kluj Bogusław, Zakręt, Biegam dla Sandry i Roberta - 00:23:03
M-70 - Trudnowski Janusz, Bydgoszcz, Run Pasja - 0:26:28

 

Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 10 KM w IV etapie Ligi Biegowej 2020:

K-16 (licencja PZLA) - Bielecka Karolina, Michałowo – 00:42:03
K-16 (amatorka) - Paszkowska Natalia, Sobolew – 00:49:13
K-20 (licencja PZLA) – Dawidziuk-Gosk Diana, Warszawa, DD running team – 00:36:46
K-20 (amatorka) – Cichowska Anna, Pilzno – 00:46:24
K-30 - Górecka-Pawlak Edyta, Szczecin - 00:45:44
K-40 – Tuwalska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 00:40:34
K-50 - (licencja PZLA) - Pobłocka Bożena, Lębork, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 00:52:53
K-50 - (amatorka) - Boczar Beata, Zielona Góra - 00:54:04
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo - 00:55:56
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia - 01:03:58


M-16 - Traczyk Krzysztof, Żychlin - 00:37:13
M-20 (licencja PZLA) - Gosk Dominik, Warszawa, DD Running Team – 00:33:41
M-20 (amator) - Kawa Michał, Sulejówek, #NoToSteryd – 00:35:14
M-30 - Getek Marcin, Ełk - 00:36:43
M-40 (licencja PZLA) - Kujawski Grzegorz, Puck – 00:32:30
M-40 (amator) - Majda Przemysław, Beznazwa, Baszta Wyszyns – 00:36:26
M-50 - Kościelski Mariusz, Gdynia, Kujawscy Runners - 00:38:16
M-60 - Szczubełek Waldemar, Ostrołęka - 00:43:57
M-70 - Trudnowski Janusz, Bydgoszcz, Run Pasja - 00:53:58

 

Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 21.1 KM w IV etapie Ligi Biegowej 2020:

K-16 (licencja PZLA) - Bielecka Patrycja, Michałowo – 01:50:09
K-16 (amatorka) – Bator Milena, Zawonia - 01:52:29
K-20 – Lenkiewicz Weronika, Olszewka, Biegam Bo Lubię Ostrołęka – 01:46:04
K-30 - Bukowska-Golak Joanna, Opole, Goggle PAE - 01:35:16
K-40 - Tuwalska Małgorzata, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum – 01:30:55
K-50 - Boczar Beata, Zielona Góra,  Green Team – 01:53:37
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo - 02:02:16
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 02:29:55

M-16 - Traczyk Krzysztof, Żychlin - 01:25:02
M-20 - Glapa Szymon, Łuszczanów – 01:19:43
M-30 - Getek Marcin, Ełk - 01:18:00
M-40 - Antosik Piotr, Jaktorów - 01:21:30
M-50 - Kościelski Mariusz, Gdynia, Kujawscy Runners - 01:25:12
M-60 - Fajer Marek, Myszków, Zwik Myszków Myszków Biega - 01:57:28
M-70 - Dylla Franz, Tarnów Opolski - 02:25:43

Zwyciężczynie i zwycięzcy rywalizacji na dystansie 42.2 KM w IV etapie Ligi Biegowej 2020:

K-30 - Górecka-Pawlak Edyta, Szczecin - 03:40:35
K-40 – Tuwalska Elżbieta, Gdańsk, LKS Zantyr Sztum - 03:51:23
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo - 04:31:44

M-16 – Traczyk Krzysztof, Żychlin - 03:42:00
M-20 – Traczyk Łukasz, Żychlin, Rozbiegani Żychlin – 03:37:30
M-30 - Volkov Viktor, Pabianice, O co biega – 03:45:56
M-40 - Bąk Dariusz, Osiek nad Notecią, Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek - 02:59:58
M-50 - Czabaj Jacek, Kwidzyn, Kwidzyn Biega – 03:27:33
M-60 - Gołąb Grzegorz, Warszawa – 04:31:25

 

KALENDARZ
Grudzień 2020
pon wt śr czw pt sob nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Partnerzy:

Bielany-napisBielany-syrenaOSHEE
Organizator:

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Logując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj swojego loginu i hasła

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Rejestrując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj formularza
Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.