Kto był najszybszy w Lidze Biegowej 2021?

27.12.2021

generalka2021
fot. Florian Schmetz | Unsplash.com

Kolejny sezon biegowy za nami! To był drugi sezon, w którym Liga rządziła się wyjątkowymi, "pandemicznymi" zasadami (więcej o nich tutaj >>).

Dziękujemy, że byliście z nami w tym trudnym czasie i gratulujemy wszystkim uczestnikom Ligi! 

W przyszłym roku planujemy wrócić do tradycyjnych zasad Ligi i klasyfikować tylko wyniki uzyskiwane w oficjalnych zawodoach biegowych! Co Wy na to? :)

A tymczasem poznajcie zwycięzców i zwyciężczynie Ligi Biegowej 2021!
Już szykujemy dla Was pamiątkowe, spersonalizowane medale :)


KLASYFIKACJA GENERALNA LIGI BIEGOWEJ 2021



OPEN KOBIET

DYSTANS 5KM – zawodniczki z licencją PZLA

1. Pobłocka - Głogowska Katarzyna, UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK – 00:17:42 (K-20)
2. Bielecka Patrycja, Michałowo – 00:18:22 (K-16)
3. Bielecka Karolina, Michałowo – 00:18:27 (K-16)

DYSTANS 5KM – amatorki

1. Tuwalska Elżbieta, LKS Zantyr Sztum – 00:17:47 (K-40)
2. Drzycimska (Tuwalska) Małgorzata, LKS Zantyr Sztum – 00:17:55 (K-40)
3. Piórkowska Natalia, Taka Ryba - 00:18:38 (K-30)


DYSTANS 10KM – zawodniczki z licencją PZLA

1. Dawidziuk-Gosk Diana, DD Running Team – 00:36:27 (K-20)
2. Pobłocka - Głogowska Katarzyna, UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK – 00:37:03 (K-20)
3. Jaguścik Julia, Rudzki Klub Sportowy – 00:39:35 (K-16)

DYSTANS 10KM – amatorki

1. Drzycimska (Tuwalska) Małgorzata, LKS Zantyr Sztum – 00:38:27 (K-40)

2. Lenkiewicz Weronika, Biegam Bo Lubię Ostrołęka – 00:40:46 (K-20)
3. Mrotek Anna, Sępólno Krajeńskie - 00:41:02 (K-20)


DYSTANS 21.1KM – zawodniczki z licencją PZLA

1. Pobłocka - Głogowska Katarzyna, UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK – 01:22:05 (K-20)
2. Bielecka Karolina, Michałowo – 01:32:08 (K-16)
3. Bielecka Patrycja, Michałowo – 01:35:02 (K-16)

DYSTANS 21.1KM – amatorki

1. Drzycimska (Tuwalska) Małgorzata, LKS Zantyr Sztum – 01:25:57 (K-40)
2. Lenkiewicz Weronika, Biegam Bo Lubię Ostrołęka – 01:26:12 (K-20)
3. Szczubełek-Rykowska Ewelina, Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Kurpie Ostrołęka – 01:28:30 (K-30)


DYSTANS 42.2KM – amatorki

1. Drzycimska Małgorzata, LKS Zantyr Sztum – 03:01:36 (K-40)
2. Lenkiewicz Weronika, Biegam Bo Lubię Ostrołęka – 03:12:52 (K-20)
3. Szczubełek-Rykowska Ewelina, Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Kurpie Ostrołęka – 03:18:22 (K-30)



OPEN MĘŻCZYZN

DYSTANS 5KM – zawodnicy z licencją PZLA

1. Dobrowolski Emil, Chotomów – 00:14:43 (M-30)
2. Kujawski Grzegorz, Puck – 00:14:47 (M-40)
3. Lepiarz Sylwester, LKB Rudnik – 00:15:45 (M-20)

DYSTANS 5KM – amatorzy

1. Getek Marcin, Ełk – 00:15:40 (M-30)
2. Kułak Piotr, Aktywni Kamieńsk – 00:15:52 (M-30)
3. Gała Kamil, Łask – 00:16:15 (M-20)


DYSTANS 10KM – zawodnicy z licencją PZLA

1. Dobrowolski Emil, Chotomów – 00:30:02 (M-30)
2. Kujawski Grzegorz, Puck – 00:30:51 (M-40)
3. Lipiński Mateusz, MUAY RUNNING TEAM – 00:31:47 (M-20)

DYSTANS 10KM – amatorzy

1. Kułak Piotr, Aktywni Kamieńsk – 00:33:17 (M-30)
2. Getek Marcin, Ełk – 00:33:25 (M-30)
3. Volkov Viktor, O co biega Pabianice – 00:34:18 (M-20)


DYSTANS 21.1KM – zawodnicy z licencją PZLA

1. Kujawski Grzegorz, Puck – 01:08:30 (M-40)
2. Pobłocki Piotr, UKS Ekonomik Maratończyk Lębork – 01:13:30 (M-50)
3. Dobrowolski Emil, Chotomów – 01:16:13 (M-30)

DYSTANS 21.1KM – amatorzy

1. Kułak Piotr, Aktywni Kamieńsk – 01:14:47 (M-30)
2. Getek Marcin, Ełk – 01:15:37 (M-30)
3. Volkov Viktor, O co biega Pabianice – 01:16:07 (M-20)


DYSTANS 42.2KM – zawodnicy z licencją PZLA

1. Kujawski Grzegorz, Puck – 02:28:04 (M-40)
2. Łucyk Maciej, Maratończyk Poznań – 02:33:38 (M-30)
3. Piotrowski Andrzej , WKS Wawel Kraków – 02:36:58 (M-30)

DYSTANS 42.2KM – amatorzy

1. Kułak Piotr, Aktywni Kamieńsk – 02:33:31 (M-30)
2. Rudziński Jacek, KB HERMES GRYFINO - 02:53:20 (M-50)
3. Góralski Marcin, Gdynia - 02:53:27 (M-40)


NAJLEPSZE WYNIKI W KATEGORIACH WIEKOWYCH (AMATORZY)

DYSTANS 5KM

K-16 - Nowina-Konopka Aleksandra, Warszawa - 00:31:37
K-20 - Lenkiewicz Weronika Olszewka, Biegam Bo Lubię Ostrołęka - 00:19:39
K-20 - Volkova Anna Pabianice, - 00:19:39
K-30 - Szczubełek-Rykowska Ewelina, Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Kurpie Ostrołęka - 00:19:39
K-40 - Bukowska-Golak Joanna, Goggle PAE - 00:19:36
K-50 - Rypina-Gałązka Dorota, Ostrołęka - 00:23:02
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 00:23:38
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 00:30:19

M-16 – Traczyk Krzysztof, Żychlin - 00:17:29
M-20 – Glapa Szymon, Łuszczanów – 00:16:17
M-30 – Głuszko Przemysław, Solinateam/Runonline.pl team – 00:16:28
M-40 – Antosik Piotr, Dogoń Grodzisk Mazowiecki – 00:16:37
M-50 - Rudziński Jacek, KB HERMES GRYFINO - 00:17:44
M-60 – Fajer Marek, Zwik Myszków Myszków Biega - 00:20:33
M-70 - Orlikowski Tadeusz, Biegająca Gdynia – 00:21:59

DYSTANS 10KM

K-20 - Jadczak Monika, Krotoszyn - 00:41:18
K-30 – Szulc Kamila, Gdynia - 00:41:02
K-40 - Tuwalska Elżbieta, LKS Zantyr Sztum - 00:41:45
K-50 – Stolarczyk Teresa, Olsztyn Amatorka - 00:46:52
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 00:51:42
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 00:55:47

M-16 – Traczyk Krzysztof, Żychlin - 00:33:36
M-20 – Kawa Michał, Sulejówek, #NoToSteryd – 00:34:58
M-30 – Wysocki Marcin, Warszawaky– 00:34:45
M-40 – Dziegielewski Rafał, KB Wyszków – 00:34:41
M-50 - Rudziński Jacek, KB HERMES GRYFINO - 00:36:27
M-60 – Fajer Marek, Zwik Myszków Myszków Biega - 00:40:36
M-70 - Orlikowski Tadeusz, Biegająca Gdynia – 00:46:45



DYSTANS 21.1km

K-20 – Volkova Anna, Pabianice – 01:41:56
K-30 – Hinc-Wirkus Magdalena, Zacisze Przechlewo - 01:35:19
K-40 – Bukowska-Golak Joanna, Goggle PAE - 01:32:15
K-50 – Rypina-Gałązka Dorota, Ostrołęka - 01:38:53
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 02:01:39
K-70 - Chwalisz Sabina, Rumia – 02:16:42

M-16 – Traczyk Krzysztof, Żychlin - 01:25:02
M-20 – Filipiak Jakub, Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek – 01:17:50
M-30 – Żychowski Adam, Warszawa – 01:20:14
M-40 – Antosik Piotr, Dogoń Grodzisk Mazowiecki – 01:17:22
M-50 - Rudziński Jacek, KB HERMES GRYFINO - 01:22:47
M-60 – Łuczyński Szymon, Pabianice - 01:42:27
M-70 - Orlikowski Tadeusz, Biegająca Gdynia – 01:41:25


DYSTANS 42.2km

K-20 - Cichowska Anna, KRÓLEWSKIE PILZNO - 03:56:48
K-30 – Hinc-Wirkus Magdalena, Zacisze Przechlewo - 03:27:18
K-40 – Tuwalska Elżbieta, LKS Zantyr Sztum – 03:19:06
K-50 – Rypina-Gałązka Dorota, Ostrołęka - 03:40:55
K-60 - Barton Krystyna, Przechlewo – 04:29:53

M-16 – Świętochowski Patryk, MKB Dreptak - 02:57:55
M-20 – Glapa Szymon, Łuszczanów – 02:54:21
M-30 – Rudo Jakub, Łochowska Grupa Biegowa/PGB Sportowa Paczka - 02:57:38
M-40 – Majda Przemysław, Baszta Wyszyns – 02:53:56
M-50 - Hinc Waldemar, Zacisze Przechlewo - 03:06:07
M-60 – Gołąb Grzegorz, Warszawa - 04:01:08
M-70 - Orlikowski Tadeusz, Biegająca Gdynia – 03:56:35

KALENDARZ
Styczeń 2022
pon wt śr czw pt sob nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Brak biegów w tym dniu
Pełny kalendarz
Polecane biegi
Partnerzy:

OSHEE
Organizator:

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.