Wyszukaj bieg po nazwie
Sobota, 01 Czerwiec
5
IX Bieg Uliczny im. ks. Konstantego Damrota , Pilchowice
5
XII Bieg Ząbkowski , Ząbki
5
IX Bieg Szlakiem Króla Zygmunta Starego , Kozienice
5
Poczuj dziecięcą radość , Dęblin
5
3 Bieg Kolorów , Toruń
5
VIII Siemiatycka Wieczorna Dycha , Siemiatycze
5
10. Biegaj w Siechnicach, Siechnice
5
Jezioro Górne Kętrzyn Parkrun, Kętrzyn
10
XII Bieg Ząbkowski , Ząbki
10
Solid Run Wilkowice , Wilkowice
10
Bieg Św. Urbana , Strzebiń
10
IX Bieg Szlakiem Króla Zygmunta Starego , Kozienice
10
V Bieg Memoriałowy im. Piotra Szwajkowskiego , Bojadla
10
V Lisewski Bieg Jaszczurczy , Lisewo
10
40 Trzebiatowska 10 , Trzebiatów
10
MultiBieg - Biegnę by pomóc! , Strzelce Opolskie
10
VIII Siemiatycka Wieczorna Dycha , Siemiatycze
10
10. Biegaj w Siechnicach, Siechnice
21
7.PKO Półmaraton Solidarności, Lublin
42
Maraton Mazury , Gałkowo
Niedziela, 02 Czerwiec
5
Bieg Kobiet , Gliwice
5
Bieg charytatywny "Biegniemy dla Wojtka SLAkiem Borkowic", Borkowice
5
7 Biegi Uliczne im. Antoniego Nawrockiego, Solec Kujawski
5
Bieg Toyoty, Jelcz-Laskowice
5
Bukowica Run, Zagórze
5
VII Kurdeszowa (Za)Dyszka , Kostrzyn
5
VII Radomszczański Bieg Uliczny Memoriał Mariana Szymańskiego, Radomsko
10
VII Bieg Północy, Władysławowo
10
10K Run Series Grodzisk Mazowiecki 2019 , Grodzisk Mazowiecki
10
7 Biegi Uliczne im. Antoniego Nawrockiego, Solec Kujawski
10
8. Bieg 10km Szpot Swarzędz, Swarzędz
10
Bukowski Bieg Księcia Mieszka I, Buk
10
VII Kurdeszowa (Za)Dyszka , Kostrzyn
10
VI Dycha nad Regą , Świdwin
10
VII Radomszczański Bieg Uliczny Memoriał Mariana Szymańskiego, Radomsko
21
VII Bieg Północy, Władysławowo
21
VI Maraton i Półmaraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej w Opaleniu , Opalenie
21
2nd Wizz Air Katowice Half Marathon, Katowice
21
XXIII Mistrzostwa Polski Masters w Półmaratonie, Murowana Goślina
21
XXV Półmaraton Jaworski o Puchar Burmistrza Jawora, Jawor
21
39 Półmaraton Gochów, Gochów
21
VII Radomszczański Bieg Uliczny Memoriał Mariana Szymańskiego, Radomsko
42
VI Maraton i Półmaraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej w Opaleniu , Opalenie
Środa, 05 Czerwiec
5
Zabiegana Łódź , Łódź
10
Bieg Pokój i Dobro , Lubartów
10
Cykliczny Bieg Śledzia , Gdańsk
10
Bieg do Herbacianego Domku # 10 (120), Warszawa /Park Bródnowski/
Czwartek, 06 Czerwiec
5
I Ty Możesz Biegać Wieczorem , Kraków
10
I Ty Możesz Biegać Wieczorem , Kraków
Piątek, 07 Czerwiec
5
Botaniczna Piątka Mikołów - edycja nocna , Mikołów
5
Botaniczna Piątka Mikołów - edycja nocna, Mikołów
Sobota, 08 Czerwiec
5
Jezioro Górne Kętrzyn Parkrun, Kętrzyn
5
Bieg Charytatywny Przybij Piątke , Piaskowa 10, 83-010 Straszyn
5
Gdańskie Biegi Leśne - etap 2, Gdańsk
5
Bieg Firmowy Warszawa 2019, Warszawa
5
XXV Bieg po uśmiech , Kraśnik
5
Gdańskie Biegi Leśne - etap 2 , Gdańsk
5
Gdańskie Biegi Leśne - etap 2 , Gdańsk
5
Bieg Firmowy Warszawa 2019 , Warszawa
5
III Rodzinny Bieg Charytatywny , Jankowice
5
Bieg Fair Play , Katowice
5
VI Bieg Sitarski , Biłgoraj
5
VIII Bieg AGH , Kraków
5
Wieluńska Piona - bieg nocny , Wieluń
5
Wyszkowska Dycha Nocą , Wyszków
5
Szamotulska Nocna Piątka , Szamotuły
5
Wieluńska Piona - bieg nocny, Wieluń
10
Gdańskie Biegi Leśne - etap 2, Gdańsk
10
Gdańskie Biegi Leśne - etap 2, Gdańsk
10
Run for The Beatles , Osiek
10
Bieg Papieski, Pelplin
10
III Rodzinny Bieg Charytatywny , Jankowice
10
VIII Bieg AGH , Kraków
10
III Bieg Zielonej Koniczynki na 10 kilometrów , Ińsko
10
VII Smolecka (za)Dyszka , Smolec
10
VII Bieg Nyski , Nysa
10
XI Legionowska Dycha , Legionowo
10
Wyszkowska Dycha Nocą , Wyszków
21
XII Półmaraton Kietrz & Rohov , Kietrz
21
Run for The Beatles, Osiek
21
Bieg Wiewiórki 2019 , Ruda Śląska
21
VI Bieg Sitarski , Biłgoraj
Niedziela, 09 Czerwiec
5
sztafeta EKIDEN PragmatIQ, Poznań
5
IV charytatywny bieg z butelką mleka OSM Piątnica , Piątnica
5
V Bieg Auchan Bytom , Bytom
5
Vladislavia Cross , Włocławek
5
IV Bieg Boguchwała Wisłoczysko , Boguchwała
5
IV Gostyniński Bieg Zamkowy 2019 , Gostynin
5
Kęcka Piątka , Kęty
5
IV Łabiszyński Bieg Świętojański , Łabiszyn
5
Veolia Run – 5 km biegiem po Gniewie , Gniew
5
Formoza Challenge Oborniki 2019 , Oborniki
10
sztafeta EKIDEN PragmatIQ, Poznań
10
40. Międzynarodowy Bieg V Stawów w Myszkowie , Myszków
10
Bieg Izbicki , Izbicko
10
IV charytatywny bieg z butelką mleka OSM Piątnica , Piątnica
10
V Bieg Republiki Sławkowskiej , Sławków
10
IV Gostyniński Bieg Zamkowy 2019 , Gostynin
10
Formoza Challenge Oborniki 2019 , Oborniki
21
VIII OSTRÓDZKI PÓŁMARATON ŚW. JERZEGO, Ostróda
21
XIII Hunters Grodziski Półmaraton „Słowaka” , Grodzisk Wielkopolski
21
VIII Ostródzki Półmaraton św. Jerzego , Ostróda
21
XV EKO Jurajski Półmaraton , Rudawa
21
IV charytatywny bieg z butelką mleka OSM Piątnica , Piątnica
21
Półmaraton "Biegam i Wspieram" , Budy Głogowskie
42
Sztafeta maratońska EKIDEN PragmatIQ , Poznań
Środa, 12 Czerwiec
10
Bieg do Herbacianego Domku # 11 (121), Warszawa /Park Bródnowski/
10
Cykliczny Bieg Śledzia , Gdańsk
Czwartek, 13 Czerwiec
5
I Ty Możesz Biegać Wieczorem , Kraków
10
I Ty Możesz Biegać Wieczorem , Kraków
Sobota, 15 Czerwiec
5
Piątka z Hotelem Szablewski, Dymaczewo Nowe
5
1. Górski Bieg Zająca, Góra Kalwaria
5
X Bieg "Sierpecka Piątka" im. Zdzisława Krzyszkowiaka , Sierpc
5
Grand Prix w biegach górskich Gdynia 2019 bieg 4/4, Gdynia
5
13. Bieg Ursynowa , Warszawa
5
Biegowy Przełaj na Młynku , Łódź
5
Piątka z Hotelem Szablewski , Dymaczewo Nowe
5
1. Górski Bieg Zająca , Góra Kalwaria
5
Daj piątaka na dzieciaka , Łódź
10
1. Górski Bieg Zająca, Góra Kalwaria
10
Drugi charytatywny bieg górski "Bieg dla Blanki 707m npm" , Karpacz
10
Grand Prix w biegach górskich Gdynia 2019 bieg 4/4, Gdynia
10
Dymaczewo Nowe , Gdańsk
10
1. Górski Bieg Zająca , Góra Kalwaria
10
XVI Radziejowski Bieg Południowy , Radziejów
10
XIII Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę , Stargard
21
I Maraton Kraśnicki , Kraśnik
21
VII Półmaraton Skierniewicki , Skierniewice
21
7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton , Wrocław
21
14. Nocny Maraton Kanału Bydgoskiego , Bydgoszcz
42
I Maraton Kraśnicki , Kraśnik
42
14. Nocny Maraton Kanału Bydgoskiego , Bydgoszcz
Niedziela, 16 Czerwiec
5
KrwioBieg Warszawa , Warszawa
5
VI Bieg Cichociemnych , Sochaczew
5
II Bieg Hasiora , Zakopane
5
II Bieg BiegamBoLubię Lasy Szpęgawsk 2019 , Szpęgawsk
5
V Bieg im. Janusza Sidły , Katowice
5
V Bieg Strzałkowo dobry kierunek , Strzałkowo
5
III Bieg Uliczny w Brzostku , Brzostek
10
VI Bieg Wyrski , Wyry
10
V Wroniecka Dycha , Wronki
10
Festiwal Biegowy "Las-Staris" , Czernica
10
KrwioBieg Warszawa , Warszawa
10
VII Bieg Nadziei o puchar Burmistrza Miasta Środy Wlkp. , Środa Wielkopolska
10
VI Bieg Cichociemnych , Sochaczew
10
II Grand Prix Folwarku Hutta , Huta
10
V Półmaraton Wiślański , Wisła
10
AVON kontra przemoc - biegnij w Garwolinie , Garwolin
10
I Bieg Górków , Miejska Górka
10
V Bieg im. Janusza Sidły , Katowice
10
V Bieg Strzałkowo dobry kierunek , Strzałkowo
10
Świętokrzyska 10 , Starachowice
21
8. Śrem Półmaraton, Śrem
21
VIII Półmaraton i Ćwierćmaraton Dookoła Jeziorz Tarnobrzeskiego , Tarnobrzeg
21
Festiwal Biegowy "Las-Staris" , Czernica
21
V Półmaraton Wiślański , Wisła
Środa, 19 Czerwiec
5
Botaniczna Piątka Poznań - edycja nocna, Poznań
5
Botaniczna Piątka Poznań - edycja nocna , Poznań
10
Bieg do Herbacianego Domku # 12 (122), Warszawa /Park Bródnowski/
10
Cykliczny Bieg Śledzia , Gdynia
Czwartek, 20 Czerwiec
5
I Ty Możesz Biegać Wieczorem , Kraków
10
I Ty Możesz Biegać Wieczorem , Kraków
Piątek, 21 Czerwiec
21
V Nocny Półmaraton Piotrkowski Wielu Kultur , Piotrków Trybunalski
Sobota, 22 Czerwiec
5
Skywayrun Mińsk Mazowiecki , Mińsk Mazowiecki
5
Bieg Świetlików , Dąbrowa Górnicza
10
V Bieg Boguszyński , Boguszyn
10
I Rzekuńska Wieczorna Szybka Dycha , Rzekuń
10
I Bieg Świętojański , Olsztyn
10
V Nocny Bieg Świętojański Poznań 2019 , Poznań
10
VI Bieg Szerszenia - Nocny Bieg Świętojański, Oleśnica
10
Cykliczny Bieg Śledzia , Gdynia
10
XVI Półmaraton Unisławski , Unisław
21
XVI Półmaraton Unisławski , Unisław
42
5. Sanprobi Maraton Szczeciński , Szczecin
42
31 Sudecka 100 , Boguszów-Gorce
Niedziela, 23 Czerwiec
5
7. Edycja Prusice Biegają , Prusice
5
VI Bieg Uliczny „Cienińska Szóstka” , Cienin Zaborny
5
VI Bieg Uliczny „Cienińska Szóstka” , Cienin Zaborny
5
Otwocka Dycha, Otwocka Piątka , Otwock
5
I Tyski Bieg Świętojański, Tychy
10
VI Gorzowska Nadwarciańska Dycha, Gorzów Wielkopolski
10
V Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego, Konstancin-Jeziorna
10
I Tyski Bieg Świętojański, Tychy
10
CrossRun, Kielce
10
III Bieg Szlakiem Wiatraków Ziemi Żuromińskiej, Żuromin
10
Otwocka Dycha, Otwocka Piątka , Otowck
10
Lotto Poznański Czerwiec'56 - Bieg Pamięci, Poznań
10
I Tyski Bieg Świętojański, Tychy
10
III BIEG SZLAKIEM WIATRAKÓW ZIEMI ŻUROMIŃSKIEJ, Żuromin
10
I Bieg im. Lotnej Kompanii Szturmowej por. Stanisława Maczka oraz Haczowskich Bohaterów Walk o Niepodległość Polski 1918 - 1921, Haczów
Środa, 26 Czerwiec
10
Cykliczny Bieg Śledzia, Gdynia
10
Bieg do Herbacianego Domku # 13 (123), Warszawa /Park Bródnowski/
Czwartek, 27 Czerwiec
5
I Ty Możesz Biegać Wieczorem , Kraków
10
I Ty Możesz Biegać Wieczorem , Kraków
Piątek, 28 Czerwiec
10
Nocny Bieg Świętojański z PKO Bankiem Polskim , Gdynia
Sobota, 29 Czerwiec
5
XI Bieg Sokoła , Sokołów Małopolski
5
VI Bieg Barczewo Biega , Barczewo
5
Bieg Nocny , Wrocław
5
Jezioro Górne Kętrzyn Parkrun, Kętrzyn
5
Jezioro Górne Kętrzyn Parkrun, Kętrzyn
5
Jezioro Górne Kętrzyn Parkrun, Kętrzyn
5
Jezioro Górne Kętrzyn Parkrun, Kętrzyn
5
Jezioro Górne Kętrzyn Parkrun, Kętrzyn
5
Jezioro Górne Kętrzyn Parkrun, Kętrzyn
10
X Rybnicki Półmaraton Księżycowy , Rybnik
21
28. Półmaraton Mleczny , Korycin
21
X Rybnicki Półmaraton Księżycowy , Rybnik
42
2. Maraton Leśny Kwidzyn, Kwidzyn
Niedziela, 30 Czerwiec
5
IV FOUR COLOURS GRAND PRIX Inowrocław , Inowrocław
10
VI Nekielski Bieg Do Lata , Nekla
10
Libiąska Dziesiąteczka nr 3 , Libiąż
10
IV Bieg o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Piotrkowie Kujawskim , Piotrków Kujawski
10
IV FOUR COLOURS GRAND PRIX Inowrocław , Inowrocław
10
Libiąska Dziesiąteczka nr 3, Libiąż
21
Nowodworska Triada Biegowa , Nowy Dwór Mazowiecki
21
Półmaraton Trzech Rzek, Nowy Dwór Mazowiecki
Następny miesiąc
Nie ma biegu, którego szukasz?
DODAJ BIEG DO KALENDARZA
FILTRY
Od
Do
Lokalizacja
KALENDARZ
Czerwiec 2019
pon wt śr czw pt sob nd
3
4
10
11
14
17
18
24
25
Pełny kalendarz
Polecane biegi
Partnerzy:

Jabralabotiga4 move
Organizator:

Partner techniczny:

enduhub

Krok 1

Podaj podstawowe dane o biegu

NAZWA BIEGU*

WYBIERZ DYSTANS*
(możesz wybrać więcej niż jeden)

WYBIERZ DATĘ BIEGU*

GODZINA ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW*

:

MIEJSCOWOŚĆ*

STRONA WWW BIEGU

Zaloguj się do serwisu

Logując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj swojego loginu i hasła

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij mi hasło

Przypomnienie hasła

Zarejestruj się

Rejestrując się przez Facebook akceptujesz regulamin.
Albo użyj formularza
Hasło musi składać się z min. 6 znaków, max. 30 znaków i musi zawierać cyfry, litery i duże litery.